Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659303 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5307 Dátum: 2010. Szeptember 19., 19:54:57 »
Marveltől az X-ek évek óta egész jók, az űrrészleg (Nova, Guardians of the Galaxy) simán színvonalvezető ongoingok. DC-nél a Zöld Lámpások, onnan is a Corps, Batman&Robin, Secret Six, Birds of Prey jók. plusz Jonah Hex, Batman, Superman, Wonder Woman.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5306 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:22:12 »
Folyamatosan csak a Vasembert olvasom én is. Az ongoingok hidegen hagynak. Miniket olvasok, mint amilyen ez a Megtorlós is volt. DC-től a Green Lantern sorozatokat, Supermant, Adventure Comics-ot és a Batman sztorikat. Na meg a Flash-t.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5305 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:08:29 »
A Marveltől? Most lényegében csak az Iron Mant. Az a kezdettől fogva nagyon jó volt, egyedül az újjáélesztés nem tetszett benne. Utána pihentettem is egy darabig, azt hittem, végleg rossz lesz már, de az utána lévő részek talán még jobbak, mint előtte.
Pókemberrel próbálkoztam (One moment in time), még egy része hátravan. Nem volt valami jó. A későbbi számok meg, ahogy hallom, történetileg hozzák a Brand new day színvonaltalanságát, a rajzok megnéztem, nem tetszenek.
Az Angyalokat a Siege után már (még?) nem kezdtem el.
Cable sorozata egész jó volt, kár, hogy vége lett.
A Wolverine - Weapon X bejött, jó volt a diliházas meg a Deathlokos történet is benne. Azt hiszem, ez is véget ért már, a két új sorozatba (Dakenébe és Loganébe) nem kezdek bele egy darabig.
A Thor jó volt JMS alatt, utána még olvastam jó darabig, de minek. Most már nem fogom.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5304 Dátum: 2010. Szeptember 19., 16:15:37 »
Amúgy ti miket olvastok mostanában és mi a véleményetek róla?

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5303 Dátum: 2010. Szeptember 19., 16:07:24 »
Olvastátok már a Marvel Universe vs. the Punishert? Nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz, pedig nem szeretem a zombis történeteket. Jonathan Maberry nevét nem hallottam még, de most megjegyeztem.

Nekem nem igazán tetszett, szerintem sima egy ember a gonosz zombik ellen történet, hiába a szupererők. Viszont a befejezés az jól sikerült, Megtorló hű maradt önmagához, nem lett nyálas happy end.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5302 Dátum: 2010. Szeptember 18., 20:34:24 »
Olvastátok már a Marvel Universe vs. the Punishert? Nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz, pedig nem szeretem a zombis történeteket. Jonathan Maberry nevét nem hallottam még, de most megjegyeztem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5301 Dátum: 2010. Szeptember 15., 12:01:11 »
üdv, hm.....hát ...a vámpir mánia már a Marvelt is megfertöztte . Na ne má ...... :hehe: :badteeth:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5300 Dátum: 2010. Szeptember 13., 19:46:13 »
Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ilyen primitív eszközökkel elért olcsó népszerűségre törekvő, szellemtelen, üres történetet, mint az X-Force: Sex and Violence 1-3.
Baromi jó volt! :D
(Az utolsó képkocka különösen!)
Hát igen, igazi könnyed szórakozás:D Na nem Rozsinak, neki figyelni kell, még felborulnak, és Razorfist kiszabadul  ;D
Amúgy mi Razorfist magyar neve?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5299 Dátum: 2010. Szeptember 10., 12:53:53 »
Nem is tudom, mikor olvastam utoljára ilyen primitív eszközökkel elért olcsó népszerűségre törekvő, szellemtelen, üres történetet, mint az X-Force: Sex and Violence 1-3.
Baromi jó volt! :D
(Az utolsó képkocka különösen!)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5298 Dátum: 2010. Szeptember 08., 13:56:36 »
Inkább a főellenség fogdmegjei a Bosszú Angyalai. Nagyon durva ellenségek vannak még ott (azt nem is igazán értem, mit jelent, hogy a rosszak szíjjeldurrantották az egyik megtestesült mittoménmit), és még a helyi istenek is előbújhatnak egy idő után.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5297 Dátum: 2010. Szeptember 04., 17:40:45 »
Az új X-Erő-sorozatot meguntam tizenpár szám után, de Hope története a Cable-ben tényleg jó volt, azt végig is olvastam. De miután több sorozatban folytatódott, abbahagytam azt is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5296 Dátum: 2010. Szeptember 04., 16:36:28 »
Sziasztok!

