Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346654 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2605 Dátum: 2014. Október 15., 13:03:55 »
Silver Sable 15.

Viperát legalább olyan könnyen elfogták, mint a hasonmásait, a veremviperákat. Kapi és Sable következtetése, hogy aki felbéreli a Vad Bandát egy Viperához hasonló kaliberű bűnöző elfogására veszélyt jelenthet az Usa polgáraira már szinte banális. Ennyi erővel Sable megbízóinak 95%-a gyanús és letartóztatandó. Persze a feltételezésük igaz lesz, ebben biztos vagyok, különben miről szólna a történet folytatása. 

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Thanos

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2604 Dátum: 2014. Október 10., 09:33:44 »
az a baj, hogy szerintem eléggé gyengus ez a sorozat.

Thanos a főszereplő, s nekem ennyi elég. Bár ez meglehetősen szubjektív vélemény a részemről.  :D De ugyanígy vagyok Fátum, Kang, Terrax/Tyros és még néhány különlegesebb "gonosz" karakter esetében is. :)
Az erő határtalan lesz vele, minden gondolatomat valóra válthatom, ez adta a lehetőséget, hogy ezen a helyen lehessek.

Nem elérhető Thanos

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2603 Dátum: 2014. Október 10., 09:26:43 »
Talán majd mi egyszer.
Vagy ha nem mi, akkor majd molzo egyszer.

Az nagyon jó lesz. :) Biztos elérhetőek ezek valahol a neten angolul, néhány napja pl. az első Titkos Háború sorozatot töltöttem le, de valami elképesztően precíz szkennelésben. Keresgéltem a nekem meglévő sorozathoz az eredeti covereket. Az itthon megjelent számokból (Marvel Extra, Pókember, X-Men) válogattam ki a számokat, hogy egyben legyen meg. Minden sorozattal így teszek. Szóval megtaláltam tömörítve, és letöltöttem, hogy meglegyen angolul is. Csak annyi problémám van ezzel, hogy nem igazán tudok jól angolul. :)

Egyébként az Anihhiláció nagyon nagy sztori, nem beszélve a kiváló és precíz rajzról.
Az erő határtalan lesz vele, minden gondolatomat valóra válthatom, ez adta a lehetőséget, hogy ezen a helyen lehessek.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2602 Dátum: 2014. Október 09., 22:28:50 »
az a baj, hogy szerintem eléggé gyengus ez a sorozat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2601 Dátum: 2014. Október 09., 21:20:46 »
Talán majd mi egyszer. Mintha láttam volna belőle végre értelmes digitális szkent, mert ami régen volt elérhető belőle, az kriminális minőséget képviselt. Még az Annihilation környékén gondolkodtam a honosításában, mert eléggé sok előzmény van benne.
Vagy ha nem mi, akkor majd molzo egyszer.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Thanos

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2600 Dátum: 2014. Október 09., 20:20:42 »
Üdv!

Én arra lennék kíváncsi, hogy az ehhez hasonló - -> http://marvel.wikia.com/Thanos_Vol_1_1 - gyönyörűségeket mikor, és ki fogja honosítani?  :nezze:

Persze így is felbecsülhetetlen és elképesztő az az anyag, ami itt megtalálható. A fenti csak egy antihős imádó vágya, mint amilyen én is vagyok. Mindenesetre láttam, hogy végre az olyan érdekes alakokkal is van foglalkozva bőven, mint Thanos. ;)

Üdv: Thanos :)
Az erő határtalan lesz vele, minden gondolatomat valóra válthatom, ez adta a lehetőséget, hogy ezen a helyen lehessek.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2599 Dátum: 2014. Október 01., 15:44:28 »
Fekete Özvegy Vol4 10.

Natasha végre kiszabadított Annet, bár a végén elég szorult helyzetbe kerültek, de a vöröske biztos kivágja majd magát, akár szó szerint.
A bosszút kereső tengerészgyalogos fiú még okozhat kellemetlenségeket és Kestrellék is ott lihegnek a nyomában, akik ebben a részben csak említve voltak.

Az író most is bizonyította, hogy lövése sincs arról, hogyan gondolkozik egy katona. Matt - vagyis Fenegyerek - összever két fegyveres őrt, majd atlétákat megszégyenítő módon távozik a tetőn keresztül, mire a berontó őrszemek simán csak legyintenek rá, hogy nem veszélyes?

Sajnos, a rajzoló sem figyelt. Mikor az Özvegy kést dob a kopasz tudós nyakába a fickó a bal felét mutatja neki. A behatoló kés viszont a nyak jobb oldalából áll ki. Mandiner-kés, mint Kapi pajzsa? ;D


Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2598 Dátum: 2014. Szeptember 10., 07:56:18 »
Fekete Özvegy Vol4 09.

Bevallom, engem egy kicsit zavartak a rajz stílusa. Alig ismertem fel Fenegyerek botját az első panelen, amin feltűnt.
A történet szépen halad, most már Fury is nyakig benne van a buliban, kíváncsi vagyok, hogy Matt marad-e vagy kiszáll.

Ami nem tetszett: az író ötlethiánya az akció jeleneteknél. Natasha elvileg a világ egyik legjobban képzett ügynöke, bárkire veszélyes tud lenni. Ezt már az világ tudja, legyen az külföldi zsoldos, szimpla terrorista vagy állományban lévő SWAT-os. A két kommandóst Kestrel a keresésére küldi egy sötét sikátorba. Legalább egy millió félképen elintézhetné őket, erre mi történik? Meglepi őket, mivel azok hangosan beszélgetnek, hogy miért is fontos a célszemély. Most komolyan, ilyenek a kilencvenes évek elején készült ZS-kategóriás vietnámi filmekben voltak, mikor a haverokkal röhögve azt számoltuk, hogy ugyanazt a jelenetet már harmadszor vágjak be, ahogy az aktuális amcsi hős lelövi a gonosz sárga katonát. Ezt már nem először veszem észre ennél a sorozatnál.

Na mindegy, a történet érdekesen alakul, a túszról is kaptunk infókat, így várom a folytatást.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2597 Dátum: 2014. Augusztus 20., 18:08:21 »
Fekete Özvegy Vol4 08.

Elég gyorsan jött a következő rész, amely tartja is az első színvonalát. A rajzok egy kicsit durvábbak lettek, de a történet is egyre elborultabb. Néha már úgy tűnt számomra, hogy Natasha az őrület határán áll, de az igaz az őt üldöző duóra is.

Látszik, hogy Matt milyen sokat jelent az Özvegynek. Hiába a Bosszú Angyalaival eltöltött idők, továbbra is hozzá fordul megnyugvásért. Kíváncsi vagyok, hogy a rögzítőről lejátszott beszélgetésnek a vége tényleg magánjellegű volt-e vagy még lesz jelentősége a következő részekben?

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2596 Dátum: 2014. Augusztus 05., 11:31:46 »
Fekete Özvegy Vol4 07.

A füzet kezdetén már megint olyan Megtorló-déja vus érzés tőrt rám. Egy bűnöző felkéri volt bűntársa fiát, hogy bosszúból nyírja ki az apja gyilkosát, és mellesleg az ő ellenfelét is.

Aztán végre felbukkant a másik Özvegy a történetben, akit már alig vártam. Szerintem Jelena karaktere érdekesebb, mint Natasha állandó titkos múltja, de be kell érni azzal, ami van.

Na, most úgy tűnik, hogy firnyákolok, pedig nem. Örülök, hogy ilyen gyorsan folytatódott a vörös kémnő sztorija, ráadásul ez most jobbnak ígérkezik, mint az első TPB. Fury beszólása a politikának, Matt szerepe, az akció a maffia ellen, mind nagyon rendben van.

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2595 Dátum: 2014. Július 29., 10:57:38 »
Azzal az allcomicsot kell nyaggatni. :) Én a Nova v4 végével lezárom részemről a kozmikus vonalat, ők meg úgy haladnak a GotG v2-vel, ahogyan akarnak. A War of Kingset se fogom megcsinálni, csak ami a Novában lement tie-in.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2594 Dátum: 2014. Július 28., 09:26:35 »
Azt akartam kérdezni a Thanos Imperative szerepel a tervek közt vagy még túl messze van, hogy ilyesmiről beszélhessünk?

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2593 Dátum: 2014. Július 16., 09:14:11 »
Köszi a 6. részt! Hát igen, a törött orr dolog nekem is sántított, valamint szwsz ezt az arcszesz dolgot kicsit hirtelen hozták be, talán jobb lett volna, ha már pl. az 5. részben kiderült volna, hogy Fury használja, itt a 6.-ban pedig a verőlegény.
 Viszont nagyon bejött, hogy nem kormányok, vagy bábkormányok, állami szervek voltak a főgonoszok, mindenféle politikai cél érdekében, hanem simán csak egy magáncég üzleti érdekek miatt: Isten hozott a 21 században! :)

A honosítás kiváló lett :worship: :worship:   
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2592 Dátum: 2014. Július 12., 09:14:45 »
Fekete Özvegy Vol4 06.

Zseniális találmány ez az akaratot befolyásoló arcszesz!

Most már értem hogyan veszi rá Nick Fury a szuperhősfickókat mindenféle őrült küldetésre:

N.F.: - Szia Vasököl! Lenne itt egy titkos SHIELD küldetés, nagyon veszélyes, csak Te tudod végrehajtani.

V: - Nem is tudom, Nick, fontos tárgyalásom lesz...

N.F: - Cserébe adok egy üveggel abból az arcszeszből, amellyel ingyen és minden probléma nélkül lefektetheted a Fekete Özvegyet. Még vacsorázni sem kell elvinned.

V: - Nancy, kérem mondja le az összes tárgyalásomat a hétre!

Tetszett, ahogy Natasha likvidálta Hunter ügynököt, de azért a füzet olvasása közben végig volt egy olyan érzésem, mintha egy női Megtorló kalandjait olvasnám. A végkifejlet is megerősített ebben. Natasha már tud az akaratát befolyásoló feromonról, de nem visz magával gázmaszkot a hajóra, a főgonosz verőlegénye pedig játszadozik a legyőzött prédával, ahelyett, hogy simán fejbe lőné. Arról nem is beszélve, hogy a törött orr a feromonok ellen mit sem segít.

Gyerekhibái ellenére jó volt az utolsó rész, ami ugye csak a mini befejezése, a történet itt még nem zárul le. 

Köszönet a honosításért!  :worship:   

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2591 Dátum: 2014. Június 23., 16:49:29 »
Lesz a v2 66-os év végén, más konkrét tervről egyelőre nem tudok.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2590 Dátum: 2014. Június 23., 14:46:53 »
És az hogy mik lehetnek arról valami infó? Vagy ez majd kiderül ha sorra kerül egy-egy? :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2589 Dátum: 2014. Június 23., 14:40:09 »
Uhm… néha-néha biztos lesz majd. De stabil tervben nincs.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2588 Dátum: 2014. Június 23., 14:37:36 »
Azt akartam kérdezni a jövőben terveztek What if? képregényt kirakni? Nézegettem most milyenek vannak. Mi lett volna a Mary Jane és Pókember nem házasodik össze? Mi lett volna ha Pókember megmenti Gwent? Mi lett volna ha Pókember nem tud megszabadulni a  szimbiótától? Mi lett volna ha Főnix életben marad? Mi lett volna ha Fátum nyeri a Titkos háborút? Mi lett volna ha Hulk a barbár bolygón marad? Mi lett volna ha Hulk megnyeri a háborúját? Ez mind mind nagyon érdekesnek hangzik. De igazából teljesen mindegy mi ezek az alternatív történetek általában mindig jók. ( Jó persze akad egy két gagyi de nah. Mindig nem lehet ötlet. ) Van tervbe ilyesmi még ha nem ilyesmi? Nem feltétlen ezek közül.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 23., 14:47:48 írta Feast4 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2587 Dátum: 2014. Május 22., 16:03:57 »
Leszedtük őket, mert értelmetlen volt X-részleget fenntartani. Egyedül a God Loves, Man Kills volt olyan, ami nem valami sorozat véletlenszerűen idetévedt része, de annak is a folytatása már az xfanzine érdekeltsége.
Az már érdekesebb kérdés, hogy végül elküldtem-e az innen leszedett pakkot az xfanzine-nak ottani kirakásra vagy sem. :headscratch:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető uhrindam

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2586 Dátum: 2014. Május 22., 15:52:02 »
Hali! :)
Régebben találkoztam néhány x-men képregénnyel az oldalon, ám ezeket most sajnos nem találom. Volt ott például Xmen Bébik, és avengers vs. xmen is, bár utóbbit megtaláltam az avengers speciális kiadványainál. A kérdésem az lenne, hogy a többi fellelhető-e valahol, és ha igen, hol? :D

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2585 Dátum: 2014. Május 22., 10:33:28 »
Igencsak jó ez a Fekete özvegy történet.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2584 Dátum: 2014. Május 21., 06:24:19 »
Kösz a Fekete Özvegy újabb részét!
 Számomra ennek a résznek volt a legerősebb a hangulata, a flashback-ekkel, az esővel, a honosítás is profi! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2583 Dátum: 2014. Május 13., 21:53:21 »
Fekete Özvegy v4 1-3.: Bill Sienkiewicz rajza néhol olyan alig felismerhetőek az arcok, főleg, ahol sötét van. De az ilyen felnőtt, komoly történet miatt jól passzol ez a rajz. Ízlések és Pofonok.
Natasha se tétlenkedik, amikor rossz emberek lelőtt. Ő is gyilkolt, ahogy egy másik Marvel karakter is. Pl.Elektra.
És persze tudom, hogy ennek a mininek nincs vége. A borítón látom, hogy 6 részes. Nem semmi, hogy ennyi Fekete Özvegy minik vannak itt a HálóZsákon.
Köszönöm talgaby! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2582 Dátum: 2014. Május 06., 15:40:16 »
Bár alacsonyak voltak az eladásai, mert gyereksorozatoknak tartották őket, de amíg ment, magasan a legjobb címek voltak itt találhatók.
Ezzel én is egyetértek. Felhőtlen szórakozás, jó kis ötletek, és nem rétestésztára nyújtott történetfolyamok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2581 Dátum: 2014. Május 04., 15:50:10 »
Marvel Kalandok Vasember különszám: vajon a hetedik oldalon az eredetiben is Hálózsák Peter hívójele?  :) Kösz a honosítást.

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2580 Dátum: 2014. Május 04., 14:18:26 »
Köszönöm a Marvel Kalandok F4 1-8-ik számait. Nem tudom, hogy a a FantasztiKártyán vagy a Fantasztikutyán mosolyogtam nagyobbat.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2579 Dátum: 2014. Május 03., 14:34:44 »
Köszönöm a What if vol. 2. 49.-et!  :worship:

A szerelemnél nincs nagyobb erő az Univerzumban...  :badteeth:
Mintha már olvastam volna ezt a story-t valahol...  ;D
(Nagy erejű fickó megosztja az erejét a szerelmével, aki végül ellene fordul!)
Titkos Háború II. - Túlontúli és Káprázat!  :brow:

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2578 Dátum: 2014. Május 02., 16:52:14 »
Köszi Talgaby az infot a Marvel Kalandokról! (Közben észrevettem, hogy a Bosszú Angyalai fórumba is írhattam volna, ha már Bosszú Angyalai.)

A Kalandok/Adventures egy minden korosztálynak szóló....

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2577 Dátum: 2014. Május 02., 16:38:37 »
A Kalandok/Adventures egy minden korosztálynak szóló kiadványcsalád, a célja a tömény szórakoztatás. Nem lesznek benne magánéleti drámák, viszont van helyette sok akció és humor. Bár alacsonyak voltak az eladásai, mert gyereksorozatoknak tartották őket, de amíg ment, magasan a legjobb címek voltak itt találhatók.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2576 Dátum: 2014. Május 02., 16:31:55 »
Köszönöm a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 1-2-öt. Ez alapján úgy látom, ez egy verekedős cím, nem sok nyomozás vagy magánélet volt eddig:)