Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 658826 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5427 Dátum: 2011. Március 11., 13:22:32 »
Ha már Batman: nem olvasom az össze szériát, szóval valaki felvilágosítana, hogy most akkor az Arkham Reborn mini kánon kívülre került vagy szépen feloldották az ellentmondásokat? Ugye a miniben az új asszisztens Fekete Maszknak dolgozott, intim kapcsolatban is volt vele, nagyban manipulálta Arkham munkáját aztán a lelepleződése után becsukták az Elmegyógyintézetbe. Erre a fősorozatban meg kiderül, hogy a Fekete Maszk mögött az agymosott (? asszem, jobbára csak átlapoztam azokat a részeket) Arkham volt, a pozícióját az elvileg becsukott asszisztens tölti be, a mini végén felbukkant Joker-koppincs Jesternek pedig színét se láttam azóta.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5426 Dátum: 2011. Március 11., 10:53:53 »
Ha alterverzum is játszik, tudok olyan sztorit, ahol Superman egész seregnyi Batman-klónnal verekszik. Akiket Hitler ikerklónjai gyártottak le.
És furamód a sztori ennek ellenére borzalmas.

kieg.: Hopp, dehogy is kell ide alterverzum. Hisz a fővonalban Darkseid több tucat Batman-klónt készített.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5425 Dátum: 2011. Március 11., 09:38:33 »
Üdv,Brain Michael klonjai a Skarlát Pókok  vagyis a Red Team .Az egyik klon gyilkosa egy örült.......Thor  KLON... :badteeth:na ne má.Tényleg kit nem klonoztak már a Marvelnél.Hoppá DC-nél még nem klonozták Batmant és Jokert  :hehe: ,csak Supermant le vannak maradva a Marvel mögött ;)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5424 Dátum: 2011. Március 10., 13:57:24 »
Sehogy. Katona volt, elvesztette mindkét lábát. Kiválasztották az új Venomnak és a szimbióta formált neki új lábakat. Amikor a szimbióta aktív akkor "csinál" neki lábakat.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5423 Dátum: 2011. Március 10., 12:22:30 »
ÜDV.a fene....ha már az előbb ide irtam.Boccs  :( Klonok,klonok, klonok, csak most Skarlát Pók-Vaspók-ok ;) Nem unják  még ... ;D Továbra is tudni szeretném ,hogy jött rendbe Flash Thompson :headscratch:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5422 Dátum: 2011. Március 10., 10:54:30 »
üdv,Lehet hogy nem itt kéne......hm ....mind egy   ,azóta  megtaláltam a vörös ruhás nagy sárga pókos fazont,aki a vaspók jelmez koppintása.Nem ma ö mint .....Michael,....vagy  Van,....esetleg ......Patrick... :headscratch: :nemtudom: Na valamelyik a 3 koppintás közzül.Örület mi van most a Marvelnél.PL Flash  az új  Venom. Hm.....DE ....hogy jött rendbe mintha történt volna vele egy kis tragédia,lebénult vagy mi.Hogy gyógyult meg :headscratch:

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5421 Dátum: 2011. Március 07., 20:55:33 »
Igen, nagyon úgy néz ki, hogy ősztől Daniel egy újra induló címnél köt majd ki. Ettől persze még nincs kizárva, hogy tovább írja a sorozatot, csak nem Batmant fog rajzolni. Bár ezt erősen kétlem. Tavaly egy interjú során egyébként megemlítette, hogy van a tarsolyában egy JLA történet, illetve szívesen írna és rajzolna Supermant is. De mivel egy újra induló címet említett a blogján, ami nem egy újabb Batman sorozat (Hála az égnek!), ezért csak találgatni lehet. Az én tippem egyébként a Justice League International, csak abban "jó barátja" Judd Winick is érintett lenne. Korábban egyébként David Hine és Guillem March is tervezett egy közös munkát a Sötét Lovaggal. A probléma csupán az, hogy az áprilisi három részes crossover (Batman #709, Red Robin #22, Gotham City Sirens #22) első részén fognak csak együtt dolgozni (egyelőre). Például egy Hine - March duót szívesen látnék a Batman címnél. :rolleyes:

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5420 Dátum: 2011. Március 06., 19:03:33 »
Ajajaj... caramba... :huh:
Ez... érdekesen hangzik... bár én reméltem, hogy a The Batman nyomán újra elkezdik (mondjuk nem feltétlen kellene elölről kezdeni mindent) egy normális Batman sorozatot... hát nem tom, kicsit most csalódtam, na majd látjuk...

Daniel elmegy Batstől? Oh... és ki lesz helyette?


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5419 Dátum: 2011. Március 06., 17:57:01 »
A tervezett széria címe Batman Infinity lesz, melyet Grant Morrison Batman: The Return of Bruce Wayne története mellett a Sliders és a Quantum Leap inspirált. Habár a hivatalos bejelentés még várat magára. A sorozat tulajdonképpen korábbi Elseworld's Batman sztorikat dolgozna fel, és utalna más korok Sötét Lovagjára. Így a Denevérember többek között Dick Sprang, Neal Adams, Frank Miller, stb. stílusaiban festene az egyes epizódokban. Batman mellett a másik állandó szereplő a Phantom Stranger lesz, aki információkkal szolgál majd Batman számára az egyes világokról.

Folytatván a korábban megkezdett gondolatmenetet; Tony Daniel meglepett a legutóbbi Batman történetével. Egyre jobban belejön az írásba. Most sajnálom csak igazán, hogy a következő sztorija után elhagyja a Batman címet és egy újra induló szériában fog dolgozni. Scott Snyder is szépen teljesít a Detective Comics-szal. Ugyanakkor a Batman and Robin kapcsán csodálkozva figyelem, hogy Judd Winick és Guillem March már három rész után váltja Peter Tomasi-t és Patrick Gleason-t, igaz, ők is csak három rész erejéig. March rajzaira kíváncsi leszek, mennyire veszi majd át Frank Quitely stílusát. A Batman and Robin #23 borítója alapján jól fekszik neki Quitely stílusa. :cool:

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5418 Dátum: 2011. Március 06., 09:02:31 »
új Batman CGI széria)
ÖÖ... wow. :blink: Ez honnan jött? Csak azt hallottam,hogy a Brave and the Bold befejezése (hála az égnek :rolleyes:.) után lesz egy új (vagy már készítik) rajzfilm. De még nem láttam semmi infót róla...


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5417 Dátum: 2011. Március 05., 19:31:52 »
Sajnos az új Rozsomák sorozat sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, pedig Jason Aaron írja. Nem volt rossz elképzelés a Wolverine Goes to Hell koncepció, csak nem értem minek kell ennyire elhúzni. Az mindenesetre biztató, hogy Aaron hasonló dolgokat tervez a szériában, mint az Astonishing Spider-Man & Wolverine miniben.

Elolvastam a Jonathan Hickman által írt Fantasztikus Négyes füzeteket, és meglepően szórakoztató volt, pedig nem vagyok oda a Négyesért. Na nem mintha olyan sok F4 képregényt olvastam volna el, de kíváncsi voltam erre a vonalra. Egy dolgot sajnáltam igazán, hogy Dale Eaglesham nem maradt a széria végéig. Az viszont röhej, hogy milyen (hülye) módon küldte a Marvel Fáklyát egy időre szabadságra. Kár hogy az unokahúgát nem vitte magával, ő ugyanis egy ritka idegesítő karakter. Ugyanakkor ez a Future Foundation cím érdekes lesz Pókemberrel a fedélzeten. Igazából gőzöm sincs, hogy mi zajlik mostanában az Amazing Spider-Man szériában, de ez az váltás épp jókor jön, hogy tisztalappal kezdjek a karakterrel, mióta JMS tollából kifogyott a "póktinta". (Noha a Back in Black sztori tetszett tőle igazán.) Az a pár oldalas szösszenet a Fantastic Four #588-ban egy jópofa, amolyan öcsi és bátyó kapcsolatot indított el Franklin és Peter között, amit Hickman remélhetően folytat majd. Sőt, Peter akár lehetne Franklin mentora is, hasonlóan, mint Dick Damian esetében a Batman and Robin-ban.

És ha már Batman; nagyon nem ért váratlanul a Streets of Gotham befejezése. Paul Dini a Zatanna mellett még két animációs sorozaton (Ultimate Spider-Man, és a tavalyi SDCC-on megszellőztetett új Batman CGI széria) és az Arkham City történetén, képregényén is dolgozik. Így nem csodálom, hogy a DC befejezettnek tekinti a címet. Ráadásul az egész sorozat Hush-ra volt kihegyezve. Közben úgy tűnik, hogy szép csendesen a Batman Confidential-nak is annyi az 54. szám után. Talán stílusosabb lett volna mindezt megtenni a 49. számot követően, de ha már Geoff Johns törölte Marc Guggenheim Superman terveit, a DC jobbnak látta megadni ezt a lehetőséget a Sötét Lovag esetében, pláne ha titokban ők már tudták, hogy itt a vége. De az, hogy Dan DiDio az Outsiders #40-ig kihúzta nem semmi. Ez az ember úgy tönkrevágta ezt a képregényt, mint Guggenheim a JSA-t. És még fel meri kérni Keith Giffen-t rajzolónak, az nem gyenge. Giffen legalább próbálja menteni a menthetőt. A Dark Knight/Boy Wonder sem a terveknek megfelelően halad. Sebaj, Miller bácsi majd a következő évtized elejére befejezi ezt a történetét. Viszont Brian Azzarello és Matteo Caselli Batman: Europe című minijét azóta se látta senki. Szőrén-szálán eltűnt a festett körítés, vagy a nyári forróságra készülnek a DC-nél. A Batman: Earth One ogn-nel sem sietnek a készítők, de sebaj, addigra úgy is lefut három Batman mini, és Lee Bermejo Batman: Nöel című grafikus novellája is megjelenik. :cool:

Nem tudom itt a fórumon ki ég Flashpoint lázban, de a tegnap bejelentett minik alkotói után én már kevésbé. Ha a főmini színvonala legalább olyan jó lesz, mint Bendis House of M sztorija volt, és egy hasonló csattanóval zárul, akkor már megérte. A tegnapi felhozatalt elnézve Brian Azzarello és Eduardo Risso Batman, Bosszú Lovagja tűnik a legerősebbnek, valamint Tony Bedard és Ardian Syaf Aquaman császára, illetve JT Krul és Mikel Janin Deadman és a Repülő Graysonok minije.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5416 Dátum: 2011. Március 03., 12:15:55 »
Tovább hullámzik a Wolverine: Best there is. A 4-ik résznek kb. az egyharmada korrektül és a sorozattól megszokott módon olvashatatlan, a többi közepesen rossz, viszont a sorozat történetében először valahogyan belekeveredett egy-két érdekes oldal is. Bízom benne, hogy az 5-ik majd ismét maradéktalanul rossz lesz, kár lenne megjavítani egy ilyen szériát!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5415 Dátum: 2011. Február 26., 16:30:27 »
o JAJ  ja és persze szegény madame webb , bocsi őt ki hagytam, ó féreg Kravenék

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5414 Dátum: 2011. Február 26., 10:24:01 »
ÜDV, Szegény Marla Jameson, és ellőtte   szegény unoka huga  Mattie  a 3. Póknő ő érte különösen kár volt,mert fiatal volt , én kedveltem. És szegény Fáklya..... :( Oh my GOD why why why.Ha már megtörtént a tragédia ,miért pont Póki lett az új tag, és miért nem valamelyik  régebbi pot tag  PL Amazon vagyis She-Hulk ....

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5413 Dátum: 2011. Február 24., 16:50:54 »
Mert nem olvastad a későbbi Kirby/Lee-féle F4-eket. Tömény legenda az a korszak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5412 Dátum: 2011. Február 24., 16:37:03 »
Az enyém gyorsan kikattogta, hogy Lee/Ditko-féle Pókember.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5411 Dátum: 2011. Február 24., 16:09:32 »
A legszemetebb kérdés, amivel eddig képregényes szavazásokon találkoztam: klikk
Melóznom kéne, helyette már egy órája ezen kattog az agyam.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5410 Dátum: 2011. Február 24., 12:09:48 »
A Pókember és az FF aktuális számai is gyászolnak. Elég depressziós olvasmányok.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5409 Dátum: 2011. Február 23., 13:31:04 »
Tényleg elég rég olvastam már!  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5408 Dátum: 2011. Február 23., 13:13:56 »
A 4. rész utolsó oldalán jelennek meg, és az 5. részben szerepelnek. Tessék újra elolvasni! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5407 Dátum: 2011. Február 23., 13:07:10 »
A Mindörökkében!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5406 Dátum: 2011. Február 23., 12:49:56 »
A Mindörökkéban, vagy a hivatalos behozataluk?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5405 Dátum: 2011. Február 23., 11:31:57 »
Nem is emlékszek rá! Melyik részben volt ez????

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5404 Dátum: 2011. Február 23., 11:19:10 »
Bosszú Angyalok elötti Bosszú Angyalok...

De hát már volt egy 50-es évekbeli Avengers csapat, akiket mindenki elfelejtett, de valami időviharban vagy mifenében egyszer csak előkerültek. Az Atlashoz volt valamilyen közük. Vagy az csak What if volt?
Nem, valóban valami kacifántos módon előkerültek az '50-es évek Angyalai, akik először az Angyalok Mindörökkében szerepeltek (ami olvasható az oldalunkon is, egy nagyon jó történet, és igen, ez itt a reklám helye :) ).
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5403 Dátum: 2011. Február 23., 10:35:30 »
Jaj ne!! Már megint még egy elfelejtem sztori!!!!!!!!  :(

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5402 Dátum: 2011. Február 23., 10:17:20 »
Azon szerintem már túl vagyunk egy invázióval  :nezze:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5401 Dátum: 2011. Február 23., 10:06:40 »
ÜDV, na erre gondoltam , hogy mivel Bendis  sikeres iró, és rengeteg cimet -történetet ö ir a Marvelnél .Ne hogy elszaladjon vele a ló,s fejébe szálljon a dicsöség .Mondván ÉN vagyok a legnagyobb ;)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5400 Dátum: 2011. Február 23., 09:56:00 »
Bosszú Angyalok elötti Bosszú Angyalok...

De hát már volt egy 50-es évekbeli Avengers csapat, akiket mindenki elfelejtett, de valami időviharban vagy mifenében egyszer csak előkerültek. Az Atlashoz volt valamilyen közük. Vagy az csak What if volt?

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5399 Dátum: 2011. Február 22., 20:50:34 »
Á, amikor az ember már azt hinné, Bendis nem tudja tovább erőszakolni a Marvel-történelmet... szeretem, hogy mindig képes meglepni a lehető legnagyobb ökörségekkel. Tehát a Secret Warriors alapján összesítve: A Hidra, ami nem mellékesen legalább 100 éve uralja a világot, csak még ők se tudtak róla, megalapítja a SHIELD-et, amin keresztül megalkotják a Bosszú Angyalai tervezetet. A végén kiderül, a náciknak köszönhetünk minden jót a világon és ők védenek meg minket minden rossztól.
És Alonso úgy határozott, az eddig független X-eket ha beledöglenek is, integrálni fogják szervesen ebbe a világba.
Miért is akarok én még Marvelt olvasni?


Hát én még szerencse,hogy nem pazaroltam az időmet ilyen  baromság elolvasásával
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5398 Dátum: 2011. Február 22., 17:19:28 »
Á, amikor az ember már azt hinné, Bendis nem tudja tovább erőszakolni a Marvel-történelmet... szeretem, hogy mindig képes meglepni a lehető legnagyobb ökörségekkel. Tehát a Secret Warriors alapján összesítve: A Hidra, ami nem mellékesen legalább 100 éve uralja a világot, csak még ők se tudtak róla, megalapítja a SHIELD-et, amin keresztül megalkotják a Bosszú Angyalai tervezetet. A végén kiderül, a náciknak köszönhetünk minden jót a világon és ők védenek meg minket minden rossztól.
És Alonso úgy határozott, az eddig független X-eket ha beledöglenek is, integrálni fogják szervesen ebbe a világba.
Miért is akarok én még Marvelt olvasni?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden