Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660531 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5817 Dátum: 2011. November 27., 16:06:59 »
Elolvastam a Fear itself főszálat. Borzalmasan gyenge színvonal, de a legrémisztőbb Amerika hőse volt, amint géppisztollyal lövöldöz a kalapácsos istencsapásokra, és a láthatóan páncélozott robotszerűségekre. Ő lenne a harctéri taktika mestere?
Egyedül Vasembernek mutatott arra utaló jeleket, hogy mégsem vesztette el mindenki a tökeit angyaléknál, az Odinnal való beszélgetése tetszett, meg a fegyverkészítés ötlete.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5816 Dátum: 2011. November 26., 19:00:51 »
Zoli, te alapból vagy ilyen vagy nekifutásból?  ;D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5815 Dátum: 2011. November 26., 18:29:45 »
Nemcsak véget ért, hanem már el is indult az új széria  :nezze:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5814 Dátum: 2011. November 26., 17:57:58 »
ÜDV,HE....MI VAN MÁR....véget ér az Uncanny X-Men  :headscratch:.Miért ,2011Decemberben FINAL ISSUE na ne már .MIÉ MI OH MÉ MÉ . :(Bye-bye :(

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5813 Dátum: 2011. November 24., 13:01:20 »
Itt azt írják, hogy Januárban jön.

http://marvel.wikia.com/Avengers_Annual_Vol_4_1

Köszi, hogy felhítad a figyelmet a címre. Nem is tudtam, hogy végül csak kezdtek valamit WM karakterével. Bár bízom benne, hogy nem marad így, és rehabilitálják mint Vast a Dark Reign után. Most mindenesetre szépen elgurult az összes gyógyszere. Wong és a Shieldes csaj képkocái viszont profin oldották a feszültséget. :).

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5812 Dátum: 2011. November 23., 19:01:50 »
Hi Guys!
Valaki tudja, hogy megjelent-e már, vagy mikor fog megjelenni a Wonder Man-féle Revengers további ámokfutása, aminek az első része a New Avengers Annual #1-ban volt olvasható?
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5811 Dátum: 2011. November 23., 13:15:46 »
 Nem veszem pikkelésnek, Kidet is csak ugratom a témában. De mivel látom, hogy nem örül neki, abba is hagyom. (Ej, pedig lennének még ötleteim olíviabogyóval hajigált pajzsuk mögött rejtőző kapitányokról, de akkor inkább hagyom. :))

 Minden párhuzam sántít. Mankó nélkül meg pláne.  :D  Spidey igen is fejlődött. Tanár lett, AA és FF tag, és M.J: csomagolta a tízórait. Majd közölték hogy mégse. Ami, hogy stílszerűek legyünk pöttyet necces. Míg Cap esetében -szvsz - a karakter eszenciája, hogy a hódítókkal szemben pajzsot forgat, és nem az ő eszközeikkel él. De persze ahány rajongó, annyi értelmezés, meglátás lehet.

 Maguk a megacrossoverek sok esetben árthatnak ennek az egy univerzumba létezésnek, amikor szépen alakulgató összefüggésekbe rondítanak bele. Az X-körzet esete Wandával ugyebár. Vagy Norman Osborn mekkora Lex Luthor lehetne már, ha finoman kavarnának vele, ahelyett, hogy rövid regnálás után jegelik, holmi Asgardi inváziók miatt. 
 Az ilyen kisebb crossoverek viszont gyakorta építgető jellegűek. Sőt sokszor érzek bennük egy kis széllel szembeni, írói törekvést is. Jelen esetben, hogy ugyan emlékezzünk már meg legalább az M-napról, meg a Föld- Inhumans konfliktusról, ha már a fősodor nem is foglalkozik velük. Vagy ott az eset Spidey maszkjával, ami csak lekerült arról a nagyon titkos személyazonosságáról, legalább a csapattársak előtt. Ezért is éri meg a partvonalon is halászgatni.
 Ami Wolvit illeti, a következő borítón már X-23-at hajítja az olvasó, és gondolom az AA felé, úgyhogy várható az érkezése.

 Justice League 3. : Most lehet, hogy én is önellentmondok, -már nem emlékszem hogy üdvözöltem az első füzetet - de míg a nagy DC reboot egyetlen mást címét sem követem már, ez egyre inkább tetszik, és epekedve várom a folytatást. A megfiatalodott tagoknak jól áll a tapasztalatlanság. Diana egyszerűen szeretnivaló naív istennőként. Darksaide elég súlyos felfordulást produkál ahhoz, hogy tényleg szükség legyen egy csapatra, Aquaman belépője pedig megkoronázza az etűdöt. Humoros fiatalos Liga lehet ebből, ami idővel életet lehelhet a többi címbe is.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5810 Dátum: 2011. November 23., 10:46:26 »
Ehhez mérten most egy uzzival a derekán olyan, mintha megöregedve mankóra szorulna.

Spidey nem lenne olyan a pajzzsal, mintha mankóra szorulna? :-) Tényleg nem pikkelek rád, de most mit csináljon szegény Marvel, hogy ha X-et új szerepbe rakják, akkor azzal meggyalázzák az eredeti karaktert, ha meg Y-t nem rakják új szerepbe, akkor azzal reménytelenül fejlődésképtelenek és beragadtak a régi klisékbe? :-)
No, egy kicsit én is ellentmondok magamnak: miután korábban leírtam, hogy túl sok az eget-földet rázó crossover, az viszont nagyon tetszik, hogy a karakterek eléggé folyamatosan, de lazán kapcsolatban vannak egymással. Remek példa a mostani két Avengers Academy az Angyalokkal és az X-ekkel, még akkor is, ha némileg szaglik róluk, hogy az AA felfuttatása miatt tömték bele a nagyfiúkat, és egyik alkalommal sem tudták kihagyni a szinte kötelező előszörhülyénbunyózunkegykicsit kört. (De legalább nem volt benne Rozsomák; mondjuk megemlítették és egyébként sem lehet messze...) Kifejezetten jónak tartom, hogy a régi "Hú, itt egy másik maszkos, jaj most mi lesz?!" feelinghez képest egy kicsit olyan a mostani szuperhős közösség, mint egy nagy család, akik ha nem is lógnak mindig együtt, de azért tudják egymás számát és többféleképpen is együttműködnek vagy épp nem működnek együtt (pl. Rozsi és Psziché az X-eknél külön csapatban vannak, mert ott nem értenek egyet, de az X-Force-ban együtt gyalulnak, mert ebben viszont teljes az összhang).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5809 Dátum: 2011. November 22., 14:43:20 »
Miért kellett volna receptes fórumra posztolnom? :S

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5808 Dátum: 2011. November 22., 11:27:26 »
 Kid: És a receptes fórumokon már kinyílvánítottad, hogy sosem szeretted az olíviabogyót? Mert gondolom a Twilightosoknak már elküldted a képet, ahol Blade figyeli a háttérből a főszereplőket.  ;)

 Regenesis: A játékosok választottak térfelet. Kíváncsi vagyok meddig tart ez a felállás, mert számos jól muzsikáló csapatot és párost szakítottak el egymástól. De hát ezzel a kérdéssel zárult az első szám is.

 Generation Hope és Avengers Academy: Továbbra is két szórakoztató kis cím. Bár az AA-t csak félve ajánlom, mert a múltkor is leszólta valaki, most meg még Cap is szerepel benne. (Bocs Kid, nem tudtam megállni.  ;D)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5807 Dátum: 2011. November 18., 16:15:32 »
Pedig én tényleg nem szerettem sosem, ezen nincs mit szépíteni. :D Nem szeretem az olívabogyót sem, meg a Twilight szériát, meg a kerékpárversenyeket sem. Ez nem azt jelenti, hogy ezeket a dolgokat nem lehet szeretni, ez azt jelenti, hogy nekem nem jönnek be. Se többet, se kevesebbet. Nem gondolom, hogy aki szereti a kerékpárversenyeket, az hülye, vagy hogy a kerékpárverseny egy rossz dolog. Biztos olvashattam volna jobb KA történeteket, eddig bizonyára rosszakat fogtam ki, meg érdekteleneket, de ez nem változtat a helyzeten.

Sőt, igazság szerint még olyan történeteket is olvastam vele, amik tetszettek - igaz, nem KA történetek voltak, hanem Bosszú Angyalai sztorik -, de ettől maga a karakter nem lopta be magát a szívembe. Ez nem jelenti, hogy utálom, egész egyszerűen nem fog meg.

De mondok jobbat, Vasember sem fogott meg soha, viszont a filmekben nagyon jól ábrázolták, azóta is nagyon csípem AZT a Vasembert. Szóval nyilván elő lehet adni Amerika Kapitányt is jól, biztos az én hiányosságom, hogy nem találkoztam még igazán jó KA történetekkel (pl. a filmet sem láttam, pedig sokan dicsérik).

Ugyanakkor a karakter meg az írás ahogy te is mondod, nem függ össze. Ha olvasnék jó Amerika Kapitány történetet, attól még továbbra sem változna a véleményem általánosságban. Teljesen új szereplőről is lehet jó történetet írni, Steve Rogersről akkor meg pláne, de sok jó sztorit kéne látnom ahhoz, hogy ne a kivétel erősíti a szabályt kategóriába kerüljenek be.

A Télapós hasonlat meg gonosz volt, a Télapóról minden gyereknek van személyes jó emléke, nekem Amerika Kapitánnyal hasonló nosztalgikus élményem nincsen, se ajándékot nem kaptam tőle, se titokzatosság nem lengte körül a szememben soha, még csak szép gyerekdalt sem tudok róla. :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5806 Dátum: 2011. November 18., 16:04:19 »
Úgy néz ki lesz egy tv sorozat A.K.A. Jessica Jones címmel, az Alias alapján. A mellékszereplők közt szeretnék tudni Cage-t és Ms Marvelt, és az első scriptekben szerepel Stark is. Minden további Marvel karaktrer jogát megszerezni persze macerás, és még a jövő kérdése hogy megvalósul-e a dolog. Mindenesetre a nyugdíjba vonuló és magánnyomozói praxisba kezdő J.J. jó kiindulópont lehet egy kevésbé költséges, de lépésről - lépésre több látványosság felé építkező, kicsiket nagyokat célzó sorozathoz.

http://blastr.com/2011/11/confirmed-new-marvel-tv-s.php

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5805 Dátum: 2011. November 18., 12:18:28 »
Circle and Talgaby: Nem is azt mondom, hogy régen nem voltak kemény vagy dühöngő karakterek. Hulk pld kezdettől zúzott ugye. Punishert is kedveltem az induláskor, amikor még nem sebbe tolt kamerával forogtak a panelek. De a palettán Cap mégiscsak egy szelídebb megközelítést jelenített meg, ami inkább konvergált Batman ölésellenességéhez, mintsem Wolverine bal lábbal keltem fel kibelezek valakit morozusságához. Magyarul és röviden: Pajzsot rajzoltak neki, nem kardot. A képességei pedig igenis lehetővé tették számára hogy a célzásra emelt géppityu elől elakrobatikázzon, ha a már kilőtt golyó elől nem is.  Márpedig különleges képesség, különleges felelősség, ugyebár. Ehhez mérten most egy uzzival a derekán olyan, mintha megöregedve mankóra szorulna. S ha már párolog a szérum hatása, Vas nem tudna összedobni neki egy kábítófézert? Az újkori képregények pedig igenis gyakorta tobzódnak az erőszaban, tocsognakja vérben mert sajnos van rá piac. Elég csak összevetni a Killing Joke-ot, egy mostani Joker sztorival. Előbbi is erőszakos, van benne vér is, de nem oldalakat festenek vele pirosra.

Kid: Én meg azt nem szeretem, ha valaki kategórikusan kijelenti, hogy nem szereti Capot vagy Supeyt ésatöbbi. Ezek a karakterek olyan régiek, olyan sokan, sokféleképpen írták és rajzolták őket, annyiféle korszak vonult át rajtuk, annyi párhuzamosan futó címben, hogy mi maximum azt mondhatjuk, hogy ez a történet vagy az a szerző nem jött be. Maguk a karakterek meg egyszerűen nem érdemlik. Lehet, hogy gyakran tenyérbemászóak és kiscserkészek (ezt is címe válogatja), de azért ők a jó fiúk. Úgyhogy iyenkor mindig csak az a válasz jut eszembe, hogy a Télapót azért bírod? :)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5804 Dátum: 2011. November 17., 10:38:02 »
Hát igen, én se igazán hiszem, hogy a fél második világháborút (ami matematikailag sem egyenlő az első világháborúval :D ) végig lehet csapatni úgy, hogy csak horzsolások és kék foltok maradnak a fritzeken :-)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5803 Dátum: 2011. November 16., 16:13:27 »
Sose szerettem Amerika Kapitányt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5802 Dátum: 2011. November 16., 13:43:46 »
Aztán nem olyan rég meg beállt Scott elit orgyilkus alakulatába fanatikusokat koncolni. Változnak ezek a karakterek is. :)

Amúgy Kapihoz annyit, hogy ő sose volt igazából ölésellenes, ő csak azt vallotta, hogy amíg el lehet intézni másképp is egy ellenfelet, addig nem szabad kinyírni. De fejezett már le ő a pajzsa élével földön fekvőt, mert úgy vélte, hogy csak így lehet tényleg leállítani. Meg hát ne feledjük, hogy a II. világháborúban se csak pózolt a hadszíntéren, hanem lőtte-szúrta-robbantotta a fritzeket ő is serényen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5801 Dátum: 2011. November 16., 12:14:17 »
Cap a nyolcvanas évek hőse volt. Kétezerben letehette volna pajzsot (lantot), és Bucky vagy bárki más vihette volna tovább azt, akitől már elgogadhatóbb lett volna hogy revolvert is visel a reálisabb hangvételhez.

Nem mintha személyeskedni akarnék, de itt érzek egy kis "Bezzeg az én időmben!" felütést :-) A Rogers-szel szembeállítható "antihősök", mint Megtorló és Rozsomák, már a hetvenes években feltűntek és népszerűvé váltak. (Szociológus beállítottságúak biztos össze tudják ezt kötni a vietnami traumával, a posztmodernnel és Woodstock-kal meg a többivel.) Cap a negyvenes évek hőse volt, akit áthangszereltek a hatvanas évekre, és a nyolcvanas években, a fent említett antihős-korban ugyanolyan ódivatú volt, mint a kétezresekben, csak akkor mi még fiatalabbak voltunk, ezért frissnek hatott :-)
Vihar is bekeményített már a nyolcvanas években, kőkemény késes utcai harcos lett belőle. Csak aztán a Jim Lee féle bicepsz-cici-ikszmen korában ezt elfelejtették, és újrajátszották az egészet ( sokkal gyengébben és pláne rosszabbul megrajzolva). Már a nyolcvanas években "ezt követelte a realizmus" :-) Szimbolikus jelentőségűnek is felfogható, hogy Angyal a nyolcvanas évek elején csúnyán összebalhézott Rozsomák stílusa miatt az X-ekkel, és elrepült Xaviertől. Out with the old, in with the new, pedig harminc éve történt.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5800 Dátum: 2011. November 16., 10:27:25 »
Már két rész is kijött az új Hulkból és Banner nem úgy néz ki, mintha nagyon boldog lenne Hulktalanul :D
Amit kicsit nehezen értek. A Vörös Hulk és Skaar által fémjelzett korszakban Banner nem volt Hulk, viszont teleaggatta magát "Bannertech" cuccokkal, amivel mindenkit lenyomott, és olyanokat mondott, hogy a Hulk csak azért jött létre, hogy megvédje a világot a sokkal veszélyesebb Bruce Bannertől. Kicsit nehéz megértenem, hogy most miért van kiakadva azon, hogy a Hulk megpattant tőle, és hova lettek a Bannertech kütyük.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5799 Dátum: 2011. November 15., 16:02:41 »
Ez szerintem azóta egyértelmű mióta Vassal beszervezték Rozsit a New Avengersbe, mondván ma már kell valaki a piszkos melóra is. Erre mondom én, hogy haladni kellene a korral. Cap a nyolcvanas évek hőse volt. Kétezerben letehette volna pajzsot (lantot), és Bucky vagy bárki más vihette volna tovább azt, akitől már elgogadhatóbb lett volna hogy revolvert is visel a reálisabb hangvételhez. Stevere meg írhattak volna tovább történeteket a saját idejébe. Így viszon olyan mintha hősünk esküszegő lenne. Márpedig a Marvel sokunknak még mindig inkább egy mesét jelent semmit realizmust. Az előbb épp egy képet nézegettem amin Silver Surfer a várost kémleli a deszkájáról, míg a deszka alján Spidey teszi ugyanezt csak fejjel lefelé, hogy az Utazó sem veszi észre. Arra gondoltam, ez annyira Marvel, hogy valami telitalálat. S egy deka fegyver sem volt a képen. Épp ezért hergelem fel magam az olyan történeteken, mint pl anno, amikor Ororot kényszerítették rá hogy öljön. Hogy is volt? Csak úgy akadályozhatta meg hogy egy bomba felrobbanjon, hogy ki kellett tépnie egy manus szívét. Mert ez ugye esélyes, nagy valószínűséggel előforduló szitu. Picit sem érződik rajta hogy erölködés a vérpistikék megtartása érdekében. Aztán jön a bűnbánat, sírás rívás zokogás, identitáskrízis három füzeten keresztül, hogy a régi olvasókat is megtartsák. A nulszaltós írok meg elvannak telve magukkal, hogy mekkora eredeti, művészi alkotást alkottak. Ráadásul személyes véleményem szerint kontraproduktív is a dolog, mert elvesztik a régi  rajongókat (aki azért kedvelte Capot, mert sosem öl), és hosszabb ideig úgysem tudják megtartani az újakat, mert úgyse lehet a karakterből Punisher. De hát így eset meg az is hogy a Star Trek egyenruhák három film erejéig szürkék voltak. Pedig ahogy Mr. Spock mondaná, szeretem azt hinni, hogy mindig van választás. Cap pedig nem azért kapta a szérumot, és a tápos pajtásait, hogy csak annyi esélye legyen, mint egy átlagembernek, amikor megtámadják.
De téphetem én a számat, ha a következő nemzedék akciófilmeken, fps-en és vámpír filozófián szocializálódott, akkor ezt követeli a "realizmus". Ha illik egy szuperhőshöz, ha nem. Pedig néhány modernebb ellenfél (korrupt politikusok, megtévesztett ifjú zsenik) többet dobnának a karaktren. Az eladásokon viszont csak az dob, ha Cap egy Katyusával a vállán sétál a címlapra.
 Áááá! Hagyjuk. Beszéljünk inkább Bettyről! A Zöld Hulk tudtommal most kiköpte magából Bannert. Mi lesz ha hazamegy és így találja az asszonyt? Megörül neki? Úgy értem a krapek eleve zseni. Ehhez jön a Gamma sugárzás, meg övé a tábornok lánya, aki még át is tud alakulni egy ilyen álomrandivá. Pontosan miért is kellene sajnálnom ezt a karaktert? :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5798 Dátum: 2011. November 15., 13:56:47 »
Nem tudom, olvassa-e valaki a jelenleg futó Angyali címek közül a Titkos Angyalokat (Secret Avengers). Nem egy nagy durranás, meg nem tudom, mi lesz vele, miután Kapi visszatér a régi szerepéhez.

De azért az feltűnt, hogy végre a jó öreg Steve is halad a korral, mert a csapat vezetőjeként a szeme sem rebben, ha az emberei más embereket ölnek, illetve akár ő is kiad olyan parancsot, amiről tudja, hogy az ellenségei halálával jár.

Szóval a jó öreg Rogers bácsi elfogadta végre, hogy az új időkkel új erkölcsök járnak.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5797 Dátum: 2011. November 15., 13:40:54 »
És ki ne maradjon a csapatból a Fekete Démon - Sopronból.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5796 Dátum: 2011. November 15., 12:18:55 »
Green Hulk - Hulk (anno Mokány  :hehe: ): Hulk zúúúúúúúz...
Red Hulk - Vörös Hulk: Rulk Rúúúúúúúúz... ;D Új szövege lesz?  :lol:
She-Hulk - Amazon: Amazon lehúúúúzz... :lol:  :m-she-hulk:
Red She-Hulk - Ramazon, vagy Vörös Amazon: Ramazon (Vörös Amazon) LeRúúúúúzzz. :lol: :P

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5795 Dátum: 2011. November 15., 11:45:09 »
És magyarul: Vörös Amazon, vagy Piros Amazon?  ;D
Szerintem legyen csak simán Rőt Amazon, röviden Ramazon  ;D Ha már a Red Hulkot szokták Rulkként emlegetni, szabadon az is lehetne Rőt Hulk, vagyis Rulk  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5794 Dátum: 2011. November 15., 11:32:43 »
És magyarul: Vörös Amazon, vagy Piros Amazon?  ;D

