Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 345982 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2005 Dátum: 2010. Szeptember 27., 16:33:29 »
Köszi a Csillagúr új részét! Szokás szerint állati jó volt és itt csatlakoznék az előttem szóló bölcs hozzászólóhoz, ez a legjobb történetfonala a nagy egésznek. Nekem a rajzok is nagyon bejönnek uh egy rossz szavam sem lehet! Nagyon várom a befejező részt!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2004 Dátum: 2010. Szeptember 26., 11:48:41 »
Köszönet a Csillagúr 2 és 3-ért lehet már említettem de szerintem az egész Conquestből ez a legkirályabb mini(meg a prológus decsak mert abban is Peter a főszereplő).

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2003 Dátum: 2010. Szeptember 25., 20:10:53 »
Ezer kösz a Csillagúr 3. részért! :worship: :worship:
Rakéta Mosómedve szokás szerint vicces volt. Főleg a beszólásai miatt. Főleg amit Grootnak mondott.
Bár azt eddig nem értettem meg, hogy Groot miért volt olyan apró méretű. A történetben pedig kiderült pontosan miért és hogyan.
És látom, hamarosan jön a mini 4. befejező része. Bár tudom, még nincs vége a Megsemmisülés - A Hódítás történetnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Gamma Leonis

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Nő
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2002 Dátum: 2010. Szeptember 25., 20:05:26 »
Köszönöm a Megsemmisülés sorozat újabb részét! Az egyik kedvencem, a másik egy DC képregény, így azt nem írom ide.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2001 Dátum: 2010. Szeptember 21., 13:55:42 »
Egyébként a rövidsége ellenére egyik kedvenc Megtorló képregényem, köszönet a honosításért.

szívesen, én is örülük, hogy ennyi mindenkinek tetszett...Garth Ennis egy "állat"  ;)
a helyedben pedig kinyomtatnám, elvinném a fogorvosodhoz, és garantáltan nem fogja elszúrni legközelebb  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Krizli

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2000 Dátum: 2010. Szeptember 21., 13:40:40 »
különben pár órája fogászaton voltam, és mikor megláttam Mr. Szippantóst, egyből a Megtorló jutott az eszembe  :cool:

Érdekes, én is tegnap délután voltam fogorvosnál, ráadásul pont előtte néztem fel a Hálózsákra...  :rolleyes: De szerencsére már korábban is olvastam a Gyökereket, így nem fogtam fel rossz előjelnek. (Mr. Szippantóst azért én is felismertem. :badteeth:) Ennek ellenére, lehet, hogy tényleg elszúrta kicsit a fogam, mintha magas lenne a tömés... De ez már nem ide tartozik.

Egyébként a rövidsége ellenére egyik kedvenc Megtorló képregényem, köszönet a honosításért.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1999 Dátum: 2010. Szeptember 20., 16:08:56 »
Van esetleg vmi hasonló képregény még?

ha arra gondolsz, hogy valakinek esetleg a fülén vagy az orrán keresztül lehetne követni az eseményeket... nos, ilyesmiről nem tudok  :hehe:

különben pár órája fogászaton voltam, és mikor megláttam Mr. Szippantóst, egyből a Megtorló jutott az eszembe  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Remy

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1998 Dátum: 2010. Szeptember 19., 14:01:50 »
köszi szépen a Megtorló Gyökereket.Nagyon tetszett.Habár ha velem lenne hasonló biztos nem élvezném annyira. :D Van esetleg vmi hasonló képregény még?mert ilyenek szerintem jöhetnének, mert más volt ilyen szemszögből követni a történetet.

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1997 Dátum: 2010. Szeptember 18., 18:47:34 »
Ez nagyon morbid.:)De nagyon komoly.Esdzembe nem jutott volna, hogy egy szájból nézzünk végig egy ilyen történetet.:DD

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1996 Dátum: 2010. Szeptember 18., 18:23:31 »
Köszönöm a Megtorló - Gyökerek című történetet. :worship: :worship:
Az egész történet eseményét egy ember szájából nézhettük. Ez tényleg egy durva történet. (Bár azt nem tudtam, hogy ez a képregény régen a HZs fórumon volt elérhető.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1995 Dátum: 2010. Szeptember 18., 17:44:54 »
Én is köszönöm a Megtorló: Gyökerek történetet. Érdekes kompozícióból követhettük végig az eseményeket, durva kis sztori volt. :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1994 Dátum: 2010. Szeptember 18., 17:10:10 »
Köszönet a Megtorló - Gyökerek honosításáért.  :worship: A történet készítői valószínűleg ismerhetik a nálunk praktizáló fogorvost, Dr. Csonttőt. Az is ilyen munkát végez.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1993 Dátum: 2010. Szeptember 17., 19:26:46 »
Köszönet a Vadóc v3 #11-ért!
A történet tetszett, végig pörgött, eseménydús rész volt. A rajzok tényleg nem voltak valami jók, kár hogy így váltogatták a rajzolókat ennél a címnél. Az utolsó oldal után már alig várom a befejezést! :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1992 Dátum: 2010. Szeptember 17., 19:02:35 »
Ezer köszönet a Vadóc v3 11. részért! :worship: :worship:
Látom, hamarosan közeledik a befejező rész is.
A jelenlegi történetben nagyon sok bunyó volt a történetben. És a végén még az X-Men csapat pár tagjai is felbukkantak.
Bár Vadóc viselkedése a végén furcsa volt, de ez majd a befejező részben biztos kiderül, hogy mi lesz a vége.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1991 Dátum: 2010. Szeptember 17., 15:47:40 »
Király a fenéket, ne tudd meg, mennyivel jobban ki lehetne hozni, ha mostanában készülne. De még simán lehet, hogy egy nap ennek a sorozatnak legalább az első felét megpróbálom újracsinálni HD-ben. A rajz tényleg nagyon gáz, de ha még jól emlékszem, az utolsó részben már a normálisabbik rajzoló tér vissza.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1990 Dátum: 2010. Szeptember 17., 15:06:47 »
Kösz szépen A Vadóc újabb számát, a rész vége ütött! A rajzok lehettek volna jobbak is, de a honosítás király!:) :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1989 Dátum: 2010. Szeptember 12., 08:19:51 »
Nagyon szépen köszönöm. Ahogy látom az eddigiek alapján főként a kozmikus karakterekre vagytok kíváncsiak. Az jó mert én is. De hogy ne offoljuk szét a fórumot, a továbbiakat nyugodtan nyomjátok a Sepivel közös topicomba, a Véleményekbe.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1988 Dátum: 2010. Szeptember 11., 22:33:00 »
Karakter ajánlások Bennek:
Celestialok, Gladiátor, Destroyer, Korvac, Maelstrom, Thanos, Ego, Nagymester, Ikaris, Kubik, Világformáló, Mangog, Surtur, Ymir, Atum, Chthon, Set, Seth, Idegen, Középút, Mindenség Bírája, Oblivion, Mercurio, Stellaris, Ultimus, Hiperelme, Nebulon.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1987 Dátum: 2010. Szeptember 11., 18:49:33 »
Akkor örömömre szolgál bejelenteni, hogy Csillagúr és Galactus leírása elkészült, és remélem hamarosan olvashatjátok is.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1986 Dátum: 2010. Szeptember 11., 18:24:50 »
Az tényleg jó ötlet, hogy lehet más leírásokat is írni Marvel karakterekről.
Én is nagyjából az olyan Marvel karakterekről olvasnék leírást, mint Galactus(bár régen egy '90-es évbe magyarul Marvel Extrába olvastam olyasmit, de az már régen volt), Csillagúr, és még sorolhatnám.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1985 Dátum: 2010. Szeptember 11., 16:57:45 »
Ja, mostanában én is X-Men/űrrészleg vonalon mozgok már csak jóformán ott. Bár a DC-nél a GL Corps még ezeknél is jobb.
Igen, GL Corps-ot nemrég kezdtem el olvasni, és nekem is nagyon tetszik. A karakterek ott mindent visznek!
Ha van rá igény, írhatok róluk leírást a Tudástár enciklopédiájába.

Közben jobban utánanéztem. A pontos szám 376 idegen faj.
Részemről is lenne rá igény!
Plusz írok pár karaktert ami engem érdekelne, ha nem baj: Csillagúr (ha már róla volt szó eredetileg), Thanos, Drax, Gamora, Nebula, Holdsárkány. Most ennyi jutott eszembe hirtelen :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1984 Dátum: 2010. Szeptember 11., 16:36:25 »
Ha akad egy lektor, Galactus akár már holnap kikerülhet.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1983 Dátum: 2010. Szeptember 11., 16:25:22 »
Felőlem Skarlát Pókról is írhatsz. Róla csak annyit tudok amennyit a magyar kiadású Pókemberekben megemlítettek. :D De persze elsősorban azokra vagyok igazán kíváncsi akiket felsoroltam.   :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1982 Dátum: 2010. Szeptember 11., 16:20:31 »
Remélem nem baj, hogy megemlítettem őket, de valahol írtad, hogy örülnél, ha mondanánk, hogy kikről olvasnánk szívesen.

