Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659845 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7467 Dátum: 2014. Szeptember 18., 13:30:41 »
A független oldalak eléggé szétdicsérték az első számot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7466 Dátum: 2014. Szeptember 18., 12:33:25 »
én ha most 10 évig nem látok DoFP omázs borítót akkor is korai lesz... :rolleyes:
Multiversityt olvassa valaki? Várni akartam a trade-ig mint az Annihilatorral. de túl nagy a hype, meg ugye Morrison, szóval muszáj olvasnom folyamatosan és eddig nagyon jó (Doc Fate "Hey Presto"-ján eléggé felkacagtam).

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7465 Dátum: 2014. Szeptember 18., 12:25:20 »
Jó rég nem követem már az Avengers-t, most jött egy .1-es szám, gondoltam, megnézzük, hátha kezdődik valami, ahol be lehet lépni. Erre Hyperion szenvedett végig egy olyan sztorit, amit Superman valószínűleg kétévente letol (jaj, én erős vagyok, ők meg gyengék, most mi lesz, jaj). A következő normál számozású rész, a 35 meg igazi Hickman: már a borító tájékoztat arról, hogy már csak 8 hónap, és akkor majd történik valami. Pont. Azaz WTF??? Aztán a sztori második fele lehet, hogy érdekes, de az első annyira nem szól semmiről, hogy a másodikra teljesen elvesztettem az érdeklődésemet. Valaki majd lécci szóljon, hogy később érdemes-e visszaolvasni, bár sejtem a választ... :D
Ja és nyavalygós napot tartok: a Wolverine and the X-Men 9 ugyanolyan, mint 1-től 7-ig volt: irgalmatlanul semmilyen és vontatott. A vol2-ből csak a 8-ast ajánlom. Mondjuk azt nagyon :-)
A Hulk viszont jó, a Doc Green-es sztori ígéretes. Bár most várható egy kis üresjárat, amíg részről részre újabb gamma-lényt intéz el. Ezzel kapcsolatban tetszik az enyhén DoFP-os címlap, remélem, előbb-utóbb belefér egy egy-az-egyben másolat is, mondjuk Logan helyett Skaar-ral, Kitty helyett Thundrával :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7464 Dátum: 2014. Szeptember 17., 15:05:12 »
Meg aztán Coulson is amolyan feltámasztott izé. A Fekete Özvegy meg nő, és ugye a medve nem játék, a nő nem ember. Rhodey néger, hagyjuk is. Sólyomszem meg mittomén :P

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7463 Dátum: 2014. Szeptember 17., 11:53:04 »
bár Vasembernél, ha a sisakja nem levehető, elvileg hivatkozhatnak arra, hogy csak a páncél van a dobozban, Tony otthon üldögél :D
:lol: Ez rendben van. Végül is, a Vasember 3-ban láthattuk, hogy csinál ilyet :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7462 Dátum: 2014. Szeptember 17., 11:17:05 »
Vasember, Sólyomszem, a Fekete Özvegy, Fury és Coulson figurái viszont magasabb kulccsal adóznak :D bár Vasembernél, ha a sisakja nem levehető, elvileg hivatkozhatnak arra, hogy csak a páncél van a dobozban, Tony otthon üldögél :D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7461 Dátum: 2014. Szeptember 16., 22:12:13 »
Oké, de a mutánsok a képregények szerint sem emberek :D Legalábbis nem homo sapiensként hivatkoznak magukra és rájuk, hanem homo superiorként :D

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7460 Dátum: 2014. Szeptember 16., 19:54:37 »
És az alapvető probléma egy szánalmas megnyilvánulása, amitől a két nagy kiadó szenved:

http://index.hu/tudomany/til/2014/09/15/a_mutansok_nem_emberek/

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7459 Dátum: 2014. Szeptember 10., 21:20:28 »
Úgy látszik, ott is forgóajtó van a dutyin.
Vagy fotocellás. Hogy néha úgy tűnjön, zárva van. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7458 Dátum: 2014. Szeptember 10., 20:34:54 »
Egyelőre tetszik a Death of Wolverine, a rajzok McNivenhez méltóan kiválóak, csak Kardfogú tűnik a szőrénél fogva előrángatottnak, hiszen őt AZ ELŐZŐ RÉSZBEN tette hűvösre a SHIELD. Úgy látszik, ott is forgóajtó van a dutyin.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7457 Dátum: 2014. Szeptember 08., 22:44:18 »
Én nem tudom, mi a nagyobb probléma... hogy a történet simán butaság volt, hogy az egyetlen jó elemből (titkok kiderülnek) nem sikerült kihozni az ég egy adta világon semmit, vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.

Nem tudom mit vártál a "titkoktól" szerintem ahhoz képest, hogy egy olyan univerzumról beszélünk, ahol hőseink élete percről-percre dokumentálva van egész jól beleszúrták a titkokat és végre teljesen korrekt módon sikerült behozniuk Angelát :D

vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.
khmm..Scalped, Punisher Max, God butcher...khmmm
csak a szuperhős sztorikkal van baja
Még ez sem igaz, mert az Astonishing Spider-Man & Wolverine valami eszméletlen király. Sőt, a Rozsomák sztorijai sem rosszak.
De amúgy Bendis is hasonló betegségben szenved, neki is inkább a krimi az erőssége.

Nem ismerem a munkásságát, szóval ez a rész no comment részemről (illetve az astonishing w&s az a időugrálós történet? mert akkor azt olvastam, vegyes felvágott volt nekem sok jó és nem annyira jó dologgal), viszont itt mi történik? Tudom, hogy event, de akkor is, a felét a Holdon töltik, ahol nem történik semmi, nem értünk semmit a kiegészítő sztorik nélkül, az egyetlen titok a főszálban az Fury, abban meg mindenki egyet értett talán, hogy az baromság... Meg lehet nézni az egyesek részek honnan indulnak el és hova jutnak a cselekményben. De még csak király karakter interakció sincs, mert amit érdekes lenne végigkövetni (Kapitány - Fury szál, Midas-Orb-Hősök szál) az is elszáll a szélben, ott sem volt. Tudom, hogy teljesen más világ volt még, de akkor is csak a Titkos háború jut eszembe, ahol akármelyik részt kinyitod, kapsz egyrésznyi viszonylag kerek sztorit.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7456 Dátum: 2014. Szeptember 08., 20:12:01 »
Bár, ebből a mindentudó Furyból azt is kinézem, hogy megtudta a kalapácsot leállító asgardi varázsszót és azzal kapcsolta le a pörölyt. Most meg újra bootol a rendszer...

Az asgardiak köztudomásúan nem épp a galaktikus technikai élvonalat képviselik, szerintem Mjölniren még Commodore-Basic fut. Fury meg ezek szerint nem Thorhoz beszélt, hanem a Mjölnirhez: "Thor, figyelj csak... SYS64738!!!" Thor meg azóta emelget, ahelyett hogy nyomna egy RUN STOP + RESTORE-t. (Tudja valaki, hogy miről beszélek? Vagy segítsek annyit, hogy Basicben programozni olyan, mint tamagocsit etetni billentyűzeten? :D )

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7455 Dátum: 2014. Szeptember 08., 20:06:45 »
Az oké, hogy kék terület, de az múltkor még - legalábbis a magyar X-Men Főnixes különkiadásában - eléggé korlátozott dolog volt kb a Szemlélő kis fészke meg körülötte a "kert" :D Azt puff, Thor meg nagyjából a nagy büdös semmi közepére zuhant minimum látótávolságon kívül, elvégre otthagyták :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7454 Dátum: 2014. Szeptember 08., 18:44:20 »
Régebben meg voltam róla győződve, hogy Thornak nem kell méltónak lennie a pörölyre; ő a főnök és kész, és azt csinál vele, amit akar - de ha nem nála van, akkor használhatja más, akinek viszont már méltónak kell lennie. Nekem csak kb. a filmmel (amiben ez nagyon fontos elem) egyidőben megjelent képregényektől kezdve derült ki, hogy Thornak is felvételiznie kell. Tudja valaki, melyik a legrégebbi szám, amiből ez kifejezetten kiderül?
--
Utánanéztem, elvileg már a nyolcvanas évektől így van.
--
Azt meg senki ne mondja nekem, hogy például Ben Grimm, aki nem tudta felemelni a pörölyt, nagyobb paraszt Thornál!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 08., 18:55:42 írta Inner Circle »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7453 Dátum: 2014. Szeptember 08., 14:50:08 »
bár kérdés hogy a rákban lélegzik a holdon 0.o?
Szemlélő otthona a Kék területen van, ahol van lélegezhető atmoszféra.

Amit meg írtál: akár, meg persze, bármit meg lehet magyarázni. De a nagy baj, ha már nagyon kell magyarázni.
Meg amit Inner Circle korábban írt:
Idézet
Na igen. Eddig Mjölnir nem azt nézte, hogy az emelgető jelölt magáról mit gondol, hogy méltó-e; a fiatal Thor már rég méltónak gondolta magát, mégse ment, de még Fátum is nagy arccal állt oda, hogy ez a Thor de flanc, itt senki sem tud úgy, ahogy én tudok, oszt mégsem. Mjölnir másik adatbázist nézett.
Szóval még ez is sántít.

Bár egyébként nem először szúrják el ezt az egész Mjölnirre méltó dolgot. A nálunk is olvasható 8-as évszámban, amikor a Baljós Légió Dr. Spektrumának gonosz ékköve átveszi Thor elméje felett a hatalmat, rövid időn belül kihull a kezéből a kalapács, és ez is okozza vesztét. Végül szépen meg is magyarázza, hogy milyen jó kis óvintézkedés is ez.

Ehhez képest a Blood and Thunder történetben (nem olvastam, csak egy rövid összefoglalót) Thor valami mágia hatására megkattan és halomra veri Béta Ray Billt, Ezüst Utazót meg még egy rakás másik alakot. De a pöröly végig vele van, szinte ki sem esik a kezéből.

Szóval már korábban is szúrták el ezt a dolgot, most sem lepődök meg igazán.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7452 Dátum: 2014. Szeptember 08., 14:39:14 »
Szerintem a kalapács Thor lelkét vizslatja és Thor értékrendszere szerint értelmezi a "jót" és Fury szerintem feldobott neki valami erkölcsi dilemmát vagy valami hasonlót, amitől elültette Thor lelkében a kétkedést és ezt találta méltatlannak a Mjölnir... bár kérdés hogy a rákban lélegzik a holdon 0.o?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7451 Dátum: 2014. Szeptember 08., 14:02:55 »
De jaj az ellenségnek a nehéz napokban, én tényleg nem b_szogatnék egy asgardi harci istent, ha éppen, hm, ingerlékeny. Lesz ott nagy kuss a hímek közt, ha jót akarnak, még Hulk is csak szelíden kérdezi majd, hogy hozhat-e egy gombóc sztracsatellát.
:lol: :lol: :lol:
Legalább kihoztad ebből a barom alaphelyzetből a legjobbat.

De tényleg olyan, mintha Mjölnir meghallott volna valamit és ezért megorrolt. Nevetséges.
Bár, ebből a mindentudó Furyból azt is kinézem, hogy megtudta a kalapácsot leállító asgardi varázsszót és azzal kapcsolta le a pörölyt. Most meg újra bootol a rendszer...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7450 Dátum: 2014. Szeptember 08., 13:23:43 »
Meg most komolyan, mi az ördögöt mondhatott neki Fury, amitől hirtelen nem lett méltó Mjölnirre? Mekkora faxság ez? Eddig az volt, hirtelen meg nem az? Esetleg olyat mondott, amit Mjölnir meghallott és bedurcult rá? Szóval érthetetlen számomra ez az egész. Ja, az új, női Thor sorozatában majd nyilván megmagyarázzák, de alapból az a gond, hogy magyarázni kell.

Na igen. Eddig Mjölnir nem azt nézte, hogy az emelgető jelölt magáról mit gondol, hogy méltó-e; a fiatal Thor már rég méltónak gondolta magát, mégse ment, de még Fátum is nagy arccal állt oda, hogy ez a Thor de flanc, itt senki sem tud úgy, ahogy én tudok, oszt mégsem. Mjölnir másik adatbázist nézett. Erre most valamit a fülébe súgnak Thornak és Mjölnir meghallja?! "Thor, tudom ám, hogy a "Mindenek Atyja Bor Politechnikumban" másodikban orvosi vizsgálaton benéztél a kulcslyukon, mikor az ifjú Sifet vizsgálta a mindent látó (LOL már ez is) Heimdall, hogy nincs-e zörgés a tüdejében, hogy kívülről láthasd a tüdejét, te kis kukker!... oszt még te osztod a Szemlélőt?" (Milyen egy brigád ez, mindenkinek gúvad a szeme, Xavier meg a Cerebróval kémkedik...) Na, ezt meghallja Mjölnir, és lecsap: "Na már azt is tudom, mit csinálsz, amikor leakasztasz az övedről és öt perc múlva azt kiabálod a másik szobából: Már megint a legjobb résznél szaggatott be... A mennydörgés istene ennél nagyobb sávszélességet érdemelne! Nem gondolod, hogy azzal a kézzel fogsz még egyszer hozzámnyúlni?!" Na biztos ezért lesz nő Thorból, most büntetésül kétezer évig tűrnie kell, hogy mindenki a seggét stíröli. De jaj az ellenségnek a nehéz napokban, én tényleg nem b_szogatnék egy asgardi harci istent, ha éppen, hm, ingerlékeny. Lesz ott nagy kuss a hímek közt, ha jót akarnak, még Hulk is csak szelíden kérdezi majd, hogy hozhat-e egy gombóc sztracsatellát.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7449 Dátum: 2014. Szeptember 08., 12:12:49 »
igazad van, bár a Wolverine-el sokan vitatkoznának (én élveztem, de nem egy műremek) viszont az Astonishing tényleg nagyon jó volt. Lehet csak a megfelelő karakterek és ihlet kell neki.
A Get Mystique sztem kimagaslóan jó, és a Weapon X széria is a jobbak köré sorolandó.
Amúgy jó event már elég rég volt, tökmindegy, ki írja.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7448 Dátum: 2014. Szeptember 08., 11:21:02 »
Thor talán nem Einstein, de azért nem ez az első eset, hogy Mjolnir megmakacsolja magát és talán valami más ötlete is lehetne, mint hogy megpróbálja még egyszer felemelni. (Ez kábé olyan, mintha egy ember egy öt méter mély gödörbe esne, és állandóan megpróbálna kiugrani. Ugyan az előző ugrás csak 54cm volt, de hátha a következő meglesz öt méter.)
;D :lol: :hehe:

Igen, ez tényleg vicces. Hátha 10 másodperc múlva ismét méltó lesz rá, nem?

Meg most komolyan, mi az ördögöt mondhatott neki Fury, amitől hirtelen nem lett méltó Mjölnirre? Mekkora faxság ez? Eddig az volt, hirtelen meg nem az? Esetleg olyat mondott, amit Mjölnir meghallott és bedurcult rá? Szóval érthetetlen számomra ez az egész. Ja, az új, női Thor sorozatában majd nyilván megmagyarázzák, de alapból az a gond, hogy magyarázni kell.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7447 Dátum: 2014. Szeptember 08., 10:56:38 »
vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.
khmm..Scalped, Punisher Max, God butcher...khmmm
csak a szuperhős sztorikkal van baja
Még ez sem igaz, mert az Astonishing Spider-Man & Wolverine valami eszméletlen király. Sőt, a Rozsomák sztorijai sem rosszak.
De amúgy Bendis is hasonló betegségben szenved, neki is inkább a krimi az erőssége.
igazad van, bár a Wolverine-el sokan vitatkoznának (én élveztem, de nem egy műremek) viszont az Astonishing tényleg nagyon jó volt. Lehet csak a megfelelő karakterek és ihlet kell neki.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7446 Dátum: 2014. Szeptember 08., 10:53:11 »
Nekem nagyon tetszett az Original Sin eleje, az utolsó néhány szám viszont nagy csalódás volt. Fury b+ áll egy sziklán az űrben és lepofozza pl. Hulkot. Ja, hogy van "alien tech" páncélja. Ehhez képest a páncélos alieneket invázió esetén még Jarvis is ötösével csapkodja le a pókhálózó partvisával. Képzelem, ha egyszer tényleg ilyen páncélban támadna mondjuk 100 alien, lenne itt nemulass. A végén meg Thor emelgeti a pörölyét vég nélkül, mint ahogy Hirtling István a Szeszélyes évszakok "Magyar nők a pult mögött" szkeccsében mindig beesett az ABC-be, hogy "Boor... booor...", de sose kapott, mert még nem volt 9 óra, és csak nézett bután (aztán a végén befejezte, hogy "Borotvapengét kérek!!!"). Thor talán nem Einstein, de azért nem ez az első eset, hogy Mjolnir megmakacsolja magát és talán valami más ötlete is lehetne, mint hogy megpróbálja még egyszer felemelni. (Ez kábé olyan, mintha egy ember egy öt méter mély gödörbe esne, és állandóan megpróbálna kiugrani. Ugyan az előző ugrás csak 54cm volt, de hátha a következő meglesz öt méter.)

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7445 Dátum: 2014. Szeptember 08., 10:38:02 »
vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.
khmm..Scalped, Punisher Max, God butcher...khmmm
csak a szuperhős sztorikkal van baja
Még ez sem igaz, mert az Astonishing Spider-Man & Wolverine valami eszméletlen király. Sőt, a Rozsomák sztorijai sem rosszak.
De amúgy Bendis is hasonló betegségben szenved, neki is inkább a krimi az erőssége.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7444 Dátum: 2014. Szeptember 08., 02:13:48 »
Háááát, ha csak úgy nem...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7443 Dátum: 2014. Szeptember 08., 01:37:56 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7442 Dátum: 2014. Szeptember 08., 01:04:18 »
csak a szuperhős sztorikkal van baja
De akkor miért ír olyat?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7441 Dátum: 2014. Szeptember 07., 23:49:41 »
vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.
khmm..Scalped, Punisher Max, God butcher...khmmm
csak a szuperhős sztorikkal van baja

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7440 Dátum: 2014. Szeptember 07., 23:14:33 »
Én nem tudom, mi a nagyobb probléma... hogy a történet simán butaság volt, hogy az egyetlen jó elemből (titkok kiderülnek) nem sikerült kihozni az ég egy adta világon semmit, vagy hogy aki megírta nem tud jól képregényt írni.
Pontosan.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7439 Dátum: 2014. Szeptember 07., 22:55:23 »
Elég sokat olvastam már tőle amúgy, de vagy nagyon tetszik vagy nagyon nem. A Batman runja szerintem nem volt olyan jó, de az All-Star Supermant nagyon szeretem. A WE3-is jó, bár azt már régebben olvastam. Az Action Comicsos runja meg háááát, nem tudom hova tenni, igazából nem lett volna rossz, de nem értem, hogy egy olyan nagy nevű íróhoz mint Morrison miért nem tudnak hozzávágni egy állandó rajzolót, vagy legalább egy storyt hozzanak ki egy rajzolóval, ehelyett meg kaptuk azt amit (3-4 rajzoló számonként)   :lol: Ja meg a Happy!-t is szerettem tőle  :D A DC-s nagy eventjeit nem olvastam, de most a Multiversity-t végig követni fogom  ;)
Én imádom a Batman runját mert a fele az abszolút nem "batmanes", ha ez így érthető (5th dimensional imp, időspirál izé, stb stb) de mégis működik és érdekes és kb most azonnal újratudnám olvasni az egészet, pedig pár hónapja fejeztem be másodszorra. Élvezem, hogy mert mindenféle földtől elrugaszkodott sztorit írni, de végig Batmanről szól, nagyon odafigyelve a részletekre (first truth of Batmant még mindig imádom, mint koncepciót).
Amúgy a Final Crisist elolvasni lehet nem árt a Multiversityhez (ott jött be Nix Uotan, ez a fajta bleedship, meg szerintem lesz egyéb kötődés is. Plussz a Superman beyond rohadt jó, bár nem épp könnyed olvasmány).

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7438 Dátum: 2014. Szeptember 07., 20:34:36 »
Elég sokat olvastam már tőle amúgy, de vagy nagyon tetszik vagy nagyon nem. A Batman runja szerintem nem volt olyan jó, de az All-Star Supermant nagyon szeretem. A WE3-is jó, bár azt már régebben olvastam. Az Action Comicsos runja meg háááát, nem tudom hova tenni, igazából nem lett volna rossz, de nem értem, hogy egy olyan nagy nevű íróhoz mint Morrison miért nem tudnak hozzávágni egy állandó rajzolót, vagy legalább egy storyt hozzanak ki egy rajzolóval, ehelyett meg kaptuk azt amit (3-4 rajzoló számonként)   :lol: Ja meg a Happy!-t is szerettem tőle  :D A DC-s nagy eventjeit nem olvastam, de most a Multiversity-t végig követni fogom  ;)
Hősök pedig kellenek...