Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 345997 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2305 Dátum: 2011. December 03., 16:42:53 »
Az engem is érdekelne. Köszönöm az utolsó részt, kicsit kiszámítható volt, de azért korrekt történet, profi honosítással.  :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2304 Dátum: 2011. December 03., 13:57:45 »
Vízió a végén mi célt szolgált a rendszerben. Új, alternatív valóság keletkezett, vagy mi?

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2303 Dátum: 2011. December 03., 13:51:57 »
Végül ez is véget ért és össze állt a sorozat! Elégedett voltam vele. A hetedik rész kissé csalódás volt de ez mindenért kárpótolt. Bent ebben a világban se szerettem meg, sőt... Sebaj remélem mihamarabb bele foghatunk valami viszonylag friss angyali történetbe. Úgy tűnik az emberek szeretik és engem is érdekel minden ami az Angyalokhoz kapcsolódik.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2302 Dátum: 2011. December 02., 23:29:30 »
Nem, ennek a sorozatnak valóban vége. Szerintem az egyelőrét úgy értették, hogy Loki soha nem adja fel és mindig próbálkozni fog. De - ahogy mondani szokás - az már egy másik történet...

Egyébként pedig szívesen, örülök, hogy tetszett az embereknek, a kisebb-nagyobb buktatók ellenére. Igyekszem majd jövőre is valami megfelelő szülinapi - kezdetű - meglepetéssel szolgálni az olvasóknak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2301 Dátum: 2011. December 02., 22:56:32 »
Köszi a Hatalmi Tényező -  Bosszú Angyalai 4.8-as részét! Remek kis lezárás, sajnálom, hogy véget ért ez a sorozat! Vagy mégse? Van valami jelentősége, hogy gy lett vége...egyelőre ?? Köszi még egyszer, és nem csak ezt a részt, hanem az egész sorozatot!  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2300 Dátum: 2011. November 27., 11:54:14 »
Köszönöm a Nova vol. 4. 11.-et és 12.-őt, valamint a 2008-as Különszámot!  :worship: :worship: :worship:

Pörgős, mozgalmas mellékszál, egy régi, kedves, szerethető karakterrel (Techno)!  :bravo:
Nagyon önfeláldozó és önzetlen volt mindhárom karakter (Techno, Tyro, Nova)!  :brow:
Végre a ,,zöldek'' is megszabadultak a vírustól...  :rolleyes:

M.O.D.O.K 11-ét is köszönöm!  :worship:

Elolvastam egyben, mind az öt részt! (Elég régen került ki az első két rész!) A lényeg az, hogy most már teljes a mini!  :bravo:
Remek, fordulatos történet, kitűnő rajzokkal, hatalmas csavarokkal!  :brow:
Kihozták a maximumot ezekből a karakterekből!
Rakéta Robi-ból mikor lett ilyen figura, régen vagányabb volt, Pókember partnereként...  :-\
Puma nagy kedvencem!  :bravo:

Köszönöm az ,,Ötödik hét'' befejezését is!  :worship:

Nekem tetszett ez a HR-story! Kicsit jobban megismerhettük Fátum-ot!  :bravo:
Lándzsás szépen helytállt, hatalmas potenciál van a karakterében!

Valamint köszönöm a Megsemmisülés: A Hódítás legújabb részeit!  :worship: :worship:

10 pontos skálán 11 pontos ez a story!  :bravo:
Ultron egyre keményebb...  :-\
Csalódtam most Wyndham-ben...
Groot benőtte a fél komplexumot és ezt nem vették észre azok a technoorganikus lények, akik egy légy repülését is észreveszik egy nagyobb teremben, mivel szerves lény...  :badteeth:
Ezt kicsit furcsállom...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2299 Dátum: 2011. November 25., 20:52:07 »
 Kösz a Modok 11-e befejező részeit. Tetszett a végigkisérő könnyed hangulat (ebből talán Madarin kezének véres elvesztése lógott ki kissé),a csavarok is jók voltak benne, végén a Master cardos utalás nagy poén volt.  :) A honosítás kiváló lett.
 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2298 Dátum: 2011. November 23., 08:13:04 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Fantasztikus Négyes 4.7-es részt,Farek,hopkin! :worship:
Fura dolognak tartom,hogyha alternatív idősíkot jelenítenek meg egy történetben,akkor valami érdekes módon egy zeppelin mindig feltűnik(lsd:Fringe),mint ebben a képregényben is.Ebben a Loki univerzumban talán Ben-nek volt a legelfogathatóbb és leginkább írigyelhető élete.Nagyon kíváncsi leszek,hogy mi lesz az utolsó részben,hogyan fogják hőseink visszaállítani a megszokott normális idősíkot!

Köszi a Nova v4 12.epizódot,talgaby! :worship:
Valahogy evidens volt,hogy Techno tertménye kulcsszerephez fog jutni.Persze ez nem von le semmit a történet minőségéből,mert az változatlanul nagyon jó.Galactusra nagyon kíváncsi leszek!!!Várom a folytatást!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 23., 09:41:09 írta SithLord »

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2297 Dátum: 2011. November 21., 16:42:18 »
Köszi a Nova új részét. Már kifejezetten várom a Hódítás végét. Hál Isten Techno nem hallt meg. Elég unalmas lenne megint kimúl aztán ismét visszatér egy másik sorozatban 4-5 év múlva. :)

Nagyon kíváncsi leszek ki nyomja le Ultront végül. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2296 Dátum: 2011. November 20., 23:52:38 »
...és hogy lehet egész az aranyalma amikor Odin 9 részre osztotta és egy részt Knorda meg is evett belőle??
Nos, ezen már én is gondolkodtam, de arra jutottam, hogy - egy klasszikust idézve, mint már egy másik fórumban is tettem - "ez mágia, ezt nem kell megmagyarázni.  ;D

És köszönet a dicséretért, remélem, a befejezés is tetszeni fog neked.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2295 Dátum: 2011. November 20., 22:52:41 »
Köszi a A Bosszú Angyalai - Hatalmi tényező 3.6-ot és a Fantasztikus Négyes - Hatalmi tényező 4.7-et! A honosítás továbbra is magas színvonalú a történet nálam 10-es! Vajon az eredeti Fáklya nem változtatott valamit a történelmen ,és hogy lehet egész az aranyalma amikor Odin 9 részre osztotta és egy részt Knorda meg is evett belőle?? Kíváncsian várom a befejezést!  :worship:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2294 Dátum: 2011. November 20., 22:42:59 »
annak a három résznek most már tényleg édesmindegy.

Miért is??

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2293 Dátum: 2011. November 20., 21:56:13 »
Nem látom sok értelmét, hogy azt kitegyem, aztán megint egy nagy hallgatás jöjjön. De még előfordulhat, hogy jövőre az lesz az egyik lyukas napokra tartogatott tartaléksorozat, elvégre annak a három résznek most már tényleg édesmindegy.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2292 Dátum: 2011. November 20., 21:29:28 »
Köszi a Nova v4 12. részét! Tetszett a történet, nem is számítottam rá, hogy így alakulnak a dolgok! Várom a befejezést a miniben! Szomorú vagyok azért, hogy jövőre nem lesz Nova! A kedvenc sorozataim közé tartozik! Az első 3 része sem fog kikerülni??  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2291 Dátum: 2011. November 20., 20:01:03 »
Lenni lesz, csak nem 2012-ben. Most, hogy megcsináltam 13-tól felfelé a beírást, kénytelen voltam szembesülni azzal, milyen gyorsan belemegy az egész a Secret Invasionbe... gyakorlatilag majdnem azonnal. Így a jövő évet teljesen kihagyom, aztán majd meglátjuk, a Kingpin hogy ér el az SI-ig.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2290 Dátum: 2011. November 20., 19:05:31 »
Elolvastam a Nova v4 12. számot.
A mostani Nova történet kezdet felpörögni. A főhősök számára tényleg bonyolulttá vált a helyzet. De végül a főszereplők megtudták, hogy hogyan tudhatták legyőzni azt a hatalmas lényt.
Gamora és Drax nem voltak valami barátságosak, főleg amikor helyrejöttek. Persze a háborúba mindig is keménykedőnek kell lennie, akik harcolnak.
És látom, hogy a 12. részben ugyan véget ért a történet, de a Megsemmisülés: A Hódítás minibe jön a valódi befejezés.
Persze azt tudom, hogy még azután is lesz Nova képregény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2289 Dátum: 2011. November 19., 16:39:13 »
Idézet
Tudod, hogy klasszikust idézzek: ez mágia, ezt nem kell megmagyarázni :D

 Az már igaz! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2288 Dátum: 2011. November 19., 14:30:08 »
Kissé erőltetettnek éreztem a magyarázatot arra, hogy hogyan birtokolhatták képességeiket, miután megszállták a testjeiket, de bevallom, jobbat nem lehetett volna kitalálni. A rajzok jók, a honosítás profi! :worship: :worship:
Tudod, hogy klasszikust idézzek: ez mágia, ezt nem kell megmagyarázni :D

Kösz a dicsérő szavakat, remélem, elégedett leszel - és a többi olvasó is - a befejezéssel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2287 Dátum: 2011. November 19., 14:03:38 »
 Én is köszönöm! Egész jó rész volt, Strange doktorral kapcsolatban nem volt ugyan nagy meglepetés, de jő ötletek voltak arra nézve, hogy hogyan alakult a főhősök másik világbeli élete. Kissé erőltetettnek éreztem a magyarázatot arra, hogy hogyan birtokolhatták képességeiket, miután megszállták a testjeiket, de bevallom, jobbat nem lehetett volna kitalálni. A rajzok jók, a honosítás profi! :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2286 Dátum: 2011. November 18., 19:07:11 »
Köszi a Hatalmi Tényezők: Fantasztikus Négyes 4.7. számot! :worship: :worship:
Ahogy az előző (a Bosszú Angyalai) részben is, végül kiderült, hogy kik is azok a titokzatos szereplők és most itt is láthatjuk, hogy milyen változás keletkezett.
Amikor az F4 és a Bosszú Angyalai keresték az alternatív képmásukat, közben tényleg felbukkantak néhány ismerős szereplők.
És látom, hogy bár vége van ennek az F4 minisorozatnak, de még hátra van a Bosszú Angyalai befejező mini.

Kíváncsian várom a folytatást! És még arra is kíváncsi vagyok, vajon a hősök hogyan fogják ezt a problémát megoldani.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2285 Dátum: 2011. November 13., 21:03:41 »
Elolvastam egyben a M.O.D.O.K. 11-e minit! Nekem nagyon tetszett a vicces kis történet, igaz elég sokat kellett várni a befejezésére, így jobban örülök, hogy egyben kitettétek a maradék három részt! Itt aztán tényleg nem lehetett tudni ki kivel van, de ettől volt érdekes! A végén mi történt lézerrel??? Most akkor M.O.D.O.K.-nál volt a valódi Hipernova?? Köszi a honosítást!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2284 Dátum: 2011. November 12., 19:12:36 »
Ezer köszönet a MODOK 11-e 3-5. részekért! :worship: :worship:
Az 1-2. részt is elolvastam, hogy tudjam, hogyan is kezdődött.
Ezekkel a vegyes bűnözőkkel tényleg voltak némi problémák. Pl. hogy némelyiküknek más céljuk volt és\vagy vannak árulók, stb.
És persze voltak csupa olyan szereplők, akik nagy részük magyarul megjelentek, és vannak olyanok is, akik ebbe szerepelt először. De ez már egy más kérdés.
Szóval: köszönöm, hogy végül befejeződött ez a minisorozat. Hosszú időkig tartott, de végül megérte, hogy most került sorra a befejezésnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2283 Dátum: 2011. November 11., 12:47:05 »
Üdv! Köszi a M.O.D.O.K. 11-e 03-05 .részekig,talgaby,barbar,Bub! :worship:
Igazán örültem mikor a főoldalon megláttam,hogy mi lesz a mai frissítés!Azt kell,hogy mondjam nem kellett csalódnom,egyszerűen zseniális volt ez a képregény!!! :worship:
Ennyi intrikát ,keverést,hogy most ki-kivel van,bámulatos!!Remek választás volt ezt a minit honosítani,csak gratulálni tudok!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2282 Dátum: 2011. November 11., 10:38:29 »
A cikkíró tudta, hogy ez lesz, mert már napok óta látja, hogy a mecénás nem konfigurálta a szerver óráját. A lényeg inkább, hogy a későbbiekben kijöjjön normálisan, vagyis hogy a kiírt megjelenési idő mi. Meg igazából csak a Knowing körüli nagy dilinek akartam egy (nem) kicsit beszólni vele.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2281 Dátum: 2011. November 11., 10:23:23 »
hiba csuszott a mai frissitesbe, 1 oraval elobb kerult teritekre, mint azt tervezte a cikkiro, igy borult az egesz "11-es elmelet"
gyengéd barbár

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2280 Dátum: 2011. November 10., 23:38:34 »
Még annyi h előrébb lennék, ha elolvasnám a Kree Skrull háborút?
A jelen tekintetben nem, egyébként viszont mindenképpen ajánlom. Erősen ajánlom...  ;) ;D :badteeth: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2279 Dátum: 2011. November 10., 22:21:10 »
Aha. Pár szereplőre emlékszem még a Galaxis Őrzőiből, de az is olyan régen volt már h most nem tudok különbséget tenni Mantis is Gamorra (?, a másik zöld nő) között, h melyik mit is tud...kb. ennyi a bajom. Még annyi h előrébb lennék, ha elolvasnám a Kree Skrull háborút? (az űrben élő dolgokkal kb. tényleg csak a magyarul megjelent X-men és marvel extra számaiban találkoztam meg az azóta honosított X-men-ben és G.Őrzőiben.)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2278 Dátum: 2011. November 10., 20:41:02 »
Eredetileg lett volna egy enciklopédia, de a teljes fordítás anyaga elveszett, és azóta se lett elkészítve ismét. Amúgy nagyrészt mindegyik sorozatban elmondják pár szóban, ki kicsoda, szóval annyira nem vészes. Hidd el, az amerikai marvel-fanok egy részét is ugyanúgy zavarba hozta jó páruk, akadnak itt olyanok, akik a hetvenes években szerepeltek saját történetben utoljára.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2277 Dátum: 2011. November 10., 20:35:31 »
Először is nagyon köszönöm a Megsemmisülés eddigi összes megjelent számát! Lenyűgöző amit eddig összehoztak az alkotók
 Legutóbb a Csillagúr és csapata történetével hagytam abba, a Lidérc és a Nova, valamint a Hódítás kimaradtak,  de most folytattam az olvasást. Viszont van egy problémám: mivel ezelőtt nem nagyon szerettem a Marvel űrben játszódó történeteit, (egyedül az X-men-es vonalon jöttek be) nem is nagyon tudom, hogy melyik szereplő kicsoda/micsoda/mit tud/honnan kellene ismerni. Az előző részek során már kezdtem kiismerni magam, de mivel régen olvastam őket, és ezelőtt nem olvastam róluk, összekavarodtak az infók. Van valahol esetleg egy összefoglaló, vagy valami hasonló ez eddig történtekről? Vagy egy ki-kicsoda a Marvel - űrben? Mert nagyon jól jönne. Mégsem Rozsomák meg Vasember a főszereplők, akik szinte mindenhol felbukkannak, képtelenség nem ismerni őket...

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2276 Dátum: 2011. November 10., 14:58:18 »
Idézet
Ejnye, SithLord, te nem olvastad a klasszikus Angyali történeteket, amikor az előző Zémó Báró-féle Mesterbűnözők először megjelentek? Dá-dá! És tessék gyorsan bepótolni!  ;)
Kegyelmezz,Farek!!! :badteeth:  :m-she-hulk:
Ó,dehogynem olvastam,itt is van a gépemen,csak nem emlékszem már rá.Hiába,erős vagyok az ERŐvel,de nem annyira... :hzs-darthvader:
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 10., 15:43:43 írta Farek »