Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659549 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5217 Dátum: 2010. Május 19., 22:05:42 »
He, talgaby olyan jó dolgokat tudsz írni, élvezet olvasni. :D

Amúgy anno, amikor elpőször olvastam én is erről az Osborn összejön Gwennel én is azt hittem, hogy a klónnal jött össze, vagy, hogy az igazival (és inkább megerőszakolta volna), csak meghalt mielőtt lehettek volna gyerekei, és a klón "feltámasztása" után szülte meg őket.
Még ha hülyeség is, de jobban bevette volna a gyomrom.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5216 Dátum: 2010. Május 18., 14:47:27 »
A Szürke Manó/Gwen két gyereke a One More Day/Brand New Day eseményei következtében valóban kitörlődött, ezt jól sejtetted. Retconolták őket, mint a huzat.

Az ASM sztoriban az American Son-ban Gabriel easter egg-ként feltűnik.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5215 Dátum: 2010. Május 18., 14:16:53 »
Bár a jelek szerint sose olvasod a válaszokat, de azért most megint hülye leszek és leírom...

Magog nem Amerika Kapitány másolata, hanem Kábelé. Az egyik kezén lévő vas végőlemez vezet elég hathatósan nyomra ebben. Waid és Alex Ross szándékosan az "átlagos" Liefeld-karakter kifigurázásaképp hozták létre, az egész filozófiája egy kritika Liefeld kreálmányai felé. Magog amúgy a Kingdom Come-ban bukkant fel először, és nemrég szedte elő megint a KC folytatása kapcsán Geoff Johns egy elég hosszú történetszál keretében a JSA v4-ben (egyszer majd elvileg lesz ez az allcomicson is).

A Szürke Manó/Gwen két gyereke a One More Day/Brand New Day eseményei következtében valóban kitörlődött, ezt jól sejtetted. Retconolták őket, mint a huzat.

Az Image-nél azért ennyi a másolat... oké, ebbe nem megyek bele, talán majd egyszer a rovatomban, ha egyszer tényleg lesz energiám átalakítani képregény-történeti érdekességek gyűjteményévé. A lényeg, hogy az Image indulásakor az alapítók a Marvelhez és a DC-hez beadott és elutasított történetvázlatokat valósítottak meg, ennélfogva a legtöbb ottani szereplő a Marvel és a DC karaktereinek átnevezett emgfelelői voltak, mert nem volt kedvük/tehetségük átalakítani annyira a sztorikat, hogy másokkal is működjenek (ezért is nincs sok Image-képregény első számában eredet, mert egyszerűen rég megalapozott figuráknak írták eredetileg azokat a sztorikat).

És hogy miért nincs némelyik ott: az Image csak a kiadó, olyan, hogy az Image által készített képregény, nem létezik és nem is létezett. Sok-sok kicsi stúdió egyvelege volt (Top Cow, ShadowLine, Exxtreme, Cliffhanger, WildStorm, stb.), plusz idővel számos szerzői cucc is elkezdett megjelenni ott (Bendis, Fraction, Hickman máig legjobb képregényei mind az Image-nél jelentek meg, csupa ötcsillagos cucc, érdemes beszerezni, akinek módja van rá). Az általad kérdezett WildStorm Jim Lee stúdiója volt, ő hagyta, hogy sok-sok dolcsi fejében a DC felvásárolja a stúdiót és a saját égisze alatt jelentesse meg a képregényeket (állítólag ez volt az ára annak, hogy Lee hajlandó legyen nekik dolgozni, de szvsz ez csak pletyka). Így a WildStorm és környékén megjelent címek (WildC.A.T.S., StormWatch) azontúl a DC-nél jöttek ki, így nem tudtak közös világban létezni az Image népszerűbb címeivel.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5214 Dátum: 2010. Május 18., 13:09:58 »
ÜDV, mitörtént a SZürke manoval és testvérével........ :headscratch: Zöldmanó és  Gwen gyermekeivel. Hm ......talán     törlödtek a recon idején .SZerintem kicsit hülyeség volt össze hozni Gwent  és  a Manót......mert igaz hogy örült volt,de azért annyira perverz mégsemm hogy kiketdjen egy legföljebb 17-éves lányal. Gwen nem hisszem hogy belement volna. .....Talán a klonja,ez meg magyarázná miért nöttek meg ilyen gyorsan ,mert örököltélk a klon anyjuk gyorsabb fejlödését- érését.Azért néznek ki kb 10-évessen felnötnek. DE...szörén -szálán eltüntek :headscratch:

