Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346053 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1975 Dátum: 2010. Szeptember 11., 11:59:52 »
Kösz a Csillagúr jelen részért! Bár már olvastam a történetet, de magyarul az igazi!
Amúgy az ilyen füzetek miatt mondom, hogy a Marvelnél sokkal jobbak a kozmikus sztorik...

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1974 Dátum: 2010. Szeptember 06., 16:02:12 »
Én is köszönöm a Zűr befejező részét, hát tényleg nem lett volna semmi, ha Millarnak sikerült volna elérnie, hogy 616-os legyen ez a sztori.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1973 Dátum: 2010. Szeptember 02., 19:08:51 »
Mindenre lehet számítani. De valószínűleg lesz még, igen.
(Amint megfelelő ütemben újrafordítjuk és -beírjuk őket... :ninja: )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1972 Dátum: 2010. Szeptember 02., 19:07:39 »
Köszönet a Zűr 5. részéért!
Mielőtt elkezdtem volna olvasni, számítottam ilyesmi befejezésre, a 4. rész után már nem volt nehéz kilogikázni hogy Millar mit akar kihozni ebből. Így már érthető, hogy a rajongók miért voltak felháborodva, és utólag miért változtatták alternatív minivé. :) De az elképzelés érdekes, azt meg kell hagyni... :D
Lehet számítani ezután más SpiderTom-os minire?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1971 Dátum: 2010. Szeptember 02., 14:26:11 »
Ezer köszönet A Zűr 5. befejező részért! :worship: :worship:
Hát akkor már kiderült, hogy mi lett a történet vége. Ami egy kicsit furcsa is volt. Mert ahogy a címe is hangsúlyozza voltak komoly zűrök.
Bár az érdekes befejezés volt, hogy a főszereplőknek hogyan alakult a kapcsolatuk.
Peter Parker erről nem is tudhatott, hogy mi történt. Persze, hogy nem tudhatott erről. Mert May sose mesélt neki erről.

Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1970 Dátum: 2010. Augusztus 31., 11:23:13 »
Üdv! Köszi a Megsemmisülés: A Hódítás - Csillagúr 1. részért,talgaby,barbar! :worship: :worship:
Könnyed volt ez a indító rész,jókat derültem rajta. :D Érdekes csapat jöt össze az már biztos!A grafika jónak mondható.Várom a folytatást!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1969 Dátum: 2010. Augusztus 25., 11:59:51 »
Nincs beírója.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1968 Dátum: 2010. Augusztus 25., 11:29:29 »
Csövi!

Most, hogy dolgozok, van időm olvasgatni, mert nem nagyon van mit csinálni  :D

Az lenne a kérdésem, hogy a M.O.D.O.K. sztori fog folytatódni?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1967 Dátum: 2010. Augusztus 23., 13:18:36 »
Nah eljutottam az Annihilation végéig. Még a Galactus hírnökeit nem olvastam el, bár őszintén szólva azok a karakterek nem annyira fognak meg. Ronannel se tudtam mit kezdeni, nem is olvastam végig az ő sztoriját, csak átfutottam. Drax, prológus, Nova és a Megsemmisülés nagyon tetszett a Szuperskrull kevésbé, az Ezüst utazó illetve a Ronan még kevésbé. viszont ezer köszönet, hála és gratuláció a honosításért!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1966 Dátum: 2010. Augusztus 21., 19:57:36 »
Köszönöm az újabb részt, a rajz tényleg jobb lett, meglepődtem, hogy Vakfolt és Vadóc ilyen jó viszonyban volt, szimpatikus lett a szereplő. :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1965 Dátum: 2010. Augusztus 21., 19:32:08 »
Adamantiumból vannak a karmai és még pár rész a kibernetikus vázából.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1964 Dátum: 2010. Augusztus 20., 21:32:41 »
Köszönet a Vadóc v3 #10-ért!
Ez a rész szerintem sokkal jobb volt, mint az előző. Végre kiderült a fénykép titka, nekem tetszett, jó kis sztori. :) Valamint az sem utolsó, hogy kiderült hogy az X-Men v2 Apokalipszises történetében miért voltak amputálva Naptűz lábai, bár az eléggé fura hogy Halálcsapásnak csak egy mozdulatába került... Ennyire erősek lennének a karmai?
A rajzok is jók voltak, a Ne Felejts történetből ez volt a legjobb (eddig). ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1963 Dátum: 2010. Augusztus 20., 17:32:43 »
Korábban. Ez a történet kb. az X-Men v2 százhatvanas részeinek vége felé játszódik. Az eredeti terv szerint ez a sorozat jóval azelőtt lement volna, hogy a fanzine-on lemegy az apokalipszises történet, csak hát a végén ez három évet csúszott, az meg csak kettőt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1962 Dátum: 2010. Augusztus 20., 17:15:31 »
 Ezer kösz a Vadóc v3 10. részért! :worship: :worship:
A múltban, amiben Vadóc még 17 éves volt most kiderült, hogy miről volt szó. Főleg az a fénykép, amelyen Naptűz, Rejtély és Vadóc együtt szerepelnek, amit a 7. részben is látható volt.
Naptűznek nem volt valóban kellemes válasz, főleg ami történt. Akkor ez történt, ami az X-Fanzine-on lévő X-Men v2 183-tól kezdődött.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1961 Dátum: 2010. Augusztus 16., 16:12:40 »
Gondolom van erre szabály fordítóknál, hogy ha alliterál a cím akkor a fordításban is alliterálnia kell. Pl a Dexter könyveknél van mindig kényszeresen d betűs cím( dermedt, dacos Dexter pl), ami oké, hogy jól hangzik, csak mondjuk az eredeti címhez a szójátékon kívül nincs sok köze.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1960 Dátum: 2010. Augusztus 16., 16:08:30 »
Vagy ez vagy a Mega Mosómedve. De inkább a Rakétára akartam alliterációt, mert a csapata nagyrészt csak annak hívja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1959 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:44:12 »
Valamilyen fura oknál fogva nem olvastam az Annihilationt eddig, pedig fq-n olvastam a Guardians vol2-t és nagyon tetszett is, de most amikor megláttam a főoldalon a képet  a hír mellett na mondom ebbe belenézek, mert süti a rajz és most úgyvagyok vele, hogy nekiesek Draxtól a dolgoknak és ha ilyen színvonalú lesz a dolog végig ( és állítólag a Marvel űrrészlegben nem szokás csalódni) akkor le is darálom szépen az egészet.
A honosítás szokás szerint nagyon jó, gördülékeny, egy dolog nem tetszett: Rocket Raccon Rakéta Rágcsára magyarosítása. Nem az, hogy feltétlen rossz de nekem kicsit furi .

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1958 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:18:53 »
Egen, nagy bánatom volt, amikor FaNa elkezdte két éve csinálni a Guardians v2-t, pláne, hogy akkor már emlékeim szerint elkezdtük az Annihilationt. Mindegy. Igen, a közvetlen előzménye ez a mini lesz, plusz persze a Conquest fősodra, amiben a három előzetes rész sokkal szorosabban fog összekapcsolódni, mint az előző eseményben. Viszont ha ez lemegy teljesen, tényleg érdemes lesz elolvasni újra a honosítását (bár szokni kell majd, hogy nálam magyarok a nevek, nála meg eredetiek), teljesen más szemszögből engedi majd láttatni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1957 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:14:21 »
Jó ez a piszkos tizenkettő az űrben, de vagy "az egész galaxist be akarják venni", vagy "az egész galaxisban/on be akarják vetni", mert igy nagy ágyazás lesz a dologból.

Rebellis: "és talán itt jön ki legjobban az amiért szeretek a sci-fiben, ha jól van megírva, bármekkora állatsággal elő lehet jönni, mert működhet! "

Vagy ha valaki a hét szamurájból készít sci-fit, akkor a továbbiakban se akarja megrajzolni a "gonosz anatómiáját". Maradjon csak a kalandfilmezésnél, a nagy tanító szerepét meg hagyja a mocsárban rőzse után kóválygó profikra.

Jah, hogy a képregény? Az tetszett nagyon.  :worship: De most ki is honosítja a Guardians of the Gaxist? Azt olvastátok hogy film is készül belőle?

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1956 Dátum: 2010. Augusztus 16., 14:30:03 »
Megsemmisülés: Kvazár/Csillagúr: Ott kezdem, hogy sohasem voltam elragadtatva a Marvel űr-szekciójáért. De tényleg. A Főnix halála volt az egyetlen olyan történet ami tetszett nagyon- nagyon sokáig. Aztán elkezdtem a Galaxis Őrzőit, ami valami hihetetlenül el lett találva, és bár nem teljesen voltam képben az előzményekkel, most már ez is lassan meglesz, köszönöm. :worship: Az egyetlen bánatom az, hogy ez a történet olyan jó, hogy őrült lassúnak tűnik a honosítás tempója, mégha nem is az... :lol:

Kvazár: A rajzok nagyon szépek voltak, különösen az első tpb-nél. A történet is tetszett, a Falanx már annak idején az X-mennél is elég kraftos ellenfél volt. A második tpb-nél már voltak gondjaim, kicsit úgy éreztem elég nyögve-nyelősen húzzák- halasztják ezt a megváltó keresést, és a főgenya legyakása is piszok közhelyes volt, de ez valahogy most nem annyira zavart, egész szórakoztató lett, és volt benne pár nagyon hangulatos rész, pl. mikor a papok és a fa/hely (?) segítségével Kvazár magába néz...

Csillagúr: eddig ez tetszett a legjobban, a "gyengébbnek tűnő" rajzok sem zavarnak. A hagulata állati jó, a poénok is el lettek találva, és talán itt jön ki legjobban az amiért szeretek a sci-fiben, ha jól van megírva, bármekkora állatsággal elő lehet jönni, mert működhet! :brow: Gondolok itt bogáremberekre, élő-mozgó fára (aki amúgy királyi sarj :D ), és mosómedve stratégákra...és simán működik a dolog és szórakoztató és várom, de nagyon várom a következő részt.

És gondolom ezek után már más szemmel látom majd a Galaxis Őrzőit is...Szóval még egyszer köszönök mindent! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1955 Dátum: 2010. Augusztus 14., 22:17:45 »
Ezer kösz a Megsemmisülés: A Hódítás - Csillagúr 1. részért! :worship: :worship:
Érdekes módon kezdődik a történet. Mert ebbe a történetben Csillagúr mellett még vannak olyan szereplők, akik egy csapatot alapítanak. Ha jól ismerem fel őket, ők a Galaxis Őrzői. Kivéve Univerzum Kapitány és berzerkermódban ragadt siár. Univerzum Kapitány nem ismerős, mert eddig még egy történetbe se láttam(tudtommal), de ebbe a minibe igen.
Az utolsó oldal, ahol az alkotók nevei fel vannak sorolva, a honosítók nevei kimaradtak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1954 Dátum: 2010. Augusztus 14., 17:00:25 »
Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy ebből mi fog kisülni a végére.
Egy amerikai pite.  :hehe:

De komolyrafordítva a szót, megéri várni, és szerintem nem fog senki sem csalódni Millarban.  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1953 Dátum: 2010. Augusztus 14., 14:40:41 »
Köszönet a Zűr 4. részéért!
Nem volt semmi ez a szám, mindenki bevallott mindent, de a legnagyobbat az ütött, amikor Ben elmondta May-nek, hogy ő steril... :D Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy ebből mi fog kisülni a végére.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1952 Dátum: 2010. Augusztus 12., 18:07:32 »
Köszi az újabb részt, bonyolódnak a dolgok, kiváncsi leszek, Millar mit hozott ki ebből a végére.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1951 Dátum: 2010. Augusztus 12., 17:31:09 »
Azt még May nem tudja, hogy ki lehet az apja.
Dehogynem, ebben a számban egyértelműen kiderül, hogy ki az apa.  ;)

Még szerencse, hogy ez egy alternatív történet.
Nem mindenki örül ennek. Pl Fareknek is tetszene, ha ez lenne az eredetiben is, de ő könnyen beszél, már végigolvashatta a minit.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1950 Dátum: 2010. Augusztus 12., 16:36:28 »
Ezer köszönet A Zűr 4. részért! :worship: :worship:
A jelenlegi történetben látszik, hogy a helyzet megváltozott mindegyik főszereplőknek. Még szerencse, hogy ez egy alternatív történet. May teherbe esett. Azt még May nem tudja, hogy ki lehet az apja. A történetben a szálak valóban bonyolulttá váltak. És mind a négy szereplők életét örökre megváltoztatja.
Ha jól tudom, már csak egy rész van hátra. Amelyben kiderül, hogy milyen befejezés lesz e minisorozatban.
Sok sikert kívánok neked Sepi a befejező részhez!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1949 Dátum: 2010. Augusztus 09., 09:27:39 »
Üdv! Köszi a 4.részt talgaby,barbar! :worship: :worship:
Hehehe :lol: nah,ilyen ötlettel lehet egy számítógépet legyőzni,jóóó!A történet végig élvezetes volt a grafika hibátlan,kiváló!Várom a folytatást!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1948 Dátum: 2010. Augusztus 04., 08:43:54 »
Köszi a Kvazár befejező részét. :worship: Ennél közhelyesebb és butád módon le sem tudta volna győzni a másolós robotot, de gondoltam, hogy valami ilyesmit fognak bevetni egy legyőzhetetlen ellenféllel szemben. A megváltó személye is érdekes, bár nem meglepő, kíváncsian várom, hogy mihez is kezdenek most...

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1947 Dátum: 2010. Augusztus 01., 08:28:45 »
Köszönöm a Kvazár eddigi részeit. Sokáig hanyagoltam a kozmikus sztorikat, de a történetet olvasva hiba volt, mert remekül elszórakoztam rajta. Nagyon köszönöm.  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1946 Dátum: 2010. Július 31., 21:30:06 »
Köszi a Kvazár 4. részért! :worship: :worship:
A történetben kezdtek haladni az események. Felbukkantak pár ismerős alakok. De azt nem mondom el, kik ők. Az egyikükről az is kiderült, hogy kinek a hangja volt az, amit Phyla-Vell hallotta egész ideje.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.