Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659179 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7767 Dátum: 2015. Február 05., 13:27:02 »
Azt hiszem be kellene izzítanom azt az Agent Carter tv sorozatot, ami úgy tudom, szintén az ötvenes években játszódik.

Inkább negyvenes évek vége ;)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7766 Dátum: 2015. Február 05., 12:48:33 »
Hát elég fura élmény a Wolverines, de legalább történik valami. Szerintem jól érzékelteti Mr Sinister súlycsoportját, hogy az ellene való harcig el se jutnak, a végén az X-ek belépője meg kifejezetten jól sikerült.
A Hulk sem rossz, a címlap alapján valami hülye bunyóra készültem (amúgyis, ki nem sz.rja le ezt a zöld spinét?), de kellemesen csalódtam.
Ellentétben az Angelával, amit nem egész a felétől már csak végigkattintgattam. Kábé olyan izgi volt, mint egy magyarázó jegyzet a Szilmarilokhoz: aki két oldal után még ébren van, az meg is érdemli (igyon kevesebb kávét). Valakit komolyan érdekel, hogy a Jüttenbuttomba özönlő sötét brokkerek szövetséget kötöttek a húttamattákkal, de ezt keresztülhúzta a zsizsikek brondabrandija, és hátrahagytak egy zullaprukkot... na és Angeláról most majd az is kiderül, hogy a nagy német államhölgy elveszett testvéröccsunokája, eredeti neve Angela Markol, most is azért jött Merkel Budapestre, hogy a magyar orkoktól megkérdezze, hogy nem látták-e valahol, mert ha igen, akkor ő a másik irányba megy. Angela sidekick-csajszija meg tényleg side és mindenféle más kick-ek iránti vágyat kelt fel az emberben, nem is emlékszem, mikor akartam utoljára bármilyen képregényszereplőt ennyire összerugdosni. Az Isten is arra teremtette, hogy bedarálja valami kósza Doombot vagy Malekith a nyakába akassza a lábait (a többi része hátrahagyásával).

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7765 Dátum: 2015. Február 05., 11:38:48 »
Mivel most nincs se X-Men, se Spider-verse, így a gyér(nek tűnő) heti adagból a Wolverines-re vetettem rá magam elsőként, hátha kisül belőle valami... sajnos azt kell mondanom, hogy nem. Az egész átment valami dr. parnasszus-szerű baromságba, a készítőket én kényszergyógykezelésre küldeném  :badteeth:
Viszont az Ant-man-hez készült prelude belelapozva érdekesnek látszik, pedig én nem nagyon kedvelem az ilyen filmkiegészítő előzmény-utózmányokat, meg egyáltalán a filmképregényeket (ja, van Age of Ultron prelude is). Howard Stark szerepeltetése örvendetes, Pym úgy tűnik, hogy valóban Howard kortársa lesz, aki a héten még felbukkan az Operation S.I.N-ben is. Azt hiszem be kellene izzítanom azt az Agent Carter tv sorozatot, ami úgy tudom, szintén az ötvenes években játszódik.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7764 Dátum: 2015. Február 04., 17:46:48 »
Pedig az pont jó volt.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7763 Dátum: 2015. Február 04., 17:22:50 »
A Spider-Man 2099 is kaszát kap...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7762 Dátum: 2015. Február 04., 13:43:12 »
Lehet már tudni valami biztosat, hogy mi lesz a Secret Wars után; azon kívül, hogy ,,minden más lesz''?  :badteeth:

Látom, néhány cím meg fog szűnni most ill. a következő pár hónapban (New Avengers, Avengers, X-Force, Secret Avengers, All-New X-Factor, All-New Invaders, All-New Ghost Rider, stb.)...
Vajon a többi cím is megy a süllyesztőbe? Vagy újraindul megint a számozás?  :headscratch:

Teljesen megszűnnek majd dimenziók? A végén csak egy marad?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 04., 17:35:24 írta Asys »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7761 Dátum: 2015. Február 02., 00:03:07 »
És sebességmezőként használtam, de inkább a NewGent kérdezd, ők viszik a Flasht.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7760 Dátum: 2015. Február 01., 21:51:24 »
Valaki meg tudná mondani, hogy a Speed Force-nak mi a neve magyarul?
http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_Force

Nagy segítség lenne, mert fordításhoz kellene. Előre is köszi.  :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7759 Dátum: 2015. Január 23., 23:28:37 »
Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki tér vissza előbb, Rozsomák vagy X professzor?  ;D
És mikor lesz Thor ismét méltó Mjölnirre?  ;)

És tudjuk már, mit suttogott Nick Fury a fülébe, amitől hirtelen méltóságát vesztette?
(remélem nem azt, hogy buzi-evagy)  :hehe:

Hallottam egy olyan verziót, hogy valójában csak az ultimate univerzumot akarják kinyírni, és megmenteni belőle, ami jó

Ezzel ki tudnék békülni, de akkor rengeteg duplikáció lesz?  :nemtudom: Mert Pókemberből elfér egy PP meg egy Morális egymás mellett, egy univerzumban, de a többi Marvel karakterből bőven elég lenne egy is (ráadásul jelen pillanatban az ulti PP is él). Vagy azt is el tudom képzelni, hogy "csak egy maradhat" felkiáltással a Marvel kiválogatja a karaktereket, és akiből az Ulti változat nekik jobban tetszik, az marad, és a 616-os kuka, és vicaverza.

"Once a scanlater, always a scanlater."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7758 Dátum: 2015. Január 23., 16:37:02 »
Hallottam egy olyan verziót, hogy valójában csak az ultimate univerzumot akarják kinyírni, és megmenteni belőle, ami jó, szóval az alap univerzumban nem lennek nagy változások, csak hogy pár karaktert átraknak bele. Ennek azért némileg ellentmond pár nyilatkozat meg az összes hülye poszter is.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7757 Dátum: 2015. Január 23., 16:31:00 »
Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki tér vissza előbb, Rozsomák vagy X professzor?  ;D
És mikor lesz Thor ismét méltó Mjölnirre?  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7756 Dátum: 2015. Január 23., 15:57:40 »
Valami egészen elképesztő, ami a Marvel-nál megy már egy jó ideje...  :dry:
Egyre több az újonnan kitalált, behozott, teljesen felesleges karakter, egyre kiábrándítóbbak a történetek, a crossoverek, nem tudnak mit kitalálni a hősöknek, a hősökről...  :-\
Nagyon elindult a lejtőn az egész...  :(

Gondolom, májusig összeeresztik az Illuminati-t az Angyalokkal, hogy aztán kibékülve lenyomják Thanos-t és brigádját!
Aztán jön a ,,Marvel-verse'', ami Secret Wars néven fut és mindent megváltoztat majd!!!  :badteeth:
Meghal pár hős, amúgy is feláldozhatónak tűnő verziója és le a nyakam, hogy majd olyan hőscsapatok lesznek, ahol mindenki másik dimenzióból van...
Tudom, kicsit Exiles szagú, de hát akkoriban az sikeres volt, egy darabig...

Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki tér vissza előbb, Rozsomák vagy X professzor?  ;D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7755 Dátum: 2015. Január 22., 13:21:54 »
Aztán kiderült, hogy Peter mégsem halt meg és azért nem mert... hát nem... és azért nem került elő... mert nem akart :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7754 Dátum: 2015. Január 22., 13:08:20 »
Szerintem az Ultimate-nek az tett be, hogy hosszú távon nem elég érdekes és újító az, ha sorra mindenkiről kiderül, hogy seggfej, főleg nem az elsődleges karakterekről. Lehet Rozsomák sötétebb, Hulk vadabb, AK ütömvágom, de MINDENKI azért ne legyen gyilkos állat. Hank Pym rovarirtóval fújja le a feleségét? Hulk megeszi, aki az útjába kerül? Rozsomák ledobja Küklopszot a szakadékba, hogy megszabaduljon tőle? AK félig agyonrugdossa Pym-et? Jean Grey már a fene se tudja, miket művelt, de valami egészen bonyolult és idióta gonosz terve volt és hadat üzent az X-eknek? Az amerikai kormány meg először lepakolja a mutánsokat egy terméketlen földdarabra, aztán még azt is visszavonja és megtámadja őket? Végül meg mindenki megdöglik? Rozsi, Küklopsz, Peter? Ameddig ezt ellensúlyozta az újdonság meg a jó sztorik, még mehetett a szekér, de aztán egy idő után már másból sem állt az egész sztori, mint halálból és halálból. A szellemeket látni ingyen sem akarom, főleg nem, hogy jegyet is vegyek rá!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7753 Dátum: 2015. Január 22., 12:38:31 »
Az Ultimate szerintem jól indult aztán elszaródott. Amúgy meg tök nem érdekel a reboot. A címekben magukban is egyfolytában retconálnak mindent, most kapunk egy átfogó company rebootot, nagy ügy. Főleg, hogy amúgyis mindenki csak szapulja az aktuális sorozatokat, akkor meg nem mindegy? Legalább nem azt csinálják mint a DC, hogy a ténylegesen érdekes sorozataikat beáldozzák a lapos, setét N52nak.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7752 Dátum: 2015. Január 22., 12:36:05 »
Azt fogják csinálni szvsz, mint amit tettek Peterrel. (Csak pl. nála visszacsinálják remélhetőleg.) Szóval nem lesz ez példa nélküli. Hogy ez jó vagy rossz, jó kérdés. Valószínűleg rossz, Peter esetében meg jó.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7751 Dátum: 2015. Január 22., 12:29:05 »
Olyan negatív vagy :D Laura mindeközben amúgy az Ultimate világban van épp a fiatal X-ekkel :D

Amúgy oké... talán Ultimate szintű újítás nem kéne :D Azért az inkább volt rossz, mintsem jó :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7750 Dátum: 2015. Január 22., 12:07:49 »
Ha tényleg rendes rebootot dobnak be és nem olyat, mint a DC a n52-borzalmával akkor oké jöhet :D Csak ne legyen áthallás a régivel meg ellentmondás a címek között és jöhet :D

Jött is, úgy hívták, Ultimate univerzum. Szerencsés vagy, egyből elolvashatsz belőle vagy ötszáz füzetet :D de hogy ezt a 616-tal akarják megcsinálni...
Mondjuk ha a Wolverines 3-ban megnézem Fantomellát vagy kijafrancot a mutáns hiénapudlijával, akkor azt mondom, a reboot túl jó ennek az univerzumnak. Jézusom, ki találja ki ezeket??? A legrosszabb, hogy maga a történet kellőképpen hülye és vicces ("Hőkamera?! Ki az, aki arra ébred, hogy lángol, és ellenőrzi, hogy biztosan lángol-e?!" "Ezek szerint a Megtorló..."), az iszonyat elcsépelt főszereplő nélkül szétröhögtem volna magam. De könyörgöm!!! Nézzük meg, honnan jött:
1. Volt Küklopsz, a jóképű balfasz, és Rozsomák, a nyomi menőcsávó
2. Belőlük összerakták Gambitot, a jóképű menőcsávót
3. Őt egy az egyben lekoppintották Fantomex-szé, még a francia hülyeséget is
4. Fantomexet szétszedték egy másik Fantomex-szé és egy Lady Fantomex-szé
5. És most itt van Puncinella, az eredeti karakter-design csodája. Bónuszpont, hogy maga mellé kap egy egész halom rossz Rozsomák-másolatot. Majd biztos sztorizgatnak: "Te hányadik generációs Logan-koppintás vagy?" Olyan lesz a társalgás, mint az SZTK-ban a belgyógyászaton:
- Neked van adamantium csontvázad, Laurám?
- Ehh, Puncinella kedves, tudod hogy van ez, én csak karmokat kaptam. A lábamban különösen nagyon szaggat éjszakánként. Kérdezzük meg a szőrös fiatalembert!
- Hagyjanak békén, nyanyák, nekem volt adamantium csontvázam, csak kivették, vagy azóta visszatették, vagy a fene tudja, hol tart a kontinuitás.
- Kontinuitás, arra nekem is kell mennem. A proktológia mellett van a labor a harmadikon, nem igaz, Daken úrfi?
- De ma nem rendelnek, csak kedden hattól hat tízig és az utolsó húsz percben már nem adnak sorszámot... én kénytelen voltam elmenni a privát praxisába a Pléh Suszterúrnak és ott kaptam karmokat... aztán az apám kivágta belőlem...
- Na, Mindannyiunk Szent Indigójáról vagy jót, vagy semmit!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7749 Dátum: 2015. Január 22., 11:58:23 »
Rég volt már, mikor a Marvel másolta a DC-t, nem?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7748 Dátum: 2015. Január 22., 11:30:18 »
Marvel Comis: The house of bad ideas.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7747 Dátum: 2015. Január 22., 10:50:41 »
Ezt mondom, hogy milyen optimista vagy!  ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7746 Dátum: 2015. Január 22., 10:49:45 »
Fontos meglátni a dolgokban a jót, ha megvan rá a 0,000000000000001% esély rá, hogy jól sül el :DDD

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7745 Dátum: 2015. Január 22., 10:35:39 »
De kis optimista vagy... :) Én félek ettől az egésztől.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7744 Dátum: 2015. Január 22., 09:11:28 »
Ha tényleg rendes rebootot dobnak be és nem olyat, mint a DC a n52-borzalmával akkor oké jöhet :D Csak ne legyen áthallás a régivel meg ellentmondás a címek között és jöhet :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7743 Dátum: 2015. Január 22., 08:59:17 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7742 Dátum: 2015. Január 21., 15:59:04 »
Lehet Rozsomákot tiltották ki Vida Ildikóból?  :badteeth:
Volt már gondja apósjelöltekkel Japánban  :lol:

Mostanság csak a Spider-verse lekövetésére volt időm, X-fronton az új omega-szintű mutáns sztorijára vagyok még kíváncsi. Morális Pókon meg elgondolkodtam, hogy pályázhat a legtöbb sorozatban egyszerre felbukkanó szereplő címére így Rozsó után (Saját sorozat, Ultimates, valamelyik X-Men, Spider-verse), és egyikben se utalnak természesen a másik címre.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7741 Dátum: 2015. Január 21., 15:09:45 »
A torrenteket böngészve feltűnt a "Vida Após Logan". Ez vagy a Life After Logan spanyolul, vagy jobb lesz sürgősen leszállni Vida Ildikóról :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7740 Dátum: 2015. Január 21., 12:54:44 »
Pedig a mostani dupla annualt nyugodtan "megveheted" :D Teljesen jó ki sztori van benne :) (bár még csak az elsőt olvastam meg)
elkezdtem olvasni de nem kötött le. Mondjuk alapból nem szoktam szeretni az anualokat.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7739 Dátum: 2015. Január 21., 12:50:41 »
Pedig a mostani dupla annualt nyugodtan "megveheted" :D Teljesen jó ki sztori van benne :) (bár még csak az elsőt olvastam meg)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7738 Dátum: 2015. Január 21., 12:11:28 »
Még létezik az Astonishing? :D Brian Wood X-menjét nem olvasom elvi alapon. De amúgy is azt írtam, hogyx a Bendis X-eket szeretem, ami az All new meg az uncanny, de tény, hogy a jelenlegi sztori kicsit egyhelyben evez (az annual meg nem érdekelt, pedig elvileg fontos dolgok vannak benne).
Silver Surfer elvileg jó, de megvárom az ohc-t belőle (és lesz Ms Marvel ohc is idén, aminek nagyon örülök, Kamala FTW!)