Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346228 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1795 Dátum: 2010. Február 24., 19:35:32 »
Tervez-e Amerika Kapitány honosítást valamelyik képregény honosító oldal az xfanzine-n kívül? Tudtok ilyenről?
Én nagy rajongója vagyok az öregnek.Esetleg itt várható? :m-cap:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1794 Dátum: 2010. Február 24., 18:30:55 »
Először én is elwoodnak hittelek. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1793 Dátum: 2010. Február 24., 18:26:46 »
Annyit kérhetek tőled, hogy cserélj avatart? Mert amit most használsz, az elwood avatarja. ;) Hirtelen néztem is, hogy hozzászólt a képregényhez.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1792 Dátum: 2010. Február 24., 18:22:05 »
 Nekem tetszett az indítás, mik ki nem derülnek Mayről...Kár hogy nem vetette papírra ezt a nyarat, megnéztem volna ahogy Peter később megtalálja a naplót és számon kéri őket. :nezze:
 Kiváncsian várom a folytatást!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1791 Dátum: 2010. Február 24., 16:42:03 »
Amikor először láttam a borítókat, eleinte azt hittem, hogy ez nem egy képregény, hanem egy tinilányos magazin. De ahogy látom ez itt valóban egy képregény.
Hát igen, a borító nem kicsit megtévesztő. Meg biztos benne volt az is, hogy a tiniknek szóljon a képregény, mert majd lesznek benne bizonyos tanulságok, amikből okulni is lehet a tiniknek.

Idézet
Akkor biztos, erre a minisorozatra utaltál pár hónappal ezelőtt, amiket újra beírod, Sepi.
Főleg erre gondoltam.

Idézet
Hát tényleg szokatlan egy kicsit. De legalább jó ez is olvasnivalónak.
Ez még csak az első szám volt, ne felejtsétek el. Millar szereti mindig inkább a végén megdöbbenteni az embert. Ez még csak bevezető volt, a szokásos szereplők bemutatása. Lesznek itt még meglepetések.  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1790 Dátum: 2010. Február 24., 16:28:20 »
Ezer köszönet Sepi a Zűr című képregény 1. részért! :worship: :worship:
Erre a borítóra még jól emlékszem. A comicvine-en láttam, amikor a keresőbe írtam az író vagy rajzoló neveket. És láttam, hogy ez egy 5 részes mini. Amikor először láttam a borítókat, eleinte azt hittem, hogy ez nem egy képregény, hanem egy tinilányos magazin. De ahogy látom ez itt valóban egy képregény.
A borítón olyannak tűnnek, mintha azok Mary-Kate és Ashley Olsen lenne, az Olsen ikerlányok, akik többféle filmbe is szerepeltek.
És látom ez is egy SpiderTom örökség. Akkor biztos, erre a minisorozatra utaltál pár hónappal ezelőtt, amiket újra beírod, Sepi.
Ben bácsi, May néni, Richard és Mary Parker fiatalkorúk aztán tényleg érdekesen zajlott. Mint ahogy a napjainkban is előfordulnak. Bár azt bevallom, kicsit szokatlanok. Pl. Ben bácsi vicces beszólása vagy May néni szövege, amit általában MJ szokta mondani:"Lásd be, haver...megütötted a főnyereményt", és még sorolhatnám.
Hát tényleg szokatlan egy kicsit. De legalább jó ez is olvasnivalónak.

További sok sikert kívánok neked Sepi a Zűr mini folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1789 Dátum: 2010. Február 20., 19:32:13 »
Az a sztori 20-25 rész.

Na azóta már 64. nél járunk. minusz az 51-55 mert az át lett ugorva.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1788 Dátum: 2010. Február 20., 17:42:20 »
xfanzine talán. Nem emlékszem, befejezték-e, de ők kérték el tőlünk a sorozatot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Lovag

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
    • http://holdlovag.extra.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1787 Dátum: 2010. Február 20., 17:36:31 »
Lenne egy kérdésem. A Daredevil: Játék a kamerák előtt befejező részét hol tudom elolvasni?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1786 Dátum: 2010. Január 15., 15:36:40 »
Egyáltalán nem probléma, a késő véleményeknek is örülünk, hiszen nem verseny ez, hogy ki olvassa el és véleményezi hamarabb... :)

3. VH: Igen, nekem is valami ilyen gondolataim voltak, amiket itt megfogalmaztál. Az alapötlet nem rossz, illetve vannak nagyon jó elképzelések és jelenetek, de összességében tényleg nem egy nagy durranás. De azért egynek jó, és ahogy írtam is akkor, szerintem mindig jó egy kicsit úgy látni a karaktereket, hogy az írók kezét nem köti a kánon.

A HR-rel kapcsolatban valamikor tavaly volt egy elég hosszú értekezés, hogy miért is alakult úgy a sorozatok sorsa, ahogy, milyen ellentétek voltak a Marvel és Lee (és csapata) között. Az évad második fele leginkább azért alakult úgy, ahogy, bár szerintem a Galactusos lezárás elég jóra sikeredett.
Maga a visszatérés szerintem elég jól rendbehozza a sorozatok 2. felének gyengeségét, bár azért csodát sajnos nem tud lenni.  Mindenesetre egy igen jó iparosmunkának tartom, amiben ismét csak volt pár nagyon jó jelenet. Az égiekkel sajnos elég nehéz mit kezdeni, hiszen a kvázi mindenható karakterekt hogyan is tudna megfelelően írni egy korlátolt emberi lény? :P De ettől függetlenül szerintem Ashema érzelmi fejlődése legalább érthetően volt magyarázva, legalábbis számomra.
Amit én érdekesnek tartok, az az, hogy - ha emlékeim nem csalnak - egyedül te vetetted fel a békás humort, ami szerintem is óriási volt.  Ráadásul kikacsintás, vagy tiszteletadás volt egy klasszikus Thor történetre, amiben a Viharisten, Loki ármánya következtében pont ilyen "Viharbékává" változott, és a Central park békáinak élére állt. Gyanítom, azóta más a véleménye a francia konyháról...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1785 Dátum: 2010. Január 15., 14:53:56 »
Remélem nem probléma, hogy ennyire későn írok vélemény a heroes reborn-hoz, de csak most jutottam el az elolvasásához.
III. világháború:
Hát itt azért az elején kapkodtam a fejem, hogy akkor most mi is van? :) Azután szép lassan tisztázódik minden, persze ez nem igazán segít a történeten. Nagyon jó ötlet volt összehozni Jim Lee karaktereit, de ennél sokkal okosabb és összeszedettebb történetet vártam volna, mert ez így nagyon összecsapottnak tűnt nekem. A végén jó volt a csatajelenet (totális káosz az egész), de ettől függetlenül a történet maga "harmatgyenge". Egy két nevet is máshogy fordítottatok, mint a CS-n a WildC.A.T.S. sorozatban, de azért ki lehetett találni hogy ki kicsoda. Talán az ilyen történetekre lehet mondani, hogy: Ez jó történet lett volna, ha...
Visszatérés:
Azt kell mondjam, hogy a Heroes Reborn egy nagyon ötletes, erős kezdés után eléggé gyengén muzsikált. Az első történetek tényleg nagyon jók voltak, de aztán nekem úgy tűnik, hogy nem igazán tudták eldönteni maguk a készítők sem, hogy mi is legyen és jöttek az egyre nagyobb sablonok. A végkifejlet elég érdekes lett, bár kissé erőltetett. És persze megint jön egy mindenható lény, aki nem tudja mi az érzelem stb stb. A békás poén mindenesetre nagyon jó volt, Thor elég gyorsan visszavett az arcából.  ;D Szerintem sokkal érdekesebb lett volna, ha nem ilyen világvége történet lett volna, hanem a hősök csak úgy rájönnek, hogy ez nem az ő világuk. Érdekes lett volna látni, hogy akkor ki miért dönt a visszatérés mellett, persze akkor a készítőknek is többet kellett volna gondolkodni a karakterek jellemén, döntésein.
Mindenesetre köszi szépen minden közreműködőnek a honosításért.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1784 Dátum: 2010. Január 13., 19:28:15 »
Mint az óriáspaszulyos Mini Marvels-történet, annak se adták ki a végét, csak egy tpb-ben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1783 Dátum: 2010. Január 13., 17:46:52 »
Az utolsó szám nem jelent meg füzetben, ez ezer százalék. Vicces, hogy csak a TPB-ben van benne a hatodik szám.  :rolleyes:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1782 Dátum: 2010. Január 13., 17:43:46 »
Annyira tuti, hogy idén már a TPB-t adják ki belőle.
http://www.amazon.com/Marvels-Eye-Camera-Kurt-Busiek/dp/078511386X