SPOILER: a Point Two-ban összeházasodik Ultronnal, és a szupererejű kisfiuk lesz Piros Ulti! :D

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5793 Dátum: 2011. November 15., 11:24:53 »
...a piros She-Hulk-kal. (azért se kérdezem meg :))...
Azért is megmondom. Betty Ross, Gömbvillám Ross (alias Vörös Hulk) lánya.  ;D
És magyarul: Vörös Amazon, vagy Piros Amazon?  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5792 Dátum: 2011. November 14., 19:04:01 »
...a piros She-Hulk-kal. (azért se kérdezem meg :))...
Azért is megmondom. Betty Ross, Gömbvillám Ross (alias Vörös Hulk) lánya.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5791 Dátum: 2011. November 14., 17:40:15 »
Kijött a Point One One-Shot, amiben bepillantást nyerhetünk a Hold árnyákos oldalán héderelő Figyelő kábeltévéjének kínálatába. A csatornák kínálatából legalább kettő egy-egy új cím promója a reklámoldal tanulsága szerint, de valószínű, hogy mindegyik az. Lesz egy új Defenders felállás a piros She-Hulk-kal. (azért se kérdezem meg :)). Egy Kaines Scarlett Spidey. Egy tüzes-jeges tinipáros. Egy Ultronária. Egy mutánsuralom ellen küzdő anti x-men csapat, meredek családnevekkel. És Nova sarkában visszatér a Phoenix is. Hogy a különböző dimenziókba játszódó sztorik hogy s mint gyakorolnak hatást az eddigi sorozatokra, az azonban rejtély marad. Valahol viszont azt olvastam, hogy az esemény egy jó bekapcsolódási pont lehet új olvasók számára. Afféle nemreboot, de tiszta lap. A cím hasonlósága a Flashpoint címhez persze csakis a véletlen műve lehet.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5790 Dátum: 2011. November 13., 13:28:19 »
Ez az egész Rozsi ügy már csak azért sem áll meg, mert régen az volt a magyarázat a múlt elfelejtésére, hogy bizonyos fejsérülések után minimum amnéziás a srác, maximum meg nem képes visszanöveszteni a régi agysejtjeit. Ehhez képest a CW-ben atomjaira robbantjánk, majd felkel és mindenre emlékezik ? Ha a biológiát csak érintőlegesen is komolyan vennénk, akkor semmivel sem lehetne táposabb, mint Connor McLeod. De hát hasonló az eset mint a szakmabeliek által sérelmezett, hibásan alkalmazott pszichiáteri kifejezésekkel Joker és Arkhami haverjai esetén. Így aztán már akkora butaságokat láthatunk a filmeken és olvashatunk a képregényekben, amelyeknek a regenerációhoz igen kevés, a légből kapott új végtagokhoz (lsd 3. film) pedig már sokkal több közük van.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5789 Dátum: 2011. November 13., 12:12:37 »
Ezert is fakajtottak utana azt a sztorit, ami megmagyarazta, hogy miert kepes visszaterni a halal torkabol. Jo nagy marhasag volt, lelekrablassal, halalangyallal meg effelekkel, de ha a megoldas tartos lett volna, elneztem volna. Sajna nem lett tartos.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5788 Dátum: 2011. November 11., 19:55:37 »
Emlékszem egy történetre, mikor Rozsomák talán egyetlen sejtje kivételével elpusztult (a polgárháború alatt), majd 2 két perccel később kiütötte a támadóját  - aki azt hiszem az egész háborút kirobbantó csávó volt, talán atombomba?

Ezt egy-két számmal később átértelmezték, elég hosszan bemutatva, hogy a rosszfiú Nitro (a magyar nevét nem tudom) a robbantás után szintén kifekszik. Rozsi sokára tér magához és még tovább meg se tud mozdulni, csak fekszik, ahogy visszanőnek a darabjai.

Nekem ezt még így sem veszi be a gyomrom, régen már attól is napokig (hetekig) lábadozott, hogy Kitty átszúrta, most meg ez... Ez kb. olyan, mintha Pókember átugrana egy felhőkarcolót.