Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660269 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5067 Dátum: 2010. Február 13., 12:37:34 »
A Squadron Supreme keletkezése enné kicsit összetettebb, majd egyszer lehet, leírom a rovatomba kint, hogyan is jöttek létre. És igen, természetesen ehhez is köze volt Roy Thomasnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5066 Dátum: 2010. Február 13., 12:22:27 »
üdv,na ezzek a nagyok még maguktol lo....izé kölcsönőznek .ugye ott  van a marvel egyik fiatal mutáns csapatában at a ficko aki kicsit hasonlit  a lényre,pedig semmi közzük egymáshoz. ;) vagy  a képregény.net.-en olvastam  lessz egy hulk szerü fickó aki nem hulk.meg eggyébb  marvel figurák saját szereplőire hasonlito  alakok aki mégsem azok pl amerika kapitány és usagent :lol: ;D vagy rozsomálnak is vannak különbözö gyermekei a más-más marvel földeken .legalább 1 lánya és 1-1 fia a különbözző univerzumokban. kiványcsi vagyok hogy mit szolna a maervel ha a d.c. kitalálna egy pókember utánzatot. a d.c is lop......izé....kölcsőnöz magátol . ;D a newgen-en olvashattó superman és a légió történetben ezer ével késsőbb meg tőrténik az ami supival :brow: ;) :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5065 Dátum: 2010. Február 13., 11:44:57 »
Nem igazán nevezném plágiumnak, inkább kellemes lenyúlásnak :)
De ebből nincs gond, mert akkor oda-vissza perelhetnék egymást a kiadók :)
Igazság szerint annak idején még az egész Legfőbb Légió (illetve előbb a Gonosz Légió, de mégis később, bonyolult...  :-\ ) pont azért született meg a Marvelnél, hogy az Angyalok összecsaphassanak a Ligával. Szóval ez gyakorlatilag bevallottan koppintás.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5064 Dátum: 2010. Február 13., 10:43:36 »
üdv.asszisszem hogy ,spoilerre és plágiumra bukkantam,véletlenül . a nitro oldalán most kezdtem olvasni a lgfls htlm cimü sztorit,nem irom ki a cimét teljessen hátha még valaki nem olvasta. persze csak annak spoiler aki még csak most olvassa mint én. ugyanis  szertem volna hogy meglepetés legyen az  hogy ki is tör rá a f4-re a pókfüzet végén.de mivel  most kezdtem olvassni valoszinü hotty ük azzok :badteeth: :hehe:persze aki már olvasta a lgflsbb htlm cimü sztorit annak nem spoiler,ök tudták kik randizna az f4-el.visszont plágium ugye az ottani egyik szereplö hy.....supermanra  hajjaz .....hm....lezu-hantür-ha-jó,benne idegengyer-mekkel.....és öt is egy kö állithatja meg mint supermant :hehe: :badteeth: :headscratch:. ejnye marvel ejnye  és perssze dc, lopikálunk eggymástol lopikálunk.ugye ott van  már kétt marvel figura is  sentry és a hy..... azzért nemirom ki hogy aki még nem olvasta annak ne legyen spoiler.akik  mind ketten superman  plágium -- klonjai, vagy hold lovag aki  batman  plágium klonja ugyí-ugyí :hehe: :badteeth: :nemtudom: :headscratch:
Összevont üzenet:
apropos ha már plágium  :lol: ,hoty-hoty nicsbelöle per . gondolván hogy ; ha per akkor per amerikai kiadó nem fél a pőrtől.  ;) és volt-e már olyan d.c.-marvel  krosszove ahol 1 superman találkozzot sentryvel ,2 superman tallálkozzot hy....al vagy esetleg 3 ugyan ez batman változzatban.esetleg 4 batman va gy supi a  hold lovaggal. én jól eltudnám képzelni amint superman és sentry össze verekszik ,esetleg hy....al. mondván azzanyád uri-stenit te superman plágium-klon és ökölel .....bumm a fejbe eggymátt :brow:.vagy  sentry es hyp.....verekszik össze  hugy nessze te superman plágium-klon, nessze neked nemén vagyuk a plágum-klon hanemte. :lol: :brow:.....megint csak apropos hisszen mind a kétt kiadónak van marvel kapitánya ....hm ....ök találkoztak -e már eggymással :headscratch:...persze kérdés hogy melyik  d.c. -és  és marvelos  . marvel kapitányok mert többen is voltak mind kétt kiadónál ;) :lol: :hehe: :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 14., 08:48:13 írta Sepi »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5063 Dátum: 2010. Február 08., 17:32:59 »
A Byrne-féle eredettörténetet és a sztorik nagy részét ha a Zero Hour nem is, a 2000-es évek simán elsöpörték. Threebootnak is csak azért neveztem Johnst, mert a jelek szerint ez az, ami most meg is marad, amúgy az elmúlt kb. 15 évben legalább kétszer írták át teljesen Superman életét azalatt. Az említett gyilkosságok is megmaradtak, de átrendeződtek, igyekeztek a Richard Donner-féle Superman-filmekhez (igen, többes szám, a második résznek van egy értelmes, rendezői változata, ami a szememben simán jobb minden Sötét Lovagnál) igazodni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5062 Dátum: 2010. Február 08., 16:25:32 »
Köszi a válaszokat.

Én eddig megvoltam győződve, hogy Szupi csak Légiós, gyerekkori hősködés vonal lett beváltoztatva (ami baromira nem újdonság, mert ezt láttuk egy Superboyal kapcsolatban a hajdani Semices Szupi utolsó 2 számában)...azt is azért, hogy ismét el lehessen adni egy eredettörténetet.

Akkor az is kilett satírozva , hogy makulátlan  Szupi több emberen elkövettet(3)emberölést követett el még John Byrne alatt ?

És még egy ami felmerült bennem a IC utáni Kryptonnak azért fellegzett be, mert B belelőtt egy töltetet a napjába?
És hamár Geoff Johns most a főember a DC-nél felmerült már, hogy a Zöld Lámpások miért nem hajtották Brainiac-ot , amikor az sorra zsugorított és pukkantgatta a civilizációkat?


Még

Auten izlések és pofonok (de a pofonok nem voltak benne rosszak, és kb az egész abból állt) ezért is mondom itt és sohatöbbet, hogy inkább ez, mint a For Tomorrow :-\ Az okos Végítélet ötletnek lett volna értelme.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5061 Dátum: 2010. Február 08., 16:14:10 »
A Superman Geoff Johns alatt az Infinite Crisist követően threebooton esett át, vagyis az előtte lévő történetek nem igazán történtek meg, vagy úgy, hogy illeszkedjenek a történethez. Brainiac feltűnései egyszerűen úgy módosultak, hogy nem olyanok voltak, mint amit olvasni lehetett.
Austen azért hagyta ott a címet, mert mindenkinek elege lett abból, milyen szarul írja. A rajongók nemes egyszerűséggel elüldözték, és a szerkesztőjének kellett álnév alatt befejeznie  sztorit, hogy aztán mindörökre elfelejthessék.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5060 Dátum: 2010. Február 08., 16:08:16 »
Egy kérdés tájékozottabb DC szakértőknek a New Krypton előzményeként elhíresült Brainiac kapcsán
Mint abban kiderül addig Szupi nem találkozott az igazi Brainiac-al, csak a drónjaival. Kérdés: korábban elég sokszor szerepelt már a karakter, elég változatos ténykedései voltak ezeknek a nemvalódiagykeselyűknek, amik nem igazán kompatibilisek a Geoff Johns által felvázolt koncepcióval. Kiderült már, válaszoltak rá, levrovatban vagy ilyemiben, hogy ezek a nemvalódiagykeselyűk miért csinálták azt amit? Vagy sommássan hallgatnak róla?

És egy nemspoileres Chuck Austenről ? Tudni, hogy miért hagyta ott a Gog tőrténetek kellős közepén Austen az Action Comics-ot?

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5059 Dátum: 2010. Február 08., 12:16:48 »
A keresztény Istennek amúgy sincsenek jó napjai, a "Ghost Riders: Heaven's on Fire"-ban teljesen hülyét csináltak belőle. Szerintem a szerkesztőségben kicsit körül kellene nézni néhány pszichiáternek :-)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5058 Dátum: 2010. Február 08., 12:00:28 »
Végső soron, ha egyszer kretconolta a kontinuitásból minden ok nélkül a komplett Secret War II-t, akkor ilyen erővel eltörölheti a teljes Infinity-sagát is, hisz a közepét, a Warlock-ongoingot már semmissé tette félig.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5057 Dátum: 2010. Február 08., 11:36:26 »
Zozi56 tudok sok munkát mutatni de akár ha adtok egy angol v bmien nyelvü verziót egy képregényből proba munkát is csinálok szivesen.bármit kb megtudok csinálni mert ugye webdesigner is vagyok.
ha nemgon akkor linkelek is pár munkámat. www.hotn.hu itt találtak weblap munkákat.
és itt egy manga amit én csinltam van több is csak még nem raktuk fel az oldalra.
de ha felveszel msnre:a-k_kurosaki@hotmail.com akor tudok többet mutatni.
ime a link. http://uraharashop.hu/e107_plugins/content/content.php?content.386
Felvettelek msn-re, ott majd megbeszéljük, amikor fent leszünk mindketten.


Idézet
Na basszus, Bendis megkavarta ezt a szerencsétlen Őrszemet rendesen. Most olvasom a Da 13-at, kiderül, hogy retconolja Jenkinst, ami még oké, Bendis vagyok, retconolok, mást nem tudok. De az kicsit erős, hogy most beadja, hogy a Sentry ereje kb. Jahvééva vetekszik, ami szép, ha az ember keresztény, a nagy büdös valóság meg az, hogy a keresztények Istene a Marvel világában egy középkategóriájú alak, akit Thor úgy pofán tudna verni, hogy pár ezer évig biztos nem szólna a hívihez dörgedelmes hangon. Vagyis a Siege előtt kaptunk egy olyan "erősítést", amitől egy átlagos asgardi harcos erőszintjére süllyesztettük. Fasza.
Bendisnek ez nem probléma, akkor retconolja a keresztény Isten erejének nagyságát is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5056 Dátum: 2010. Február 07., 18:25:05 »
Na basszus, Bendis megkavarta ezt a szerencsétlen Őrszemet rendesen. Most olvasom a Da 13-at, kiderül, hogy retconolja Jenkinst, ami még oké, Bendis vagyok, retconolok, mást nem tudok. De az kicsit erős, hogy most beadja, hogy a Sentry ereje kb. Jahvééva vetekszik, ami szép, ha az ember keresztény, a nagy büdös valóság meg az, hogy a keresztények Istene a Marvel világában egy középkategóriájú alak, akit Thor úgy pofán tudna verni, hogy pár ezer évig biztos nem szólna a hívihez dörgedelmes hangon. Vagyis a Siege előtt kaptunk egy olyan "erősítést", amitől egy átlagos asgardi harcos erőszintjére süllyesztettük. Fasza.
Viszont jók voltak a monológok, mert dialógus ebben nem volt. Ám az meglepett, hogy Deodato ceruzarajzai mennyivel jobbak érintetlenül. Vagy, visszáján fogalmazva, bámulatos, a saját stúdiójának kihúzói és színezői mennyire szétbarmolják a munkáját.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető red-blue blur22

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • Hammer On The Nail
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5055 Dátum: 2010. Február 07., 17:55:21 »
ohhh köszi a kimerítő válaszokat mindenkitől és hogy ilyen gyorsan válaszoltatok :)
Zozi56 tudok sok munkát mutatni de akár ha adtok egy angol v bmien nyelvü verziót egy képregényből proba munkát is csinálok szivesen.bármit kb megtudok csinálni mert ugye webdesigner is vagyok.
ha nemgon akkor linkelek is pár munkámat. www.hotn.hu itt találtak weblap munkákat.
és itt egy manga amit én csinltam van több is csak még nem raktuk fel az oldalra.
de ha felveszel msnre:a-k_kurosaki@hotmail.com akor tudok többet mutatni.
ime a link. http://uraharashop.hu/e107_plugins/content/content.php?content.386

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5054 Dátum: 2010. Február 07., 13:06:07 »
üdv én msot járok itt mármint az HZS-n először.
Már régóta érdekelnek a szuperhős dolgok .
A filmeket mr majdnem mind be is szereztem de a képregényekkel gondban vagyok kicsit
mert nem tudom hogy mennyi van belőlük vagy gyártják-e még őket
gondolok itt főként pókember,super man és főként DC és Marvel hősökre
ja és igen Star Wars képregények is érdeklnének és elnézést ha nem jó helyre irtam.
szóval a kérdésem az lenne hogy feltudna vki világosítani hogy hány rész jött ki eddig a fenntebb emlitett pókember és superből és a SW-ből és ezekből eddig mennyi magyar.
Üdv a fórumon!

Pókember, Superman és Star Wars mind mai napig jelennek meg külföldön, ahogy a többiek is említették, rengeteg történetük van már. Például Pókember "fősorozata" (mert több is szokott lenni), az Amazing Spider-Man már 600 szám fölött jár.

Star Warst lehet kapni az újságárusoknál is (itthon kéthavonta jelenik meg egy dupla méretű szám), Pókembert is (ez havonta van, de ebben már nem az eredeti sztorik vannak, hanem a "megfiatalított" Peter Parker történetei). Aztán vannak a könyvesboltokban gyűjteményes kötetek, ezek külsőleg nagyon jó minőségűek (az újságokban maszatolódni szokott a festék, bár lehet, hogy most javítottak valamit, mert nekem az utóbbi két Star Wars hibátlan), és azok a történetek, amiket én olvastam eddig, mind nagyon jók voltak. Ezeket amúgy legolcsóbban mindig közvetlenül a kiadóktól lehet megszerezni, vagy képregényes rendezvényeken, vagy online rendeléssel.
Ha úgy értetted a kérdést, hogy mennyi honosított sztori készült el eddig, azt nem nagyon tudom. Pókember a SpiderTomon volt (de az megszűnt), most a ComicSquadon van, illetve majd hozzánk kerül ki pár szám. Supermant a Newgenen találsz, Star Warst pedig nálunk, és ha jól emlékszem, a Newgenen is van néhány.

Idézet
Ja és az adminoknak irnám hogy mivel(igaz manga de az is képregény féleség)szoktam szerkeszteni én is ha esetleg van felvétel szivsen jelentkeznék.2éves gyakorlatom van már szóval... :)
szivesen segítenék gyártani a képregényeket.

üdv
Na, ez jó dolog. :) Tudnál valamilyen munkát mutatni, amit te készítettél?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5053 Dátum: 2010. Február 07., 09:38:34 »
Superman bonyolultabb a Póknál. Egyrészt ugye '38-as karakter, szóval 70 éve folyamatosan jelennek meg vele történetek, másrészt rengeteg leágazása volt. A két fő sorozat, az Action Comics és a Superman megy nagyon régóta, általában ez adja a magját a sztoriknak. De régen ott volt még az Adventure Comics, a Jimmy Olsen é a Lois Lane sorozatok, amikben mindig fontos szerepet játszott, a Mo.-n is ismert Superman-újraindítás után meg négy cím ment egymás mellett, a fentebbi kettőn túl az Adventures of Superman és a Man of Steel. Meg persze folyamatosan jelentős szerepet vállalt a Ligában, kivéve a JLA v2-es sorozatot.
És ez smafu ahhoz képest, Batmannek hány címe, fő sorozata, leágazása, satöbbije volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5052 Dátum: 2010. Február 07., 07:51:22 »
Először is üdv a fórumon.
Másodszor pedig, hú, ez nagyon hosszú lenne. Igen, mai napig jelennek meg képregények, de felsorolni őket nagyon hosszú és nehéz lenne. Hiszen a két nagy kiadó, a DC és Marvel, havi szinten legalább száz képregényt ad ki. Ajánlom a figyelmedbe a Cover Art topikunkat, abba mindig berakjuk, hogy mik azok amik aktuálisan megjelennek odakint.
De az általad jobban kiemelt három címből is rengeteg van. Pókemberből kismillió minisorozat, egyrészes jelent meg, és vagy egy tucat sorozat volt. Összesen minimum 2-3000 füzettel. Supermanből talán csak két fő sorozat volt, de hát az is lassan már a 700. számnál tart, de neki is volt rengeteg maxi és mini sorozata az évek folyamán. Star Warsból pedig rengeteg sorozat van, amik általában mindig egy adott korszakra specializálódnak. Most is talán 4-5 sorozat megy odakint amerikában belőle, és persze ebből is volt rengeteg minisorozat és egyrészes, valamint korábban pl a Marvelnél is volt sorozata.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető red-blue blur22

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • Hammer On The Nail
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5051 Dátum: 2010. Február 07., 05:33:45 »
üdv én msot járok itt mármint az HZS-n először.
Már régóta érdekelnek a szuperhős dolgok .
A filmeket mr majdnem mind be is szereztem de a képregényekkel gondban vagyok kicsit
mert nem tudom hogy mennyi van belőlük vagy gyártják-e még őket
gondolok itt főként pókember,super man és főként DC és Marvel hősökre
ja és igen Star Wars képregények is érdeklnének és elnézést ha nem jó helyre irtam.
szóval a kérdésem az lenne hogy feltudna vki világosítani hogy hány rész jött ki eddig a fenntebb emlitett pókember és superből és a SW-ből és ezekből eddig mennyi magyar.
Jó lenne egy átfogó infó a DC és Marvel összes képregényéről is tudom nagy kérés de nagyon hálás lennék de a fenn emlitett 3at megtudja vki mondani hogy áll az is elég lenne.
előre is köszi :)

Ja és az adminoknak irnám hogy mivel(igaz manga de az is képregény féleség)szoktam szerkeszteni én is ha esetleg van felvétel szivsen jelentkeznék.2éves gyakorlatom van már szóval... :)
szivesen segítenék gyártani a képregényeket.

üdv

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5050 Dátum: 2010. Február 05., 09:44:06 »
Hú, a Siege második számában Őrszem Árny jól kettétépte Árészt! :blink:

Ráadásul ahol Árész belevágott, ott csúnya fekete csápok nőttek ki belőle, amik még a képregény vége felé is ott ágaskodnak... ebből még lesz valami csúnyaság (pl. Sentry bekattan és mindenkinek össze kell fognia ellene).
Összevont üzenet:
A bűnrosszat kifejtenéd nekem kicsit pontosabban? :D

Fordítva: az Ultimates 3 definiálja a "bűnrossz" fogalmát. Állítólag az új Révai Nagy Lexikonban a B betűnél a "bűnrossz" alatt már az Ultimates 3 egyik borítója lesz.
Iszonyat hülyeség volt a történet, összevissza dobált szereplőkkel, borzalmas rajzzal, ami még önmagában véve nem lenne sokkal rosszabb, mint mondjuk a New Ways To Die (legalább Anti-Venom nem volt benne), de a hihetetlenül összeszedett, gyönyörű rajzú, kerek egész Ultimates 1-2 után harmadikként kinyomni ezt az okádékot... erre nincs mentség.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 05., 09:59:49 írta Sepi »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5049 Dátum: 2010. Február 04., 15:37:10 »
Rozsi a Dark Wolverine-ben fogja majd ismét gyepálni a fiát... immár sokadszorra. Way kreativitása nem ismer határokat, mi?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5048 Dátum: 2010. Február 04., 07:09:53 »
Biztos éppen dedikálja az Old Man Logan TPB-ket.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5047 Dátum: 2010. Február 04., 00:52:17 »
Hú, a Siege második számában Őrszem Árny jól kettétépte Árészt! :blink: Egyébként Rozsomák hol a fenében van, ő miért nem ment csatázni Kapiékkal?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5046 Dátum: 2010. Február 03., 18:36:31 »
Ez mi? Avengers classis?  :badteeth:

Katt a képre!

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5045 Dátum: 2010. Február 03., 18:08:46 »
Romita = kockarajz. Kocka = lego.

Beleborzongok még a gondolatába is annak, hogy hogyan fogja ez a majom megrajzolni Vasember új páncélját, ami eleve áramvonalasra és ívesre van tervezve.  :dry: :dry:
Már meg is van:
http://ducky20.uw.hu/Pic/biifsztek/iron_man.jpg
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5044 Dátum: 2010. Február 03., 13:58:06 »
Igazság szerint saját elhatározásból lépett ki a DC-től meg úgy fél-egy évre a képregényírásból is. A Marvel csak felajánlotta neki, hogy exkluzív szerződést kap és szabad kezet, hogy visszacsábítsák magukhoz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5043 Dátum: 2010. Február 03., 11:29:37 »
Elég csak annyit mondani, hogy Jeph Loeb és hogy Ultimate. Ez a kettős együtt messziről elkerülendő, mert olyan veszélyes egyveleget alkot, amelyet kimondani sem lehet. Annyira borzalmas volt Loeb Ultimate-ben végzett munkája, hogy arra jelző sincs. Persze az Ultimates 3-nál csak Loeb másik munkája, az Ultimatum borzalmasabb. Egyszerűen fizikai fájdalmat érez az ember olvasás közben, annyira szar az egész és karakteridegen. Olyan bődületes baromságok vannak benne, hogy az ember nem képes elhinni, hogy annó ez az író képes volt normális történeteket írni. Nem véletlen, hogy a DC annyira igyekezett megszabadulni tőle, de máig rejtély, hogy a Marvel miért vette a szárnyai alá.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5042 Dátum: 2010. Február 03., 11:21:38 »
A bűnrosszat kifejtenéd nekem kicsit pontosabban? :D
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5041 Dátum: 2010. Február 03., 11:18:17 »
Képként beszúrva még mindig nem jó, de ha csak linkként van itt, akkor jó. És igen, jól sejtettem, ez az Ultimates 3-as sorozata, ami természetesen bűnrossz volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5040 Dátum: 2010. Február 03., 10:52:13 »
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 03., 11:17:16 írta Sepi »
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5039 Dátum: 2010. Február 03., 09:37:47 »
Hibás a kép linje, így nehéz lesz megmondani. De látatlanban azt mondanám, hogy az Ultimates 3 lesz az.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #5038 Dátum: 2010. Február 03., 09:31:39 »
Ez a Hawkeye melyik Ulti-képregényben található? .. persze a Mellette található (igen nagy valószínűséggel) Venom miatt kérdem :P :m-venom:
http://1.1.1.3/bmi/i.annihil.us/u/prod/marvel/i/content/11166storystory_full-5140767..jpg
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."