Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 348737 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2035 Dátum: 2010. November 13., 19:03:46 »
Ezer köszi a Lidérc 2. részért! :worship: :worship:
Ez a Lidérc, ahogy most hívja magát jól kibírta azt a kínzást, amit Ronan tett vele. Az érdekes volt, amikor Lidércről kiderült egy-két dolog, hogy milyen lény ő és hogy hogyan szerezte azt a képességet.
Ahogy látom, a jelenlegi történet Lidérc eredetéről szól.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető BGabor

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2034 Dátum: 2010. November 13., 18:26:27 »
Köszönöm a Lidércet meg úgy összeségében az anhilációt.

Még anno elkezdtem olvasni az FQ-n a Galaxis őrzőit (azóta talán az allcomics vette át) és nem nagyon értettem a visszautalásokat az anhillációs hullámra most már úgy-ahogy képben vagyok.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2033 Dátum: 2010. November 11., 22:18:13 »
A szabadság előnye, hogy végre be tudom pótolni sok elmulasztott képregény elolvasását! Marvel mozaik 1-3: A három közül a második tetszett a legjobban itt szinte minden történet jó volt! Az elsőben a filmforgatásos és a Fury-s  sztori, a harmadikban pedig a Marvel minik ütöttek nagyot! Minden történet remek honosítás mint mindig! Köszönöm szépen! Várható még hasonló válogatás???  :worship:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2032 Dátum: 2010. November 09., 22:07:00 »
Köszi!  :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2031 Dátum: 2010. November 09., 20:18:28 »
Nem tudok róla. De inkább a Chronopolison érdeklődj, mert a Thor-füzetek inkább molzo hatáskörébe tartoznak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2030 Dátum: 2010. November 09., 17:14:30 »
Még valamikor a Képregénytáron volt egy olyan képregény, hogy Elveszett Istenek 1-2 rész, nem tudjátok a folytatás nem került ki valahova?? Csak mert érdekesnek tűnik jó lenne elolvasni! Válaszotokat előre is köszi!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2029 Dátum: 2010. November 04., 17:49:39 »
Nekem is azért tetszett, mert May akkora ribi volt benne. Tudjuk, hogy minden öreglány olyan, hogy öregkorára erkölcsös életet él, de csak azért mert fiatal korában nem bírták lerángatni a répáról.  :hehe: Mindig is tudtam, hogy biztosan May is ilyen volt.  ;D Csak ezek a hülye amerikaiak ilyen finnyásak. Pedig tényleg jó lett volna, ha ezt elfogadják rendes eredettörténetnek, de arra legalább jó volt, hogy még ha feltételesen is, de láthattuk őket így.  :D És örülünk, hogy tetszett.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2028 Dátum: 2010. November 04., 17:46:29 »
Elolvastam a Zűr című minit és egészen a végéig meg voltam győződve, hogy ez tényleg Peter szülei és Ben bácsiék "eredet története" De tetszett a befejezés! Ez a May mekkora egy ribinek volt beállítva! Nem semmi! Köszi mindenkinek!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2027 Dátum: 2010. November 02., 09:23:45 »
Üdv!Köszi a Megsemmisülés: A Hódítás - Lidérc első részét,talgaby! :worship:
A bevezetőben említed,hogy ez kicsit gyengébb eressztés,nekem az első rész alapján igenis tetszett ez a mini! Lidérc titokzatos és igencsak tápos karakter,na meg Ronan beolvasztva a falanxba :headscratch: Nagyon várós a következő rész!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2026 Dátum: 2010. Október 24., 12:05:33 »
Aha, ki fog. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2025 Dátum: 2010. Október 24., 11:25:58 »
Másik kérdés Adam Warlok hogy került abba a gubóba? Egyáltalán mi lett a csapatával. Pipet leszámítva szinte már mindenki szerepelt az Anihiláció során az Infinity Watch-ból.Vagy várjak türelmesen és majd kiderül?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2024 Dátum: 2010. Október 24., 08:32:36 »
Igen, kilenc saját füzete lesz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2023 Dátum: 2010. Október 24., 01:21:00 »
Most bocsi!Ne bánts!20 percem volt ma gépnél, nem olvashatok el mindent. :)Viszont egy kérdés lenne. Novát fogjuk látni a Hódítás alatt?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2022 Dátum: 2010. Október 23., 20:32:34 »
Nem volt felesleges a főoldali hír bekezdése. Mert előbb a hírt olvastam el, és azután a képregényt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2021 Dátum: 2010. Október 23., 20:27:58 »
De ki a Lidérc valójában? Eddig még nem láttam ezt a karaktert.
Igen. Tök jó, hogy egy elég öles bekezdést szántam ennek a főoldali hírben. Legalább látom, hogy feleslegesen, mert senki se olvassa, csak a linkre kattint, és kész.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2020 Dátum: 2010. Október 23., 19:01:26 »
Ezer kösz a Megsemmisülés - A Hódítás - Lidérc 1. részért! :worship: :worship:
Szerintem se rossz ez a mini. Maga a Lidérc nevű szereplő, vagy úgy mondva, hogy az elején nincs neki neve, tényleg ismeretlen ez a karakter.
De kiderült, hogy neki vannak valami különleges képességei, amivel néhány Falanxot le is győzött.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2019 Dátum: 2010. Október 23., 16:09:05 »
Szerintem a Hódítás új minije, nem volt gáz. Sőt a végén rendesen meglepett Ronan. De ki a Lidérc valójában? Eddig még nem láttam ezt a karaktert.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2018 Dátum: 2010. Október 18., 15:17:23 »
Igen, Giffen látványosan nem vette túl komolyan ezt a minit (bár erre önmagában Rocket Racoon szerepeltetése is ékes bizonyíték), de hát tőle ez már megszokott. :)
Idézet
A kitörés csupa kliséből (polaritás cseréje, vortexhatás, transzporternyaláb az utolsó pillanatban) állt
Szerintem ez szándékos volt, bár ha nem lett volna az, lehet, én tettem volna azzá. :D Én komolyan vártam,mikor bukkan fel egy piros ruhás biztonsági tiszt, hogy lelőjék, de amúgy tényleg minden szükséges elem megvolt.
És különben is, a polaritás megcserélése minden létező bajból kimenthet bárkit.
Idézet
Az utódja szerepelget most valahol?
Egy mostani Amazing Spider-Manben. Hogy mi volt, ne kérdezd, mert nem olvasom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2017 Dátum: 2010. Október 18., 13:27:24 »
Csillagúr csapata csúnya csontikkal csatázva, csillaghajót csenve, csillámfolyosót csukva, csudákat cselekedett.   

Ez a rész már sokkal mozgalmasabb volt. Pörögtek az esmények, és máris egy újabb kaland küszöbén állunk.

A legjobban a kree őrcsapat poénjai ültek. A kreek logikáját megfejteni kábé olyan reménytelen, mint megérteni hogy miért bunyoznak a drazik (Babylon 5) mindig.

A kitörés csupa kliséből (polaritás cseréje, vortexhatás, transzporternyaláb az utolsó pillanatban) állt, de vagy a poénok, vagy a rajzok -esetleg a remek honosítás miatt -végig szórakoztató tudott maradni.

A Falanx központ elösszőr kidolgozatlannak tünt a füzet grafikájához képest, de aztán emlékeztettem magam, hogy ez valami miniatür bázis. Akkor viszont Uni Kap is a chippek között üldögélt, amikor látta a robbanást? Az utódja szerepelget most valahol?

A történet kissé még mindig összecsapottnak tűnik (nézzük mi sül ki egy űrbeli piszok 12-ből alapon), de az eredmény egy legendás csapat (GotG), illetve a paródia műfaja felé tendál úgyhogy  végülis remekmű. Persze csak a felcseréljük a polaritásokat. :)



Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2016 Dátum: 2010. Október 17., 22:37:17 »
Kösz szépen ezt a részt! Nekem is ez tetszett jobban. Volt benne akció dögivel, és ez az epizód plusz adott hozzá szomorkás "drámai" hangulatot is. Nagyon jó lett a honosítás is, :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2015 Dátum: 2010. Október 16., 14:06:45 »
Köszönet a Vadóc v3 #12-ért!
Nem okozott csalódást ez a befejező rész, elég jóra sikeredett. :) Nekem a két történet közül a Ne-Felejts sokkal jobban tetszett, minden szempontból. A Hazatérés se volt rossz, csak én nem bírom annyira ezeket a misztikus/mágikus dolgokat, ebben meg ugye volt dögivel.
Most hogy elolvastam ezt a sorozatot, kiegészítette az X-Men v2 Apokalipszises történetét, főleg azzal, hogy mi történt és hogyan Naptűzzel.

A Gambit v1-et is elolvasom majd hamarosan az x-fanzine-on.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2014 Dátum: 2010. Október 16., 11:32:12 »
A most lefutottnak az X-Men v2 ottani részei a folytatásuk. Ott derül ki, mi történt pontosan Naptűzzel, és az még menni fog egy darabig (kétszázas részek elejéig). A Gambit v1 (vagy Gambit LS) a jövő hónapban induló sztorinkhoz kell majd.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2013 Dátum: 2010. Október 16., 10:26:34 »
Az x-fanzinon pontosan melyik történeteket nézzem amik ennek a folytatásai, a A Gambit minit és még?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2012 Dátum: 2010. Október 15., 17:05:30 »
Köszi a Vadóc v3 12. részt! :worship: :worship:
Érdekes, hogy ilyen vége lett a történetnek. Bár inkább olyan laza volt a befejezés. Mert a végén nem volt olyan nagy küzdelem. Persze, tudom, hogy ezután az X-Fanzine-on lévő X-Men v2 részeiből kiderült, hogy mi lett ezután.
A befejező részben láttam, hogy Jégember kettétört, de mégis túlélte. Bár fura, mert eddig nem fordult elő valamely régebbi azaz klasszikus történetben, hogy ilyen is volt. Persze, a Szivacsemberrel is volt ilyen hasonló esett.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2011 Dátum: 2010. Október 12., 19:39:44 »
Örök hála a teljes Csillagúr történetért! Állati jó volt az elejétől a végéig, tele érdekes karakterekkel, jókor elsütött poénokkal és nekem tetsző rajzokkal! :) Ez az utolsó rész sem maradt el az előzőektől. Az egész űrszekcióban ezek a részek tetszettek eddig a legjobban, uh remélem hogy a márciusi folytatás is legalább ilyen jól sikerült! Még egyszer köszönöm! :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2010 Dátum: 2010. Október 12., 10:31:37 »
Üdv! Köszi a Csillagúr befejező részét,talgaby,Barbar! :worship: :worship:
Minden jó,ha a vége jó.Második küldetés?Jónak hangzik,folytatás márciusban.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2009 Dátum: 2010. Október 09., 18:06:09 »
Hát jó hamarosan. Valamikor március tájékán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2008 Dátum: 2010. Október 09., 16:48:07 »
Ezer köszönet a Csillagúr 4. részért! :worship: :worship:
Jól felpörgött a történet. Az Uni-erőről látom, hogy megtörténhet az is, hogy egy másik gazdatestet keres. Persze tudom, hogy ez nem a szimbióta, mint Venom és Vérontó estében.
De ahogy látom, Csillagúr és csapata kalandjai hamarosan folytatódnak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2007 Dátum: 2010. Szeptember 28., 18:52:10 »
"Menj és keress Grootnak csapadékot!"   :lol: :D ;D

Szerintem maga a történet nem olyan nagyívű, mint amilyen jól eltalált a csapat. Elvégre most sem történt más, csak futkostak egy csapat robot elől, és ezzel ki is telt a füzet. Viszont a szereplők (és karaktereik újraértelmezése) olyan üdítően új színfoltot hoztak a Marvel univerzális térségeibe, hogy még így is szórakoztató a dolog. Ugyanakkor míg egy egyetlen díszlet közé szorult televíziós űropera sorozatnál jóformán a csapatdinamika és a humor az egyetlen szórakoztatási eszköz, addig egy képregénytől többet várok. Futhatna több szálon, több helyszínen, több bolygón, ahogy az alakulat összeállításánál sem elégedtek meg egyetlen karaktertípussal.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2006 Dátum: 2010. Szeptember 28., 11:53:26 »
Üdv! Köszi a Megsemmisülés - A Hódítás 2-3.részt,talgaby,barbar! :worship: :worship:
Nagyon jó a történet végig.A mosómedve váladékozásán sírtam a röhögéstől!! :lol:
Kíváncsian várom a befejező részt!