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1781 Dátum: 2010. Január 13., 17:42:24 »
Valahogy az utolsó rész nekem is kimaradt. Biztos kijött az?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1780 Dátum: 2010. Január 13., 17:37:21 »
Jó, akkor csak én maradtam le nagyon, bár nekem nem is jött be az a mini... :rolleyes:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1779 Dátum: 2010. Január 13., 17:35:31 »
Még tavaly, év elején, talán februárban.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1778 Dátum: 2010. Január 13., 17:33:45 »
Amúgy azt befejezték már? :headscratch:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1777 Dátum: 2010. Január 13., 17:32:51 »
Marvels - Eye of the camera mini.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1776 Dátum: 2010. Január 13., 17:29:05 »
Nem sok. A Powers első sorozata, a Gotham Central... ennyi jut eszembe.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1775 Dátum: 2010. Január 13., 15:13:10 »
üdv,jo hogy a fö oldalon kintvan a fö oldalon a marvels :worship: mert erről juttot esszembe hogy van-e más kiadonál is ilyen ehez hasonló sorozatok.mint pl a dc-nél a kingdom come ami itt olvasható :).vagyis a kisember szemszögébol látni a világot ahol szuperhősök élnek ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1774 Dátum: 2010. Január 04., 19:32:43 »
Amint mindig elfelejtek lefoglalni, pedig a Fátum-sorozataim tetőpontjának szánok. Az egyetlen tényleg jó WI a sorozat újjáélesztése óta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1773 Dátum: 2010. Január 04., 17:20:29 »
Meg a Titkos Háború 2009-es what ifje is erről szól, ha jól emlékszem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1772 Dátum: 2010. Január 04., 16:18:03 »
Tényleg erről nem tudtam majd valamikor sort kerítek az elolvasására.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1771 Dátum: 2010. Január 04., 16:13:07 »
Idézetet írta: Amondin
Idézetet írta: Farek
Amondin, ne legyél ilyen kis naív  Fátum és a megváltozás??? Kacagnom kell!

Miért? Egyszer csak megváltozhat. Thanos is valamilyen módon megváltozott talán Fátumnak is kéne egy olyan hogy minden hatalmat amit valaha is akart megkap és lassan ráébred hogy nem okoz akkora örömt neki mint ahogy gondolta ahogy Thanos is rádöbbent és mivel Fátumnak is van esze nem úgy mint egyes gonoszaknak valószínűleg idővel belátta volna hogy nem ezt akarta.
Ez már megtörtént. Olvasd el az Allcomicson a Világ Császára című képregényt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1770 Dátum: 2010. Január 04., 14:56:25 »
Idézetet írta: Farek
Amondin, ne legyél ilyen kis naív  Fátum és a megváltozás??? Kacagnom kell!

Miért? Egyszer csak megváltozhat. Thanos is valamilyen módon megváltozott talán Fátumnak is kéne egy olyan hogy minden hatalmat amit valaha is akart megkap és lassan ráébred hogy nem okoz akkora örömt neki mint ahogy gondolta ahogy Thanos is rádöbbent és mivel Fátumnak is van esze nem úgy mint egyes gonoszaknak valószínűleg idővel belátta volna hogy nem ezt akarta. Itt inkább azért gondoltam hogy megváltozhat mert ugye nem emlékezet semmire és Galactus ellen is bebizonyította hogy milyen jól tud együtt dolgozni a többiekkel mégha kényszerből is.
És igen a 3 VH nekem sokkal jobban tetszett talán azért is mert egy alternatív történet volt mondjuk voltak hibái tény és való de nekem az nagyon tetszett.
Pókember pedig valóban más is megtehette volna amit neki kellett, de talán a komoly történet mellé akartak egy kis humort is berakni vagy tényleg csak gazdasági okok miatt rakták be de ezt már csak az író tudja. (És részvétem hogy a Steelers nem jutott be de itt már tényleg nem sokat tehettek amit nekik kellett azt megtették de többi már nem rajtuk múlott)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 04., 15:11:51 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1769 Dátum: 2010. Január 04., 12:35:21 »
Amondin, ne legyél ilyen kis naív  Fátum és a megváltozás??? Kacagnom kell!
Meglep, hogy a 3. VH jobban tetszett, de hát ízlések és pofonok, pont ez a lényege az egésznek.
És szerintem Pókember akkor is fölösleges volt ide. Illetve ennyi erővel lehetett volna bármilyen hős is. Ráadásul ott volt Franklin is. Meg a visszatéréskor úgyis minden eszükbe jutott. Szóval továbbra is tartom, hogy csak az eladások növelése érdekében tették bele.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1768 Dátum: 2010. Január 04., 08:47:35 »
Üdv! Köszi a Megsemmisülés: Galactus hírnökei - Tűz ura,Ezüst Utazó történeteket,talgaby,Snake!    
Tetszett,ahogy a Tűz ura kezeli a dolgokat,nagyon nemes.Nem hittem volna,hogy lenyomja az Utazó azt a két isteni lényt,nem sok hiányzott,hogy az Utazó meghaljon,de nagy akaraterőről adott tanubizonyságot.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1767 Dátum: 2010. Január 02., 19:48:48 »
Idézetet írta: Shazam!
lesz még az Őrszemnek folytatása?
Van még pár előzménye, amik az első sorozathoz kapcsolódnak, azokat szeretném honosítani. De még a fordítás sincs kész, nem valószínű, hogy a közeljövőben kerülnek ki az oldalra.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #1766 Dátum: 2010. Január 02., 13:04:53 »
A másik világgal fogtok még eleget találkozni. Idén az egyik F4-szál csak ezzel fog foglalkozni, szóval még is unjátok majd decemberre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden