Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 661010 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7977 Dátum: 2016. Január 19., 22:31:42 »
Tényleg. Tapion oldaláról mindig megfeledkezek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7976 Dátum: 2016. Január 19., 21:01:21 »
A Viharsziget http://tapion.tk/ oldalon fent van az egész sorozat magyarul!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7975 Dátum: 2016. Január 19., 10:11:20 »
Az angolt Ultimate X-Men címen szinte bármelyik nagy torrentoldalról.
A magyart maximum a kanadaiaknak tették fel anno, de azok a linkek jó, ha 1-2 évig éltek.
Amúgy papíron közel sem olyan vészes, még mindig borítóár alatt szokott lenni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7974 Dátum: 2016. Január 18., 17:22:35 »
Üdv abban szeretném a segítségeteket kérni hogy honnan lehetne letölteni
Mark Miller - Új világ - X men című sorozatát.

https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%9Ajvil%C3%A1g_X-Men
Ezen a vikipédia oldalon megnézhetitek melyikről lenne szó.

Jó magam az egész sorozatot szeretném letölteni az internetről.
Papír formában azt hiszem manapság már nagyon nehéz lenne megszerezni és ráadásul úgy még egy kisebb vagyonba is kerülne.

Ezért lécszíves segítsetek abban hogy letudjam tölteni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7973 Dátum: 2016. Január 15., 10:39:57 »
Ja, gyakorlatilag igen. De nekem az egész több éves előkészítő munka sem hiányzott, az egybeolvadásokkal meg az építőkkel meg az egész hülyeséggel. Lehet, hogy ha egybe olvasnám el, akkor lenne értelme, de hónapról hónapra nem igazán láttam azt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7972 Dátum: 2016. Január 15., 09:53:21 »
Igazából az egész Secret Wars arra volt jó, hogy eltüntessék az F4-et, és az alterverzumos karaktereket átdobják a 616-ba, semmi másra. Tehát ezért kellett végigszenvedni majd egy évnyi hülyeséget. Ezért teljesen felesleges volt ennyi spin-off füzet indítása, bőven elég lett volna ez a mini is. Még ezt se lett volna szabad 4 füzetnél tovább húzni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7971 Dátum: 2016. Január 14., 23:04:01 »
Én egy nagy kalap fossantásnak látom. De ezen nem veszünk össze.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7970 Dátum: 2016. Január 14., 20:30:33 »
Végetért hát a Secret Wars. Nekem az jutott eszembe, hogy a régóta sikertelen F4-et úgy búcsúztatják, hogy Reed-et, Franklint, Valt és a többi tudóspalántát kvázi istenséggé léptetik elő, ami igen szép főhajtás a nagymúltú csapat előtt. Persze lehet csak én látom így.   :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7969 Dátum: 2015. November 27., 13:29:55 »
Ha nem megy ki a fejemből, akkor igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7968 Dátum: 2015. November 26., 20:56:56 »
@talgaby: Tegnap meglepődve láttam, hogy végett ért a Witchblade, így ezzel lényegében ennyi volt a Top Cow univerzum jelenbeli szála. (A jövőbeli IX szériák még próbálkoznak.) Erről említés szintjén megemlékezel majd a novemberi(?) képregényes piacelemzésben?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7967 Dátum: 2015. Október 25., 22:53:12 »
Úgy néz ki, hogy manapság már bevett szokás, hogy egy nagyobb sztori bevezetése előtt/alatt mindig ilyen lightosabb ellenfeleket ásnak elő. De a zodiákus is előre lépés. Mert uncsi lett volna megint, ha csak sima piti utcai tolvajokkal küzdött volna.  ;)

Amazing Spider-Man Vol (akármennyi) #2
Vol 4.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7966 Dátum: 2015. Október 25., 22:25:00 »
Amazing Spider-Man Vol (akármennyi) #2

Háááát... és egy nagy hát. Többet vártam :-\
Az első, lendületes számhoz képest picit leült a cselekmény, és kedvencünk egy vízalatti Zodiákus bázison b@ssza el a füzet legnagyobb részét. Számomra maga a Zodiákus is max egy Zs-kategóriás bűnbanda.... ezt úgy vélem, hogy Slott is megerősítette egy hatalmas poénnal, amikor egy random Zodiákus katona azt mondja, hogy miért is nem maradt a Hydránál  :lol:
Az se tetszett továbbá, hogy az új ruha már páncélozott is, és lepattannak róla a golyók, így a jó öreg póktempó jelentősége is elveszett... ráadásul a foszforeszkáló trutymó funkciójára még mindig nincs magyarázat a ruháján, ez marad a "trutymó titka"   :cool:
Végül van egy rejtélyes, háttérben ügyködő alakunk, egy halálból visszatért szereplőnk, és egy Nick Furynk, aki megmagyarázza, hogy ő a szarból is várat épít.
Azért várom a következő részt, két hét múlva olvashatjuk. :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7965 Dátum: 2015. Október 19., 18:58:28 »
Nekem is rohadtul elegem van az ilyen "szabadidőautó" szereplőkből, akik azért jobbak bármi másnál a piacon, mert mindenre használhatóak, nem is érti az ember, ki az a hülye, aki másféle autót vesz (mondjuk aki használni akarja valamire). Utoljára talán Thanos sameszei kapcsán akadtam ki ezen.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7964 Dátum: 2015. Október 19., 13:16:29 »
Igen, az írók nem tudnak szabaduni a párhuzamos világoktól. Se a DC-nél, se a Marvelnél. A Secret Wars után tényleg csak egy világ lesz majd?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7963 Dátum: 2015. Október 18., 17:48:43 »
Nekem az egész összecsapott volt. Zavaros háttértörténet, csilliónyi szereplő, akik még a saját tie-injeikben is bénák maradtak. Arra ment ki az egész, hogy megmutassák, milyen kemény valaki, mert meg tudja ölni Peter egy másik univerzumbeli mását. Morlunék - erről már beszéltünk - tök egyengazfickók voltak, akiknek se cool kinézetük, se cool történetük, se cool képességeik. Attól, hogy valaki mindenben nagyon tápos valahogy pont hogy elveszíti az egyediségét. Az sem tett jót a sorozatnak, hogy éppen a sokadik Marvel cím volt, ahol párhuzamos világok szereplői szaladgáltak. (Pre-Secret Wars Avengers, Miles Morales, régi X-ek). Szóval akárhogy olvastam, mindig arra lyukadtam ki, hogy bár mást olvasnék. :D

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7962 Dátum: 2015. Október 18., 16:45:41 »
Igen, de azért kíváncsi lennék, hogyan kezdték a pályafutásukat :D Volt pár jó karakter, de tényleg összecsapták, főleg a végét.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7961 Dátum: 2015. Október 18., 07:55:47 »
Hát az hogy Morlunék az Earth-000 lakói és totemekre vadásznak, nem magyarázat.

Máris többet tudunk  :lol:
Morlun és a bandája egész egyszerűen a totemek életerejét elszipkázva maradnak formában, és az említett dimenzióból indítják időről-időre a vadászatukat.

Idézet
És ha totemeken élnek, miért akarják őket kiírtani?

Szerintem nem akarják, de mivel "elfogyasztják" őket, így előbb-utóbb nyilván el is fogyhatnak. De nem csak Pók-totem létezik, pl. van Párduc-totem, és sosem találod ki, hogy emiatt kivel harcolt Morlun ;)


A Spider-verse nálam is nagy kapufa volt tőle.

Jól indult, de iszonyat összecsapott lett... ezt kivételesen sokkal bővebb lére lehetett volna ereszteni, mert pl. rengeteg karakter ki se tudott bontakozni.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7960 Dátum: 2015. Október 17., 17:07:22 »
Hát az hogy Morlunék az Earth-000 lakói és totemekre vadásznak, nem magyarázat. És ha totemeken élnek, miért akarják őket kiírtani?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7959 Dátum: 2015. Október 17., 09:45:41 »
Slott nálam teljes rejtély. Vagy tök jó dolgokat ír, vagy messziről bűzlik az egész. A Spider-verse nálam is nagy kapufa volt tőle. Sőt, azt kell mondanom, hogy a Superior óta nemigen állt elő olyannal, ami megfogott volna.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7958 Dátum: 2015. Október 16., 23:42:41 »
É Most olvastam egyébként a Spider-verse-t

Akkor vedd elő mégegyszer, mert amiket felsorolsz, azt mind lehet tudni ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7957 Dátum: 2015. Október 16., 12:42:06 »
Én amit olvastam, abban nem Peter volt okos, hanem az ellenfelei hülyék. És ráadásul rég abba kellett volna hagynia a szuperhősködést, mert több gonoszt teremtett, mint akit eltütetett. Most olvastam egyébként a Spider-verse-t, és végig vártam, hogy elmondják, miért csak a póktotemeket vadásszák, és honnan jöttek Morlunék, de úgy látszik, ezt Slott se tudja...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7956 Dátum: 2015. Október 11., 23:39:00 »
Ezek számomra a reboot óta what if történetek. Jobbak, rosszabbak, érdekesek, vagy nem, de what if-ek. Valszeg ez már így is marad.

Ráadásul követhetetlen az egész. Túl vagyok a Point One-on, ami után nem hogy okosabb lettem, ahogy egy bekapcsolódási pontnál illene, de jóformán azt se tudom, merre van ez az új univerzum arccal előre.
Amit tehetünk, hogy sorban leszüreteljük az első számokat, aztán ami érdekes, azt követi az ember tovább. Az ASM pl. a hibái ellenére érdekel, de a Point One-ból kiinduló 5-6 sztorivonal fele nagyon nem fogott meg.



Idézet
Szerintem zseni nem volt soha, csak nagyon okos

...és egy kicsit lúzer típus, vagy ahogy ő hívta, "Parker-szerencse" ;)
Szerintem ez pecsételte meg a sorsát, és hogy nem volt túl nagy önbizalma sosem, hogy elhiggye, többre is képes. Hányszor marcangolta azért is magát, hogy egy szupermodellel kufircol?  :stupid:
Na ehhez képest valóban nagy ugrás az, amit Slott csinált vele.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7955 Dátum: 2015. Október 11., 22:56:06 »
Annyi módon meg lehetne változtatni az életét anélkül, hogy gazdag feltalálót csinálnánk belőle...

Igen, de azon filóztam, hogy ha fedné a valóságot az a dolog, hogy PP ilyen-olyan zseni (minden TOHOTMU és erőlap magas intelligenciával jellemzi), akkor érthetetlen, hogy hosszú-hosszú évekig miért nem élt ezzel a született tehetségével? (persze tudjuk, hogy az írók, de...). Ugyanis nem életszerű, hogy egy tudós-zseni ennyire ne "találja fel magát" az életben, és csak fotóriporterkedésre pazarolja az életét, amit ráadásul még kókler módon is végez: hisz sosem a magas képminőségért dicsérte meg JJJ vagy Robbie, hanem hogy jó közelről készítette őket.
Simán alap lett volna, hogy PP már a legeleje óta kihasználja a Pókemberként köttetett ismeretségeit, és már régen "beprotezsálhatta volna magát" Stark egyik cégébe valami kutató-fejlesztőként, amivel minimum a százszorosát kereste volna, mint mezei fotósként.
Oké, hogy ez nem lett volna annyira izgalmas, mint amikor azt figyeltük, ki tudja-e kesselni a havi lakbért Mrs. Mugginsnak, vagy megszökik a tetőablakon át... de na. :P

De az intelligenciának nem kell egybeesnie az érdeklődési körrel, annak meg a hivatástudattal. Peter nagyon okos. Szerintem zseni nem volt soha, csak nagyon okos, bár Slottnál egyértelműen az utóbbi. Nyilván valami nem volt meg benne, ami ehhez kell. A Pókemberkedés mellett soha nem ment volna a laborban dekkolás, a pénzügyi részéhez meg soha nem volt se tehetsége, se affinitása. Az emberek persze változnak persze, de amit most tesz, az nekem túl nagy ugrás. Amit Slott csinál azt én betudom a rebootnak (mármint nem a mostaninak, hanem a gyalázatosnak). Ezek számomra a reboot óta what if történetek. Jobbak, rosszabbak, érdekesek, vagy nem, de what if-ek. Valszeg ez már így is marad.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7954 Dátum: 2015. Október 11., 21:33:55 »
Annyi módon meg lehetne változtatni az életét anélkül, hogy gazdag feltalálót csinálnánk belőle...

Igen, de azon filóztam, hogy ha fedné a valóságot az a dolog, hogy PP ilyen-olyan zseni (minden TOHOTMU és erőlap magas intelligenciával jellemzi), akkor érthetetlen, hogy hosszú-hosszú évekig miért nem élt ezzel a született tehetségével? (persze tudjuk, hogy az írók, de...). Ugyanis nem életszerű, hogy egy tudós-zseni ennyire ne "találja fel magát" az életben, és csak fotóriporterkedésre pazarolja az életét, amit ráadásul még kókler módon is végez: hisz sosem a magas képminőségért dicsérte meg JJJ vagy Robbie, hanem hogy jó közelről készítette őket.
Simán alap lett volna, hogy PP már a legeleje óta kihasználja a Pókemberként köttetett ismeretségeit, és már régen "beprotezsálhatta volna magát" Stark egyik cégébe valami kutató-fejlesztőként, amivel minimum a százszorosát kereste volna, mint mezei fotósként.
Oké, hogy ez nem lett volna annyira izgalmas, mint amikor azt figyeltük, ki tudja-e kesselni a havi lakbért Mrs. Mugginsnak, vagy megszökik a tetőablakon át... de na. :P
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7953 Dátum: 2015. Október 11., 17:54:57 »
Azt se tudom, hogy az SW-ben mi történt. Jött ki új rész az alapsztoriból?

Nem tudom, mert azt nem követtem, viszont már túl vagyok az SW utáni

Amazing Spider-Man Vol (akármennyi) #1-en

Ahogy a címből is kiderül, Slott tovább emelte a tétet, és Pitbulltól lenyúlva, "Mr. Worldwide"-ot csinált csóró Pete haverunkból. Tehát úgy tűnik, végérvényesen változott az évtizedekig fenntartott status quo, és Slott elvitte arra a szintre hősünket, hogy tehetsége révén most már nemzetközi vállalatvezetővé avanzsált. Szerencsére ezt helyén tudta kezelni az író, amikor egy újságíró karakter által kikacsintott felénk, miszerint a milliomos Parker, és testőre, Pókember csakis a szegény ember Tony Starkja lehet. Slott ezzel előrefutott, és nem hagyta, hogy ezt a rajongók tegyék meg vele különböző fikafórumokon.
A sztori egyébként végig pörgős, humoros, volt valami bunyó is a Zodiákussal, de megmondom őszintén, hogy egész végig csak arra tudtam gondolni, hogy "úristen, ez már nem az a Pókember, akit én régen megszerettem". Az új kütyüi, a fullextrás pókmobilja (ami akár egy Vasember páncélként funkcionál), és minden újdonság egyszerre tódul az ember képébe, és letaglóz. Ennek ellenére nem mondom azt, hogy utálom, és vissza a régit, mert Slott el tudta érni ismét, hogy érdekessé tegye Pókember karakterfejlődését. Ha nincs a bazinagy cliffhanger a végén, még akkor is azt mondom, hogy ide a következő számmal, mert érdekel a sztori folytatása, mégha egy-két könycseppet el is morzsolok a "csóró Pete-korszak" iránt.

Na, elolvastam.

Az én fő bajom, hogy ami most Peter, az már volt máshol. Ezt tudta ilyen vagy olyan módon Wayne, Stark, Richards, Pym, Forge, Ozymondias, etc. Annyi módon meg lehetne változtatni az életét anélkül, hogy gazdag feltalálót csinálnánk belőle...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7952 Dátum: 2015. Október 10., 11:29:44 »
Titkos Háború 6:

Fátumék még mindig a szökevényeket keresik nem túl nagy sikerrel. Egyelőre csak Thanos három csatlósát sikerült befogniuk, de nagy segítségükre ők sem voltak. Valéria egyre inkább biztos benne, hogy az apja hazudik nekik. A két végső világ Reed Richardsa közben a bolygót kutatja, és azon polemizál, hogy érdemes-e káoszba fordítani a meglévő rendet. Mindenesetre a kezdő lépést mindketten megtették már. Ulimate Reed egy "prófétát" vet be Fátum ellen (valószínűleg Maximus az Thanos bandájából), aki istenkáromlókból gyűjt sereget és indul meg Fátum palotája felé. 616 Reed pedig a két Pókembert küldi a kastélyba, hogy derítsék ki, mi Victor erejének a forrása. A Pókemberek Valériába futnak Fátum kertjében, aki már előttük megtalálta lejárót a föld alá. Útba igazítja őket, de nem tart velük, mert fél, hogy milyen titokra jönne rá a saját apjáról. Szokás szerint furcsa mód természetesnek veszi behatolásukat és hogy Peter ismeri őt. Akit aztán a föld alatt újabb ismerős köszönt, a Molekulaember, aki elárulja nekik, hogy ő maga az a hatalom, amit keresnek.

A felszínen Fátum a Csatavilág egyes részeinek vezéreire bízza a frissen felbukkant próféta elpusztítását... Mr. Sinisterre, a Maestrora, A Koboldkirálynőre és Apokalipszisre. Mint kiderül Mr. Sinister azonban idő közben összeszűrte a levet a menekülő Marvel Kapitánnyal, aki meggyőzi, hogy ne teljesítse az isteni akaratot. Megint máshol T'Challa és Namor rábukkannak Dr. Strange Sanctum Sanctorumjára. Strange öröksége mindössze két tárgy, amit a számtalan világok darabkáin talált. Egy eszköz, ami bárhová elteleportálja őket és egy...  Végtelen kesztyű.

Otthon a palotában Susan esti mesét mesél Franklinnek a hős Fantasztikus Négyesről. Ben Grimmről, Susan és Johnny Stormról és az apjukról Franklin Stormról. Elmeséli, mint már számtalanszor, hogy hogyan halt meg Franklin Storm, hogyan sietett a segítségükre Franklin papája, Fátum és hogyan teremtette meg ezt a világot, melynek maga a Fáklya lett a napja. És Ben bácsi? - kérdezi Franklin. Az egy másik mese máskorra.

A Fal. Thanos beszélget a Marvel zombikat a világtól elválasztó gigászi építménnyel. Egy történetet mesél neki a hős Fantasztikus Négyesről, akik számtalanszor útját állták már Fátum doktornak. Egy történetet hazugságokról és igazságokról. És amikor végez, az óriási struktúra megremeg, és a hatalmas Ben Grimm elindul Fátum kastélya felé.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7951 Dátum: 2015. Október 09., 20:06:45 »
Thor meg nő :)

Hova nő már?  ;D
Volt egy rakat Thor az SW-ben, nem? Kíváncsi vagyok, hogy még mindig a női Thort erőltetik majd, vagy végre rend lesz, és egyet kineveznek  KanThornak  :hehe:

A heti adagban van még Invincible Iron Man #1 és valami Point One #1, szerintem ma azokat is górcső alá veszem.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7950 Dátum: 2015. Október 09., 14:02:23 »
Thor meg nő :)
A leggázabbak a fiatalon megfagyott karakterek, mint szerencsétlen Fáklya, aki negyven éven át élt abból, hogy a Lény fenekét sütögette, hahaha. Jubilee ehhez képest valóságos kaméleon.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7949 Dátum: 2015. Október 09., 07:18:55 »
A V2-vel ellentétben ő nem mondott le a Pókemberkedésről, a füzet elején PP nyomul a pókmobillal, stb, csak a második felében lesz Prowler az ő pók-alteregója, a buzilagzi utáni Zodiákus harcban.
Igen. Most már második nekifutásra leesett nekem is.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7948 Dátum: 2015. Október 09., 00:36:38 »
A legtöbbet szerintem Nick Fury változott, hisz nigger lett  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."