Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346030 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2575 Dátum: 2014. Április 28., 22:57:37 »
Mi lett volna, ha.... v2 049: Így frissen olvasva a Végtelen Hatalom képregényeket, ez egy érdekes verziója a történetek! Nagyon tetszett! Köszi szépen! Érdekes, hogy az erő csak az az utazót rontotta meg a szerelmét meg nem?!

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2574 Dátum: 2014. Április 08., 21:22:57 »
Köszi az új Fekete Özvegy részt! Tipikus nő, levetkőzik előtted, te meg ne bámuld  :rolleyes:  :D Én azt hittem a "karpereceit" pont a praktikusság miatt hordja.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2573 Dátum: 2014. Március 20., 16:14:36 »
Volt egy közös GN-jük, de fogalmam sincs, az milyen lehet. Bát Chichester írta és '92-ben, szóval sok bizodalmam nem volna benne.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2572 Dátum: 2014. Március 20., 14:29:31 »
Igen, jó ez a fekete özvegy sztori, a v4-es. Nagyon jó. +1 like
Elolvastam a többi fekete özvegyes sztorit is. Az a kérdés merült fel bennem, hogy a fekete özvegy és megtorló összeakaszkodtak már valamelyikük sorozatában valamikor? Vagy esetleg máshol?
Hasonlóak abban, hogy mind a ketten rögtönzésből oldanak meg váratlan helyzeteket, de kíváncsi lennék, melyikük kerülne ki egy köztük lévő konfliktusból. Mondjuk inkább a megtorlót mondanám esélyesebbnek.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 20., 16:29:01 írta grey gargoyle »
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2571 Dátum: 2014. Március 17., 11:20:07 »
Kösz a V4-es fekete özvegy első részét. Sztoriból még ugyan nem sok minden derült ki, viszont tetszettek Natasha és Phil közötti morális kérdéseket feszegető viták, ami adott egy plust a sztorinak. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2570 Dátum: 2014. Március 12., 21:26:31 »
Nova v4 13-18.: Galactus és Ezüst Utazó újra megjelenése ebbe a sorozatba hihetetlen lépés volt. Mert azt nem is gondoltam, hogy időnként ilyenek is visszatérnek illetve felbukkannak.
Ahogy a későbbi történetben még felbukkant: Kl'rt a Szuperskrull, Sötétsólyom és Wendell Vaughn Kvazár. Nem semmi, hogy ilyen sok ismerős kozmikus karakterek is felbukkantak. És igen, olvastam, hogy a 18-nál már elérkezett a Titkos Invázió mellékszála.
Jó volt ezeket elolvasni. Köszönöm! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2569 Dátum: 2014. Január 18., 14:02:17 »
Köszönöm a Megtorló: Sok a duma c. képregényt! A történet elég egyszerű, a rajzoknál sincsen semmi extra, de ettől függetlenül egy nagyon jó képregény. Gondolom Frank-nek ilyen egy átlagos napja.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2568 Dátum: 2013. December 27., 18:17:51 »
Marvel Minikből mindent honosítottunk a strip kivételével.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2567 Dátum: 2013. December 27., 17:59:23 »
Franklin Richards - Egy zseni fia 4: Fantasztikus egy kiadvány, nagyon vártam már hogy ismét olvashassam az Ifjabbik Richards kalandjait, és nem csalódtam! Köszönöm szépen, nagyon tetszett! Marvel Minikből várható újabb kiadvány??

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2566 Dátum: 2013. November 02., 11:44:34 »
Hát azt várhatod… mindkettőből. Sable-ből most megint egy feltankolós fázis jön legalább három füzetre, Nova meg csak 2015 februárjában tér vissza.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2565 Dátum: 2013. November 02., 10:30:44 »
Köszönöm a Silver Sable 14.-et!  :worship:

Terror tényleg fontos szereplő volt ebben a történetben/ kalandban!  ;)
Sable immunis lett valahogyan Priapus bűbája ellen?  :headscratch:
Cage nem sok vizet zavart ebben a befejező részben!
Sable jó nő, nálam ott van a Marvel-es Top10-ben!  :wub:

Köszönöm a Nova vol. 4. 18.-at is!  :worship:

Tényleg nagyon jó ez a képregény!  :bravo:
Nem igazán van üresjárat benne, tele van akcióval és fordulatokkal; rendkívül izgalmas és nagyon jók a rajzok is!  :pogo:
Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2564 Dátum: 2013. Október 31., 21:50:58 »
Üdv, Igen olvasom a képregényekkel foglalkozó oldalakat.PL Genzó Comics,Geex Blog, Kilencedik.hu, stb.Kösz. :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2563 Dátum: 2013. Október 30., 14:47:09 »
Silver Sable 14.

Nálam a füzet főhőse Terror volt, aki eg ügyes trükkel átverte Priapust. Akiről megtudtuk, hogy büdös a szája, miután smaciztak egy nagyot Sable-vel. (Priapus nyelve hogyan fért el a zsoldos lány szájában? Miért nem hatott rá a tekintete a csata közben, hiszen korábban tisztán látszik, hogy Sable a szemébe néz?)

A Kígyó hozzáállása szerintem teljesen rendben volt. Sikerült újjászületnie, fogta az ereklyét, aztán elhúzott, mintha mi sem történt volna.

Köszönet a honosításért.  :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2562 Dátum: 2013. Október 27., 22:00:41 »
Az is kár hogy a GenzoComicsnak vége én olvasgattam pedig

Á, egy rajongó. Köszi szépen!  :cool:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2561 Dátum: 2013. Október 27., 19:29:20 »
Valószínűleg elgépelés. Meglehet, az már úgy marad.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2560 Dátum: 2013. Október 27., 19:16:58 »
Deadpool - Nagyszájú Zsoldos 12-13.: Elolvastam az utolsó két részt, amiről lemaradtam.
Tetszett ez a képregénysorozat. Voltak benne sok poénok. Deadpool is mindig sokat dumál, így az teljesen érthető, hogy miért ez a címe e sorozatnak"Nagyszájú zsoldos".
A borítók is érdekesek voltak. Csupa sok ismerős képek voltak, ami filmplakátról lettek mintázva.
Az utolsó résznél látszik, hogy ennek nincs teljesen vége a történetnek. (Németül megvan a folytatása, így persze nekem nem ismeretlen, hogy miről is van szó. De ez már más kérdés.)

Terror Rt. 11-12 + Cage 15-16+ Silver Sable 13.: Tetszett ez a történet, ami három címen folytatódott. Érdekes, hogy ebbe is milyen komoly témák voltak. Főleg, amikor azokat az ereklyék keresték, amiről egyből kiderült, hogy mire is képes.

A Cage 16-os szám utolsó oldalán úgy van írva, hogy a Silver Sable 16-ba lesz a befejezés, de tudtommal a 14-esbe lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2559 Dátum: 2013. Október 24., 11:23:18 »
Üdv! Köszi a Nova v4 18.részét,talgaby! :worship:
Csúcs ez a képregény!! ;D Nagyon tetszett a Világelme és az új Kvazár megjelenése.Jókor jöttek erősítés gyanánt!A végén pedig az a kis csipet-csapat engem is meglepett nemcsak Richardot!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2558 Dátum: 2013. Október 17., 11:12:23 »
Igen, itt az írópárosnak előre kellett rántania egy láthatóan később tervezett történeti elemet. (Bár azt az SI nélkül is meg kellett lépniük, mert a részleg esése miatt el kellett sütniük a crossovert, a War of Kingset.) Ugyanakkor jól kezelték az új helyzetet, majd láthatjuk, hogy történeti elemet csinálnak az SI utáni nagy-nagy változásból.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2557 Dátum: 2013. Október 17., 11:02:50 »
Nova Vol4 18.:

Miután sajnálattal olvastam a hírt a főoldalon, hogy egy időre leáll a sorozat, örömmel kezdtem el olvasni a füzetet, akcióra éhesen. Szó se róla megkaptam. Ahogy sejtettem, Kvazárral kiegészülve simán lenyomták a behatoló skrullokat, bár a végén az űrhajó már nehézséget okozhatott volna. Főleg úgy, hogy Kvazár addigra már visszavonult. Tényleg, az új neve lehetne mondjuk Kvantum-dzsinn.  ;D

Amit hiányoltam ebből a részből, az előző részekben keltett feszültségek, amik az ellenfelek alakváltó képességei miatt keletkeztek. Most már mindenki bízott mindenkiben. Persze, a sorozatot csak részben érintette az Invázió, a fősodorban biztos több lehetőség lett kihasználva. (Na, majd jövőre a Kingpin füzetekben.)

Az utolsó oldal sok kérdést vet fel (nem írom le, mi volt ott), talán ezt és Világelme visszatértét akarták kihozni a SI-hoz kapcsolódó részekből, ha már mindenképpen részt kellett benne vennie hősünknek.

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2556 Dátum: 2013. Október 07., 00:30:48 »
Üdv ,remélem a Deadpool-bol lesz majd honosítva pl  a 2008 -ban  :headscratch: indított  sorozat 9. és 11. füzete assszem azok azok  ahol  , egyik borítón  a levágott fejét tarja, a másikon tele van lődözve nyíllal  { talán Célpont volt az  aki így kispékelte } És kár hogy a Deadpool & Kábel sorozatnak vége . Nekem tetszett . Abban van az a jó kis sztori ahol  romjaikból  :bravo: alakulnak vissza emberé . Érdekes jelenet sor az biztos. Az is kár hogy a GenzoComicsnak vége én olvasgattam pedig  Most is remélem hogy lassikán megtanulom azt  hogy , melyik rovatban miről lehet írni . És ez a téma ide vág. És talált ,Kösz . Jó éjt .
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 07., 12:04:00 írta zoli »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2555 Dátum: 2013. Október 06., 10:24:54 »
Persze. Vár bárki bármi mást? :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2554 Dátum: 2013. Október 06., 10:10:13 »
Köszönöm a Cage 16.-ik számát!  :worship:

Blue S-nek jó kérdései vannak, nyakatekert egy story ez, na!  :badteeth:

A 3 főszereplő megoldásai gyökeresen eltérnek egymástól, személyiségük teljesen különböző; ez biztosítja közöttük az állandó feszültséget, ami néha eléggé humoros! Ettől függetlenül elég jól összejátszanak, kiegészítik egymást!  ;)
(Sable az ész, Cage az izom, Terror pedig a ,,joker'', a váratlan húzások mestere!)
Nem nehéz kitalálni a végét: egyesült erővel legyőzik a feltápolt Priapus-t, majd elválnak, azzal az ígérettel (a 90-es évekbeli macsó szöveggel!), hogy remélhetőleg soha többé nem látják egymást!  :brow:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2553 Dátum: 2013. Október 03., 12:35:53 »
Üdv, Kösz  A  Cage 16. részt .Igaza volt Terrornak  , jól jött volna neki annak az  csajnak a keze , aki kiadta magát  Revanak, Luke egykori csajának .Hacsak tényleg nem Priapus  illúziója volt , akkor ugye egy nem is létező  személynek  ,a nem létező  karral nem sokra megy . Még nem tudom mi lesz a vége, de én, meglépném azt hogy magától    Priapustól szerezném be  valamelyik végtagját. Jól jönne  egy ilyen patás láb , néhány ellenfél valagának a szét rúgásakor   :hehe:. Kösz,  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2552 Dátum: 2013. Október 03., 10:57:41 »
Cage 16.

A hírben feltett rejtvényre válaszolva, a Testiség Kígyójának a farka vége a kép bal felső sarkában található. Ott tekeredik az ágon.

Furcsa volt, hogy amint Priapus elhagyta a helységet, már enyhülni kezdtek az illúziók.
Az átváltozás miként ment volna végbe? A kígyó végül kiköpte volna a készterméket? Esetleg az kirágta volna magát, mint a 8. utas?

Elmondása szerint a zsoldosok közbeavatkozása lerövidítette az átalakulása idejét. Akkor most csak fele olyan erős? Elvégre nem tudott annyi kígyó gyomorsavat nyelni, mint szeretett volna. Néha úgy érzem, hogy az írók (legyen szó akár egy filmről, pl Terminátor 4.) nem gondolják át kellően a történetüket.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2551 Dátum: 2013. Szeptember 28., 10:47:40 »
Köszönöm a Terror Rt. 12.-őt!  :worship:

Tudtátok, hogy Priapus a görög mitológiában Dionüszosz és Afrodité fia?   :nezze:
(Elég érdekesen ábrázolták őt anno, a képregénybeli alakja sokkal jobb...)  :badteeth:

Rendkívül poénos volt ez a rész, Terror-nak köszönhetően nagy százalékban!  ;D
Deadpool-lal jó kis párost alkotnának!  :brow:
Várós a következő rész!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2550 Dátum: 2013. Szeptember 26., 14:24:17 »
Megnyugodtam :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2549 Dátum: 2013. Szeptember 26., 14:05:06 »
Nem, nem vagy. Ennél rosszabb képregényt szerintem még nem fordítottam. Ugyanakkor a Sable-sorozat később szerencsére visszamegy egy elfogadható – korához képest kifejezetten elfogadható – szintre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2548 Dátum: 2013. Szeptember 26., 13:57:36 »
Hm, tényleg magam vagyok, akinek ez az egész Terroros történet meg baromság nem tetszik?  :headscratch: :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2547 Dátum: 2013. Szeptember 26., 13:44:32 »
Terror Rt. 12.

Eljött a pillanat, amire szerintem mindenki számított: a hősök, vagyis a zsoldosok összefogtak.
Vicces volt látni, hogy Cage mennyire berezelt attól a nőtől. OK. nem volt egy szépség, na de mégiscsak Luke Cage-ről, a Bajnokról van szó.  :)

Sable dörzsöltebbnek bizonyult, mint Luke, hamar belátta, hogy szükség van a testrészeket újrahasznosító dacszövetségesre. Ha úgy veszük ez később még jobban bizonyosságot nyer, hiszen Silver Sble marad sikeres vállalkozó, míg a Bajnok sorsát ismerjük a New Avengersből.

A domina csajszi tetszett.  ;)

A követkető Terrorban a Szellemlovas lesz? Érdekes, bár gondolom, erről most lemaradunk, mivel már nem kapcsolódik a történethez.
Fura, hogy a Terror Rt. szinte összes számában volt egy mellékszereplő.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2546 Dátum: 2013. Szeptember 26., 13:37:19 »
Annyira nem vagyok képben,hogy ki ez a Kvazár,de gondolom,hogy eddig őt halottnak hitték,ugye?

Kvazárról itt is olvashatsz, de a Chronopolison van pár története honosítva. Elég jó sorozat volt, sajnos a honosítása abbamaradt.