Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 346724 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2545 Dátum: 2013. Szeptember 26., 11:17:07 »
Azt nem fogod megtudni, mert a kl'rtes szál igazából Peter David She-Hulk v2-jében folytatódott.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2544 Dátum: 2013. Szeptember 26., 10:45:49 »
Üdv! Köszi a Nova vol4/17.részt,talgaby! :worship:
Hmm, vajon mire készül ez a Szuperskrull?!Látom,hogy Richardnak sem világos. :badteeth: Igen nehéz az alakváltó skrullokkal felvenni a versenyt egy ilyen krízishelyzetben,mint ami a pegazus projectnél fennáll.Annyira nem vagyok képben,hogy ki ez a Kvazár,de gondolom,hogy eddig őt halottnak hitték,ugye?Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2543 Dátum: 2013. Szeptember 25., 21:30:24 »
Üdv,  először is kösz a Terror újabb kalandjait. S ahogyan tőlem  megszoktátok néhány hülye ötlet , ha már Terror  tud több új szervet vagy  végtagot , magához illeszteni .PL Lehetne szereznie neki  végtagokat { Persze azok meg ha hagynák is ;),  }1, Hulktól, 2, Kolosszustól. 3. Rózsomák  karmos kezét [ neki úgy is vissza nő   :D . Hogy még erősebb legyen . Persze  való színű hogy  ők  ,hogyinkább alaposan elpáholnák , ha ilyenekre vetemedne

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2542 Dátum: 2013. Szeptember 25., 00:15:35 »
LOL.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2541 Dátum: 2013. Szeptember 25., 00:05:38 »
Lol?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2540 Dátum: 2013. Szeptember 24., 22:11:04 »
Ma már a harmadik hozzászólásodat törlöm, ha nem vetted volna észre.
Amennyiben NEM HZs honosításhoz akarsz hozzászólni, ne ezt a topikot használd (Pozitív/Negatív vélemények), mert ez kimondottan arra van.
További magasröptű elmélkedéseid színhelyére ott a http://forum.halozsak.hu/index.php/board,9.0.html , azon belül pedig a "Marvel és DC SPOILER-sörözö" vagy az "Egyebek", az neked bőven elég.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 24., 22:28:18 írta Micho »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2539 Dátum: 2013. Szeptember 24., 19:37:58 »
Forge most a Kábel vezette X-Force tagja! Ő a csapat műszaki zsenije!  ;)
Köpeny és Kard Osborn Dark X-Men-jében szerepelt, hozzáteszem, nem túl sokáig; aztán a Spider-Island óta senki nem látta őket...  :rolleyes:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2538 Dátum: 2013. Szeptember 24., 11:22:30 »
Üdv, Köpeny és Kard, megvannak-e még. Mert némelyik gazember meg érdemelni hogy köpeny testének anyaga el nyelje őket pl vérontót . Néhány kisebb föleg csak a megtévedt szereplöket pedig Kard a fény töreivel meg tisztitsa . SZerintem annak idején kár volt a gyerekgyilkos nyomroncot ki engedni magából,2.Hol és megvan -e még Forge aki nagyszerű lángelme, neki annyival könnyebb , hogy nem sokat kell gondolkodni a találmányain, mert a tudatalatija segit könnyebbé tenni a fejlesztöi munkáját.Kösz. :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2537 Dátum: 2013. Szeptember 23., 11:06:09 »
Nem meglepő, mert ezek három-négy éve jöttek ki, és ennyi idő alatt azért már el szoktak fogyni a Marvel és a DC tpb-i. Mivel nem volt kiugró a kereslet, ezért nincs utánnyomás vagy omnibus, tehát csak bolhapiacokon veheted meg. Ezért mutat az Abebooksra, mint ahogy az amazonon is a piactérre vezetnek, ha ezekre keresel. Újonnan valószínűleg egy ismert nemzetközi könyváruházban se leled már fel őket, legfeljebb némi mázlival egyet-kettőt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2536 Dátum: 2013. Szeptember 23., 11:00:46 »
Köszönöm a tartalmas választ!
Sajnos az általam említett oldalon egyik sem kapható, folyamatosan átvezet az AbeBooks-ra, ott meg drága a kiszállítás. Azért köszönöm még egyszer  ;)

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2535 Dátum: 2013. Szeptember 23., 10:18:03 »
Ezek a Nova történetek kaptak TPB kiadást? Bookdepon sajnos nem találom  :nemtudom:

Nova (2007) - TPB Vol. 01 "Annihilation: Conquest" Nova (2007) #1-7
Nova (2007) - TPB vol. 02 "Knowhere" Nova (2007) #8-12 + Annual
Nova (2007) - TPB vol. 03 "Secret Invasion" Nova (2007) #13-18
Nova (2007) - TPB vol. 04 "Nova Corps" Nova (2007) #19-22 + Nova: The Origin of Richard Rider (2009) One-Shot
Nova (2007) - TPB vol. 05 "War of Kings" Nova (2007) #23-28
Nova (2007) - TPB vol. 06 "Realm of Kings" Nova (2007) #29-36

Van egy Nova: Annihilation keménykötésű is, ez az első két TPB anyagát gyűjti egybe.

Egyébként érdemes az Annihilationnel kezdeni, ez alapozza meg ugyanis a Marvel kozmikus szárnyának új arculatát. Ez három kötetben jelent meg gyűjteményes kiadvány formájában, Nova szempontjából az első és harmadik kötetetek a leglényegesebbek.

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2534 Dátum: 2013. Szeptember 23., 09:26:13 »
Ezek a Nova történetek kaptak TPB kiadást? Bookdepon sajnos nem találom  :nemtudom:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2533 Dátum: 2013. Szeptember 22., 14:52:51 »
Köszönöm a Nova vol. 4. 17.-et!  :worship:

Ez a Szuperskrull nagyon ravasz!  ;D
Ha jól emlékszem, akkor a lánya a Secret Invasion alatt Amazon-nal volt együtt!  :nezze:
Két régi kedvencem is visszatért, jó volt együtt látni őket Novával!  :rolleyes:
A fiatalabbik Ryder sem egyszerű eset!  :badteeth:

Köszönöm a Silver Sable 13.-at!  :worship:

Terror nem válogat az eszközökben...  :rolleyes:
Ami éppen ,,kéznél'' van!  :badteeth:
Igazi kilencvenes évekbeli story: macsó dumák (még a női szereplők szájából is), nem túl fantáziadús dialógusok, sok bunyó, menekülés!  :badteeth:

Köszönöm a Fátum: Az uralkodó visszatér harmadik részét!  :worship:

Doom elérte amit akart, visszatért a 616-os Földre!  :rolleyes:

Nem elérhető latis666

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2532 Dátum: 2013. Szeptember 20., 19:14:30 »
Láttam azt hiszem egy nagyon átfogó marvel kronologikus listát és erősen elgondolkodtam rajta. ;) de mivel sorozat függő vagyok és könyvet is szeretek olvasni meg hát élni is kellene. Szóval valami kisebb projekt is megteszi.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2531 Dátum: 2013. Szeptember 20., 16:54:31 »
Sokan csinálják amúgy, mert a hetvenes évek közepéig havonta olyan 20-30 cím jelent csak meg, ezt pár év alatt egész könnyen le lehet darálni, és egy marha egységes univerzumot kap így az ember.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2530 Dátum: 2013. Szeptember 20., 15:33:44 »
De most ha ennyire részletezni akarod a dolgokat, akkor akár foghatnál egy Marvel megjelenési listát és minden létező címüket (kivéve persze a független cuccokat) elolvashatnád elvégre az X-Men-ben is felbukkan Pókember (még a korai részekben is) és az Angyalok is számtalanszor teszik tiszteletüket oda-vissza de ugye ez nem épp két képregény :D

Nem elérhető latis666

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2529 Dátum: 2013. Szeptember 20., 15:14:48 »
Köszönöm a választ. Megértem hogy így van és tisztelem hogy ennyit dolgozatok vele. Sajnos én az a típus vagyok aki szereti letudni a dolgokat. Jó érzés mondjuk azt mondani hogy elolvastam az első 100 xment és nem maradt ki semmi ami miatt levonhatja a figyelmem mástól. Hát ja lehet kicsit kényszeres. ;) De legalább tudom hogy akkor olvassam angolul a kimaradt részeket.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2528 Dátum: 2013. Szeptember 19., 09:08:26 »
Ennek két fő oka van.

Az első, hogy a honosítók kapacitása véges, vagyis azt és annyit csinálunk, amire futja. És ez olyan sorozatok esetében, amelyek 50 szám felettiek, szinte biztosan válogatással járnak.
Én ilyenkor azt szoktam írni, hogy gondolj bele: egy 22 oldalas amerikai füzet honosított változatának elkészítése minimum 5 munkaóra, de ahogy megyünk vissza a kiadásuk idejében, úgy egyre inkább reális a 20 munkaóra/füzet. Amit a legtöbben egyetem vagy inkább munka mellett végeznek, vagyis jó esetben ráérnek heti 10-30 órát. Van úgy hatvan honosító összesen, ebből olyan másfél-két tucat, akik tényleg tudnak vagy akarnak legalább ennyit rászánni. Összességében amerikai szuperhősösből fut most olyan harminc-negyven cím honosítások közül (plusz időnkét járulékos dolgok, főleg az xfanzine erős ilyen mellékes füzetekben), és ez még csak a leghíresebbeket fedi le. De ezekből is akad összesen 20-25 ezer füzet. Ezt szorozd fel átlag húsz munkaórával és oszd le ideális esetben ötvennel. Így már megérted, miért vannak lyukak a címekben. És ha csak egyvalamire koncentrálnánk, állandóan, ÁLLANDÓAN nyaggatnának, hogy miért csak az van. Kaptuk már meg mi is eleget, pedig fél évtizedig ez az oldal produkálta a legváltozatosabb termést az egész honosítói közösségben. (CO is vegyes volt, de a tempójuk miatt ebből a szempontból továbbra is elmaradtak.)

A második, hogy ezek a címek a legkevésbé sem olyan folytonosak, mint gondolod. A legtöbb amerikai mainstream sorozatra jellemző, hogy korszakokra bonthatóak, amelyek általában egy adott íróhoz, esetleg szerkesztőhöz köthetők. Többnyire ilyen korszakok honosítása szokott történni, ezért is van az, hogy például Fantasztikus Négyesből most megy lassan a legkoraibb, Kirby—Lee éra, utána viszont csak a húsz évvel későbbi Byrne-szakasz lelhető fel, amit a még majdnem egy évtizeddel később DeFalco-korszak követ csak. A folytonosság sokkal kevésbé fontos a szemünkben, mint az, hogy eljussunk egy-egy érdekesebb vagy sokszor érdemesebb részhez. De ugyanúgy mondhatnám a NewGenen a klasszikus Batmant, mert ők is letudták a híres és naaaaaagy crossovereket, most meg a rövidebb, de továbbra is kiragadott események olvashatóak ott (vagy lesznek olvashatóak). Tény, hogy a megjelent dolgok között is történtek események, de ezek nélkül lehet élni. Olyan, mintha kihagynál hatvan-hetven részt a Barátok köztből, és mégis úgy térsz vissza, hogy maximum két este után mégis tökéletesen képben leszel mindennel. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető latis666

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +1/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2527 Dátum: 2013. Szeptember 19., 08:50:40 »
Szeretnék megkérdezni valamit és előre elnézést ha bárkit fárasztok vele. Szeretem a képregényeket és sokat olvasok gondoltam elolvasom az xmen képregényeket elejétől sorban. Azt tapasztaltam hogy rengeteg rész nincs lefordítva a korai számokból legalábbis nem találom sehol. Aztán ahol találok fordítva pár részt (93. szám után) aztán megint kiesik pár rész. Miközben a 300 akárhányadik rész le van fordítva. Félre ne értsen senki nem követelőzöm hogy miért nincs csak kíváncsi vagyok hogy ez mást nem zavar? Olvassátok azt ami éppen van? Nem baj ha a történet nem ér véget meg ilyenek? Olyan kaotikusnak látszik a fordítás. Mégegyszer mondom semmi bajom az oldallal majd minden napom itt kezdődik és régóta látogató vagyok. Összességében a többi oldallal együtt mondom amit mondok. Javítsatok ki nyugodtan ha benéztem valamit.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2526 Dátum: 2013. Szeptember 18., 17:40:36 »
Üdv, kösz a Silver Sable-t. Na ugye , minden majd  történetben vannak hasomló alapra épitő ötletek . PL a ST  sorozatban is van egy faj ami a betegségeik miatt ,mindig más fajoktól csen el , bört, belső szerveket , végtagokat mint itt terror . { most a faj neve nem jutt esszembe}  ;) Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 18., 18:00:49 írta zoli »

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2525 Dátum: 2013. Szeptember 18., 14:51:50 »
Nova Vol4 17.

A 16. rész elemzését azzal hagytam abba a múltkor, hogy hősünk egyre magányosabb. Nos, ez az állapot úgy látszik már nem érvényes, hiszen sok baráttal találkozott a Pegazus projektben és a szülőkkel is javított a kapcsolatán. Valamint van egy szövetségese az inváziós flotta között is. A végén még egy másik hős is visszatér, tehát minden a helyén van. Bár a skrullok létszámbeli fölényben vannak, de a feltámadt hőssel az oldalán ez nem lehet gond egy Nova centúriónak. Valami azonban azt súgja, hogy itt még lesznek gondok.   

Az emberek között levő bizonytalanság itt is érezhető, senki nem bízik a másikban és ez nagyon jót tesz a füzetnek. Minden oldalon azt vártam, hogy Sólyom hátba lövi Novát, esetleg a vörös hajú csaj átalakul szörnyeteggé stb. Folyamatos a feszültség.

Köszönet a honosításért.  :worship:


Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2524 Dátum: 2013. Szeptember 17., 15:37:00 »
Silver Sable 13.

Terror haláli! Szinte elpusztíthatatlan és mindig talál 1-2 testrészt, amit felhasználhat. Amolyan Lego-emberke.

Sejtettem, hogy Sable a saját sorozatában dominálni fog a másik két zsoldossal szemben, de azért furcsa volt, hogy a chai-ja fájdalmat okozott Cage-nek, akiről még a golyók is lepattannak. Igaz, ez is lepattant, de akkor mennyire fájhat neki egy golyó?

A főgonosz átalakulás nagyon tetszett, remek rajz. Egyébként szerintem ennek a sorozatnak van a legszebb grafikája a 3 közül.

A történet írójának egyszer el kéne mennie egy komolyabb focimeccsre. Mondjuk CZ-Partizan vagy valami lengyel derbire, esetleg River Plate-Boca Juniors. Ott megtapasztalhatná, hogy az orrdugasz semmit nem ér a könnygáz ellen. Főleg zárt térben, ráadásul, ha az illető annyit beszél, mint Sable, akkor a nyálkahártyát mindenképpen irritálni fogja a gáz.

Na, mind1, nem kötözködni akarok.  :cool:

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2523 Dátum: 2013. Szeptember 09., 13:28:34 »
Most fejeztem be a Nova 8. részét. Szenzációs volt ez a szám. Jó volt látni Cosmo-t. A GoG honosított számait már olvastam, és nagy élmény volt most ez (látni a majdani főhadiszállást, Cosmo megjelenését, stb.) Tudva, hogy hova fog ez kifutni majdan, de még csak a megismertetésnél tartani... olyan ezt most így olvasni, mint egy fantasztikusan sikerült előzmény történetet. :) Nagyon jó.

Amúgy ez a Hódítás is egy őrült jól sikerült esemény eddig. Számomra egyedül a Lidérc története ütött el a többitől. Az alapötlet vagyis a Legfelső Intelligencia használata a "térítéshez" nagyon tetszett, de ez a Lidérc karakter (főleg a háttérsztorija, ami egy Lost in Space és a Halálhajó szerelemgyereke a Csillagkap - Atlantisz főgenyáival...) nem igazán tetszett, sem a mellékszereplő lázadók, stb. De ez legyen a legnagyobb baj, a többi szál mind-mind nagyon jól sikerült darabok voltak. Főleg a Csillagúr (emlékszem, hogy az már annak idején is nagyon bejött).

Szóval köszi még egyszer a honosítást, megyek is vissza olvasni. :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 09., 15:15:32 írta Rebellis »

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2522 Dátum: 2013. Szeptember 05., 08:41:00 »
Renden, akkor a Hódítás után nekiesek a Hulknak. :) Köszi a válaszokat!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2521 Dátum: 2013. Szeptember 04., 22:44:54 »
Igen, akkor ment a Planet Hulk. Az nálunk van, a következménye meg a NewGenen. Olvasd el legalább az előbbit, mert jó sztori. (John Carter + Conan a Hulkkal.) És nem, az egy független esemény. Ha elolvasod, megérted, miért.
A siároknál kvázi akkor volt a Rise and Fall… igazából időrend szerint akkor már Vulkán uralkodott és ő minden ilyen nagy hepajból szándékosan kimaradt.
Nova mint sorozat már létezett a Sötét Főnix alatt, de akkor még nem dolgozták ki teljesen az Alakulatot. Ők amúgy is inkább sima zsaruk, csak galaktikus léptékben. Nova erőszintje alapból egy gyenge/közepes Bosszúangyalénak felelt inkább meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2520 Dátum: 2013. Szeptember 04., 22:36:03 »
Elolvastam a Megsemmisülést. Második olvasatra is állati jó volt és nem ártott felfrissíteni az emlékeimet a Hódítás előtt. Így utólag vicces összehasonlítani a Polgárháborúval, gondolok olyan apróságokra, hogy ott megjelent a Szemlélő, mert az "akkora" esemény volt, de itt be sem ugrott körülnézni.
Viszont Hulkot nem ekkortájt lőtték ki az űrbe? Azokat a füzeteket még nem olvastam, de úgy tudom, hogy nem egy kapszulában volt, hanem ki is kötött valahol. Ő volt bármilyen kapcsolatban ezzel az eseménysorral?
A másik dolog, hogy a Shi'arok hol a túróban voltak? És a Megsemmisülés időben hol helyezkedik el a legfiatalabb Summers tesó, Vulkán tombolásához képest?
még valami: a Nova létezett már akkor amikor a sötét Főnix tombolt az űrben?
Előre is köszi a segítséget!

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2519 Dátum: 2013. Szeptember 04., 11:29:21 »
Rendben, köszi a segítséget!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2518 Dátum: 2013. Szeptember 04., 11:02:43 »
04-12. De mindegyik füzet galériájában jeleztem, hogy a Hódítás része. Meg onnan is fel lehet ismerni őket, hogy mindegyiken van egy nagy fehér doboz a vonalkód helyett (a későbbieknél már szűz borítókat használtam). AZ egyetlen trükk benne az, hogy a tpb-kkel ellentétben nem a Prológus és a főmini között játszódik, hanem a fősorozat első és ötödik számával párhuzamosan, az ötödik legvégén csatlakozik be.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2517 Dátum: 2013. Szeptember 04., 10:46:41 »
Tanácsot szeretnék kérni: anno a Csillagúr TPB-ig jutottam a Hódítás történetfolyamban. Most úgy tervezem, hogy újra nekiesek az elejétől. A kérdésem, hogy a Nova vol4 melyik részei játszódnak a Hódítás alatt?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2516 Dátum: 2013. Augusztus 24., 19:32:30 »
Köszönöm a Nova vol. 4. 16.-ik részét!  :worship:

Nova csöbörből vödörbe kerül...
A Galactus-os kalandot is épphogy megúszta, most meg ez!  :badteeth:
Ennyi skrull-t hogy fog legyőzni???
Jók voltak Richard poénjai!  ;D