Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659535 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5637 Dátum: 2011. Augusztus 10., 14:10:08 »
Üdv.     Hát.....már megint előkerültek a pókklónok .Kaine,Ben, de minek ;D

Ben nem, csak néhány visszaemlékezésben. Kaine pedig hősiesen feláldozta magát, majd ő lett az új Tarantula.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5636 Dátum: 2011. Augusztus 10., 13:29:06 »
Üdv.     Hát.....már megint előkerültek a pókklónok .Kaine,Ben, de minek ;D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5635 Dátum: 2011. Augusztus 08., 19:21:35 »
Durva lenne egy szakadás az X-Men berkein belül...  :rolleyes:
Persze, különböző X csapatok eddig is léteztek (New Mutants, X-Force, X-Factor, Generation X, Excalibur, X-Men), egy-egy súlyosabb helyzetnél mindig összeálltak; most viszont érdekes lenne egy komolyabb kettéválás!

Az Avengers Academy-t már valaki (Talgaby vagy Ben) írta nemrég, hogy gyakorlatilag az Initiative folytatása! Inkább olvasok helyette Secret Avengers-t...  :rolleyes:
Belenéztem az AA-ba, nem tetszenek a karakterek...  :-\

Generation Hope viszont klasszul hangzik, utánanézek!  :brow:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5634 Dátum: 2011. Augusztus 08., 17:54:59 »
Pimasz, pimasz, de hogy nézne már ki, ha Kap egy szemüvegest ütlegelne a pajzsával. :)

Két másik Marveles cím, ami az utóbbi időkben elnyerte a tetszésem, az Avengers Academy és a Generation Hope. Nem mondhatnám, hogy folyamatosan olvasom őket, de amíg a nagy címek a Secret Invasion / Fear Itself féle megaposványokban dagonyáznak ezek a fiatalok hoznak némi frissességet is.

Az AA olyan kölykökről szól, akiket még Osborn terelt össze és túráztatott. Később az Angyalok, attól félve hogy veszélyes képességeik és rossz emlékeik miatt ők lehetnek a jövő gonoszai saját ellenőrzésük alá vonták őket. A srácoknak azt hazudták, hogy ők a jövő reménységei, de ők hamar átláttak a szitán. S ahogy nekik, úgy mestereiknek (bukott Angyalok) is megvannak a maguk defektjei.

A GH persze Hope karaktere köré épít. A leányzó kijelenti, hogy ha valóban ő a mutánsok megváltója, akkor ahhoz neki csapat is dukál. S mivel Cable alaposan kiképezte Cyclops zöld utat ad az ötletnek.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5633 Dátum: 2011. Augusztus 08., 15:48:07 »
Ja, rosszul tudtam, nagyon is él a srác!  :badteeth:
(Régen volt már az a diáklázadás...)  ;D
Nem mintha az Endsong nagyon mélyen megmaradt volna...  :badteeth:

Idézet
Ez a Marvelben mióta probléma?
Most, hogy végigolvastam az Annihilation War-t, a War of Kings-t, a Realm of Kings-t és a Thanos Imperative-ot; nem lepődök már meg semmin...  :badteeth:
Ennyi feltámadást, nem semmi!  :nezze:
(Most már értem, hogy miért lett vége két remek sorozatnak /GotG, Nova/ is!)  :(

Scott hazudik a Kapitány-nak?
Mostanában nagyon pimasz ez a Summers gyerek!  :badteeth:
100 %, hogy ennek következményei lesznek, a Kapitány nem Val Cooper!  :rolleyes:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5632 Dátum: 2011. Augusztus 08., 13:28:43 »
Kid Omega, ő nem halt meg?

Ez a Marvelben mióta probléma?... amúgy nem halt meg, csak kicsit átalakult. Egy tartályban tengette a félholtak életét Bestia laborjában, ahonnan a Phoenix: Endsong-ban kilógott egy kicsit balhézni, aztán visszaterelték. Onnan szedték most elő.
A Schism szerintem is érdekes. Hogy Rozsomák, mint Bosszúangyal, eltűri hogy Scott a szemébe hazudjon Steve-nek... hát, ebből még vagy nagyon komoly következmények lesznek, vagy le kéne lőni az írót.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5631 Dátum: 2011. Augusztus 08., 13:07:59 »
Ez lesz első Reboot kiadású képregény:
Justice League #1


Aki érdekel, milyen képregények következnek, ott van dátumok. ;)


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5630 Dátum: 2011. Augusztus 05., 22:36:21 »
 :worship:
,,Mielőtt elkezdhetné beállít az a kölyök, aki a New X-Men sorozatban szervezte a diáklázadást.''
Kid Omega, ő nem halt meg?  :headscratch:
(Lehet, hogy rosszul emlékszek...)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5629 Dátum: 2011. Augusztus 05., 15:01:18 »
Küki és Wolverine elmennek az ENSZ-be, hogy előbbi békebeszédet mondjon. Mielőtt elkezdhetné beállít az a kölyök, aki a New X-Men sorozatban szervezte a diáklázadást. Képességeivel ráverszi a követeket hogy kezdjenek ott helyben, egymásra licitálva igazat mondani. Pillanatok alatt igen durva dolgok derülnek ki a követek vallomásaiból.

A sztori másik szálán egy kiskölyök hidegre teszi faterját, és ezzel ő lesz a Pokoltűz Klub új Fekete Királya. Valójában ő manipulálja a háttérből az eseményeket, régóta nem szervízelt, hibásan működő Őrrobotokat szállítmányozva a különféle nemzeteknek. A megkergült, sok esetben hibás célpontokra vadászó robikat az Angyalok és az X-ek együtt próbálják megállítani.

Maga az érdekesség az ahogyan Küki és Wolvi látja a jövőt és a helyzetre adandó válaszokat. A főnök vakon hisz az általa létrehozott Utópiában, míg leghűségesebb hadnagya kevésbé. Egyelőre együttműködnek, de a többixek szintén eltérő reakciói, a borítók, és a cím azt sejteti, hogy kenyértörés lesz a dolog vége.

A sztori nem csak az X-ek, de a Marvel univerzumában is játszódik, így földönkívüliek éppúgy felbukkanak benne, mint ahogy következő generációs kisgonoszok is. Ezért néhány régebbi hangulat után ácsingózó rajongónak harsány lehet. De ahogy anno X-prof a megbékélők és Magneto a lázadók vezetője volt, úgy sorakozhatnak most fel az X-ek a rend és a szabadelvűség  ikonjai mögött.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5628 Dátum: 2011. Augusztus 05., 11:42:25 »
Abnett és Lanning munkái eddig nekem bejöttek, jó volt az Annihilators is!  :rolleyes:
Szeptembertől pedig ami nagyon várós: Annihilators vs. Avengers!  :brow:
Az Univerzum legnagyobb hősei a Föld legnagyobb hősei ellen!
Vajon mivel ugrasztják össze a két csapatot???  :headscratch:

Az X-Men Schism miről szól?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5627 Dátum: 2011. Augusztus 05., 09:43:00 »
Ne legyetek már ekkora barmok, istenem...  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: Sírok a nevetéstől, komolyan. :D Na jó, segítek, és megállítom Ben-t. :D
Jól van már, na. Én hívő ember vagyok, most is hittem Bennek...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5626 Dátum: 2011. Augusztus 05., 09:35:36 »
Erre gondoltam ni:



 És komolyan gondolkodóba is ejtett a dolog. A következő következtetésekre jutottam:
 1: Lois begyűrte a párnája alá, és amikor jött a riasztás Clark nem találta.
 2: Clark megtalálta, de félúton Smalville és Metropolis között lesuhant róla.
 3: Kent mama kifogyott a tűzálló anyagból.
 4: Jimmy Olsen-nek tetszett meg.
 5: Kellett valami Perry-nek a címlapra ebbe az uborkaszezonba.

(Mindenestere egy photosoppal odabigyesztett: "Egek hova lett a gatyóm!" szövegbubi garantáltan nemzetközi internetes sikert aratna a reboot havában. :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5625 Dátum: 2011. Augusztus 04., 19:51:46 »
Ne legyetek már ekkora barmok, istenem...  :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: :badteeth: Sírok a nevetéstől, komolyan. :D Na jó, segítek, és megállítom Ben-t. :D


Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5624 Dátum: 2011. Augusztus 04., 16:48:18 »
A felső képen úgy látom, hogy van neki gatyája, csak már egyezik a színe a nadrágéval :)

Viszont a másik kép... ez a nyári strandviseletre emlékeztető ruha - ami így szépen kiemeli a zacsit és a szerszámot is  :badteeth: - még elment a régi Robin ruhájaként, de szerintem Supi, pláne pedig Batman(!!!) nem rohangálna így. Hacsak nem arról van szó, hogy testszínű a nadrág...  :badteeth:
Persze akinek meg kellett volna - Csodanő - annak nem adtak fürdőruhát...  :dry: ;D

Ráadásul most, hogy újra ránéztem, felmerül bennem a kérdés, hogy Szuperripacs és Denevérdög (emlékszik még valaki  ;) ) ugyanahhoz a szabóhoz járhat, mert a felsőjük szabásmintája a színektől és a jelektől eltekintve ugyanolyan. (Lehet, hogy átigazolt a DC-be az a szabómester, akit a Paninis Pókemberben ismerhettünk meg... :P)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5623 Dátum: 2011. Augusztus 04., 16:15:36 »



Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5622 Dátum: 2011. Augusztus 04., 12:38:30 »
1. Jms egyszer azt mondta, adjanak neki egy szuperhőst és gatyába rázza. Odaadták neki Supeyt, ő meg írt egy depis hisztit neki. :)

2. Most meg ahogy nézem már gatyája se lesz. Lehet, hogy komolyítani akarták a figurát, de az első rész borítójáról nekem csak az villant be, hogy csórikám otthon felejtete az alsót. Eddig legalább felvette, igaz hogy kívülre, de legalább.... Most csak nekem tűnik úgy, hogy meztelen a király? :)

3. Ezzel együtt várom az idegenebbre vett Supeyt. Sokat adna a karakterhez ha valóbban idegenebbé tennék, és látásmódjával egyfajta görbe tükröt tartana az emberek elé. Valahogy úgy, ahogy  a saját környezetéből kiszakított Ami Kapi tartása, Mr Spock logikája, vagy épp Alf humora. De ha ezúttal is a Kent farmon nevelkedik, akkor vajh mitől is lenne idegenebb, mint eddig?

 Az X-Men Schism bejövős eddig. Cyclops és Wolverine konfliktusa akár Xavier és Magneto fél évszázados párbajával vetekedő rivalizálássá is dagadhat. Kérdés meg merik-e lépni a Marvelnél...

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5621 Dátum: 2011. Augusztus 02., 22:51:53 »
Oké, Flash még itt is annyira erőltetett, főleg hogy a szuper-technika világában, amikor maga is egy nem hétköznapi lény, mint Venom, két bottal jár... Köszi a válaszokat.

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5620 Dátum: 2011. Augusztus 02., 22:39:26 »
Mióta lerobbantották Irakban. Egy borzalmas és borzalmasan erőltetetten pátoszos és kínosan félrecsúszott patriotizmustól fulladozó számban. Lehet tippelni, ki írta.
Valószínűleg nem olyan régóta, mert a #605-ben még csak terelték a kapcsolat felé.
Egy ideje. James Jonah Jameson apja.
Úgy egy-másfél éve. Marvel-időben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5619 Dátum: 2011. Augusztus 02., 22:31:48 »
Elkezdtem újra olvasni az Amazing Pókit és érdekes kérdéseim vannak.  :badteeth: :badteeth: :badteeth:

Flashnek mióta van két műlába? Peternek mióta van meg ez a nője? May néni mióta házas egy Jay nevű fazonnal, és mégis ki ő? Ööö. Ennyi. :D ;D

Szerk.: Ja, és JJJ mióta polgármester?

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5618 Dátum: 2011. Augusztus 02., 22:04:01 »
Pedig egy Gyurgyevicsnek az egyik leggyengébb munkája. A Thor 600-hoz vagy az ASM 600-hoz készített hasonló óriásplakátját nézd meg inkább, azok még ennél is kategóriákkal szebbek, és az elrendezés is sokkalta átgondoltabb, nem ilyen össze-vissza dobált.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5617 Dátum: 2011. Augusztus 02., 18:15:10 »
Hellosztok!
Nekem Nagyon tetszik, gondolom megosztom veletek egy nagy klassz posztert:



Elég nagy méret, de nagyobb sokkal szebb, és látványosabb.  :cool:
Üdv, Pepea

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5616 Dátum: 2011. Augusztus 02., 17:44:34 »
Én jobban preferálnám, ha végre kapna (mondjuk nem az ultimate) egy olyan pókruhát, ami jól néz ki, és nem csak 2 hónapig használja. Elég olyan változtatás is, mint ami a jövőre esedékes filmben lesz.

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5615 Dátum: 2011. Augusztus 02., 17:16:53 »
WTF!

Az új Pókember.
Egyrészt végre egy új ötlet. Másrészt pl. a fekete Nick Fury után nem is annyira új. Kérdés, hogy az olvasók majd mennyire tudják megszeretni az új Pókembert, aki egy kicsit sem lehet nekik ismerős.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5614 Dátum: 2011. Augusztus 02., 16:38:26 »

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5613 Dátum: 2011. Augusztus 02., 16:35:54 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5612 Dátum: 2011. Július 31., 22:15:41 »
Tökéletes válasz.
Ám lehet, mégis óvatosan kellene azokat bedobni, mert az összes füzetnél az olvasók azt mondják, a rendalitásfaktor nem megy 60% fölé. Szerencsére már folynak a fullHD extra kiadás (plusz oldalakkal!) előkészületei, szóval a világvége után megpróbáljuk majd elérni a minimum 100%-os rendalitásfaktort velük.

Addig is... Midnight Nation. Az egyszerűen csak körüljárja, hogy mitől vagyunk emberek. Vagy mitől nem leszünk egy idő után azok.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5611 Dátum: 2011. Július 31., 21:43:11 »
Hát kérdés ez? Ezt. :hehe:
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5610 Dátum: 2011. Július 31., 21:42:45 »
Nem épp egy könnyű kérdés ez így vasárnap estére, és lehet a válaszom is elcsépeltnek hangozhat, de szerintem a Watchmen lenne megfelelő erre a célra. Az ok pedig hasonló, mint amit leírtál az Y-nál, bár azt még nem olvastam. Nagyszerű történet és egy szépen bemutatott világkép szuperhősökkel, akik bár szuperhősök, mégsem olyanok, mint a sablonfigurák, hanem nekik is vannak hibáik, gyengeségeik, amik ki is vannak hangsúlyozva. Tulajdonképpen megmutatja, hogy a hősök olyanok, mint mi átlagemberek, csak van bennük egy plusz, ők segíteni akarnak a világon. Mindez nyakonöntve egy nyomozástörténettel, drámával és kidolgozott karakterekkel, szerintem zseniális. Engem nem tudom, mikor vágott földhöz ennyire képregény, mint ez amikor elsőre olvastam. Szóval én erre szavaznék. :D

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5609 Dátum: 2011. Július 31., 21:25:19 »
Egy kérdés, mindenkitől aki elolvassa:
Ha választhatnátok, melyik képregényt(természetesen sorozat is lehet, vagy one-shot is) választanátok, hogyha azt az egész világ megismerné? Melyik képregényt gondoljátok reprezentatívnak minden ember számára?
Tudom, hogy elég ködös a megfogalmazás, de kíváncsi vagyok. Ja, és persze: "Miért?"

Én személy szerint az Y- Az the last man-t, méghozzá azért, mert egyrészt megmutatja, hogy nem kell a képregény szó hallatán egyből olyan sztereotípiákra gondolni, mint pizsamás szuperhős, másrészt pedig a sorozat olyan élményt kínál, amilyet sok hollywood-i film sem. Érzelmek, kitűnő történet, szerethető és gyűlölhető átlagkarakterek, nem egy skatujából előhúzva, akiknek vannak hibáik, és változnak is a történet során.

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5608 Dátum: 2011. Július 31., 18:54:14 »
Marvel is reboot?

A Marvelnél sosincs reboot, csak relaunch, vagyis újraszámozás. Ők nem tökölnek az eredetek átírásával mint a DC, csak módosítanak, modernizálnak az ismert tényeken.