Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 280081 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1646 Dátum: 2010. Február 15., 13:50:15 »
A héten már indul.
Áááá! Poéngyilkos!  :dry:

No sebaj. Igen, zozi jól írta, az az eheti tervezet. Minthogy jelenleg van két sci-fi és két fantasy vonatkozású történet a tarsolyomban, ezért úgy gondoltam, hogy felváltva rakatom majd ki a srácokkal, és ezt a tendenciát többé-kevésbé igyekszem majd tartani is...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1645 Dátum: 2010. Február 15., 12:38:56 »
A héten már indul.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Enkidu

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1644 Dátum: 2010. Február 15., 12:11:59 »
A még régebben említett Warhammer 40K mikor indul, mert már nagyon  tűkön ülök?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1643 Dátum: 2010. Február 15., 10:41:25 »
Ez a szám 2008 májusában.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1642 Dátum: 2010. Február 15., 09:47:35 »
Ide még nem komiztam, pedig olvasom ezt a sorozatot, egész jópofa. Köszönet minden honosítónak. Apropó, ez mikor jelent meg?

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1641 Dátum: 2010. Február 15., 08:02:02 »
Hálám üldözni fog titeket a  Word Of Warcarft 5-ért  ;D.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1640 Dátum: 2010. Február 14., 19:55:33 »
Az nem kard volt, hanem az a tőr, amit Brecht korábban arra használt, hogy kinyerje vele az áldozatokból az életerőt. Szerintem pontosan ez is volt a magyarázat, miszerin a vámpír (igen, jól gondolod, vámpírok voltak) bár élőhalott, de van életereje, amit viszont el lehet ragadni tőle, és ami nélkül immár ő is csak egy szimpla hulla a sok közül.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1639 Dátum: 2010. Február 14., 19:34:43 »
Nem egészen Warcraft, de Fantasynak Fantasy. Szóval végeztem a Warhammer Pusztítás Koronájával és akkor értékelném. Jó történet volt persze a Tűzhalálra Ítélvét nem múlja felül( ha van egyáltalán olyan történet ami felülmúlná) de jó volt. Az eleje kicsit unalmas volt számomra, de a második fejezettől már izgalmas lett. Hogy egy ellopott korona ami csak a patkányoknak segít milyen bajt tud okozni. Mondjuk ha tényleg olyan értékes akkor megtudom érteni hogy a patkányok miért akarták ennyire.
 Ez a Rudof Brecht kicsit furcsa, egyfolytában csak beszél és nem érdekli hogy mi van körülötte. Perzse a végére visszaütött neki hogy elárulta az urát.  A végét nagyon jól kitalálták a vámpírokkal(mert gondolom azok voltak vagy valami vámpírhoz hasonló)  bár érdekes hogy nem igazán derült ki mitől is robbant fel a kard a vámpír testében, de talán nem is kell megmagyarázni egy Fantasyban bármi megtörténhet.
Köszönöm Aldarionnak és Beigli 69-nek ezt a képregényt. Majd valamikor elkezdem a Warcraftot is, magát a Warcraftot nem ismerem, de már hallottam róla, és azok alapján amit hallottam érdekes lehet.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1638 Dátum: 2010. Február 14., 18:38:12 »
Köszi, rajta vagyok az ügyön.

Viszont ami az állatok szellemét illeti, azok nem a bálványban voltak, hanem egy éteri síkon, az ún. smaragd álomban, ahová csak a druidák képesek belépni. A bálvány csak egyfajta kötelék volt, ami Brollt ahhoz a zöld sárkányhoz kötötte, aki viszont ugyancsak a smaragd álomban él, akárcsak fajtársai.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1637 Dátum: 2010. Február 14., 18:23:49 »
Ezer köszönet Aldarion és Beigli69 a World of Warcraft 05. számért! :worship: :worship:
Broll szembe került az állatok szellemével, amik a bálványban voltak. Végül aztán mégis sikerült megtisztítania a bálványt. Mert a sötét varázslattól lett megfertőzve.
És nagyon jól hangzik, hogy havonta lesz World Of Warcraft képregény, ha minden jól megy a terveid szerint Aldarion. Előre is sok sikert kívánok neked!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1636 Dátum: 2010. Február 14., 17:34:06 »
Frissültünk!

World of Warcraft 05.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1635 Dátum: 2010. Február 06., 13:09:18 »
Igen, várható, a fordítás valami 15-nél tart most, ha jól emlékszem. Még idén befejezem, aztán majd Darkness leadja, ahogy ráér. Egyelőre most apránként kirakom ide is az elkészülteket, így már effektíve másodszorra lesz "újdonság", csak egy másik honlapon. Igen, elég olcsó módja frissítések gyakoribbá tételének. ;D
Történeti lezárása az első sztorinak, ami most megy, VAN. Csak miután Finch elhagyta a céget, folytatták a címet, és belekezdtek egy második történetszálba, de annak is van egyfajta lezárása, nem hagyták félbe, mint a Battle Chaserst.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Olman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1634 Dátum: 2010. Február 06., 11:48:32 »
Nagyon köszi az Ascension újabb részét. Most akadtam csak rá a képregényre. Várható mind a 22 rész? Bár ahogy olvastam, nem lett igazán történeti lezárás...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1633 Dátum: 2010. Február 04., 15:16:17 »
Csatlakozva az előttem szólókhoz, köszönetem a Mennybemenetel 3. részéért.  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1632 Dátum: 2010. Február 04., 15:14:17 »
Ezer köszönet Talgaby és Darkness az Ascension - A Mennybemenetel 3. részért! :worship: :worship: :worship: :worship:
Én is azt tudom mondani, hogy a rajzok tényleg szépek. Az előző két résznél is jobb lett a rajz.
Bár azt nem tudtam pontosan, hogy David Finch, akit rajzolóként ismerhettük többféle képregényekben, ő írta ezt a képregényt.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1631 Dátum: 2010. Február 04., 14:29:50 »
Nem tudom, itt kell-e megköszönni a Menybemenetel újabb részét? tényleg nem agyat tornáztató történet, de azért szórakoztató, pluszz tényleg szépek a rajzok. :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1630 Dátum: 2010. Február 03., 13:01:52 »
Ami azt illeti, sajnos a fantasy vonal pihenőre megy, mert a Boom! Studios kiadványai elfogytak, így most egyelőre a 40K fog előtérbe kerülni. Hogy utána mi lesz, azt még nem tudom, de majd meglátjuk ha azokból is kifogytam...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1629 Dátum: 2010. Február 01., 19:33:16 »
Ha lessz Warhammeres képregény még melyik lessz?Egyépként az eddig megjelent Warhammerekből a legjobban azok tetszettek amejikekben voltak Skavenok.De a többi szuper volt.http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/n58/n292461.jpg

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1628 Dátum: 2010. Január 16., 13:35:41 »


Szerintem is jól sikerült történet, és a magam részéről azt kell mondjam, hogy talán a legjobb, legpörgősebb történet lett a Boom! sorozatból, noha az Előjáték a háborúhoz csak terjedelmi okokból maradt le mögötte...

Nem sok Fantasy képregényt olvastam de azok közül ez tetszett nekem is a legjobban még az Otthonnál is jobban tetszett ami nagy szó mert mikor az Otthont elolvastam akkor úgy gondoltam nincs olyan képregény ami felülmúlja. És köszönöm a választ akkor igyekszem minél gyorsabban kiolvasni a Pusztítás Koronáját.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1627 Dátum: 2010. Január 16., 13:26:09 »
Végre sikerült elolvasnom az újabb Vörös Sonya sztorit, nagyon jó volt, köszi!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1626 Dátum: 2010. Január 13., 16:35:34 »
A többiek sorsáról nem derül ki semmi, egyedül Frolich kerül még elő a Pusztítás koronájában, ahol is előlép főszereplővé, bár szinte semmi sem derül ki abból, hogy mi történt vele a csata óta.

Szerintem is jól sikerült történet, és a magam részéről azt kell mondjam, hogy talán a legjobb, legpörgősebb történet lett a Boom! sorozatból, noha az Előjáték a háborúhoz csak terjedelmi okokból maradt le mögötte...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1625 Dátum: 2010. Január 13., 16:22:00 »
Végül eljutottam odáig hogy véleményezzem a Warhammer Tűzhalálra Ítélvét.
Igazából már régebben elolvastam csak valahogy mindig elfelejtettem véleményezni de akkor most bepótolom a hiányosságot.
Nekem nagyon tetszett a történet, az eleje az egy kicsit érdekes volt, mert én azt hittem volna, (ha nem láttam volna hogy még ezen kívül négy fejezet van) hogy ennyi volt a története, legalábbis nekem az első fejezet ezt mondta , mert végülis akit meg kellett ölnie azt megölte és a falut is megtisztították, de örömmel láttam hogy nincs vége.
A második fejezetnek a végén lepődtem meg amikor megláttam Vogel őrmestert először nem értettem ő hogy került abba a faluba mert biztos voltam hogy a Háború Műhelyében meghalt abban a csatában, de akkor ezek szerint nem és arra is választ kaptam hogy végződött az a csata. Mint azt mondtam biztos voltam benne hogy akkor az emberek veszítettek ezért számomra ez egy újabb meglepetés volt. Meg még annak is nagyon örültem hogy Valnirsson is feltűnt ebben a történetben. Legalább nem felejtették el őt sem. A többiekről lehet tudni hogy mi történt velük a csata után vagy az nem derült ki sehol sem?Valamint az is kiderült hogy miért futamodtak meg az emberek abban a csatában. A végét is nagyon jól kitalálták, szerintem ez egy nagyon jó történet volt.
Köszönöm Aldarionnak és Beigli 69-nek ezt a jó kis Fantasy képregényt.

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1624 Dátum: 2010. Január 09., 19:14:28 »
Nagyon jó lett az újabb Sonja tpb, köszi szépen hogy megosztottad velünk...csak így tovább  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #1623 Dátum: 2010. Január 08., 09:06:19 »
Üdv! Köszi a Vörös Sonja v4 második tpb-t talgaby,Galen! :worship: :worship:
Remekül szórakoztam,kiváló történetek voltak,remek grafikával!A második történet egy fokkal jobban tetszett.Ebből még Sonja gyermekkorából is csemegézhettünk.Kiváncsian várom a folytatást,hogy ki az a farkasprémes faszi és,hogy milyen lesz az összecsapása Sonjával!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1622 Dátum: 2010. Január 04., 10:13:00 »
Üdv! Köszi a World of Warcraft 04-t Aldarion,beigli69!    
Ez a rész elég jó volt,sok izgalmas dolog történt!mindenképpen várom a folytatást!!!  
WarHammer - Előjáték a háborúhoz ...ez valami brutál jó volt!!!!a történet a grafika,isteni!!!  Nagyon köszönöm neked Aldarion,beigli69,hogy megismerhettem eme remekművet!    
Ebből szívesen néznék még,de látom,hogy te sem tudod megszerezni...
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető MrZero

  • Sigmar papja / Őrmester-testvér
  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1621 Dátum: 2009. December 30., 19:03:43 »
Gratulálok a honosítóknak, ismét nagyot alkottatok! Számomra Bögyös-vörös kihagyhatatlan, ezért mihelyst felkerült neki is estem, és nem csalódtam.
Stand fast, Sons of Sigmar! Ours is the good fight, and we shall prevail! FOR SIGMAR AND THE EMPIRE!
Suffer Not The Alien to Live


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1620 Dátum: 2009. December 28., 14:57:43 »
Ezer köszönet talgaby és Galen a Vörös Sonja v4 második tpb-ért!        A Vörös Sonja múltjáról kiderült egy-két dolog, hogy miért is lett ilyen veszélyes kardforgató és azt is megtudhattuk, hogy pár gyilkosok megölték a családját.(Ez kicsit eszembe juttatta a Silver Sablet. Mert ott is a gyerekkorába is az történt, de tudom ott az történt, hogy az anyját ölték meg.) Vörös Sonja mint kislányként valóban szokatlan volt. Mert ő olyan lelkes, mindig vadászni akart. Az anyja pedig mondta, ha ilyen erős ez a lány, akkor nem hinne, hogy lesz neki férje. Hát ez tényleg igaz. Hogy ő mennyi rossz férfiakkal harcolt eddig.
Tudom, majd félév múlva lesz a folytatása, de azért előre is sok sikert kívánok nektek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #1619 Dátum: 2009. December 28., 12:07:37 »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető MrZero

  • Sigmar papja / Őrmester-testvér
  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1618 Dátum: 2009. December 23., 18:31:35 »
Köszönet a képregényért, hozza a Warhammer hangulatot, akárcsak a többi amit elkészítettél!  

off
gorugrany: 1, Azért említi Tcharnak Tzeentch-et, mert az általunk jól ismert Khorne, Nurgle, Slaanesh és Tzeentch neveken a civilizált népek szólítják a Káosz isteneit. Az északi törzsek a saját nyelvükön kismillió néven hívják őket.
               2, Tzeentchnek a Hollóúr az egyik legismertebb jelzője, habár sokan megfeledkeznek róla. Azért nevezik így, mert többek között óriási, torz,  kékesfekete tollazatú szárnyasként is ábrázolják, valamint a fő démona, a Változás Ura is egy hatalmas, rút madár.

Remélem segítettem!
Stand fast, Sons of Sigmar! Ours is the good fight, and we shall prevail! FOR SIGMAR AND THE EMPIRE!
Suffer Not The Alien to Live


Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Fantasy képregények
« Válasz #1617 Dátum: 2009. December 22., 21:11:02 »
Köszi a Warhammer képregényt!

Nagyon tetszettek a rajzok, a hangulatot nagyon eltalálták.

Sok sikert a további honosításokhoz!