HálóZsák fórumok > OFF topik

talgaby és Zerit OFF Páholya

<< < (88/111) > >>

Punkológus:
Miért van nálad emelő? És a gömbnek nincs sarka.  (Na jó, inkább nem szólok bele a nagyok játékába  )

Zerit:
mutass megfelelo referenciat barmihez is
"mutass egy pontot es kiforditom a sarkabol a vilagot"

exactlee:

--- Idézet ---igen, ezert felesleges minden meres, hisz pontatlan
--- Idézet vége ---
mérés csak valamihez képest pontatlan, tehát, ha megfelelő referenciát keresel, máris pontos lesz.

Zerit:

--- Idézet ---Na jó, de mi az a világ, aminek a közepét elhelyezted? És hol van? d.gif
--- Idézet vége ---
ez megint csak lenyegtelen, hisz a vilag az csak egy szo, amihez nincs hozzarendelve egy megfelelo fogalom
azaz, mindenki mast kepzel a szo hallattan, az a szep ebben, hogy pont ugy mukodik mint a vallas
"csak hiszed, kispisis!"


--- Idézet ---Viszont ezeket a méréseket is befolyásolhatják bizonyos dolgok ezen a földön is. Paranormális tevékenységek és akár egyébb mágneses vibrációk.
--- Idézet vége ---
igen, ezert felesleges minden meres, hisz pontatlan

Sepi:

--- Idézetet írta: Zerit ---a meresek viszonylagosak, maga a rendszer is inkoherens, hisz a foldon mukodik a dolog, mivel a kornyezeti viszonyokbol lett kialakitva... de ezenkivul sehol mashol, pedig baromi nagy az univerzum, ahogy a galaxis utikalauzban is olvashato
--- Idézet vége ---
Viszont ezeket a méréseket is befolyásolhatják bizonyos dolgok ezen a földön is. Paranormális tevékenységek és akár egyébb mágneses vibrációk.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése