Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660468 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5547 Dátum: 2011. Június 16., 15:52:24 »
Ezt ki rajzolta?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5546 Dátum: 2011. Június 16., 15:22:15 »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5545 Dátum: 2011. Június 13., 22:20:58 »
Pókember rajzolása tetszik, de Rozsomák és főleg Rulk feje nagyon nem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5544 Dátum: 2011. Június 13., 22:08:52 »
Hát a borító az brutálisan rossz.  :(

Katt a képre!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5543 Dátum: 2011. Június 13., 21:57:35 »
Jöhet. :D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5542 Dátum: 2011. Június 13., 21:48:39 »
Új Team-Up sorozat, Avenging Spider-Man










Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5541 Dátum: 2011. Június 13., 21:00:10 »
Köszi.  :worship:

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5540 Dátum: 2011. Június 13., 20:32:26 »
Kérdés:
Létezik valahol valamiféle lista, hogy mikor milyen DC képregények jelentek meg? Úgy egy évre visszamenőleg, heti szintre lebontva. A DC honlapján lehet nézelődni, de csak májusig.

Csináld azt amit én, hogy a linkben átírod a dátumot, pepecs de működik
http://www.dccomics.com/dcu/comics/?dat=20100707
Ez pl : 2010. 07. 07. megjelenések

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5539 Dátum: 2011. Június 13., 18:56:40 »
Kérdés:
Létezik valahol valamiféle lista, hogy mikor milyen DC képregények jelentek meg? Úgy egy évre visszamenőleg, heti szintre lebontva. A DC honlapján lehet nézelődni, de csak májusig.

Katt a képre!

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5538 Dátum: 2011. Június 12., 10:47:48 »
Bruce vissaztérésével az is probléma volt, hogy amíg mondjuk a Road to home utolsó részére vártunk, addig már két hete megjelent néhány szám, amiben már Bruce visszatért... Így nem volt semmilyen súlya a kiadó remek húzása miatt.

Katt a képre!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5537 Dátum: 2011. Június 11., 20:04:40 »
Inner Circle: Na nem mintha a (z Adam Kubert tempója miatt) két részre vágott A mile in my moccasins című sztoriban ne lennének olyan események, amivel Aaron és Kubert húzná az időt az amúgy is rövidke történet tetőpontjáig. Szerintem pont emiatt volt mindkét sztori élvezetes. Ráadásul az író hagyta mindkét esetben Kubert-et kibontakozni, "szabadon garázdálkodni". :)

Gorgonita: Pont ezért kap hideget-meleget Gail Simone, aki aztán végképp nem tehet semmiről. Pláne úgy, hogy a kiadó nemes egyszerűséggel elvette tőle a Titkos Hatost, ami ráadásul a DC egyik legszínvonalasabb csapatképregénye (volt). Nem is csodálom, hogy eleinte nem tetszett neki a szeptemberi nagy újrakezdés koncepciója, függetlenül attól, hogy már korábban bejelentette az akkor még ismeretlen közös projektjét Ethan Van Sciver-rel. Azóta persze tudjuk, hogy a Brightest Day-ben felvezetett Firestorm történetét fogják folytatni. Az új Batgirl címet pedig gondolom nem merte rábízni senkire, elvégre Barbara a kedvenc karaktere. Ráadásul a Birds of Prey v2 véleményem szerint olyan semmilyen lett. Ezért valahol megértem a szerkesztőket, hogy Barbarát más szerepkörben képzelik el, mivel Proxy majd átveszi Orákulom szerepét. Csupán két bökkenő van. Az egyik, hogy az olvasók Bryan Q. Miller sorozatának hála megszerették Stephanie Brown karakterét, aki remek Batgirl-nek bizonyul(t). A másik bökkenő, hogy a rajongók egy része Cassandra Cain-t követelték vissza a sorozatba. Összességében úgy gondolom, hogy a DC elkésett ahogy te is fogalmaztad "Barbara újra járni fog" elképzeléssel. Talán a Battle for the Cowl után kellett volna előállni ezzel a gondolattal.

Predash: Bruce visszatérését szerintem elsősorban a Bruce Wayne: The Road Home egyrészesek tették tönkre (kivéve a Denevérlányos szám, az jópofa 'pofon' volt). Persze az is igaz, hogy Grant Morrison a főmini utolsó részét nem zárta le, direkt hagyta, hogy összefollyon a Batman and Robin címmel. Az már más kérdés, hogy Bruce karakterével egyedül neki volt konkrét elképzelése. Azonban véleményem szerint túl korai volt Bruce visszaintegrálása a DC Univerzumba. Ráadásul a kiadó szeptemberi koncepciójával szerintem keresztülhúzta Morrison számításait is, hiszen ismét változik a status quo a Batman világban. Egyébként jelenleg a Detective Comics a legjobb sorozat, ezért örülök, hogy Scott Snyder marad, és remélhetően Bruce-szal is hasonló színvonalú történeteket fog írni a Batman szériában, mint teszi azt Dick-kel. Számomra a Morrison éra utáni Batman and Robin az igazi csalódás. Pete Tomasi és Pat Gleason három részes sztorija óta, ütőképes történet nem olvasható, habár Judd Winick sztoriját a rajzoló, Greg Tocchini rontja el. Nem értem miért nem tudták már az elején átadni Andrei Bresson-nak ezt a három számot, hamár Guillem March annyira a Macskanőn akart dolgozni.

A revizionált Tini Titánok borítóján jót röhögtem. A legdurvább az egészben az, hogy komolyan is gondolják a készítők ezt az irányt. De legalább Superman ismét a régi fényében ragyoghat (pláne ha Marvel Kapitány ezúttal sem kap saját sorozatot), hiszen Grant Morrison és Rags Morales veszi át az Action Comics-ot, míg George Perez és Jesus Merino a Superman címet. A DCNu sötét oldala is ígéretesnek tűnik. :rolleyes:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5536 Dátum: 2011. Június 11., 12:12:21 »
Nem az X-Men-nek van vége, hanem a Rejtélyes X-Men sorozatnak...

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5535 Dátum: 2011. Június 11., 11:11:33 »
ÜDV.Hogy most mi van  :headscratch: :nemtudom:Vége van az X-MEN-nek ,na ne má hát mit szólnak az olvasok... :(

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5534 Dátum: 2011. Június 10., 16:28:23 »
Én igazáól várom ezt az egész eseményt, mart bár a Batman RIP nekem személy szerint tetszett, és utána is voltak jó történetek, de mióta Bruce vissaztért, annyi zagyvaság megjelent már... Főleg a visszatérése volt egy irtózatos baromság.

Katt a képre!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5533 Dátum: 2011. Június 10., 07:14:00 »
 Kövezzetek meg (most úgyis kőember az avatárom ;D), de nekem tetszik, hogy Barbara újra járni fog. Számomra Batgirl mindig is az a váratlanul feltünő önképzős Batman rajongó marad, akinek első feltünésekor Bruce és Robin egyszerre kérdezték (tv-sorozat), hogy dehát ki is az a Batgirl? Oraculum bárkiből lehet még, de az ötlet, hogy Gordon lánya - apja tudta nélkül - segíti a Dinamikus Duót sokkal humorosabb, mint bármelyik utód kísérletei, hogy felnőjenek ehhez a figurához.

A rebootot is kíváncsian várom, oly sok univerzum alteráló krízis után, már régóta ajóval családiasabb  Marvel viszi nálam prímet. Hátha most emberközelibbek lesznek ezek a szuperemberek is. Halálból visszatérő Denevér, Szellemből újra Lámpás őskövület, New Krypton? Ezek a karik láthatóan frissítésre szorulnak. Csak ne olyan hatásvadász legyen az új verzum, mint az Ultimate.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5532 Dátum: 2011. Június 10., 01:54:31 »
Most fedeztem egy érdekes képet, Robin-ból - éjszárny - batman - új éjszárny lett:

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5531 Dátum: 2011. Június 09., 16:37:09 »
Tényleg vége a sorozatnak? :( Nem is tudok elképzelni újraszámozásának a kezdete. :) Kíváncsi leszek, mi lesz tovább. DC és MARVEL kisebbi kiadók is újraszámozás lesz?  :headscratch:

Ui.: Olvastam Green Lantern Movie két képregényt, digitálisan, nagyon jó, nekem tetszik sztori, viselkedések (Kilowog és Tomar), meg rajzok, királyak! Alig várom már mozit, meg eredeti újságokat is (rendeltem). :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 09., 23:02:05 írta Pepea »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5530 Dátum: 2011. Június 09., 16:18:34 »
A Marvel nem adott ki semmilyen extra közlemény X-részlegből. Az egyetlen komoly változás, amiről tudok, az ott van a borítón, hogy Fraction végül feladta az UXM-et és átadta Gillennek. Ami egy akkora jó döntés volt, hogy nincsen rá egy ismert nyelvben se megfelelő szó.

kieg.: Ja, de hülye vagyok, fenéket nem hallottam. Itt a Schism, Gillen nagy sztorija, teljes szakadás lesz az X-eken belül Rozsomák és Scott miatt. Ám arról nem tudtam, hogy le akarja csapatni vele a címet. Elég kemény döntés, ez volt a kiadó legrégebb óta megszakítás és újraszámozás nélkül futó sorozata. A DC döntésével együtt így minden több évtizedes sorozat el fog tűnni szeptemberben a DetCom újraindításával.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5529 Dátum: 2011. Június 09., 15:43:06 »
Talgaby erről tudsz valamit?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5528 Dátum: 2011. Június 07., 16:03:17 »
Szerintem az is. A régi viccet alkalmaznám rá, vagyis igaz, hogy az Astonishing Spider-Man and Wolverine egyetlen valamirevaló ötletét is lopták? Nem igaz, mert egyetlen valamirevaló ötlet sem volt benne. Ha már ez a két figura, akkor sokszor inkább ajánlom a Dark Wolverine előtti utolsó történetet, "A mile in my mocassins"-t, ami összesen 1 rész hosszú (2x 1/2) és nincsenek benne idegesítő karakterek, polcról levett recycled események meg idióta, időhúzó mellékszálak. A rajz meg ugyanaz :D

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5527 Dátum: 2011. Június 07., 14:36:33 »
Jason Aaron Astonishing Spider-Man & Wolverine című minije volt az utóbbi évek egyetlen lehengerlő Marvel képregénye
Ezt írták a Geekzen is. Eddig még nem olvastam, mert előítéleteim voltak vele szemben, a cím alapján csak egy sokadik rókabőrnek tűnt.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5526 Dátum: 2011. Június 07., 14:32:07 »
Marvel: Talán nem meglepő, de már a beharangozó során sejteni lehetett, hogy a Fear Itself se lesz több, mint egy szokásos gigászi szuperhősös csihipuhi, szépen megrajzolva és korrektül megírva. Ezek után jogosan tehetnénk fel a kérdést, akkor meg mi a probléma? Csupán annyi, hogy maga a történet rém egyszerű és kevés. Matt Fraction egy korábbi nyilatkozatában kitért a mini (már csak azért sem történet) születésére, ami elővetítte, hogy micsoda ötlettelen semmiből jött létre ez a képregény. Ami a legfrusztálóbb és egyben a legjellemzőbb, hogy a Marvel addig verte a vasat, hogy a végén Fraction kénytelen volt megírni az idei "nagy Marvel event-et". Talán ideje volna belátni, hogy ilyen semmit mondó, (Bucky értelmetlen halálával megszórt) képregénnyel fölösleges próbálkozni. Sajnos azt kell mondjam, hogy Jason Aaron Astonishing Spider-Man & Wolverine című minije volt az utóbbi évek egyetlen lehengerlő Marvel képregénye. Ezért kíváncsian várom, mit kezd majd az X-ekkel.

DC Comics: DCNu - ez a kifejezés sokkolja az utóbbi napokban az olvasókat. Szeptembertől 52 megjelenő sorozat első számmal. Ha ettől várja a DC a csodát, akkor ott valami nemigazán stimmel. De ez még hagyjál, mert eddig is szartak az olvasók fejére, viszont egyes sorozatok esetében teljesen értelmetlen az újraszámozás: Detective Comics (lassan közeleg a 900. szám), Action Comics, az Adventure Comics-szal fogalmam sincs mi a tervük, de ciki lesz kétszer újraszámozni egy éven belül. Ráadásul olyan karakterek kapnak saját címet, akik maximum egy minit, ha megérdemelnének. Pl.: Mr. Terrific, Captain Atom, Batwing, és még ki tudja. Arról nem is beszélve, hogy képesek olyan pofátlanságot művelni, hogy Barbara Gordon-ból ismét Batgirl-t csinálnak, holott Bryan Q. Miller remekül eltalálta Stephanie Brown karakterét, és tökéletes Denevérlányt faragott belőle. Aztán megcserélik a Batman és a Detective Comics alkotóit, Dick Grayson ismét Éjszárnyként harcol majd a bűn ellen (hozzáteszem ettől függetlenül a Kyle Higgins és Eddy Barrows páros jól hangzik) és még lehetne folytatni a sort. Persze a változás sok érdekességet is hozhat; itt van rögtön a JLA Geoff Johns-szal és Jim Lee-vel. Az ő nevüket már korábban is emlegették a Liga kapcsán. Azt hiszem Aquaman esetében nyugodtan beszélhetünk reboot-ról, megint csak Johns-szal a fedélzeten, illetve Ivan Reis és Joe Prado rajzolókkal. A Zöld Lámpásoknál olyan nagy változás nem lesz, a történet folytatódik, csak a Zöld Lámpás Alakulat nem lesz már a régi - na nem mintha ez nem lenne elég egy újraszámozásra. A beígért JLI is megjelenik Dan Jurgens és Aaron Lopresti jóvoltából. Francis Manapul visszatér a Villámhoz ezúttal Johns nélkül, és ha minden igaz Grant Morrison és Superman útjai ismét találkoznak. A felsorolt címekből azért jól látszik, hogy nem egészen egy komplett DC Univerzum reboot-ról van szó, hanem megpróbálnak frissíteni, fiatalítani egyes karaktereken, ami működni fog, vagy sem, azt majd az olvasók eldöntik. Mindenesetre ezt korrekt módon is meg lehetett volna oldani, és új sorozatokkal felrázni az eddigi DC Univerzumot, mert ebből az 52 címből kíváncsi leszek mennyi marad majd meg. Arról nem is beszélve, hogy élvezetes sorozatokat fejeznek be, és majd, hogy nem elkergetik az alkotókat egy másik szériához.

Flashpoint: Lehet hogy elfogult vagyok, de nekem tetszik ez a képregény, annak ellenére, hogy ennek köszönhetően egy új külsőt kap majd a DCU. Geoff Johns a Blackest Night-tal ellentétben picit lassabban kezd, ugyanakkor hasonlóan sötét hangulatú történetet épít fel, melyben egyes karakterek sokkal érdekesebbek, mint a megszokott formájukban. Thomas Wayne karaktere nagyon el van találva. Remekül ötvözi benne Johns a Frank Miller féle pszicho Sötét Lovagot, amit Brian Azzarello és Eduardo Risso még inkább kihoz. A kétségbe esett Barry Allen, amint rájön, hogy Bruce apja élte túl a sikátorban történt tragédiát, és amint megvilágosodik előtte, hogy az a világ, amiről beszél nem más mint a "Flashpoint verzió", az nagyon el van találva. A második rész utolsó oldalai sem akármi! Andy Kubert pedig még rátesz egy lapáttal hatásos rajzaival. Sajnálattal figyeltem, hogy a S!H!A!Z!A!M! kölykök nem kaptak minit, pedig nagyon ötletes Captain Marvel ezen változata - Captain Thunder. Ahhoz képest, hogy ez nem egy megszokott Elseworlds sztori, nagyon hangulatos, és ami a legfontosabb önmagában is élvezhető. Sajnos a minik közül eddig a Batman - Knight of Vengeance című történet tetszik. A Booster Gold szál is érdekes, és a sztori szempontjából kiváncsian várom majd Sterling Gates Kid Flash Lost című minijét.

Még mindig DC... Megnéztem a Zöld Lámpás film magyar előzetesét és a Zöld Lámpás eskün felbuzdúlva némi "költői" szabadsággal elszórakoztam a többi alakulat esküjével, de valahogy az Indigo Törzs nyelvezete kifogott rajtam. ;D Habár nem biztos, hogy ebben a topicban van a helye.

Sötét nappal, fényes éjszakán,
Óvakodj félelmed minden látszatán.
Kik meg merik szegni igazam szavát,
Érezzék bőrükön, Sinestro hatalmát!

Béke idején, háborús éjszakán,
Örökké engedelmeskedj a törvények hallatán.
A helytelen tettekért felelni kell,
Az Alfa Alakulat erre esküdött fel!

Rég elveszett szívek és végtelen ármány,
Kik egyedül vannak a legsötétebb éjszakán.
Fogad el gyűrűnk és csatlakozz hozzánk,
Hódítson a szerelem az Ibolya fénye folytán!

Rémisztő nappalon, tomboló éjszakán,
Erős szívekkel teli lelkek hallatán.
Ha már minden veszni látszik a Fény Háborúja során,
Nézz a csillagok felé--reményért megvilágosodván!

Vérrel és a karmazsinvörös dühével,
Széttépett hullának friss tetemével,
Közös gyűlöletünk pokoli forrása,
Pusztít el titeket--sorsotok kárára!

Ami az enyém, az az enyém,
Ami a tiéd, az a tiéd.
Egészen addig, amíg nem lesz az enyém,
A Narancs fényével--minden az enyém!

Az égből lehull a sötétség leple,
A fények kihunynak az éj közepette.
Sóvárogva vágyakozunk a szívetek után,
Hogy a Fekete Kezem ébresszen a halál után!

Fényes nappal, sötét éjen át,
Egy Alakulat se terjessze hatalmát!
Ki az igazság útjáról letérne,
Égesse erőm, a Zöld Lámpás fénye!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5525 Dátum: 2011. Június 04., 13:18:03 »
A Fear itself harmadik száma nem volt valami izgalmas. A végét leszámítva igazából eléggé untam.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5524 Dátum: 2011. Június 02., 18:36:34 »
A külföldi sajtóban egyébként eleinte úgy hozták le ezt, hogy "DC reboots universe", aztán egy csomóan azt hitték, hogy Washington atomháborút kezdeményezett. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5523 Dátum: 2011. Június 02., 18:26:48 »
DC reboots EVERY superhero, starts all comics over with issue #1

http://blastr.com/2011/06/dc-reboots-every-superher.php

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5522 Dátum: 2011. Június 01., 10:54:51 »
A hősök nem hagyják a népeket csak úgy elpusztulni, ők már csak ilyenek (ld. a Titkos Háborút, ahol a Kapitány és Rozsi, sőt Magneto az életüket kockáztatták egy csapat bűnözőért). Ráadásul a táboriak a megmaradt mutánsok kb. 90%-át tették ki, őket semmiképp sem hagyhatta veszni az X-Men, még ha csupa bűnöző lett volna, akkor sem. Így meg, hogy nagyobb részük nem volt az, mégsem mondhatták nekik, hogy te, te és te maradtok, mert mi csak a többieket akarjuk megmenteni...  ;D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5521 Dátum: 2011. Május 14., 15:47:51 »
Nemrég kezdtem el behozni a lemaradásomat a modern (2005-től) Marvel képregények terén!  :brow:

Eddig elolvastam az Endangered Species-t (annyira nem jött be), a Messiah Complex-et (ez viszont kegyetlenül jó, nem tudtam abbahagyni, csak a végén)   :badteeth: + elkezdtem a Civil war-t (a mellékszálakkal együtt, jó 100 képregény)!
Nem semmi ez a Polgárháború; kicsit félve kezdtem el olvasni (végtére is a kedvenc hőseim egymást gyepálják), de rohadt jó!
Pókember  :sm-spider-sense: ruhája kegyetlen, Luke Cage, Amerika Kapitány  :m-cap: és Rozsomák  :m-wolverine: odab.sz akcióban!  :badteeth:

Deadpool-on pedig szétröhögöm magam!  :badteeth:

Két dolog idegesít nagyon:
1. A kormánynak mint mindig, most is vaj van a fején (ezért aztán én a Kapiék oldalán is állok)! (Lásd.: a Johnny Dee nevezetű keverőgépet!)  :dry:
2. Dominó-ék megmentik a ,,198''-as táborlakókat!
De basszus, köztük van Skalpvadász, aki nem sokkal utána meglövi Árnyék-ot; meg Erg, aki végrehajt egy merényletet Maszk oldalán, az emberek ellen...
Scott-ék pedig érte/értük harcolnak?  :dry:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5520 Dátum: 2011. Május 06., 12:14:28 »
Felfigyeltem egy apróságra az új Moon Knight 1-ben: Amerika Kapitány a régi szerkóját viseli, a szeme kék (Bucky-é barna) és a Holdlovag azt mondja neki, Rozsomáknak és Pókembernek, hogy "You made me an Avenger". Ezt persze értheti úgy, hogy úgy általában az Angyalok bevették maguk közé, de sokkal inkább hangzik úgy, hogy személyesen TE csináltál belőlem Angyalt; amit persze Steve-nek mondana.
Aztán kiderült, hogy a Captain America júliusban újraindul az 1. számmal, amin szintén a régi cuccban pompázik a Kapitány, és Bucky jövője egyes vélemények szerint nem túl fényes:
http://www.comicvine.com/bucky-barnes/29-40470/the-death-of-bucky-barnes/92-607904/
Szóval a Moon Knight már a Fear Itself után játszódik?...

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5519 Dátum: 2011. Május 02., 12:04:19 »
Persze, velem együtt a 6 mozinézőből csak 3 maradt bent. :D De az egyik szerintem elaludt... A másik a haverom volt. :D

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5518 Dátum: 2011. Május 02., 09:55:07 »
Üldögélünk a stáblista után is? :D
Most mit tegyek, ha olyan kényelmes volt a szék?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"