Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 345879 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1885 Dátum: 2010. Június 18., 18:17:58 »
Nekem se, de furamód ez a legnépszerűbb és legismertebb szóló története. Pedig szerintem a neve alatt megjelent négy sztori közül ez a második leggyengébb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1884 Dátum: 2010. Június 18., 17:06:50 »
Kösz a Vadóc újabb részét! Jó a sztori, bár ez a rajzfilm stílusú ábrázolás nem jön be. :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1883 Dátum: 2010. Június 15., 10:32:08 »
Üdv! Köszi a Hódítás prológusát,talgaby,barbar! :worship: :worship:
Tyűű,ez nagyon durván kezdődik!A megsemmisülés után ki fogja ezeket megállítani?!Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra!A grafika is csodálatosan szép!!!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1882 Dátum: 2010. Június 12., 22:08:33 »
Bár a képregény honosítója már nem nagyon jár erre, de azért köszi a Megtorló v4 #7-et! Jó kis nuff said, bírtam hogy egyes helyzetekben hogy oldották meg szöveg nélkül... :D

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1881 Dátum: 2010. Június 11., 20:51:28 »
Kösz a Hódítás prológusáért! Nagyon jó történet, már olvastam, de magyarul még jobb!!!


Még egyszer kösz!


Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1880 Dátum: 2010. Június 11., 19:48:08 »
Még 2006-ben megmurdelt.

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1879 Dátum: 2010. Június 11., 19:16:32 »
Genis-vellel mi történt?Elég múlt időben beszélnek róla.Meghalt?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1878 Dátum: 2010. Június 11., 13:01:42 »
Talgaby-nak és Barbar-nak köszönöm a Megsemmisülés: A hódítás prológusát!  :worship: :worship:
Remek story ez is, epikus csatákkal és fantasztikus főszereplőkkel!  :bravo:
A grafika gyönyörű!  :bravo:
Nem kis veszély leselkedik most a galaxisra; a falanx (anno az X-ek is elég sokat kínlódtak velük, a földi képviselőikkel természetesen) veszélyesebb, mint Annihilus serege!  :brow:
Wraith felbukkanását már nagyon várom!  ;)

 

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1877 Dátum: 2010. Június 10., 21:03:47 »
 Megsemmisülés: A hódítás, na végre hogy eljött. Vártam már egy színvonalas sorozatot, húú de sok még az a 2 hét... :nemtudom:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1876 Dátum: 2010. Június 10., 17:19:04 »
A Nova v4 egy teljesen szokványos sorozat lesz nálunk, csak a Polgárháború miatt az első három rész hiába van kész, még nem kerül ki, így először a 4. számmal találkozhattok majd, aztán a következő 11 végig a Hódítás mellékszála lesz. Szóval valamikor jövő ilyenkor jutunk a végére, addig meg remélhetőleg jobban át tudjuk majd látni, melyik füzeteket hogyan lehet kirakni. (Mondjuk annak a bizonyos első három számnak amúgy sincs semmilyen utóhatása a sorozatban, egy eléggé alibi történet volt a CW utóhatásai kapcsán, hogy gyorsan kialakítsanak maguknak egy olvasótábort.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1875 Dátum: 2010. Június 10., 16:12:35 »
Ezer köszönet Talgabynak és Barbarnak a Megsemmisülés: A hódítás - Prológus című részért! :worship: :worship:
Nagyon jó látni, hogy akkor a Megsemmisülés után, jönnek az új történetek, ami a főmini után játszódik.

A Nova v4-hez pedig az lenne a kérdésem, ha majd mégis kikerülhet a HZs-ra(persze azt tudom, hogy nem most lesz), akkor annak a részei olvasási sorrend szerint lesz majd elhelyezve, mint ahogy a Megsemmisülés fősorozattal volt?

És azt olvasom, hogy ennek a Megsemmisülés:A hódítás részei kéthetente lesz folytatva. Ez egy jó ötlet.
Sok sikert kívánok nektek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1874 Dátum: 2010. Május 24., 10:12:36 »
Szerintem nagyon is találó ötlet volt behelyettesíteni Vadócot Naptűz helyére, miközben átéli az emlékeit, így válnak részévé az emlékek.. Karl Moline-nak egy hatalmas pacsi érte.  :worship:
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1873 Dátum: 2010. Május 21., 20:08:36 »
Köszönet a Vadóc v3 #8-ért!
Nekem ez a rész sokkal jobban tetszett mint az előző, minden tekintetben. Igazi vérbeli japános, jakuzás sztorinak kezd ez kibontakozni, nekem tetszik. ;) Ja és csak nekem furcsa az, hogy amikor Vadóc elszívja valakinek az emlékeit, a rajzoló behelyettesíti őt az adott karakter (ebben a részben Naptűz) helyére? Az oké, hogy azt akarják érzékeltetni, mintha ő élné át ezeket, de ez így akkor is furán veszi ki magát. :nemtudom:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1872 Dátum: 2010. Május 21., 20:00:31 »
Nem, ez a sorozat szinte majdnem rögtön azután indult, hogy Morrison távozott az X-Mentől (meg a Marveltől is). De Claremont egyszer majdnem elárulta az igazi nevét, de kihátrált. Amúgy a születési vezetékneve nem ismert, de hivatalosan Anna Ravennek hívják.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1871 Dátum: 2010. Május 21., 19:30:02 »
Ezer kösz a Vadóc v3 8.részért! :worship: :worship:
Naptűz múltjából is kiderült, hogy neki is rossz volt a helyzete, ahogy Vadóccal is volt.
Ezüst Szamuráj mint bűnöző. Mert úgy tudtam, a későbbiekben megjavult. (Bár igaz, hogy A Kingpin-féle Új Bosszú Angyalai kötet későbbi időkben játszódik.)
Még továbbra is nagy rejtélyek vannak. Pl. hogy az a fénykép, amelyen Vadóc és Naptűz Rejtéllyel voltak egy csapatban. Mert a főhősök nem tudják, hogy ez mikor is történt.

Bár egyszer feltűnt, hogy Vadócról már kiderült, hogy mi az igazi neve, pontosan az 1-6.részben is előfordult. Ez valamikor a Grant Morrison-féle X-Men történet előtti időkben derült ki?
Mert a '90-es években magyarul megjelent X-Men képregényben ismeretlen volt akkoriban.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1870 Dátum: 2010. Május 21., 18:43:59 »
Talgaby-nak köszönöm a Vadóc vol. 3. nyolcadik részét!  :worship:
Naptűz és Vadóc múltjában tényleg sok közös dolog van!
A személyiségük viszont teljesen különböző...  :badteeth:
Halálcsapás és Ezüst Szamuráj együtt, brutális duó; ráadásul még ott van az az ismeretlen hölgy is, Vadócék kemény fába vágták a fejszéjüket!
Meglepődtem, hogy Kenjucsio milyen könnyedén mozog abban az ezüst páncélzatban!  :blink:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1869 Dátum: 2010. Május 03., 10:51:08 »
Na ide sem írtam még...
Gondolom már mindenki látta, de azért hátha:
Iszidiszi + Ájronmen
http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc&feature=fvsr
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1868 Dátum: 2010. Április 24., 13:13:46 »
Silver Sable vs Punisher: Jó volt újra akcióban látni ifjabb éveim két kedvenc karakterét. Mégha a történet nem is sokat adott az életútjaikhoz. Megtorlót sokkal jobban szeretem így -akciófiguraként, mint akként a bensőséges karakterként, amivé lett. Sable meg szinte el is tünt a palettáról, pedig dögös egy karakter volt.  :m-punisher:

Vadóc v3.7: Újabb nosztalgiahullám. Ezüst Szamuráj volt a csatagép az első honi X-men-ben. Azóta sem értem, hogy egy ilyen impozáns karakter hogy-hogy nem szerepel többet. (Energiakardjával Darth Vaderként kellene uralnia a Marvel terepet helirombolókról szórva az áldást Emperor Fatum parancsára.;D) Itt meg is lepődtem, hogy inkább pozitív a karakter személyisége, de van egy tippem, hogy nem mind ezüst ami fénylik.  :m-rogue:


Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1867 Dátum: 2010. Április 19., 20:12:28 »
Ja igen, azt is említetted az előbb, hogy Vadóc az X-Treme-ben vesztette el az erejét. Köszi, így már világos. :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1866 Dátum: 2010. Április 19., 19:53:36 »
Ez a sorozat az X-Treme vége után ment, ami a 39. résszel ért véget. Vagyis kb. egy ottani év telt el ahhoz képest, ahol most tart a fanzine.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1865 Dátum: 2010. Április 19., 18:44:19 »
Értem, köszi a válaszokat. Majd utánanézek az oldalakon, amiket ajánlottál.
A pár hsz-szel korábban említett X-treme X-Men mikor játszódik ehhez a Vadóc-sorozathoz képest? Úgy láttam, ott eléggé máshogy néz ki Vadóc, és az öltözködése is jelentősen eltér (vagy ez csupán csak író/rajzoló kérdése?) az ittenitől...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1864 Dátum: 2010. Április 19., 17:33:09 »
Az elsőért olvasd el a cotán az X-Men v2 ottani legalacsonyabb sorszámú füzeteit (vagy mondhatom úgy is, hogy az Austen-éra elejét). Röviden amúgy annyi, hogy egy kínai küldetés során Vadóc megzavarta Gambitet, akinek az egyik kártyája az arcába robbant, és ezért vakult meg átmenetileg. Meggyógyulni minden átmenet nélkül az ottani sorozat íróváltásakor gyógyult (vagyis Milligan jött, rátette a kezét, és újra látott :)).
A második az Uncannyben volt (Pendragon oldala vagy cota... ezt nem tudom fejből, melyik), amikor Bulldi segítségül hívta az X-eket, amikor Fekete Tom megkergült, és meg akart ölni mindenkit. A bunyó végén felajánlották Bulldinak, hogy miért nem marad velük, kell a megjavult példakép az iskolának, neki meg akkor nem volt semmi kötődése és dolga, plusz akkoriban akart elszakadni Cytorraktól, így elfogadta. Szintén Austen ötlete volt, de ő is írta vissza a fentebb említett kínai út utóhatásaiban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1863 Dátum: 2010. Április 19., 16:43:51 »
Köszönet a Vadóc v3 #7-ért!
A sztori érdekesnek indul, a szereplők jók, és a rajzok is bejönnek. Azon a bizonyos fényképen, amit leadtak a TV-ben, Vadóc tisztára úgy néz ki, mintha idősebb lenne... Ezt említetted is talgaby, hogy régebben Vadócot idősebbnek szánták, de aztán meggondolták magukat. Mindenesetre várom a folytatást!
Még ezelőtt a rész előtt elolvastam ennek a szériának az első történetét is. Megmondom őszintén, különálló Vadóc-történetet mindeddig nem olvastam, de az első sztori összességében elég jó volt. Igaz, ez a Messzi Partok és a sámános/misztikus dolog nekem annyira nem tetszett, de volt jó pár emlékezetes momentum is. Valamint az is tetszett, hogy ez a sztori ezzel a szállal (Vadóc szülei) egy kerek egészet alkot, és nem kell további X-képregényeket felkutatni a folytatásért. Pár dolog még nem tisztázódott számomra:
1. Gambit hogy és mikor vakult meg? Mikortól fog újra látni?
2. Bulldózer hogyhogy az X-Men tagja?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1862 Dátum: 2010. Április 18., 19:02:50 »
Hoppá... mail ment.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1861 Dátum: 2010. Április 18., 18:49:13 »
Akkor meg azért, hogy nekiess a harmadiknak, mert ott van a levezetés és a magyarázat, plusz az utóhatások. :badteeth:
Már ha egyáltalán elküldtem neked a fordításokat. :headscratch:
Ha nálam lenne a harmadik tpb fordítása, akkor már most tavasszal felgyorsítottam volna az xxm kirakását, de mivel úgy tudtam, hogy egy ideig még nem lesz belőle semmi, így direkt nem erőltettem...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1860 Dátum: 2010. Április 18., 18:27:55 »
Akkor meg azért, hogy nekiess a harmadiknak, mert ott van a levezetés és a magyarázat, plusz az utóhatások. :badteeth:
Már ha egyáltalán elküldtem neked a fordításokat. :headscratch:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1859 Dátum: 2010. Április 18., 18:00:29 »
Sürgesd meg Snake-et, hogy honosítsa végre az X-treme második tpb-jének maradékát, és megtudod.
Az, hogy nincs még kitéve, nem jelenti azt, hogy nem is készült el...  :whistle:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1858 Dátum: 2010. Április 17., 18:07:59 »
Idézet
Vadócnak miért nincsenek most képességei?
Sürgesd meg Snake-et, hogy honosítsa végre az X-treme második tpb-jének maradékát, és megtudod. Amúgy pont ebben a sztoriban fog egy új stabil képességet szerezni magának, igaz, az se lesz meg neki túl sokáig (jelen pillanatban az amerikai kiadásokban nincs is neki, de cserébe sokkal, sokkal szebb ajándékot kapott a sorstól).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1857 Dátum: 2010. Április 17., 18:05:03 »
Köszönöm a Vadóc új részét! Halálcsapást nagyon szerettem még a régi magyar X-menben, Vadócot dettó, viszont az Ezüst Szamurájban sohasem találtam semmi extrát...
 Érdekesen indul a történet, remélem Rejtély is hamarosan csatlakozni fog. Vadócnak miért nincsenek most képességei?
 Azért félek belekezdeni a csapattagok saját sorozataiban, mert ezekben mindig máshogy viselkednek (talán Deadpoolt leszámítva, ő egyedül és csapatban is idióta :brow:). Vadócot akkor szerettem legjobban miután csatlakozott az x-ekhez, és tényleg egy kajakos redneck csaj volt! ;) , de pl. az X-treme X-Men elején is magát adta, mikor Viharral veszekedett. Ebben a sorozatban viszont alig lehet ráismerni...Ha máshogy öltözne bárki más is lehetne...

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1856 Dátum: 2010. Április 17., 11:11:08 »
üdv.Én  is kösszönöm