++

üdv na  az ezellöti hózzászólasomban ,a második felében azt fejtegetem hogy ,a Image-nél a karakterek mind nagyon-nagyon erösek,vagányak és ezért nem nagyon kedvelem. Valamint azt szeretem volna meg tudni hogy hová lett  az IMAGE-tol néhány ujságuk pl  a Vad macskák.És miért került eltölük,mitörtént náluk,hogy már nem ök adják ki a cimeket :worship: :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 18., 13:31:09 írta Sepi »

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5213 Dátum: 2010. Május 18., 12:35:57 »
Valaki fordítsa már le.  :badteeth:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5212 Dátum: 2010. Május 18., 12:16:53 »
ÜDV......na emberek......hogy mit találtam   .....Az igy lopunk mi eggymástol versenyben, most  a D C vissza lop-al vezeti a versenyt :badteeth: :lol: ;D MERT..... találtamnáluk egy újfigurát  Magog néven aki Amerika kapitányra hajaz :badteeth: :hehe: :lol: ;D          Más én a kiadok közzül az Imagot nem nagyon kedvelem,mert ott MINDENKI   nagyon erös.nagyon vagány,nagyon tápos :badteeth: :hehe: :lol: ;D pl Kodiak,Maul, Barbár, Kegyetlen Sárkány,Árnysolyom,  A Vadmacskák,AZ Ifjuvér,stb stb......DE ...mintha már nem mind az IMAGE tulajdona lenne pl A Vadmacsekok....,MI TÖRTÉNT AZ IMAGE-VAL... :headscratch: :headscratch: :headscratch:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5211 Dátum: 2010. Május 17., 11:00:53 »
A Vörös Hulkot én már a legelején besoroltam a Hupikék Törpikék mellé, ami az izgalmasságát, a rajz színvonalát és az egész marhaság komolyságát illeti, de hogy a tábornok az, no, az tetszett. Belőle tényleg kinézem, hogy felkészült az összecsapásra Thorral, hogy tényleg haza tud vágni egy Helicarriert, stb. Mondjuk hogy félig agyonverve is egymaga félkézzel összeveri a hulkosított F4-et, Avengerst, Thort, X-Ment és még néhány kóbor szuperhőst EGYSZERRE... ehhh.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5210 Dátum: 2010. Május 15., 13:43:29 »
Jó, de aki belép egy Spolier-sörözőbe, az most szerinted azért teszi, hogy olvassa, hogy ##### elment és úgy ##### azt a ##### hogy ###### teljesen ###### tőle? Szerintem felesleges szívatás, hogy állandóan szórakozni kell az egérrel. A mozis, a véleményes és a többi topicban oké, elfordulnak nitróhoz hasonló spoilerfóbiások... de azok egyszerűen nem járnak ide.
Idézet
ami szuperhős és egyszerű és reklámozott az százezres példányokban fogy
Ez nem egészen így igaz, bár nagy vonalakban jól mondod. A következőben lehet, kicsit fejtegetem majd, mitől is százezres egy százezres.
Idézet
Már ha azok példányszámok, ezt már rég meg akartam kérdezni.
Azok. Vagyis a leadott előrendelések. Szoktak visszaküldeni füzeteket a boltok, de legtöbbször berendelnek egy menyiséget, és az idővel elfogy. A valódi havi fogyások nem tökéletesen ekkorák, de ezek a számok eléggé közelítik a valós adatokat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5209 Dátum: 2010. Május 15., 12:08:09 »
(Btw... ez egy spoiler-fórum. Spoiler-fórumon minek a spoiler-tag?)
Hogy ne csak az léphessen be ide nyugodt szívvel, aki minden Marvel- és DC-megjelenésből naprakész.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5208 Dátum: 2010. Május 15., 10:33:46 »
Talgaby: Épp az általad közölt eladási adatokból tudjuk, hogy ami szuperhős és egyszerű és reklámozott az százezres példányokban fogy. Hogy a háromszázas listára az első kilencvenbe csak Buffy meg Angel törhet be nem regisztrált szuperhősként.
Ha valaki tud írni (Jms, Peter David vagy David Peter ?) esetleg nem szuperhős (Dzsidzsó) vagy csak hangulatos (Buck Rogers), az lentebb leledzik pár ezres példányszámmal. (Már ha azok példányszámok, ezt már rég meg akartam kérdezni.)
Spoiler tagot meg azért használunk, mert ez egy Spoiler topic. :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5207 Dátum: 2010. Május 15., 10:03:42 »
Sai-val a kezében először mindenki Elektrát mondogatta.
Ami azért fura, mert asszem rögtön összeeresztették Elektrával, így őt szinte az elején ki lehetett zárni. Ezek szerint mostanában ismét divat lett a New Yorki Sai, avagy a Sa(ny)i.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5206 Dátum: 2010. Május 15., 09:57:10 »
Ross végül is tudható volt, hiszen Rulk-nak már az elejétől olyan katonai egyen sérója volt mint Ross-nak, csak a bajusz hiánya csalóka. Plusz az, hogy Rulk fegyvert is használt újra csak ezt a gyanút erősítette. Betty viszont meglepett. Sai-val a kezében először mindenki Elektrát mondogatta.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5205 Dátum: 2010. Május 15., 09:32:40 »
Pedig eléggé várható volt, hogy ez lesz. És a vörös Amazonnál elég komoly összeget tettem volna Bettyre. (Btw... ez egy spoiler-fórum. Spoiler-fórumon minek a spoiler-tag?) A Vörös Veszedelem meg eléggé leszűkült már az elején a Ross/Sámson/tökismeretlen hármasra, csak mindig váltogatott közöttük, így egyszerűen nem lehetett megmondani, melyik az.
Viszont most, hogy kiderült, azért kíváncsi lennék, meddig marad meg a sorozat. Legalábbis szvsz az USA-ban se lesz nagy kereslet a Hihetetlen Generikus Agyatlan Tesztoszterontúltermelő Szemellenzős Sztereotíp Katona című sorozatra. Elvégre a GI Joe-t se olvassák olyan sokan...
Bár nem csodálnám, ha most meg azzal tökölnénk két évet, hogy kiderüljön, mitől lettek vörösök, és valami elfajzott katonai kísérlet lesz mögötte, amit Ross azért hozatott létre, hogy visszahozza a lányát.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5204 Dátum: 2010. Május 15., 00:22:26 »
Csak azt nem mondták, hogy melyiket.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5203 Dátum: 2010. Május 15., 00:07:47 »
Nekem az tetszik, hogy állítólag Rulk nem olyan rég megölte Rosst. ;D
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5202 Dátum: 2010. Május 14., 23:54:43 »
Na, basszus, akkor most már végérvényesen kijelenthető, hogy Loeb egy barom állat. Azért ez már durva. Egyrészt kiváncsi lennék pár logikai bakira. Az első és legnagyobb, hogy amikor Ross tábornok átváltozik, akkor hova tűnik a bajsza? Persze ha Sámson dokinak is kinő a haja, ha átváltozik, akkor ne lepődjek meg ilyeneken.  :rolleyes: Ezek után azért kiváncsi lennék, hogy hogyan támadt fel Betty és hogy lett belőle piroska.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5201 Dátum: 2010. Május 14., 23:11:56 »
Kiderült, kicsoda Rulk. Nem viccelek: Ross tábornok. És tudjátok, ki a Vörös Amazon? A lánya. :stupid:
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5200 Dátum: 2010. Május 14., 18:59:30 »
Köszi, amint lesz időm javítom.  :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5199 Dátum: 2010. Május 14., 18:55:39 »
Akkor nézd meg jobban a feje környékét, mert maradt ott egy csomó szürke rész.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5198 Dátum: 2010. Május 14., 18:52:07 »
Egyébként te vágtad ki a képet? Mert nem sikerült most valami jól.

Én vágtam.  :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5197 Dátum: 2010. Május 14., 18:42:31 »
Látom ide is belökted a kérdést. Nos, akkor itt is elmondom, hogy ez a ruha még nem szerepelt. Ez olyasfajta előzetes szerkó, mint amilyen Vasember vagy Kapi új szerkója, hogy jóval a megjelenése előtt láthatja az ember. Valószínűleg a Shadowlandben fog először szerepelni. Egyébként te vágtad ki a képet? Mert nem sikerült most valami jól.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5196 Dátum: 2010. Május 14., 18:34:50 »
Lenne egy kérdésem. Nézegettem különböző képregényes oldalakon, hogy mivel fogja borzolni az idegrendszeremet a Marvel az idén a Siege és a Doom War után, és belefutottam a Shadowland című történet előzeteseibe, ami New Yorkban fog játszódni. Amit végül is tudni szeretnék, hogy Daradevil mikor váltott át erre a ruhára?:
 
Nézzétek el a tudatlanságomat, de jó két éve semmilyen szinten nem követem nyomon Daredevil történeteit. Egyáltalán ő még Matt? Vagy ez a ruha csak a Shadowland egyik újítása?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5195 Dátum: 2010. Május 14., 14:12:45 »
Yihaaa! Ami Kapi lett a Nick Fury. Hát nem tudom. Értem én hogy örökösödési rendszer bevezetése. Időszerű is már vagy negyven évtizede, de szerintem ő túl idealista arra a posztra. Talán eből lesz a következő problema?
 De ha már finálé, meg itt a klaviatura is...
 Kezdetben vala egy börtönlázadás, 50 szökött szupergazzal. S lőn egy új csapat a kissé megfáradt régi helyett. Persze a legcoolabb Marvel arcokból. Spidey, Cage, Wolverine, Cap és Vas egy csapatban! Szeretem az egyszerű dolgokat. Ez pedig egyszerű, mint a régi G. I. Joe rajzfilm. Jönnek a Cobrák ez meg itt Duke, Scarlett meg a többiek. Követem is lelkesen, mígnem Japánban elvesztem a fonalat. Ronin egy dögös maca, és Clintnek hívják.
 Aztán az egészen átgyalogol vagy negyven crossover megaevent. Alig győzöm kapkodni a fejem. Yu újra megtanul rajzolni. Pedig már a Silent Dragon idején is tudott. Ja kérem tempó az van. Meg gondolom eladás is. Bendist is bírom. Ő szereti Cage-t meg Spider - Womant, én meg ahogy írja őket, vezeti a csapatot.
 Közben már illegális a team. Ronin Skywalker és Bucky Solo vezetik a lázadást Darth Vas Patriot ellen. Szép lassan komótosan. Kivárva a többi eventet, ahogy azt kell a nagy kiadóknál.
 Már épp megszoknánk az új módit, amikor a nyakukba zuhan egy Diadal. S beköszönt a Hősök kora.
 A finálé tiszteletadásként, oldal és bevételnövelésként dupla terjedelemben nosztalgiázik. Bendis párhuzamot narrál a hősök és képregényalkotók munkája közé. Tandemben repülnek a kétoldalas panelek a korábbi füzetekből, s megtudjuk, hogy a sok pofon csak azért volt hogy egyszer vége legyen a harcoknak, és elmehessünk a parkba.
 Számomra mégis az marad a legemlékezetesebb pillanat, amikor a kertváros közepén mindenki hisztizni kezdett, s Spidey a többiekre fogta a lezúzott háromkerekűt.
 Mert az volt a New Avengers.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5194 Dátum: 2010. Május 14., 14:06:26 »
Greengiant minősége valóban feltünően visszaesett az utóbbi időben. Nála is már látszik, hogy a mennyiségre megy, nem a minőségre. Utóbbi időben Archangel a legjobb szkenelőjük a DCP-seknek, azok közül akik nem az új megjelenéseket húzza be ArtNet a legjobb. A többi tucat DCP-seknél meg már a CPS-szkenelők is jobbak, bár ők is eléggé elmossák a képeket, de még mindig jobbak mint GG.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5193 Dátum: 2010. Május 14., 13:52:16 »
Ahhoz meg a Siege-et kellene elolvasnom végre. Plusz hozzáteszem, hogy akármit is írnak ott, Vadóccal kapcsolatban mostanában kizárólag az van érvényben, amit Carey ír. A Fallen Sunig meg biztoy lesz még némi idő, amíg olvasom, hacsak nincs már most MinuteMen-szken. De általánosságban az utóbbi hónapokban stabil 1-2 hónapos lemaradással vagyok az aktuálishoz képest, mert amiben lehet, én kivárom a MM-változatot (az igazat megvallva egy ideje rohadtul elegem van GreenGiant elmosott pacnijaiból, amit szkenként rak fel, és a DCP-sek se nagyon nyűgöznek le, hiába lett új scriptjük feljavításra valamikor tavaly).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5192 Dátum: 2010. Május 14., 13:48:59 »
Nem arra gondoltam, mert az én se. Még mindig a Fallen sunról beszélek.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5191 Dátum: 2010. Május 14., 13:48:13 »
Nem olvasom a Second Comingot, majd ha kijött az egész.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5190 Dátum: 2010. Május 14., 13:46:47 »
Pff... ekkorát rég csalódtam. Ez nem volt valami jó. Talgaby, te mit szólsz a Vadócos... nos, hülyeséghez?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5189 Dátum: 2010. Május 13., 21:09:07 »
Én nem tudtam, mikor jelenik meg, épp most láttam meg, hogy a héten.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5188 Dátum: 2010. Május 13., 21:07:18 »
Ezt már év elején beharangozták. De azt hittem, csak nyáron jelenik meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden