Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660862 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7287 Dátum: 2014. Május 31., 22:07:35 »
Ha nem készül el x ideig. A bevétel lényegtelen, mert általában fix összeget fizetnek a jogokért.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7286 Dátum: 2014. Május 31., 22:00:55 »
Most egyébként hogy is van az F4 jogi dolog? Akkor kerül vissza a Marvel/Disney-hez, ha nem készül el x időpontig a film vagy akkor is, ha bukta lesz?

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7285 Dátum: 2014. Május 31., 21:31:14 »
Ha van kedvetek, elmondanátok a legjobb képregényes élményeiteket? Lehet az képkocka, oldal, füzet, vagy sztori is. Kíváncsi vagyok, kit mi fog meg leginkább. Persze, lehet sokat is mondani, ha szeretnétek. :) És van hátsó szándékom is, hátha találok valami új kedvencet! :D

Kettő ütős jut hirtelen eszembe.
Az egyik a Beasts of Burden mini második számának a vége, ha emlékeim nem csalnak az utolsó képkocka. Felért egy gyomrossal, plusz teljesen más megvilágításba helyezte az egész füzetet. Ez megmutatta, hogy igenis működhet egy horrorképregény, aminek állatok a főszereplői.
A másik pedig szintén egy befejezés, a Darth Vader and Ghost Prison mini vége. Amikor Vader az utolsó paneleken egy laza mozdulattal lehajítja a tetőről a mini kvázi főszereplőjét, az teljesen meglepett és egy hatalmas nagy "wazze..." momentum volt.

A KiD által említett MTMTE pedig ékes példája annak, hogy egy rakás harcos alakváltó robotról is lehet egyszerre izgalmasan és komikusan írni, valamint egy jó író kezében egy eleinte irritáló és "dögölj már meg" karakter - számomra Whirl - idővel majdnem kedvencé válhat.


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7283 Dátum: 2014. Május 31., 13:49:52 »
Nyilván gyerekkori élményeket lehetne órákig sorolni, úgyhogy maradnék azoknál, amik már felnőtt fejjel nyűgöznek(tek) le.

Még a film érkezése előtt elolvastam angolul a Watchment, mondván, mi ez a hype. Elképesztően jó volt, engem a titokzatossága fogott meg, hogy nem tudni mi van a háttérben.

Másik nagy élményem Grath Ennis Megtorlója. Elkezdtem, furcsa volt, de nem rossz. Folytattam, egyre jobb lett. Kb. a második kötettől már fel voltam dobva minden alkalommal, amikor leültem olvasni. (Apropó, nincs meg valakinek a Pusher Born? Azt még be kell pótolnom.)

Az Astonishing X-Men első 30 füzete visszahozta a hitem a szuperhősképregényekbe, a Regeneration One és a More Than Meet The Eyes pedig a jó Transformers képregényekbe.

Biztos lesz még, ami eszembe jut később.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7282 Dátum: 2014. Május 31., 12:54:30 »
Ha van kedvetek, elmondanátok a legjobb képregényes élményeiteket? Lehet az képkocka, oldal, füzet, vagy sztori is. Kíváncsi vagyok, kit mi fog meg leginkább. Persze, lehet sokat is mondani, ha szeretnétek. :) És van hátsó szándékom is, hátha találok valami új kedvencet! :D

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7281 Dátum: 2014. Május 22., 10:22:57 »
A mostani Nova szamomra is unalmas volt. Eleg sokaig kovettem de vegul feladtam.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7280 Dátum: 2014. Május 21., 20:31:50 »
Egyre ritkábban adok 5 csillagot a DC és Marvel képregényekre, hát még a kettejük eventjeire, de ez a Forever Evil még éppen megérdemelte. Igaz, a Justice League-en kívül kábé az összes tie-in kuka vagy elhagyható, de a központi mini tényleg kiváló volt, bravó Johns.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7279 Dátum: 2014. Május 21., 20:23:31 »
Az eredeti Nova is tiniként kezdte, épp ezért volt érdekes a karakter fejlődése. A mostani Nova szerintem egyszerűen bugyuta. A GotG-ben nagyon erőltetett konfliktusok vannak, ami egy nagy hisztit eredményez.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7278 Dátum: 2014. Május 21., 12:08:24 »
De persze nem lenne Marvel, ha nem b*szták volna el ezt is, és nem lenne bűn rossz a folytatás (nem emlékszem a címére, de összecsődítették az összes nagyágyút a galaxisban). Most pedig nagyon rossz az új Gotg és Nova is sajnos.

Az első Annihilators mini még egész jó volt, az Annihilators: Earthfall viszont valóban az olvashatatlanságot súrolta. Nekem speciel tetszik az új Nova ongoing, más kérdés, hogy akik Richard Ridert vagy Nova Corps sztorikat vártak volna, azoknak eléggé izzadtságszagú ez a tini hőssel való újrakezdés (Blue Beetle much?). Bendis GotG-jából pedig még csak az első két kötetet olvastam (Trial of Jean Grey-ig még nem jutottam el), annyira nem tragikusan rossz, de tény és való, hogy DA&AL éra nyomában sem ér az új sorozat.

szerk.: Megfejtettem a First Class képregények talányát, legalábbis ami a Claremont előtti időszakot illeti:

1) Marvel Masterworks - The X-Men 1 - 1-10
2) Marvel Masterworks - The X-Men 2 - 11-21
3) Marvel Masterworks - The X-Men 3 - 22-31
4) Marvel Masterworks - The X-Men 4 - 32-42
5) X-Men First Class (2006) - TPB 1-8
6) X-Men First Class (2007) - TPB vol. 01 1-5, Special
7) X-Men First Class (2007) - TPB vol. 02 6-10
8) X-Men First Class (2007) - TPB vol. 03 11-16, GSS
9) Marvel Masterworks - The X-Men 5 - 43-53, The Avengers 53
10) Marvel Masterworks - The X-Men 6 - 54-66
11) 8) X-Men Hidden Years (1999) - TPB vol. 01
12) 9) X-Men Hidden Years (1999) - TPB vol. 02
13) X-Men First Class Finals (2009) - TPB 1-4
14) Marvel Masterworks - The X-Men 7
15) Marvel Masterworks - The X-Men 8
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21., 13:25:11 írta Ideniel »

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7277 Dátum: 2014. Május 21., 11:59:31 »
Ha van 2000 utáni Marvel történet, amire érdemes befektetni, az az Annihilation, Conguest, War of Kings, Realm of Kings, és természetesen a Gotg és Nova füzetek. Nagy ötlet volt új életet lehelni a kozmikus vonalba. De persze nem lenne Marvel, ha nem b*szták volna el ezt is, és nem lenne bűn rossz a folytatás (nem emlékszem a címére, de összecsődítették az összes nagyágyút a galaxisban). Most pedig nagyon rossz az új Gotg és Nova is sajnos.

Más: Most olvasom a Gotham Centralt, és nagyon megfogott. Eltalálták a rendőrök mindennapi kilátástalanságát egy olyan világban, ahol a "szupergonoszok" (bár a legtöbbnek nincs semmi szuperereje) ellen semmit sem tehetnek. Ha véletlenül elfogják, pár hónap, és megint kint lesz. Ebben a világban Batman is inkább ellenség, mint barát.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7276 Dátum: 2014. Május 21., 11:10:23 »
A mai napig nem jöttem rá, mi a fenéről szólt az a New Avengers... mondjuk a mostanival is ugyanez a helyzet.

Eredetileg a Disassembled után Cap által verbuvált új Avengers-inkarnációról szólt volna, amiben keveredtek az Avengers veteránok és az új tagok. Ez az időszak cirka 6 story arc-ot ölelt fel, míg nem jött a Civil War, amikor is egyértelműen Luke Cage vált az elsősorban Avengers-újoncokból álló csapat vezetőjévé, először a regisztráció-ellenes Cap-pártiaké, majd a Secret Invasion után a Norman Osborn által üldözött szökevényeké. A New Avengers égisze alatt bontakozott ki az Illuminati koncepciója, akik a Kree-Skrull háború óta a háttérből mozgatták a Marvel univerzum sorsát meghatározó szálakat. A Hickman-féle New Avengers már kizárólag az Illuminati-ra koncentrál, míg a "sima" Avengers (illetve később az Avengers World) átment amolyan All-Stars sorozatba, amiben a veteránoktól kezdve, a kispadosokon át, egészen a vadi új tagokig mindenki megtalálható.

A Bendis-féle New Avengers legnagyobb "bűne" az volt, hogy eredetileg a Bendis-éra zászlóshajójaként indult, ám hamarosan az event-dömping companion-sorozatává redukálódott, amit Bendis a karakterközpontú cselekményvezetéssel próbált kiegyensúlyozni, meglehetősen váltakozó sikerrel (értem én, hogy Bendis szerelmes Luka Cage-be, de nem várhat el ilyen mély odaadást az olvasóktól).

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7275 Dátum: 2014. Május 21., 10:22:52 »
Bendis sorozata szerintem nem a legjobb, az első 1-2 szám még egész érdekes de aztán nagyon céltalan lesz és csak arról szól, hogy pár fura forma cseszegeti egymást egy űrhajóban (szóval ugyan az mint a New Avengers csak ott kajálnak űrhajóban ücsörgés helyett).

A mai napig nem jöttem rá, mi a fenéről szólt az a New Avengers... mondjuk a mostanival is ugyanez a helyzet.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7274 Dátum: 2014. Május 20., 22:21:05 »
Esküszöm bele fogom tenni ezt az aláírásomba.


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7273 Dátum: 2014. Május 20., 22:14:56 »
na jah, de 880 oldal. Amiért 6-7 ezret fizetsz az meg 200. Meg ez oversized is. Mondjuk ez tényleg picit túl lett árazva, a 900 oldalas Michelinie Iron Man-t 70 dollár körül vettem pl. Ha összeadod, hogy egy 120-140 oldalas tpb-ért mennyit fizetsz, ez pedig egy 880oldalas ohc, akkor azért nem is jön ki olyan rosszul az ár-érték arány (plussz ebből a sztoriból a tpb-k már OOP, szóval vagy ez vagy a digitális opció)
Amúgy igen, ez az előzménye, de ezt főleg Giffen írta, de itt mutatkoznak be a modernkori interpretációi a lentebb említett karaktereknek és ennek az eseménynek a folytatása lesz az Annihilation Conquest, amit már Abnett és Lanning írt (nagyrészt? vagy egészében?) ahol pedig megalakul a proto GotG (és egyből utána a tényleges GotG).

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7272 Dátum: 2014. Május 20., 22:14:19 »
És ez előzménye a Dan Abnett szériájának? 

Konkrétan ez, illetve még talán Keith Giffen és Jim Starlin 2003-ban indult 12 részes Thanos sorozata alapozták meg a Marvel modern kozmikus vonalát. Annihilation nélkül nincs Abnett&Lanning éra.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7271 Dátum: 2014. Május 20., 21:28:27 »
És ez előzménye a Dan Abnett szériájának? 
Mondjuk mindegy, mert túl borsos az ára  :rolleyes: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, egy szép kemény borítós kiadásért én hajlandó vagyok 6-7 ezret kiadni, de egy kötetért 20 ezer forintot fizetni, az nekem kicsit már bántaná a lelki ismeretem  :badteeth:

Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7270 Dátum: 2014. Május 20., 18:06:01 »
Bevallom eleinte szkeptikus voltam, de a legutóbbi Guardians of the Galaxy trailer után azt érezem, hogy nekem egyszerűen muszáj olvasnom valamit a Galaxis Őrzőiről  :lol:
Viszont a Dan Abnett féle első sorozat, amiben megjelennek az új Örzők, nem kapható, és nem tudom Bendis jelenlegi sorozatával, mennyire járok jól.
A Dan Abnett által írt sorozat, mondjuk a filmmel egy időben,  újra kiadásra kerül de addig nem akarok várni  :badteeth:
Szkenneket meg nem akarok olvasni a gépen, mert eleget ülök már gép előtt a munkában így is   :dry:  :lol:  Szóval várjak inkább az "eredeti" sorozatra, vagy vágjak bele a Bendis félébe?
Bendis sorozata szerintem nem a legjobb, az első 1-2 szám még egész érdekes de aztán nagyon céltalan lesz és csak arról szól, hogy pár fura forma cseszegeti egymást egy űrhajóban (szóval ugyan az mint a New Avengers csak ott kajálnak űrhajóban ücsörgés helyett).
A DNA sorozatból augusztusban jelenik meg az első complete collection amúgy.
Addig is szerezd be szerintem az Annihilation omnibust, abban van Starlord, Drax és Gamora is, szóval eléggé megalapozza az egészet, plussz rohadt jó!
Kicsit túlárazta a Marvel, de abebookson most láttam 85 dollárért, az nem rossz ár érte, dobok linket szivesen ha nem találnád.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7269 Dátum: 2014. Május 20., 17:49:41 »
Bevallom eleinte szkeptikus voltam, de a legutóbbi Guardians of the Galaxy trailer után azt érezem, hogy nekem egyszerűen muszáj olvasnom valamit a Galaxis Őrzőiről  :lol:
Viszont a Dan Abnett féle első sorozat, amiben megjelennek az új Örzők, nem kapható, és nem tudom Bendis jelenlegi sorozatával, mennyire járok jól.
A Dan Abnett által írt sorozat, mondjuk a filmmel egy időben,  újra kiadásra kerül de addig nem akarok várni  :badteeth:
Szkenneket meg nem akarok olvasni a gépen, mert eleget ülök már gép előtt a munkában így is   :dry:  :lol:  Szóval várjak inkább az "eredeti" sorozatra, vagy vágjak bele a Bendis félébe?
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7268 Dátum: 2014. Május 20., 13:35:31 »
Nekem se igazán tetszett a No more humans. Nem sok eredeti gondolat volt benne. Az meg, hogy valaki feltalálja a dimenziókaput (ilyet se láttunk még, csak ötszázszor), és ettől már arra is képes lesz, hogy az egész világot elteleportálja valahová... Én pl. a világon bárkit meg tudok szólítani. Ha odamegyek hozzá. De ez néhány százezer emberen kívül a többiekkel már elég problémás, és még azok is piszok sokáig tartanának.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7267 Dátum: 2014. Május 19., 22:38:29 »
Én egyelőre csak a Blight-on vagyok túl. Szerintem baromi jól indult, főleg mert a Trinity War alatt is jól teljesített a Dark line, de később olyan nyúlós-mállós és kiszámítható, tizenkettő egy tucat-crossoverré alacsonyodott, amit senkinek sem tudok ajánlani a Phantom Stranger kivételével. Egyáltalán hogy a jó búbánatban gondolták, hogy ez a 4 sorozat alkot együtt egy történetet megoldás recap oldalak nélkül működni fog? Esküszöm, valamelyik Constantine számban több volt az expozíció, mint a valódi cselekmény.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7266 Dátum: 2014. Május 18., 16:04:40 »
DC: elolvastam a teljes Forever Evil-t (majdnem teljes, a hetedik rész még hátra van)!  :rolleyes:
(Érdekes különben, hogy az Aftermath: Batman vs. Bane előbb kijött, mint az utolsó rész...)  :badteeth:

Epikus csaták, hatalmas csavarok, remek grafika!  :bravo:

A ,,Villains Month''-os részek felét simán kihagyhattam volna...  :badteeth:
(Néhányuk szerepe nem volt túl nagy a story-ban; sőt, többen még csak fel sem bukkantak!)

FE: A.R.G.U.S. - ez a Steve Trevor nem piskóta fazon...  :brow:
A címszereplő csoport a DC SHIELD-je?  ;D
Nem lennék meglepődve, ha Killer Frost csatlakozna az Öngyilkos Osztaghoz...  :whistle:

FE: Arkham War - Bane óriási volt!  :ugral:
Rendesen hazavágta Batman ellenfeleit!  :blink:
Cobb is remek karakter!  :bravo:

FE: Rogues Rebellion - szintén jó kis sorozat volt!  :rolleyes:
Ahogy felülkerekedtek az ellenfeleiken, sokszor a túlerő ellenére is, az fantasztikus!  :brow:
Annak ellenére, hogy ,,rosszak'', meglepően szimpatikus fazonok!

FE: Blight - na, itt néha kapkodtam azért a fejemet...  :dry:
(És nem csak azért, mert rossz olvasási sorrendet követtem, lásd.: comicvine!)  :badteeth:
,,Húzták a rétestésztát rendesen!''  ;D

A többi ,,Tie-in'':
1. Suicide Squad: a story egyszerű volt, mint egy ék: mindenki Thinker, aztán, Kamo, végül O.M.A.C. ellen!  :badteeth:
2. JLA: gyakorlatilag Stargirl volt a főszereplő! Kicsit sok volt a visszaemlékezés, meg az illúzió...  :-\
3. JL: a legjobb ,,tie-in'' volt Kiborg és a ,,Fém-Emberek'' főszereplésével!  :bravo:

Kedvem támadt most DC képregényeket olvasni, gondoltam behozom a Trinity War előtti részeket (JL, JLA, JL Dark, JL International, Suicide Squad)!
Eddig csak a ,,Lámpás'' címeket (GL, GL Corps, GL: NG, Red Lanterns) olvastam...
Cirka 120 képregényről van szól, egy darabig elleszek velük...  :badteeth:

MARVEL: X-Men: No more humans - t olvasta valaki?
Nekem valahogy nem jött be a story...  :dry:
Elcseszett egy történet volt!  :(

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7265 Dátum: 2014. Május 14., 15:25:27 »
Miért, miért... Három gengszterbéka beszélget:
- Brekk!
- Brekk!
- Brekeke!
Durr, az első lelövi a harmadikat.
- Miért ölted meg?
- Túl sokat tudott!...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7264 Dátum: 2014. Május 14., 14:32:21 »
Black Bolt/Fekete Villám volt az. Az Earth X-ben csak megvakította, itt inkább megölte. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7263 Dátum: 2014. Május 14., 14:04:29 »
Hatalom :D Amúgy ez a Marvel féle NSA botrány :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7262 Dátum: 2014. Május 14., 13:29:01 »
Thor-nak mi oka lenne rá, hogy megölje a Szemlélőt?  :dry:
Egyáltalán miért ölnek meg egy olyan karaktert, aki csak figyel?  :rolleyes:
Majd kiderül...  ;)

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7261 Dátum: 2014. Május 13., 16:28:45 »
A Jr. felbukkanása sztori végén azzal zárja Jr. a monológját, ahogy akkor látta utoljára az apját vagyis simán lelépett a térképről és simán visszajöhet elvégre nincs kifejtve hogy mikor mondja a monológot Fury Jr.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7260 Dátum: 2014. Május 13., 14:16:52 »
Nekem valamiért úgy rémlik, hogy az öreg meghalt, amikor a hirtelen előkerült fiát védte. De azóta nyilván már jobban lett.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7259 Dátum: 2014. Május 13., 13:59:01 »
Úgy tudom, Nick Sr. átadta az erejét Nick Jr.-nak, és most a nyugdíjban öregszik.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7258 Dátum: 2014. Május 13., 13:38:12 »
meghalt valamikor? Az ifjabb, a fekete bőrű az csak úgy felbukkant nem? hogy héló én vagyok az egyik zabigyereke Nicknek és hogyhogy-hogy nem pont akkor beleírnak minden második sorozatokba amikor a filmekben is fekete Fury van. Az idősebb meg nyugdíjba ment (amiből persze visszajött most épp).