Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660900 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5847 Dátum: 2011. December 15., 18:09:00 »
Vagy nem tudják ők se a pontos korát. 2002 környékén volt 18 éves, és azóta kb. 3-3,5 év telt el a Marvelnél.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5846 Dátum: 2011. December 15., 16:41:55 »
Az X-men v3 21, vagy 22 számban írták, hogy tinédzser nindzsa, vagy valami ilyesmit, de ezek szerint csak nem tudtak mit kitalálni.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5845 Dátum: 2011. December 15., 14:31:42 »
X-Men v3 eleje óta. Tininek nem igazán tini, elvégre huszonéves...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5844 Dátum: 2011. December 15., 14:01:02 »
Jubilee mióta vámpír? És vámpírmivolta miatt maradt tini?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5843 Dátum: 2011. December 15., 12:01:37 »
Cáfolnám a kijelentést: Pike kapitány és Mr Spock 2254-ben.

http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/810/810794/captpike-spock1_1186426056.jpg

:D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5842 Dátum: 2011. December 13., 13:54:57 »
2254-ben mindenki feketében jár, és Kingpin onnan időutazott, a családneve Summers.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5841 Dátum: 2011. December 10., 13:57:46 »
Nem tudom, de mivel a Marvelnél minden megtörténhet, vannak ötleteim:
1. - Mióta ráugrott a szimbióta.
2. - Mióta ő lett az új Punisher.
3. - Mióta látta a Daredevil filmet.
4. - Mióta Lex Luthort látta.
5. - Amióta egy régi westernt látott.
6. - Közölni készül Spidey-vel, hogy ő az apja.
7. - Bullseye meghót és még nem támadt fel.
8. - May néni szokványos esküvőt akar.
9. - Kapuzárási pánik, Depeche Mode nosztalgiával.
0. - Emós, új hullámos X-csajra hajt.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5840 Dátum: 2011. December 09., 23:27:04 »
És Kingpin mióta jár feketében?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5839 Dátum: 2011. December 09., 22:14:20 »
Egen. A mikéntről és a hogyanról én is lemaradtam, de a lényeg, hogy a Fear Itself alatt az X-ekre várt a feladat, hogy megfékezzék a feltápolt Buldit és a benne lakozó Cytorrackot. Peter fiunk a jó szívével meg beválalta hogy meghozza az áldozatot a megfékezhetetlen megfékezésére, és mostantól ő tartja féken a démont. Gondolom ettől majd köményebbnek látszik, mert eddig ugye puhának tűnt.

http://soulkiller-rebel-rogue.blogspot.com/2011/06/uncanny-x-men-unstoppable-colossus.html

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5838 Dátum: 2011. December 09., 21:57:30 »
Colossusnak ettől függetlenül jár a koki a Buldi sisakért, (már ha lesz aki bevállalja)
Micsoda? Szerintem valamiről lemaradtam. Mi is ez pontosan? Kolosszus az új Buldózer?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5837 Dátum: 2011. December 09., 20:35:37 »
Zigota: Nálam pont fordítva. Kükiék hősködése, akkor lenne érdekes, ha az ellenfeleik nem javultak volna be a csapatba. Sinister volt az utolsó régivágású bajkeverő (operációs centrumokkal, ellen csapatokkal), és most belőle is bolhacirkusz lett. Csoda, hogy csak a Celestialok maradtak veszélyforrásnak?
Ellenben Wolvie és Kitty mint igazgatók? Na ezen szakadni fogok, amíg tart. A golfautós képkockán már így is borultam. :)

Farek: Már látom, ahogy Cap csapata sérelmezi Magneto, Emma és a többi renitens amnesztiáját, majd az event végén mindenki bocsánatot kér mindenkitől, amiért elfelejtették hogy már egyszer - kétszer - százszor megbocsáltottak egymásnak. Colossusnak ettől függetlenül jár a koki a Buldi sisakért, (már ha lesz aki bevállalja). Nekem tényleg fizikai fájdalom az egykori jófiúkat bukott angyalként látni. Oké Küki esetében még érthető, hogy átmegy paranoid androidba, de Pjotr úgy volt király, ahogy. Egyébként is minek az X-címekbe belekeverni a misztikus babonaságokat? Prosperálnak azok szépen anélkül is.
 Emmának viszont kifejezetten jól áll, hogy Sinister "megkérte" a kezét.   ;D

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5836 Dátum: 2011. December 08., 17:28:52 »
Beleolvastam a mostani Uncanny X-men-ekbe, és tetszik a Rozsomák nélküli felállás (a Wolverine and the X-men nem igazán érdekel). A Generation Hope-t tervezem elolvasni még mutánséktól. Ezek és az Avengers Academy mellett még a Thunderbolts tűnik ígéretesnek. Most a Fear itself eseményei után tartok az olvasásában, eddig tetszik. Az egyik részben feltűnik Hyperion, aki a Raft-ban van fogva tartva, majd meghal. A felbukkanásáról, illetve elfogásáról nincs esetleg szó máshol?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5835 Dátum: 2011. December 06., 21:35:40 »
Szerintem Emma egymaga képes lenne kicsit lekapcsolni őket :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5834 Dátum: 2011. December 06., 21:34:30 »
*sóhaj* Egy újabb event. Már úúúúúúgy hiányzott....
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5833 Dátum: 2011. December 06., 21:28:38 »
Hm, és Bendis tényleg kell oda, hogy az X-eket érthetetlen és megmagyarázatlan módon legyengítsék, mert valljuk be... csak Magneto és Namor elég lenne, hogy legyalulja a jelenlegi Angyalokat Thor nélkül.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5832 Dátum: 2011. December 06., 21:00:27 »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5831 Dátum: 2011. December 04., 19:42:10 »
Kösz.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5830 Dátum: 2011. December 04., 13:53:11 »
#648.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5829 Dátum: 2011. December 04., 13:17:19 »
Én meg mostanában annyi jót hallottam a Spider Islandről, hogy elkezdem olvasni a Pókembert. Megint. Régen, a Polgábháborús részek alatt az volt a kedvenc címem, minden héten vártam, mikor jelenik már meg, de a BND alatt beleuntam. Most meg nem tudom, hol kellene kezdeni. Állítólag akkor lett olvasható megint, mikor Slott átvette. Az mikor történt? Rémlik valami, hogy mintha tényleg lenne ott tényleg van egy "új" olvasóknak szánt belépési pont, de már nem emlékszem rá.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5828 Dátum: 2011. December 04., 10:34:28 »
Elkezdtem az Avengers Academyt, és tényleg kellemes sorozat, legalábbis az első 6 rész után. Külön öröm, hogy Speedball is szerepel benne, meg Pym is jó karakter.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5827 Dátum: 2011. December 02., 12:35:14 »
A Wolverine 17-19 sztorin is nagyon sokat röhögtem. Jó a rajz, jók a karakterek, eltúlzott oldskool szuperhősködés, de jól áll neki, és ráadásul még Logan barátnője is szerepel: a végén belép a Daily Bugle-hoz, a véletlenül arrajáró Peter Parker vet rá egy hellóbéjbi pillantást, és akinek erről nem jut eszébe az, amikor a Marvel Kinghts-ban Rozsi bájolgott Mary Jane-nel, az monnyon le :DDD

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5826 Dátum: 2011. December 01., 17:59:10 »
X-eket, meg nagyon dicsérik itt az Avengers Academyt is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5825 Dátum: 2011. December 01., 17:56:20 »
Most volt időm olvasgatni, úgyhogy elolvastam a 2011-es Carnage minit is, ami egész jó lett. Carnage karaktere engem Jokerre emlékeztet, de azért elég egyedi. A rajzok néhol különösen szépek.

Amúgy mostanában a Marveltől miket érdemes olvasni?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5824 Dátum: 2011. November 30., 15:34:28 »
Üdv,há ........sok -sok gyakurlássa  .... ;)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5823 Dátum: 2011. November 29., 11:19:13 »
 A hatszázadik Fantasztikus Négyes szórakoztató kis jubileumi olvasmány, ami tartogat egy már éppen esedékes, és pár nem várt fordulatot is.

 Wolverine és Kitty is megnyitották a sulit, és az már biztos, hogy ez vicces egy menet lesz. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 29., 13:12:49 írta Gorgonita »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5822 Dátum: 2011. November 29., 10:17:17 »
Jó hasonlat az akciófilm: van benne pár cool jelenet, pl. mikor Thor átküldi a Mjölnirt szegény Benen, meg amikor Stark leissza magát, ez utóbbi SZVSZ egyenesen zseniális; de az egész egy összefércelt sz.r, külföldi oldalakon se találtam még senkit, akinek tetszett volna. És ezt úgy mondom, hogy nekem a Civil War nagyon tetszett :D A Siege a maga kis négy részével egy jó kis kompakt mese volt Asgardról, hogy a fenébe tudtak utána egy szétesett hülyeséggel kijönni? Külföldi rajongók szerint a Fear Itself összes marhaságát meg lehetne bocsátani, ha egy Thor-Kapitány-Vasember crossover lett volna, esetleg egy Avengers sztori, amibe kicsit belefolynak a többiek.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5821 Dátum: 2011. November 28., 19:19:11 »
Igen, meg lehet magyarázni. Az igazi bajom, azt hiszem, hogy az egész történet olyan, mint egy mai hollywoodi akciófilm. Se füle, se farka, összekavarnak benne mindent, és azt hiszik, hogy a "cool"-ság elviszi a hátán a filmet. Ha olyan történettel állsz elő, aminél egy okosabb 5 éves jobbat ír, akkor illene odafigyelni a részletekre.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5820 Dátum: 2011. November 27., 22:11:42 »
Jut eszembe, amikor Ben is kalapácsos lett, azt gondoltam végre valami új, megmutathatják Ben sötét oldalát. De az ő része csak úgy másfél füzetig tartott, persze az FF oladlain biztos jobban kibontották a történetet. Meg persze Franklin körülbelül erősebb, mint bárki a Földön, és visszaváltoztatja Bent. Oké, de akkor a többieket miért nem? Miért hagynak ennyi embert meghalni, ha Franklinnek ennyire egyszerű a megoldás?
Nem olvastam a történetet, csak a befejező részt, hogy mégis azért tudjam, hogy hogyan zárult le. De ha én lennék Marvel író, tuti azt mondanám, hogy azért csak őt tudta, mert vele különleges a kapcsolata, hiszen tulajdonképpen ő is a családja.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5819 Dátum: 2011. November 27., 21:39:42 »
A Vörös Koponya lánya kiszabadítja a "Serpent"-et, aki Odin testvére, csak Odin eddig hallgatott róla... Persze bosszút akar állni, és kalapácsokat osztogat, amitől pár Marvel nagyfiú és nagylány nagyon erős és gonosz lesz elméletileg, és persze elfelejtenek angolul. Azért elméletileg, mert a végén simán legyőzik őket...
Odin teljesen érthetetlen módon minden asgardit visszavisz Asgradba, amit háborús műhellyé alakít, hogy elpusztítsa a Földet, így a Serpent nem tud több alattvalót szerezni. A Serpent és serege megtámadják a világot, főleg Washingtont, aztán amikor eléggé erős lett, a Világfát akarja, de a bosszú angyalai megvédelmezik egy epikus csatában a Földet........ Amúgy szerintem több ember hal meg az esemény alatt, mint az utóbbi tíz év eseményeiben összesen, és ez valahogy senkit sem érdekel...

 Jut eszembe, amikor Ben is kalapácsos lett, azt gondoltam végre valami új, megmutathatják Ben sötét oldalát. De az ő része csak úgy másfél füzetig tartott, persze az FF oladlain biztos jobban kibontották a történetet. Meg persze Franklin körülbelül erősebb, mint bárki a Földön, és visszaváltoztatja Bent. Oké, de akkor a többieket miért nem? Miért hagynak ennyi embert meghalni, ha Franklinnek ennyire egyszerű a megoldás?

Bocsánat, ha nagyon zavaros lett, de ez tényleg nagyon rossz és idegesítő történet.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5818 Dátum: 2011. November 27., 18:40:38 »
Miről szól?