Na szóval Thanos megint él, és mivel az egyik kedvenc Marvel karakterem, olvasom is a történetet. (Az Annihiláció óta amúgy is a Marvel kozmikus történetei messze érdekesebbek a Földieknél szerintem. Na jó, kivéve Hope történetét, és az új X-erőt.) Jól is kezdődik, hatalmas csata, összefogás a régi ellenségek között, a War of Kings összes karaktere felvonul, erre ki a legfőbb ellenség???????
A Bosszú Angyalai!!! Jó, valami elkorcsosult változatok, de akkor is. Lehet, hogy itt fogyott el az alkotók fantáziája? Remélem nem...
Na mindegy, most kezdem olvasni a Blackest Night történetfolyamot, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket...
Bocs, akit nem érdekel a dolog, és raboltam az idejét  :D

Még annyit hogy szerintem, be kéne tiltani a hősök másik dimenzióból származó, vagy akármilyen másik énjéinek ellenségként való feltűnését a képregényekben...  :-\
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 04., 17:53:05 írta Farek »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5295 Dátum: 2010. Szeptember 01., 13:25:51 »
NA ettöl én is ihletet kaptam. ÜDV. hogyan legyél Freddy kueger  1 . vegyél fel egy puha,barna kalapot,és csikos polót.2  Gumiz vagy szikszalagoz a kezedre-ujaidra pl  kisvillát,kiskanalat, svájci bicskát. konzerv nyitot

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5294 Dátum: 2010. Augusztus 30., 11:08:24 »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5293 Dátum: 2010. Augusztus 22., 19:48:04 »
Emberek és mutánsok! Leül a topic!

A héten együtt muzsikáltak a Mennydörgők és az Akademisták.  Az ötlet jó, de az időzítés megint nem sikerült valami fényesen. Az Academy cliffhangere -melyben három újonc Osborn életét fenyegeti, egy kitörő börtönlázadás közepette -csak addig érdekes, míg Walker jelentésében meg nem említi, hogy a lázadást leverték, szökevények és halottak meg úgye nincsenek. Bravó! Nem csodálkoznék ha az Academy szerzői ezt követően olyan látványos, pedagógiai célzatú pofonokat osztogatnának a Mennydörgők alkotóinak, mint amilyennel Cage és társai leverték a lázadást. Megjegyzem ez utóbbinak köszönhetően a TB remek, akciódús kis füzet, jól rajzolt ötletes akciókban detonáló konfliktusokkal. De a két legbefolyásolhatóbb csapat találkozásából többewt is ki lehetet volna hozni. Osborn megszökhetett volna pár renegát főszereplővel, a maradék két fél csapat meg egyesülhetett volna. De Marveléknál marad az eizódikus felépítés, amelyben a találkozások csak arra szolgálnak, hogy a húzónév (TB) húzza egy kicsit magával az újat (AA). Pedig épp egy ilyen összeírás emelhetné ki az AA-t a futottak még kategóriából  a New Mutants, Young Avengers, Pokolfiókák típusú másodvonalbeli karriertől. Arról már nem is beszélve, hogy Cage akkor most három műszakban nyomja. Hatkor kezd az Avengers kúriában, kettőkor a börtönben, tízkor meg kiugrik a haverokkar Shadowlandba. Vagyis másodlagos képessége, hogy sosem alszik. S mindezt öngyógyítás nélkül! :m-nightcrawler-wolverine:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5292 Dátum: 2010. Augusztus 16., 16:51:23 »
Ultimate Mystery: Engem a sablonok nem zavarnak egy szuperhős képregényben. Sőt! Soxor kívánom vissza azokat az időket, amikor még sablonosobbak voltak. Ügyelet a bázison. Riasztás..ésatöbbi. Ma mindenki csak nyüszög, hogy mekkora dráma van az ő kicsi lelkében. Mindenki fél attól, hogy elbukik, mint Vader a lábtörlőben. Ellenben az időhúzást nehezményezem. Új ellenség bemutatása három minin keresztül? Na ne már! Amikor az olyan karikat, mint Galactus vagy Thans kitalálták mindegyik füzetben volt egy komplett sztoiri. Az se volt jó, de ez meg a másik véglet. Marvel kapitány poénjai azért nagyon ott voltak. Kedvemre való optimista karakter.

Avengers: The Children's Crusade: Úgy tűnik "csak" eddig kellett várnunk a House of M folytatására. Persze nem annyira folytatásnak, mint inkább Wanda visszahozásának tűnik, az első füzet után. De legalább a Young Avengers-ekkel is kezdenek valami értelmeset végre. Lehet hogy sablonos rehabilitációs történet lesz, de Hope és Wanda visszatérése világunkba akár még azzal is kecsegtethet, hogy újra lesz X-körzet.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5291 Dátum: 2010. Augusztus 09., 14:16:56 »
Én az Ultimate Mystery-ben néztem meg jó pár oldalon csak a képeket. Nem is tudom, olvastam-e mostanában ilyen sablonos és istenigazából pocsék szövegeket egy képregényben, amiben pedig amúgy lenne ígéret.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5290 Dátum: 2010. Augusztus 09., 11:16:40 »
A Spider-Man vs. Thor és Wolverine vs. Captain America Hulkos sztorik második részétől nem vártam túl sokat az első után, de még annál is rosszabbak lettek. Hátborzongatóan rosszak. Ezekhez képest a One More Day kiváló.
Nem is igaz, a CA vs Wolv második részében volt értékelhető epizód. Az F4-es rövid történet.  :D Lény új sminkjén kifeküdtem.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5289 Dátum: 2010. Augusztus 07., 12:00:46 »
Inner Circle: én ezekben... csak a képeket néztem meg. :) Sejtettem, hogy a történetet kér lenne elolvasni.

Gorgonita: ezt az interjút én is most olvastam a napokban. Valamilyen játékos oldalon (gamestar?), ahová véletlenül keveredtem, a képregényes fórumtémában találtam a linket, ha jól emlékszem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5288 Dátum: 2010. Augusztus 07., 11:24:27 »
Na úgy látom a Shadowland lesz a Marvel Titkos Hatosa. Legalábbis abból a szempontból, hogy továbbviszi a megkezdett ötleteket (egy darabig), miközben a fő címek visszarendeződnek magzati állapotukba, mintha mi-se történt volna. A Bullseye one shot is elmenős volt hozzá.

 Egyébként valahol olvastam egy pár sort a Watchman szerzőjétől. Kinek véleménye szerint a szuperhős történetek régen fantáziadúsabbak voltak. Példának Supey kutyáját és üvegbe zárt városát hozta fel. Azóta a zsáner betokosodott a Whatchman és Authority alapkonfliktusába. Azért ebben van valami.

 Régen az F4 bolygózabáló meg  élő bolygó gonosztevőkbe futott. Amazon elcsábított minden új Avengers tagot. De még a tartalékosokat is. Mert erre is volt idő, meg jutott panel. Ma meg mindenhol az a téma, hogy melyik hős sodródott a sötét oldalra. Most épp Matt húzza a rövidebbet. De a fókuszváltás miatt (kevésbé elhasznált karakterek) még aránylag szórakoztató.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5287 Dátum: 2010. Augusztus 06., 14:00:25 »
A Spider-Man vs. Thor és Wolverine vs. Captain America Hulkos sztorik második részétől nem vártam túl sokat az első után, de még annál is rosszabbak lettek. Hátborzongatóan rosszak. Ezekhez képest a One More Day kiváló.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5286 Dátum: 2010. Augusztus 03., 16:40:26 »
Nekem is tetszett. Bár a történet közben nem lehetett nem a Terminátorra gondolni.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5285 Dátum: 2010. Augusztus 03., 15:38:07 »
Viszont a legújabb Weapon X, noha azt is tök fölösleges sorozatnak tartom, kifejezetten jó (oké, kissé hippis) csattanóval zárt.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5284 Dátum: 2010. Augusztus 02., 12:47:28 »
Az utolsó pár számot elolvastam. Elsőre még érdekes volt Way stílusa, de a 49.-ben már untam.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5283 Dátum: 2010. Augusztus 02., 10:45:57 »
Az 50-ik számmal véget ért a Wolverine Origins. Nem fog hiányozni. Volt benne pár jó jelenet, de már eleve el sem kellett volna kezdeni. A vége sem volt valami nagy durranás.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5282 Dátum: 2010. Július 27., 10:42:32 »
Bucky inkább jó örökös, de egyelőre nem nevezném jobb Kapitánynak. Dick Grayson viszont elég hamar meggyőzött, hogy már jobb Batmannek, mint Bruce. Lehet, Morrison érdeme, de akkor is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5281 Dátum: 2010. Július 27., 10:23:53 »
Én személy Grayson-t pár dologban jobb Batman-nek tartom, mint Bruce-t, épp ezért látnék szivesen két denevérembert is a DC Univerzumban... Bruce maga a megtestesült Sötét Lovag, viszont Dick egy kaméleon, aki képes fejlődni, és most már bármilyen szituációban helytállni.

