Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659704 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5397 Dátum: 2011. Február 22., 17:05:50 »
Húha egy előtt kimaradt... nah szal : Bosszú Angyalok elötti Bosszú Angyalok... nah kb ezt szűrtem le... Nick Fury életpályáját boncolgatva gondolom kicsit bele retconoltak itt ott a szokásos marvel történelembe :)

Itt a cikk : http://www.comicvine.com/news/off-my-mind-rewriting-historythe-first-avengers/142841/

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5396 Dátum: 2011. Február 22., 16:42:53 »
Én is együtt kérdezem zozival, csak kicsit kevésbé cizelláltan: Ez mi a csöcs????
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5395 Dátum: 2011. Február 22., 16:07:08 »
Ez micsoda?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5394 Dátum: 2011. Február 22., 15:30:19 »
Nah végre kiderült, hogy voltak Bosszú Angyalok is Bosszú Angyalok :D Csapat: Dominic Fortune, Dum Dum Dugan, Kraven, Bloodstone, Kardfogú!, Namora... ennek aztán semmi értelme...



Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5393 Dátum: 2011. Február 22., 12:01:36 »
Nézem az e heti megjelenéseket, látok egy ilyet: "Wolverine #1000". :omg:

Nem ez az első ilyen marhaság, volt már #900 vagy valami hasonló, Wolverine-ből meg szerintem Deadpool-ból is. Amúgy afféle antológia, nem rossz.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5392 Dátum: 2011. Február 20., 23:16:28 »
A One moment in time-ban kiegészítették a történetet, és ott mintha kiderülne, hogy doktor Strange emlékszik. De ebben nem vagyok biztos.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5391 Dátum: 2011. Február 20., 23:11:36 »
Valaki emlékszik rá mi volt "régen"??

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5390 Dátum: 2011. Február 20., 23:07:30 »
A különbség a Sentrys dolog meg a Pókemberes között, hogy az előbbinél megtörtént dolgokat feledtettek el az emberekkel, az utóbbinál pedig megváltoztatták a történelmet.
Hopp, most jöttem rá, hogy féligazságot írtam. Ez a fenti a házasságra vonatkozik. Pókember kilétét illetően ugyanolyan volt a dolog, mint Sentrynél.

Mondjuk kiváncsi vagyok, hogyan oldotta meg a Marvel ezt az elfelejtős dolgot, ennek minden címre és szereplőre hatással kell lennie!
Volt is hatása, bár nem valami nagy. Az F4-gyel volt egy közös története is ezzel kapcsolatban.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5389 Dátum: 2011. Február 20., 23:03:29 »
A magyar kiadás pedig, ha eljut eddig, csak a legjobb (legkevésbé rossz?) történeteket fogja tartalmazni, nem minden szemetet. Kaine majd kiválogatja.

Úgy legyen!!! Mondjuk kiváncsi vagyok, hogyan oldotta meg a Marvel ezt az elfelejtős dolgot, ennek minden címre és szereplőre hatással kell lennie!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5388 Dátum: 2011. Február 20., 22:51:41 »
Jó darabig havi 4 Amazing jelent meg (nem voltak mellette más Pókember-sorozatok), ezért lett ilyen magas most a sorszám. De most mintha visszavettek volna a tempóból.
A magyar kiadás pedig, ha eljut eddig, csak a legjobb (legkevésbé rossz?) történeteket fogja tartalmazni, nem minden szemetet. Kaine majd kiválogatja.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5387 Dátum: 2011. Február 20., 22:46:51 »
654?????????  Már ennyi résznél tart kint a Pókember???? Már több mint 100 része megy ez az elfeledett dolog??? Nem tudom még fogom-e olvasni (szeretni) ha elér a kiadás addig! Nem vagyok kibékülve vele!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5386 Dátum: 2011. Február 20., 22:29:32 »
Flash Thompson May néni mellett a legrégebbi visszatérő karakter az ASM-ben, talán már az AF15-ben is benne volt. Elég érdekes dolgok történtek a karakterrel az elmúlt elég sok évben. A lába elvesztése az erőltetebbek közül való (vagyis csak iszonyat, fájdalmasan bénán van megírva, de ha jól emlékszem, ez nem csoda, mert Guggenheim).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5385 Dátum: 2011. Február 20., 22:23:47 »
Ennél több infó már nem is nagyon kell Flashról, kösz zozi :worship:. Akkor tényleg jöhetnek ki jó dolgok ebből.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5384 Dátum: 2011. Február 20., 22:09:30 »
Flash a nagyon korai Pókember-sztorikban Petert nagyon utálta (ő volt az iskola "bully"-ja), de Pókemberért rajongott. Aztán kiment harcolni Vietnamba, kb. onnantól csendesedett el a viszonyuk, később nagyon jó barátok lettek. Egy háborúban (Irakban?) vesztette el a lábait. Szóval igen, lehetnek érdekes sztorik abból, hogy most ő Venom.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5383 Dátum: 2011. Február 20., 22:05:40 »
Mit szóltok az új Venomhoz? Az Amazing Spider-Man 654.1 -ben debütált múlt héten, és egy Flash Thompson nevű fickó az "emberi alakja", akinek nincsenek lábai. Én előbb utánaolvasok, hogy ki ez a pali és miért nincs lába, mert nem tudok róla semmit, ezért kérdezem a nálam olvasottabbakat, hogy elképzelhető, hogy ez a Flash jó lesz, mint Venom? Így semmi előzetes tudással, ez alapján az egy füzet alapján nem rossz.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5382 Dátum: 2011. Február 20., 22:01:45 »
Tőlem szokatlan módon ezt a popkulturális utalást most megértettem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5381 Dátum: 2011. Február 20., 21:58:16 »
És Gwen Stacy ott van a zuhanyzóban, mi? :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5380 Dátum: 2011. Február 20., 13:22:50 »
Lehetne. Én nagyon sokáig arra számítottam, hogy felébred, és azt mondja, csak álmodta az egészet. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5379 Dátum: 2011. Február 20., 12:29:12 »
Akkor ez egy alternatív univerzumban játszódó történet is lehet!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5378 Dátum: 2011. Február 20., 12:06:58 »
A különbség a Sentrys dolog meg a Pókemberes között, hogy az előbbinél megtörtént dolgokat feledtettek el az emberekkel, az utóbbinál pedig megváltoztatták a történelmet.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5377 Dátum: 2011. Február 20., 12:01:44 »
Nem is tudom elképzelni, hogy milyen lehet az a Pókember amelyiket ugymond "visszaállították"!? Ez egy hülyeség! Az egész Marvel univerzum elfelejtett mindent??? Ez olyan Sentry effektus lenne???? Csak azzal a különbséggel, hogy róla mi sem tudtunk, de azt igen, hogy a Pókember milyen volt! Szeríntem egy idő után visszaállítják az egészet, egy nagyszabású értékelhetetlen 2 évig tartó crossoverben!!!!  ;D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5376 Dátum: 2011. Február 19., 14:19:46 »
ÜDV. Megtaláltam A  GEEKBLOG-ot többé,kevésbé egyet értek avval  amit Pókember lassú kivégzéséröl  irt .Szerintem is hülyeség azaz indok hogy ,azért kellet  megszüntetni Peter házzaságát  mert 1,A fiatal olvasok nem tudnának azonosulni  egy nős Pókemberrel .CÖCÖCÖ..2. Pókembert a házassága csak akadályozza a kalandokban .NA NE MÁ .Hát póki mégis csak egy harminc körüli felnött férfi  ,menyivel jobb igy hogy szingli...Azzal nem értek egyet hogy talán jobb lene ha May néni meghal,inkább lehetett volna mondjuk az hogy lebénul  és toló kocsis  lesz.Ebböl az állapotából  még fel is épül hetet  volna ,mondjuk MR Fantastic segitségével.És  az öreg JJJJJJJ helyet ,mondjuk  vissza hozták volna  a tolókocsis  Nathan valahogy....SZerintem ő egy szinpatikus  figura volt,kár volt kicsinálni .HIszen az eredeti történet vonal szerint is kedvelték egymást May nénivel .ÉS Peter házassága is marad hatott volna.Tehát valami köztes-másféle megoldás is lehetett volna.Különben is  honan a fenéböl került elö JJJJJ apja :nemtudom: :headscratch: .Hol volt idáig

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5375 Dátum: 2011. Február 19., 12:07:22 »
A Hulk- és Pókember-képregényeknek az a szakasza, amiről te beszélsz, szerintem olvashatatlanul rosszak. :) Az ezeknél is újabbakat még nem néztem, de állítólag azok valamivel jobbak.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5374 Dátum: 2011. Február 19., 12:04:03 »
ÜDV.     HULk és PÓKEMBER    Mi a véleményetek a mostani Hulk és Póki történetekről. Ki derült hogy ki a Red Hulk  .......hát......hm ,lehet hogy kárvolt.Mert hát ugye Ö NEM MÁS MINT .....Ross tábornok.Hát addig-addig üldözte szerencsétlen HULK-ot,amig ....1,ö is azzá nem vált....2, tekinhetjük  ezt úgy hogy kicsit bele hülyült az üldözésbe. A Red She Hulk pedig a .....LÁNYA   BETTY ROSS ,Hulk-Bruce  legnagyobb szerelme és barát nője.Hát szegény Hulk ,talán de csak talán kár volt ellöni ezt aviccet :D. A Pókemberben pedig a nagy változtatás után feltüntek olyan szereplök akik kicsit koppintásnak tűnek  . PL Jackpot aki   Mary Janne utánzatnak tünik,vagy eleddig ismeretlen rokonok.PL  a Reilly lányok AMANDA,AMY,ALEXA, és mind a betüs.Hát hol voltak idáig.harminc évig..... :headscratch: ;).Akik kicsit  Mary Janne és Gwen utánzatnak -koppintásnak  tűnnek .

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5373 Dátum: 2011. Február 19., 11:36:41 »
Nem az a baj, hogy nem veszi figyelembe, hanem kijelenti, hogy azok nem voltak jól megírva, és ő elmondja, hogy hogyan kellett volna elmesélni azokat.
Olyanokét, mint Englehart, Stern, Lee, Thomas, Byrne, Kirby.... hogy csak párat említsek. És ő megmutatja, miként kellett volna. Mint amikor teljesen átírta Harras II. titkos háborúját, mert neki nem tetszett. Johns legalább a DC-nél csak a Zöld Lámpást írja visszafelé, mást nem, Morrison meg épp ellenkezőleg, negyven-ötven éves történetekre alapoza a sajátjait és azokat szövi tovább modernebb kivitelezésben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5372 Dátum: 2011. Február 19., 11:26:47 »
Ha a történeteit önmagában nézzük, akkor nem rosszak, vannak köztük nagyon élvezetes képregények. Azt viszont sokan nem szokták szeretni benne, hogy a más által írt történeteket nem nagyon veszi figyelembe.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5371 Dátum: 2011. Február 19., 11:09:31 »
Üdv, mi a véleményetek Brian Michael Bendis-röl a Marvel mostani egyik legfelkapottabb  irójárol.A Történetek általában jók,.........DE...nem megy-e a sok-sok  általa irt történet a minőség rovására, mert hiába az egyik legjobb  iró  ha tulsok történetet ir,ö is hibázhat  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5370 Dátum: 2011. Február 16., 11:04:56 »
Üdv, na akkor bocsi.... i sorry ,CSak  arra akartam célozni hogy,azért képregényes vicc, mert Poki biztos felvenne -e egy ilyen fehér ruhát.Ami könnyen piszkolodik, és valami kémiai kötés jelek is vannak a ruháján.Söt szegény már megint kezd túl tápos lenni, pl már minden bandában benne van.Amióta alaposan elbántak vele,vagyis   megszüntették a házasságát, azóta túl sok olyan történt vele aminek talán nem kellet volna.Nem lehetne vissza csinálni,pl megint meg nösülhetne újra ebben a történet vonalban is ....Ó JAJ ...DE..amilyenek ezek a mai történetek,lehet hogy nem Mary Jane lenne a felesége hanem pl Debra Withman

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5369 Dátum: 2011. Február 12., 20:09:06 »
Már kérdezni akartam, de nincs lekorlátozva a smilek száma?
Nincs. Erre nem akartam feltenni külön plugint, meg a korlátot is nehéz belőni, hogy jól használható legyen (a smileyk számának korlátját a hozzászólás hosszának függvényében kellene belőni).

Nem. Létezik egyáltalán olyan fórummotor, amiben ez lehetséges?
Persze.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5368 Dátum: 2011. Február 12., 19:40:20 »
Szerintem valahova tuti csináltak hasonlót... sok helyen büntetik az ilyet...