Köszönöm szépen a karakterajánlásokat.  :worship: Igyekszem minél hamarabb megvalósítani őket. És kérek is mindenkit aki szeretne ilyeneket olvasni, hogy nyugodtan szóljon vagy jelezze kikről akar infót, mert ez nektek készül és nem nekem. Nem akarok nagyképű lenni, de Jubilee férjét leszámítva (Odin verjen meg Talgaby) minden Marvel karaktert ismerek, és abban szeretnék segíteni, hogy a titeket érdeklők kerüljenek először közkézre. Írhatok én a Skarlát Pókról is de az max csak engem hoz lázba.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1981 Dátum: 2010. Szeptember 11., 16:06:58 »
Részemről lenne rá igény, mert ezeknek a 4/5-ét sem ismerem így elsőre. :D
Egyébként akikről én még szívesen olvasnék az Enciklopédiában azok: Apokalipszis, Sinister, Diablo, Galactus, Mephisto, Dornamu, és Kang.
Remélem nem baj, hogy megemlítettem őket, de valahol írtad, hogy örülnél, ha mondanánk, hogy kikről olvasnánk szívesen. Nos, én rájuk lennék elsősorban kíváncsi. De persze jöhet más is nagyon jókat írsz oda mindenkiről. ;)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1980 Dátum: 2010. Szeptember 11., 15:53:42 »
35, de ezek csak azok, amelyeket nevesítettek, vagyis elneveztek, ha azokat is beleszámítjuk akik csak egyszer-egyszer tűntek fel, akkor a szám valahol a 100 és a 150 között van.
A föbb ismert fajok a: Aakon, Contraxians, Queega, A'askvarii, Cotati, Quons, A-Chiltarians, Courga, R'zahn, Acanti, Dakkamites, R'malk'i, Achernonians, Darbians, Rajaks, Alpha Centaurians, Deonists, Reptoids, Arcturans, Dire Wraiths, Rhunians, Astrans, Fomalhauti, Rigellians, Autocrons, Froma, Roclites, Axi-Tun, Glx, Sagittarians, Ba-Bani, Gramosian, Sarks, Badoon, Grunds, Saurids, Betans, Guna, Shi'ar, Beyonders, Horusians, Siris, Brood, Interdites, Skrull, Celestials, Judians, Sligs, Centaurians, Kallusians, Sm'ggani, Centurii, Kawa, Snarks, Chr'ylites, Klklk, Solons, Ciegrimites, Kosmosians, Watchers, Clavians... nagyjából.
Ha van rá igény, írhatok róluk leírást a Tudástár enciklopédiájába.

Közben jobban utánanéztem. A pontos szám 376 idegen faj.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1979 Dátum: 2010. Szeptember 11., 15:34:43 »
Üdv, kössz a Megsemisülés cimű  alkotást.Jutt esszembe  hány idegen faja is van a Marvelnek :nemtudom: :headscratch:.Úgy-e a leg ismertebbek a  1 Kreek. 2Skullok.3Siárok.4 szipolyók.A Fészek népe. stb....de vannak-e még más fajok is  :headscratch: :headscratch: :nemtudom:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1978 Dátum: 2010. Szeptember 11., 14:46:02 »
A Halálsikoly nevű nőről először azt hittem ugyanaz, aki Halálmadár néven szerepelt az X-Men képregényekben. De ha jól tudom, mégse ugyanaz a szereplő.
Heh, dittó. Aztán én is rájöttem, hogy csak a nevük hasonló. Halálsikoly (Deathcry) egy teljesen másik karakter, régebbi Avengersekben szerepelt többször.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1977 Dátum: 2010. Szeptember 11., 14:38:48 »
Ezer kösz a Csillagúr 2. részért! :worship: :worship:
Tetszett ez a kozmikus történet. Minden tagoknak vannak ellenfelei, akiket le kellett győzniük. És még poénos tartalom is volt a csapatok között.
A Halálsikoly nevű nőről először azt hittem ugyanaz, aki Halálmadár néven szerepelt az X-Men képregényekben. De ha jól tudom, mégse ugyanaz a szereplő.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1976 Dátum: 2010. Szeptember 11., 12:40:33 »
Ja, mostanában én is X-Men/űrrészleg vonalon mozgok már csak jóformán ott. Bár a DC-nél a GL Corps még ezeknél is jobb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden