Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659300 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7257 Dátum: 2014. Május 13., 13:00:47 »
Igazából nem érdekel olyan nagyon, de azért megkérdezem: hogy-hogy Fury - mármint a fehér - él? Most akkor van id. Nick Fury és ifj. Nick Fury is?  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7256 Dátum: 2014. Május 13., 12:48:00 »
Plussz Thort is Aaron írja...
Amúgy szerintem a rajz borzalmas, de én alapból rühellem Deodato-t (Thornak milyen man boobsokat rajzolt már az egyik double page spread-en).
Ja és Scott Lang él nem? (az FF végét nem olvastam mondjuk).

Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből. Aaron nagy Morrison fan és ugye Morrison is írt egy eventet ami hasonlóan indult aztán a végére meg ... :D Hátha ez se csak egy szimpla murder mistery lesz.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7255 Dátum: 2014. Május 13., 12:33:23 »
Original Sin, valaki? Nekem egyelőre tetszik, mindenképpen érdekesebb kezdet, mint az átlag "event"-é, a rajz is menő. Valamelyik külföldi oldalon azt olvastam, hogy Fury titkos csapata lesz az érdekes, szerintem viszont nem Fury lesz az. A megbízóról annyit tudni, hogy férfi, és halottnak hiszik, vagy legalábbis valami van vele, ez illene Fury-re, de akkor miért lenne árnyékban az arca? (Ráadásul a pasas nem visel szkafandert, Fury meg épp akkor igen.) Lokinak nem az a stílusa, ahogy a pofa beszél. Esetleg Xavier, de ő kopasz :-) Scott Lang? Per pillanat több lényeges "halott vagy valami" karakter nem jut az eszembe. Ja és emellett Fury is beszél valakivel, aki szerintem még újabb játékos lesz, nem a titkos csapat.
Abban se vagyok biztos, hogy az ölte meg a Szemlélőt, aki ellopta a cuccokat. A kötet végén a két rosszarcú szerintem csak mellékalak.
Vad ötlet, de nekem Thor attól a pillanattól gyanús, hogy a kötet elején lecsapott a villám-effekt. Utána előkerültek még gyanús dolgok: ő tudott a Szemlélőről; simán kinyírhatta; Thor szövegbuborékjai jellegzetesek, és a gyilkos nem beszélt, pedig ha a beszéde nem árulná el, akkor akár mondhatott is volna valami rejtélyeset; mindig az a leggyanúsabb, aki megtalálja a holttestet, és ő volt az; végül, a Kapitány megkérdi Rozsomákot, hogy érez-e szagot, mire Rozsi azt feleli, hogy csak a jelenlevőket, biztos szűrik a levegőt. Thor jelen van... Ha ő ölte meg a Szemlélőt, akkor a két hülye a zárójelenetből utána ellophatta a cuccot (vagy nincs szaguk a mindless-eknek, vagy tényleg szűrik a levegőt).

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7254 Dátum: 2014. Május 05., 20:33:40 »
Idézet
szerintem már lassan a történetek ellen dolgozik ez a nagy bat-hype. Már szinte az egész társadalom tudatában rögződött, hogy Batman a legkirályabb és mindig győz , mert ő Batman. Ami meme-ek gyártásához még oké de történetmesélési szempontból nem a legszerencsésebb.

Minderre meg rátesz az, hogy a DC-nél a szerkesztőknek elég gyakran elgurul a gyógyszere. Az tény, hogy a Batmanhez kapcsolódó karakterekkel, mint pl. Nightwing is, nehéz úgy történeteket írni, hogy a karakter ne törpüljön el Batman mellett. Meg gyakran ezek a karakterek nehezebben állnak meg a saját lábukon, hiszen az eredetük is Batmanhez köthető. De most komolyan, pl. Nightwing kapcsán, tényleg az a logikus lépés, hogy egy új sorozat indul Grayson címen, amiben Dick sutyba teszi a szuperhősködést, és a karakter átmegy ilyen kémes/thriller sorozatba? Titkos ügynök lesz? Wtf?
Én sokáig védtem a DC-t, és egyébként még mindig imádom a DC hőseit, de ez a Grayson-os baromság nagyon kiütötte nálam a biztosítékot.  :nemtudom:  :rolleyes:
De legalább megint lesz egy sorozatuk ami 6 szám után leáll  :badteeth:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7253 Dátum: 2014. Május 05., 19:54:56 »
ideje volt. A Trial of Jean Grey egész jó volt, főleg az eddigi Bendis GoTG-hoz képest, és most az új sztori is egész ígéretesen kezdődik.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7251 Dátum: 2014. Május 05., 10:29:52 »
OFF

én konkrétan azért drukkolok, hogy az apród.hu, meg ami lett belőle, k*rva gyorsan menjen csődbe...

Engem a Jófogás sokkal jobban idegesít, egyrészt a reklámja (a figura legalább olyan ijesztő, mint a Word klasszikus pofázó gemkapcsa), másrészt meg egyszerűen szar a felület, nem lehet szűrni rajta, a képedbe önt tücsköt-bogarat. Ehhez képest az ex-apród kinyalja a hátsódat.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7250 Dátum: 2014. Május 04., 23:23:14 »
Igazából elsőnek én is úgy gondoltam, hogy majd tpb-ben olvasom együtt, de ha össze fog kapcsolódni a fősorozattal akkor nem akarok lemaradni semmiről.   :D

És egyébként ja, Superman korántsem kapott ekkora médiahadjáratot mint Batman.

Viszont lassan kezdem azt érezni, hogy az a rengeteg sorozat ami Batmanhez kötődik, illetve a rengeteg reklám, film, videójáték, stb... már kezd a karakter ellen dolgozni. És itt most nem a merchandise-ról beszélek.  Nem vagyok reklámszakember, vagy PR-os, de biztos van egy határ ami fölött a sok reklám már nem bevonzza a vásárlóakt/olvasókat, hanem inkább már elriasztja.
Lényegében én ezért olvasok jelenleg csak két Bat sorozatot  ;D
szerintem már lassan a történetek ellen dolgozik ez a nagy bat-hype. Már szinte az egész társadalom tudatában rögződött, hogy Batman a legkirályabb és mindig győz , mert ő Batman. Ami meme-ek gyártásához még oké de történetmesélési szempontból nem a legszerencsésebb.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7249 Dátum: 2014. Május 04., 23:12:06 »
Igazából elsőnek én is úgy gondoltam, hogy majd tpb-ben olvasom együtt, de ha össze fog kapcsolódni a fősorozattal akkor nem akarok lemaradni semmiről.   :D

És egyébként ja, Superman korántsem kapott ekkora médiahadjáratot mint Batman.

Viszont lassan kezdem azt érezni, hogy az a rengeteg sorozat ami Batmanhez kötődik, illetve a rengeteg reklám, film, videójáték, stb... már kezd a karakter ellen dolgozni. És itt most nem a merchandise-ról beszélek.  Nem vagyok reklámszakember, vagy PR-os, de biztos van egy határ ami fölött a sok reklám már nem bevonzza a vásárlóakt/olvasókat, hanem inkább már elriasztja.
Lényegében én ezért olvasok jelenleg csak két Bat sorozatot  ;D

Ebben lehet valami, mert én konkrétan azért drukkolok, hogy az apród.hu, meg ami lett belőle, k*rva gyorsan menjen csődbe...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7248 Dátum: 2014. Május 04., 23:06:26 »
Igazából elsőnek én is úgy gondoltam, hogy majd tpb-ben olvasom együtt, de ha össze fog kapcsolódni a fősorozattal akkor nem akarok lemaradni semmiről.   :D

És egyébként ja, Superman korántsem kapott ekkora médiahadjáratot mint Batman.

Viszont lassan kezdem azt érezni, hogy az a rengeteg sorozat ami Batmanhez kötődik, illetve a rengeteg reklám, film, videójáték, stb... már kezd a karakter ellen dolgozni. És itt most nem a merchandise-ról beszélek.  Nem vagyok reklámszakember, vagy PR-os, de biztos van egy határ ami fölött a sok reklám már nem bevonzza a vásárlóakt/olvasókat, hanem inkább már elriasztja.
Lényegében én ezért olvasok jelenleg csak két Bat sorozatot  ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7247 Dátum: 2014. Május 04., 22:39:32 »
Mostanában egyébként, hogy a csapból is Batman folyik a DC-nél
igen, superman a 75. szülinapjára negyed ennyi mindent nem kapott :angry: (pl 75 különböző akciófigurát, meg lesz vaslami Batman day is ami asszem könyvtárakat érint talán, én ilyesmire se emlékszem Supes kapcsán  :-\  )

amúgy ez az Eternal mennyire companion jellegű a fő sorozat mellé? majd lehet tpb-ben beszerzem, de ha nagyon kapcsolódik a fő sorozathoz akkor még meggondolom, hogy mit és hogyan is kéne.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7246 Dátum: 2014. Május 04., 22:30:50 »
Tudom, hogy nagy a hype az új Batman Eternal körül, meg hogy Snyder túl van értékelve sokak szerint, de komolyan mondom marhára élveztem az első négy számát ennek az új sorozatnak.  :badteeth:  Mostanában egyébként, hogy a csapból is Batman folyik a DC-nél nem igazán mozgatott meg elsőre ennek az új sorozatnak a híre, de végül mégis belevágtam, és marhára bejött.

Jót tesz neki, hogy végre nem csak Bruce szemszögén keresztül látjuk az eseményeket, hanem inkább a többi álarcoson, meg a városi zsarukon keresztül.  Bruce lelkivilágából, meg a démonaival való harcáról amúgy is olvashattunk már eleget, meg fő Batman sorozat is gyakran foglalkozik ilyesmivel. Szóval azt kell, hogy mondjam, hogy minden ellenérzésem ellenére, a Batman Eternal megvett kilóra. Már csak az a kérdés, hogy az írók körforgása mennyire lesz észrevehető.  :rolleyes:  :)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7245 Dátum: 2014. Május 02., 15:07:54 »
A Revolutionary Warból csak a DH2 rész volt elviselhető szvsz. Mondjuk csak az érdekelt amúgy is...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7244 Dátum: 2014. Május 02., 13:54:39 »
Nem sok Pókember képregényt olvastam az utóbbi években, egyrészt a rengeteg Avengers és X-Men cím miatt, másrészt az új, Garfield-féle film miatt kicsit kiábrándultam a karakterből...
Hülyeségnek tartottam eleinte ezt az ,,Oki doki átveszi Peter helyét'' dolgot is...
Szóval eléggé le voltam maradva, kapkodtam is a fejemet egy-két dolog miatt (JJJ a polgármester, Peter-nek új barátnője van, May néni barátja, stb.), amikor nagy nehezen rászántam magam a Spider-Island elolvasására!  ;D

Tetszett a story, most nagyon bejött a Goblin Nation is, valamint ügyesen írták meg Otto kálváriáját is!  :bravo:
Már várom a Spider-Verse-t!  :nezze:
Most hány ,,Pókember'' van a fő, 616-os univerzumban?
Peter-ről tudok, meg Flash-ről, Kaine-ről (aki ugye most a Skarlát Pók és Új Harcosok tag lesz) és az Alchemax-nál dolgozó, jövőbeli Miguel-ről...

Venom karakterét nagyon dobálják most...  :dry:
Felbomlott a rövid életű duó Mániával, túl sokáig Mennydörgő sem volt, most pedig az űrben van, a GotG tagjaival; kíváncsi leszek rá, hogy végül hol állapodik meg...

A Revolutionary War viszont csalódás volt, ezekkel a karakterekkel szerintem jobb story-t is össze lehetett volna hozni!  :dry:

Az AXIS miről fog szólni???

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7243 Dátum: 2014. Április 30., 13:43:32 »
SPOILER ALERT! SPOILER ALERT!

Eloszor is kicsit fura volt h  a jovobeli pok hogyan reagalt az egesz "eszmecsere" dologra Okival. :D
Konkretan annyi, h Ok elhiszem, mennyunk zuzni. Legalabb egy "mi a ....??!!!" Vagy "Megis hogy a...?" jo lett volna es akkor maris elethubb :D

Ja, ez nekem is szúrta egy kicsit a szemem, hogy mindenki milyen könnyen elfogadta a cserés sztorit. Értem én, hogy a hasonló helyzetek "mindennapos" dolgok Pókember életében, de na...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7242 Dátum: 2014. Április 30., 10:03:04 »
Amikor Kitty átszúrta meg napokig lábadozott.

Azért az már nagyon régen volt, azóta elvesztette az adamantiumot, ettől az öngyógyító képessége az egekbe nőtt, aztán Apokalipszis visszatolta belé, és könnyen lehet, hogy valamit még molyolt, mert a képessége nem csökkent vissza jelentősen.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7241 Dátum: 2014. Április 29., 21:51:32 »
Ma potoltam a lemaradasom a Superior spider-man utolso szamaval. Csak en ereztem benanak par dolgot? :D

SPOILER ALERT! SPOILER ALERT!

Eloszor is kicsit fura volt h  a jovobeli pok hogyan reagalt az egesz "eszmecsere" dologra Okival. :D
Konkretan annyi, h Ok elhiszem, mennyunk zuzni. Legalabb egy "mi a ....??!!!" Vagy "Megis hogy a...?" jo lett volna es akkor maris elethubb :D
A masik az volt ahogy Osborn megszokott a vegen :DD azon sirtam. A csaj pont megnyomja azt a kutyut es o meg pont el tud tunni hogy senki se megy utana. HUHA.
Pedig elotte a tetos jelenet nem volt rossz, lehetett szamitani ra h lesz vmi fordulat, azt h mennyire sikerult osszevizelosre most nem irom le.

SPOILER VEGE!!! SPOILER VEGE!!!

Osszessegeben tetszett a sorozat, jo volt latni hacsak rovid idore is ,a badass-bemegyek a gengszter negyedbe egy osztaggal es szetlovok mindent - pokembert.  Nem az eroszakossaga miatt, hanem mert vegre valami valtozas Peter uncsi eleteben. (A Big time is ezert tetszett). Meg egy kicsit olvastam volna oszinten szolva. De mind1 , ezutan is fogom mert kivancsi vagyok h jon ki a sok gebaszbol amiben most csucsul :D

Nekem a második sztori nem tetszett, pont a lényegi részt, ahogy újra találkozik MJ-vel, azt cseszték el benne. Borzalmas. Még JJJ egész jó volt a végén, de ez egy nagy mélypont volt.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7240 Dátum: 2014. Április 29., 21:44:00 »
A Civil War alatt volt egy jelenet, amikor Rozsi felrobbant, és csak a csontváza maradt. Na ebből percek alatt "felgyógyult". Azóta nem olvasok Rozsomák sztorikat. De ez az ezerszer meghalt, és harcolt egy démonnal dolog még ennél is nagyobb f*szságnak tűnik. Amúgy már előre látom, milyen gyászban lesz az egész Marvel világ, ha meghal... :dry:

Én is ott adtam fel.

Amikor Kitty átszúrta meg napokig lábadozott.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7239 Dátum: 2014. Április 29., 19:46:01 »
Ma potoltam a lemaradasom a Superior spider-man utolso szamaval. Csak en ereztem benanak par dolgot? :D

SPOILER ALERT! SPOILER ALERT!

Eloszor is kicsit fura volt h  a jovobeli pok hogyan reagalt az egesz "eszmecsere" dologra Okival. :D
Konkretan annyi, h Ok elhiszem, mennyunk zuzni. Legalabb egy "mi a ....??!!!" Vagy "Megis hogy a...?" jo lett volna es akkor maris elethubb :D
A masik az volt ahogy Osborn megszokott a vegen :DD azon sirtam. A csaj pont megnyomja azt a kutyut es o meg pont el tud tunni hogy senki se megy utana. HUHA.
Pedig elotte a tetos jelenet nem volt rossz, lehetett szamitani ra h lesz vmi fordulat, azt h mennyire sikerult osszevizelosre most nem irom le.

SPOILER VEGE!!! SPOILER VEGE!!!

Osszessegeben tetszett a sorozat, jo volt latni hacsak rovid idore is ,a badass-bemegyek a gengszter negyedbe egy osztaggal es szetlovok mindent - pokembert.  Nem az eroszakossaga miatt, hanem mert vegre valami valtozas Peter uncsi eleteben. (A Big time is ezert tetszett). Meg egy kicsit olvastam volna oszinten szolva. De mind1 , ezutan is fogom mert kivancsi vagyok h jon ki a sok gebaszbol amiben most csucsul :D


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7238 Dátum: 2014. Április 29., 10:54:15 »
A Civil War alatt volt egy jelenet, amikor Rozsi felrobbant, és csak a csontváza maradt. Na ebből percek alatt "felgyógyult".

Pár résszel később finomítottak rajta, akkor kiderült, hogy Nitró sokáig eszméletlen volt a robbantás után, és Rozsomák hosszú ideig regenerálódott, még az egyes szakaszokról is mesél, hogy az idegrendszer tart a legtovább, mert nagyon bonyolult, a bőr meg már nem is olyan fontos, anélkül is el tud indulni :-) Persze sántít, az eredetinek ellentmond, de legalább megpróbálták kimagyarázni. Azt is hozzátették, hogy az angyalos baromságból meg lélekvesztésből meg ilyesmiből kifolyólag volt erősebb az öngyógyító képessége, de épp emiatt öntudatlanul kereste is a halált.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7237 Dátum: 2014. Április 29., 10:16:15 »
hát most annyiban lehet más, hogy jelenleg nincs öngyógyító képessége, szóval nehezebben jöhet vissza.
De amúgy engem se foglalkoztat nagyon a dolog.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7236 Dátum: 2014. Április 29., 09:39:18 »
A Civil War alatt volt egy jelenet, amikor Rozsi felrobbant, és csak a csontváza maradt. Na ebből percek alatt "felgyógyult". Azóta nem olvasok Rozsomák sztorikat. De ez az ezerszer meghalt, és harcolt egy démonnal dolog még ennél is nagyobb f*szságnak tűnik. Amúgy már előre látom, milyen gyászban lesz az egész Marvel világ, ha meghal... :dry:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7235 Dátum: 2014. Április 28., 21:44:42 »
Amúgy hányadszorra? Az elmúlt pár évben egyszer kinyírta a Hidra, és feltámasztotta, mint a saját gyilkológépét. Aztán kiderült, hogy már kábé ezerszer meghalt, csak a teste meggyógyult, a lelke meg meccselt egyet egy vívós kedvű halálangyallal, aztán visszajött. De egyszer ez sem sikerült, és akkor Doc Strange kanalazta össze. Aztán elküldték a pokolba és ott lenyomta magát az ördögöt.

(Itt volt is egy állati jó jelenete: nyilván totál esélytelen volt a főgonosz ellen, csak mindig felállt és újrakezdte. Az ördög ezt elég nehezen viselte, mindig hencegett, hogy ő mekkora nagy legény, amíg észre nem vette, hogy ő is vérzik. Rozsomák erre: "Guess this speck of dust proved one thing: even the devil can bleed. Got another round in ya, hoss? I know I do.")
Most még majd ezeknél is jobban meghal? (Régi sztorikat, mint a Fall of Mutants, Secret Wars meg ilyesmi, ne is keverjünk ide.)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7234 Dátum: 2014. Április 28., 21:36:30 »
Jaj, jaj, jaj.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7233 Dátum: 2014. Április 28., 17:14:44 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7232 Dátum: 2014. Április 28., 11:56:53 »
Mint ahogy a Gulliver képregényben mese, valójában meg társadalom-kritika lett volna... :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7231 Dátum: 2014. Április 28., 10:19:51 »
Ja és ha még nem olvastad a League of extraordinary gentlement, akkor erősen ajánlom (a filmet felejtsd el).

Szerintem önmagában jó a film, csak nem szabad összefüggésbe hozni a képregénnyel :-)
8-9 éveseknek matinémozi, annak jó, de ezért írtam, hogy felejtse el, mert az alapkoncepción kívül nem sok köze van a képregényhez.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7230 Dátum: 2014. Április 28., 10:02:53 »
Ja és ha még nem olvastad a League of extraordinary gentlement, akkor erősen ajánlom (a filmet felejtsd el).

Szerintem önmagában jó a film, csak nem szabad összefüggésbe hozni a képregénnyel :-)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7229 Dátum: 2014. Április 27., 22:25:20 »
Mindenesetre annak ellenére, hogy Morrison nem a kedvencem a Multiversity-t nagyon várom tőle  :) Elég faszának tűnik a koncepció :)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7228 Dátum: 2014. Április 27., 15:15:34 »
Szeretnék megismerkedni Iron Fist történeteivel. Jó kezdés lenne Brubaker sorozatával kezdeni?
Csak azzal érdemes :)

Ami az előtte szólókat illeti:
Morrison Action Comics-a nekem óriási csalódás volt az All Star Superman után. És nem is szimplán rossz, hanem borzalmasan.
Plusz a Batman & Robin első sztoriját leszámítva, ott sem alkotott annyira maradandót, ahhoz túlságosan is túl sok volt a "bullshit" benne. Snyder írásaiba viszont nehezen tudok eddig belekötni.
ízlések és ficamok :)
Snydernél leginkább az akciójelenetekre mondanám azt, hogy bullshit, de keményen. Amúgy magukkal a sztorikkal nincs bajom, még a Death of the familyvel se, sose hittem, hogy Joker itt valami komolyat elkövetne (legtöbbeknek asszem ez volt a bajuk, hogy elég következmények nélküli volt a sztori).
Morrison Batmanjénél az egyik legjobb a Black Glove, azt bárkinek szívesen az orra alá tolom, nincs benne semmi Morrisonos elborulás és a rajzok zseniálisak, de mint említettem, én élvezem a bullshitjeit, még az action comicsot is, bár annak kicsit paycheck szaga van, de egy Morrison paycheck nekem még mindig élvezetesebb mint sok más író legjobb munkája akár.
Amúgy szerintem a legjobb Superman sztori amit írt a Superman Beyond (ami a Final crisis része), de persze az All star Superman is nagyon jó.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 27., 22:34:20 írta Balakin »