Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346276 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2275 Dátum: 2011. November 10., 13:43:15 »
Ő lehetne a Green Peace szuperhőse.  :lol:
Heh, a helyi Bolygó Kapitánya, mi?  :hehe:

Hidd el, a későbbi részekben sem hagy alább Pókember vicces kedve, ráadásul a többiek is kiveszik a részüket a humorból. Jók lesznek, nagyon...  ;D :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2274 Dátum: 2011. November 10., 13:21:23 »
MK BA 16.:
Az egyik kedvencem ebben a sorozatban, hogy a régi - viccelődős - Pókembert láthatjuk viszont. Egyértelműen ő a sorozat húzófigurája. Vasember ellenségei valószínűleg sorban állnak Olvasztó pisztolyáért. Egy ilyen találmánnyal simán milliomos lehetne, és a környezetet is megtisztíthatná a rozsdásodó fémektől. Ő lehetne a Green Peace szuperhőse.  :lol: 

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2273 Dátum: 2011. November 10., 11:22:35 »
Viszont érdekelne,hogy a "rendes" B.A. sorozatban az Angyalok vagy bárki más összefutott valaha az Ólvasztóval?És ha igen,akkor tényleg ennyire brutál a kézifegyvere,mint itt ebben a képregényben?
Ejnye, SithLord, te nem olvastad a klasszikus Angyali történeteket, amikor az előző Zémó Báró-féle Mesterbűnözők először megjelentek? Dá-dá! És tessék gyorsan bepótolni!  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2272 Dátum: 2011. November 10., 10:23:03 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 16.részét,Farek,gorgiasz! :worship:
Ez az epizód most tényleg tetszett,mert valóban vicces és poénos volt.Jókat derültem rajta.Viszont érdekelne,hogy a "rendes" B.A. sorozatban az Angyalok vagy bárki más összefutott valaha az Ólvasztóval?És ha igen,akkor tényleg ennyire brutál a kézifegyvere,mint itt ebben a képregényben?A Bikaember,mintha összetűzött volna már a Hulk-kal,ha jól emlékszem... :headscratch:
Remélem a további részek is ennyire jók lesznek!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2271 Dátum: 2011. November 09., 19:22:15 »
Köszönöm a véleményed! Nagyon jó hallani, hogy ez a könnyedebb, fiatalosabb hangulatú képregény is így bejön az embereknek. Eléggé aggódtam, hogy nem fog annyira tetszeni, mint a fősorozat, ráadásul beíróhiány miatt elég ritkán is frissült egy ideje, de boldog meglepetéssel értesültem róla, hogy az egyik legnépszerűbb BA sorozat. Ígérem, hogy megteszek mindent, hogy a Hatalmi Tényező kifutásával a jövő évtől kezdve gyakrabban láthassátok a Marvel Kalandos Angyalokat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2270 Dátum: 2011. November 09., 16:02:38 »
Nagyon jó MARVEL Kalandok Angyalok, sokat nevettem Pókember miatt, állandoan jár a szája.  :lol:
Ez a legjobb képregény, és nagyon szépen köszönöm a honosítóknak a munkáját!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2269 Dátum: 2011. November 07., 11:52:19 »
Üdv! Köszi a Megsemmisülés: A hódítás tpb ezen részét,talgaby,Genzo! :worship:
Azért mégiscsak hihetetlen,hogy Ultront ennyire erős karakternek állítják be ebben a képregényben.Az Evolúciómesternél mikor már azt hiszem,hogy végre mutat valamit az erejéből,a végére megint esik a szememben... :(  De legalább a kísérlete figyelemreméltó eredménnyel zárult.Nagyon kíváncsian várom a befejező részt!!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2268 Dátum: 2011. November 06., 17:32:02 »
Látom, a Megsemmisülés - A Hódítás főmini lassan közeledik a befejezéshez.
Ezer köszönet érte! :worship:
Egyre jobban kezd haladni a történet. És akkor végre kiderült, hogy Ultron hogyan került a Falanxhoz, akiről már az előző részekbe is láthattuk. Érdekes módon tényleg nagy részben visszatekintésről van szó.
Csillagúr és csapata végül sikerült valamit elérniük, de még persze nincs vége a történetnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2267 Dátum: 2011. Október 30., 17:08:04 »
Én is köszönöm4 A végén a fordulatnak sikerült meglepnie, a honosítás a szokott szinten :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2266 Dátum: 2011. Október 28., 18:35:37 »
Köszi a Hatalmi tényezők: Bosszú Angyalai 3.6. számot! :worship: :worship:
A Bosszú Angyalai csapat végül ők is elérték a céljukat, amikor megtalálták az aranyalma szeleit. A végén viszont döbbenetes fejlemény következett be, ahogy a Fantasztikus Négyesnél is látható.
És látom, érdekes módon most az is kiderült, hogy kik voltak azok a háttérszereplők, akik a svájci Alpok rejtekén voltak. És tényleg olyanok, akikre nem is gondoltam, hogy tényleg azok voltak egész idő alatt.
De persze még nincs vége a történetnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2265 Dátum: 2011. Október 25., 14:20:51 »
Nova Vol4 11.
Ez az a sorozat, ami azon kevesek közé tartozik, amik nem tartoznak a nagy címek közé, de mégis sokszor jobban várom a következő részt, mint a nagyágyúk folytatását.
A történet, a szöveg, a rajz, a párbeszédek: egyszerűen minden egyben van.
Mindig van valami váratlan, most Techno felbukkanása, de ilyen volt az orosz űrkutya is.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2264 Dátum: 2011. Október 25., 11:15:10 »
Üdv! Köszi a Nova v4 11.részt,talgaby! :worship:
Micsoda meglepetés!Techno,itt?!Valamivel mindig meglep minket ez a képregény.Nem írigylem Gamorrát és Draxot,ehh..ez biztosan fájt nekik.A végén az a nagy monstrum nem sok jót ígér Richardnak.Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2263 Dátum: 2011. Október 25., 09:45:59 »
A hír szövege alapján félve merem csak feltenni a kérdést: az Éntudat és a WarriorTM nem rokonok véletlenül?
:lol: ;D
Éntudat WarriorTM jövője, amilyenné a sok kibernetikus beépítés után válik...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2262 Dátum: 2011. Október 25., 09:09:34 »
Köszönöm a Nova V4-et.  :worship: A hír szövege alapján félve merem csak feltenni a kérdést: az Éntudat és a WarriorTM nem rokonok véletlenül?

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2261 Dátum: 2011. Október 24., 21:49:51 »
Nehéz kivárni két rész közötti időt de megéri!! Természetesen Nova v4   :m-nova: sorozatáról van szó! Köszi az újabb részt, a honosítás szokás szerint magas színvonalú, az események pörögnek! Techno-ról jó régen nem hallottam már! Kíváncsi vagyok fog-e még szerepelni, vagy csak leporoltak egy régi karaktert egy kis epizód szerep kedvéért!????  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2260 Dátum: 2011. Október 24., 01:01:39 »
Köszi a Nova új történetét. Végre odaért! :D Megmondom már kicsit kezdett számomra sok lenni ez a kissé eseménydús út. Techno szereplése viszont engem is meglepett. Nem gondoltam, hogy valaha is látni fogom még. Gamorának és Draxnak pedig kifejezetten rossz napja lett. Kíváncsian várom, hogy mi ez az izémizé ami végül előmászott.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2259 Dátum: 2011. Október 23., 20:42:09 »
Köszi a Nova v4 11. számot! :worship: :worship:
Nem is gondoltam, hogy fog szerepelni Techno. Mert úgy tudtam ő régen meghalt. De persze a Marvel univerzumba volt már ilyen, hogy meghaltak, de végül visszatértek. Ez már más kérdés.
Novának még továbbra is benne van a Falanx-féle vírus, amit már egy hosszú ideje elkapta.
Ez a történet ugyan még a Megsemmisülés: A Hódítás történet idején játszódik, de érdekes módon nincs utalás a főminire.
És végül ebbe a történetbe felbukkant Gamora és Drax, akik Novát üldözik.
A végén még felbukkant valami szörnyszerűség. De majd a folytatásba talán kiderül, hogy mi lesz ezután.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2258 Dátum: 2011. Október 23., 17:12:32 »
Egy ideje már olvasom Novát, nagyon szépen rajzol ez az új rajzoló, hihetetlen természetesnek tűnnek a szereplők mozdulatai. Amikor meg akartam nézni a nevét, mondjuk a kihúzón megütköztem, ahogy a címlapon virított a Magyar név. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2257 Dátum: 2011. Október 18., 09:37:11 »
Öröm olvasni az elégedett olvasók reakcióit! Mi is köszi!

A folytatás hamarosan érkezik - egészen pontosan jövő héten -, szóval nem kell olyan sokáig várni rá. És ha eddig tetszett, továbbra is teszeni fog!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2256 Dátum: 2011. Október 18., 09:25:07 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Fantasztikus Négyes 3.5 részt,Farek,hopkin! :worship:
Azt kell,hogy mondjam még mindig nem csalódtam ebbe a mini sorozatban.Végig lebilincselő a cselekmény és várja az ember,hogy tulajdonképpen mi lesz a szerepe ennek a titokzatos arany almának.Sue-t egy kissé elragadta az indulat és felfedte a többiek előtt,hogy milyen kiaknázatlan lehetőségek vannak a képességeiben.Igaza van Galambnak,hogy ez akár előidézhetett volna egy pillangó-effektust,de Farek az írók nevében frappáns választ adott.
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2255 Dátum: 2011. Október 17., 16:24:53 »
Na jó, úgy értettem. :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2254 Dátum: 2011. Október 17., 15:09:18 »
Szerintem erre inkább az írók nem gondoltak  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2253 Dátum: 2011. Október 17., 14:49:47 »
Köszi a Hatalmi tényező újabb részt. Igen, Sue nagyon kemény volt, bár fura, hogy arra nem gondolt, ha teljesen másképp viselkedik, mint a múltbeli énje, akkor vajon nem-e fog változtatni a múlton (olyan pillangó-effektus szerűen).
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2252 Dátum: 2011. Október 15., 22:30:05 »
Köszi a Nova v4 2008-as különszámát! Nagyon  tetszett ez a rész is, Nova itt a Zsákon a kedvenc képregényhősömmé lépett elő! Érdekes volt látni, hogy mi lehet a Falanx hódítás vége,ez olyan What if...es stílusba jelent meg felénk! Várom a folytatást (vagy inkább az előzményt?!) Köszi a honosítást!!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2251 Dátum: 2011. Október 15., 20:21:02 »
Azért köszi Fareknek és magamnak.
Szívesen neked és magamnak :)

Igen, így is meg lehet közelíteni, de ne feledd, azért 4 szereplő harcát, győzelmét és visszatrését kellett lerendezni 22 oldal alatt, ami nem kis feladat. De való igaz, hogy az előző részben belengetett végzetes döntéseket igen hamar megoldották, tényleg volt egy kis parasztvakítás íze. Sebaj, a lényeg, hogy tovább tart a kalamajka :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2250 Dátum: 2011. Október 15., 12:39:19 »
Üdv eddig tetszett a sorozat, de meg kell hogy mondjam ezektől a harcoktól kicsit  többet vártam. Ez a rész olyan semmilyen volt, mindenki játszi könnyedséggel abszolválta az előző számban lehetetlennek titulált küldetést. Azért köszi Fareknek és magamnak.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2249 Dátum: 2011. Október 14., 20:18:38 »
Ezer köszönet  Farek mesternek és hopkin-nak a Hatalmi Tényező: F4 3.5. számért! :worship: :worship:
Hát igen, a Fantasztikus Négyes tagjai tényleg olyan helyzetbe voltak, amikor kényes döntésről volt szó. De végül megtudtak birkózni a látszólag lehetetlen feladattal.
Sue Storm megoldása nekem is tetszett. Sose gondoltam, hogy ilyen is volt. Főleg, amikor Namor vicces arccal nézett. Mintha beparázott.
És persze ez még csak a kezdet. Főleg, ami a végén kiderült, hogy valami nincs rendbe a szuperhősök világában.

Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2248 Dátum: 2011. Október 11., 11:38:09 »
Üdv! Köszi a Nova v4 2008-as különszámot,talgaby! :worship:
Érdekes,hogy mostanában sok képregény használja ezt a klisé-t,értem ezalatt,hogy egy elképzelt jövőképet vetít a főhősnek,és az abból hirtelen feleszmélve szembesül a valósággal.Pontosan,ahogy keildavid is említi F4-es történetében,ahol Fátum hasonlókat élt át.Persze ez nem ment a különszám negatív rovására,sőt tetszett,még ha talán nem is így telt a valóságban Richard élete.Mondjuk az dúrva volt,hogy már csak a mi földünkön létezik a falanx és a legerőssebb hőseinket megfertőzte.Elképzeletem volna micsoda epikus csata alakulhatott volna ki..Szóval nagyon várom a folytatást,hogy valyon meddig bír még ellenálni Richard a falanx vírusának!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2247 Dátum: 2011. Október 10., 20:09:53 »
Köszönöm a Nova v4 2008-as különszámot! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a történet, amelyben múlt és jövő volt Richard Rider-ről. Bár kissé zavaros volt, hogy mi tévedés és mi valódi. De persze a végén egyből kiderült, hogy mi történt. Ez hasonló volt, mint a Millar-Hitch-féle Fantasztikus Négyes, ahol Fátum a jövőbe volt.
Hogy Richard Rider Nova lett az pedig hasonlít, mint a Zöld Lámpás történetre.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2246 Dátum: 2011. Október 01., 20:25:36 »
Igen, szerintem is elég hangulatosak voltak, bár szerintem az összes múltidéző rész jól megoldott.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"