A két Amerika Kapitánnyal vagyok így: Steve Rogers mítoszát mindenki elismeri, de 2010-ben már kissé túlhaladott a normandiai partraszállás filozófiája. Bucky, még ha sok tekintetben a nyomába sem érhet Steve-nek, ma mégis jobb Kapitány. Persze, ha Steve a kezébe veszi a pajzsot, akkor jobb, ha mindenki vigyázba áll :-)

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5280 Dátum: 2010. Július 22., 17:52:41 »
Nem értem egy a korábbi (olykor igen erőltetett) realisztikus elképzelésekkel szembeni koncepció miért volna ostobaság? Szokatlan perspektíva, de még így is többet ad a Batman mítoszhoz, mint sok más korábbi sztorivonal. Ami pedig a gothami messiás gondolatmenetet illeti: erre maga Morrison adja meg a választ egy utópisztikus történetben (Batman #700). ;)

Én személy Grayson-t pár dologban jobb Batman-nek tartom, mint Bruce-t, épp ezért látnék szivesen két denevérembert is a DC Univerzumban. (Barry Allen és Wally West is remekül megfér egymás mellett, az már sajnos más kérdés, hogy utóbbit a DC jelenleg magasról leszarja.) Bruce maga a megtestesült Sötét Lovag, viszont Dick egy kaméleon, aki képes fejlődni, és most már bármilyen szituációban helytállni. Emellett sokkal többet hoztak ki belőle az utóbbi két, közel három évben, mint a DC Univerzum bármelyik karakteréből. Épp ezért úgy vélem helytálóbb volna, ha Pete Tomasi és Pat Gleason tovább folytatná a megkezdett utat az új Dinamikus Duóval. Bár a status quo ismét megváltozik majd októbertől...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5279 Dátum: 2010. Július 22., 08:21:10 »
Megpróbáltam megkeresni ezt a bátor borítót, de csak olyat találtam, ahol az élet védelmére fogadalmat tett Bruce bácsi köbaltával fenyít. Illetve pár hozzászólást, melyek szerint idézem: "silly" a koncepció. Én zseniálisnak azt a füzetet találtam, amelyben a Gotham-mitosz szereplői gyülekeznek Bruce ravatalánál egy kocsmában, hogy leróják tiszteletük nemezisük, illetve baraátjuk előtt. Ezt követően érdekes lett volna látni, ahogy Grayson felnő a feladatához. De így, hogy csak kölcsönbe kapta az állást, már nem is érdekel senkit bevállik-e. Ha elrontja, nem gond, úgyis jön vissza az öreg. Rendben a szánalmas kissé erős megfogalmazás volt, mondjuk, hogy így akartam reakciót kiváltani, vagy hogy bal lábbal keltem fel. :) De a kökorszaki történet első része engem hidegen hagyott. De mondjuk, hogy ez egy jó sztori, csak nekem nem jött be. De akkor is: A Batman címekben (miért kell ugye ebből is több?) az ember Gotham sorsáért aggódik. Azon keresztül pedig napjainkról kap sommás ítéletet ( korrupt rendőrök, vezetők, ésatöbbi). Egy sebezhető harcos, egy sérült lélek győzhetetlen ellen folytatott, már-már beteges küzdelme áll a fókuszban. Már az is elég necces volt, amikor ezt a figurát kimozdítottuk közegéből, holmi szuperhős klub kedvéért. De hogy most átmegy Gothami messiásba, aki úgyis visszatér, mert ez eleve elrendeltetett...hát...

Persze itt is lehet, hogy Te látod jobban (én inkább csak kérdezek), és részleteit ismerve, jóval cizelláltabb ez a történet, csakhogy közben -lássuk be - a marketingesek is vezetgetik szépen a kölyköket, és az üzenet, a sztori esszenciája, hogy nem jó egy bűnös, csalók által irányított világban élni, közben parkolópályán vesztegel. Pedig ha Bruce tényleg meghalt volna, akkor Grayson-nal új erőre kaphatott volna a legenda.

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5278 Dátum: 2010. Július 21., 19:26:21 »
Batman kapcsán látom nem igazán vagyunk egy véleményen. Grant Morrison jelenleg épp a Batman #701-702-vel meséli el a Batman R.I.P. és a Final Crisis közötti időszakot, és mutatja be Bruce túlélő ösztönét, felvezetvén ezzel a karakter eltűnését is egyben. Egyébként a Batman: The Return of Bruce Wayne egy igazán hangulatos, misztikus képregény, nem pedig egy tipikus szuperhős sztori. Szánalmasnak pedig semmiképp sem nevezném. A kalózos rész például zseniális volt. Andy Kubert előtt pedig le a kalappal: az első rész borítója nem kis bátorságról tanúskodik. :cool: