Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659319 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7197 Dátum: 2014. Április 16., 22:41:32 »
Ezt nem tudtam, de valamiért már nem lep meg...  :rolleyes:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7196 Dátum: 2014. Április 16., 22:15:43 »
Mármint Dr. Octopus IV-re gondolsz, ugye? Oki 2-n már a kilencvenes években túlestünk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7195 Dátum: 2014. Április 16., 22:11:34 »
Mi a véleményetek a Superior Spider-Man fináléjáról? Összességében nem tartom rossznak, az Osbornos dolgon szépen csavarintottak egyet, de kicsit sajnálom, hogy vége, szívesen olvastam volna még Oki-Pók kalandjait. Bár lehet pont ezzel a terjedelemmel kerülték el az ellaposodást.
Most már csak az érdekel, hogy hány év múlva kapunk egy Doktor Octopus 2-karaktert...  :badteeth:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7194 Dátum: 2014. Április 16., 19:53:03 »
Hát igen, az Infinity-n is látszott, hogy Hickman túl sok mindnet akar egyszerre. Amikor még csak a Fantasztikus Négyest írta, akkor jól bűvészkedett a sok szállal, de mostanában mindenből túl sok van. A másik baj, hogy nem igazán zárja le a történeteket, ez a "párhuzamos Földek egymásba rohannak" dolog is már a New Avengers eleje óta tart. Grandiózusnak induló sztori, de már annyi ideje tart, hogy elveszett a feszültség.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7193 Dátum: 2014. Április 15., 16:00:07 »
Valaki olvassa a New Avengerst? Belenéztem az utolsó három számba, és nem nagyon értem Black Bolt mit keres benne. Elvileg eltűnt, nem? Mondjuk olyan is van, hogy az egyik oldalon Maximus áll a többiek mellett, a következő oldalon meg már Black Bolt ugyanott...
Olvasom, de igazából alig tudom felidézni. Valahogy egy ideje már szinte elveszek a grandiózusnál grandiózusabb ötletek között...  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7192 Dátum: 2014. Április 15., 15:34:40 »
Megérkeztem a NOW! X-Men sorozatokhoz a maratonommal. Pár kérdés:

-Bendis Uncanny X-Men-je csak az elején ennyire gáz vagy végig ilyen marad? Ennél rosszabbul írt Emma Frosttal egyedül a First Class mozifilmben találkoztam.
-Sam Humphries ugye nem vágja véglegesen haza Fantomexet az Uncanny X-Force-ban (az első trade-et olvastam csak még)?
-The Arms of the Octopus a Battle of the Atom előtt vagy után jön vagy teljesen mindegy, hogy mikor olvasom?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 15., 16:01:09 írta Ideniel »

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7191 Dátum: 2014. Április 14., 20:01:00 »
Valaki olvassa a New Avengerst? Belenéztem az utolsó három számba, és nem nagyon értem Black Bolt mit keres benne. Elvileg eltűnt, nem? Mondjuk olyan is van, hogy az egyik oldalon Maximus áll a többiek mellett, a következő oldalon meg már Black Bolt ugyanott...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7190 Dátum: 2014. Április 13., 13:22:47 »
Nekem eddig nagyon bejön, tetszett ahogy a második számban megoldották a gyilkosságok ábrázolását. Kreatív megoldás volt, máshol még nem láttam ilyet.  :brow:
A Marvelnál már amúgy is van két olyan sorozat, ahol ügyesen bánnak a képregény nyújtotta lehetőségekkel, gondolok most itt Waid Daredeviljére, meg Hawkeye-ra, és tök jó volna, ha az új Moon Knight is próbálkozna ilyesmivel.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7189 Dátum: 2014. Április 13., 10:36:18 »
Olvassa itt valaki Ellis Moon Knight-ját?  ;)
Két szám jelent meg eddig, de valami halál vagány ez az új széria. Soha korábban nem olvastam még Moon Knightot, de ez valami marha jó  :cool:
Olvasom és nem rossz, csak még várom, hogy mire fog kifutni, mert az első szám feldobott egy jó labdát, de a második szám meg csak egy hosszú akciójelenet volt (annak mondjuk nem rossz egyáltalán).

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7188 Dátum: 2014. Április 13., 08:55:41 »
Olvassa itt valaki Ellis Moon Knight-ját?  ;)
Két szám jelent meg eddig, de valami halál vagány ez az új széria. Soha korábban nem olvastam még Moon Knightot, de ez valami marha jó  :cool:

Ja és Bendis Moon Knight sorozatához kell tudni valami előzményt? Elkezdett érdekelni a karakter, és akkor már elolvasnám Bendis sorozatát is, már ha nem kell előtte elolvasni a fél Marvel univerzum képregényes termését 25 évre visszamenőleg  :badteeth:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 13., 10:36:29 írta jocibmx »
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7187 Dátum: 2014. Április 07., 21:25:51 »
az a pár évvel ezelőtti orosz film, amiben a srác talál egy repülő kocsit és a plot meg egy az egyben az első Pókember filmből lett nyúlva. Az jópofa volt).

Zúg a Volga?
ez volt a magyar címe? :D Jéjjzusom :D Az eredeti asszem Csornaja molnija volt (Fekete villámot jelent talán).

Ja, az volt magyarul is a cím...első fele. A béna magyar címet eltekintve szerintem is jó film, anno képes voltam első nap mikor kikerült google translates angol felirattal nézni, amit ráadásul kézzel lőttem be, hogy nagyjából passzoljon az én verziómhoz. Régi szép idők.  :badteeth:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7186 Dátum: 2014. Április 07., 16:25:56 »
az a pár évvel ezelőtti orosz film, amiben a srác talál egy repülő kocsit és a plot meg egy az egyben az első Pókember filmből lett nyúlva. Az jópofa volt).

Zúg a Volga?
ez volt a magyar címe? :D Jéjjzusom :D Az eredeti asszem Csornaja molnija volt (Fekete villámot jelent talán).

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7185 Dátum: 2014. Április 07., 15:56:20 »
az a pár évvel ezelőtti orosz film, amiben a srác talál egy repülő kocsit és a plot meg egy az egyben az első Pókember filmből lett nyúlva. Az jópofa volt).

Zúg a Volga?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7184 Dátum: 2014. Április 07., 13:41:19 »
Ghost rider az első szám alapján nagyon király. Mondjuk a rajzokkal engem már alapból megnyertek, a Luther Strode óta nagyon szeretem Tradd Moore-t.

Dettó.  :)
Még nem olvastam el, de én is a Luther Strode-ban láttam először Tradd Moore rajzait. A Zero című képregény 2. számát is ő rajzolja, ha érdekel.  ;)
Az elején kicsit fura volta a stílusa, de ahogy ábrázolta a hentelést meg a sebességet, hogy milyen gyorsan mozognak a karakterek az nagyon tetszett.
Zero-ról sok jót hallottam már, egyszer kipróbálom.
Pont a sok sebességvonal meg a mozgásábrázolása miatt ideális ehhez, nem is tudom kit tudnék még elképzelni, akitől szívesebben olvasnék autós képregényt (mert amúgy úgy alapjáraton nem vagyok egy autó rajongó, minden hidegen hagy ami velük kapcsolatos...kivéve az a pár évvel ezelőtti orosz film, amiben a srác talál egy repülő kocsit és a plot meg egy az egyben az első Pókember filmből lett nyúlva. Az jópofa volt).

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7183 Dátum: 2014. Április 07., 13:28:09 »
Ghost rider az első szám alapján nagyon király. Mondjuk a rajzokkal engem már alapból megnyertek, a Luther Strode óta nagyon szeretem Tradd Moore-t.

Dettó.  :)
Még nem olvastam el, de én is a Luther Strode-ban láttam először Tradd Moore rajzait. A Zero című képregény 2. számát is ő rajzolja, ha érdekel.  ;)
Az elején kicsit fura volta a stílusa, de ahogy ábrázolta a hentelést meg a sebességet, hogy milyen gyorsan mozognak a karakterek az nagyon tetszett.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7182 Dátum: 2014. Április 07., 11:44:21 »
Ghost rider az első szám alapján nagyon király. Mondjuk a rajzokkal engem már alapból megnyertek, a Luther Strode óta nagyon szeretem Tradd Moore-t.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7181 Dátum: 2014. Április 07., 11:13:52 »
Olvastam Johns Aquamanjét, szerintem is jó volt, nem olyan jó, mint mondjuk a Wonder Woman, ahol szintén kicsit frissítettek a karakteren, azért említem meg, de azért jó volt. Ha olyan lesz a Superman is, akkor elégedett leszek. Vagy elégedettebb, mint Lobdell írásával.

Charles Soule valóban inkább jómunkásember, mint zseni, de abból is kiemelkedő.

Al Ewing Mighty Avengerse végülis nem rossz , csak egyelőre semmi különös nem történt benne, talán majd később. Viszont a Loki egyből jó volt.

Én is tervezem, hogy olvasom majd ezt az új Ghost Ridert és a Silver Surfert, a többit, amit írtál, azt már olvasom. Majd egyszer írok róla. :D
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7180 Dátum: 2014. Április 04., 12:47:25 »
Charles Soule ha nem is klasszikus értelemben zseni, de képregényíró jómunkásemberek között mindenképpen ő a jelenlegi király - lenyűgöző, ahogyan ennyi címmel  ilyen magas színvonalon zsonglőrködik.

Al Ewingban is erősen motoszkál valami potenciál, ha a Mighty Avengers első számait (Infinity tie-in, amely eventtel egy ideje végeztem már) Greg Land ellenére nem hogy elviselhetővé, de szórakoztatóvá varázsolta, pedig nem sok reményt fűztem az alapkoncepcióhoz.

Én amúgy ledaráltam Moore Swamp Thing-jét, Hellblazert a The Red Right Hand végéig (228), illetve befejeztem Peter David X-Factor run-ját, most pedig a többi NOW előtt "kimaradt" X-címet pótolgatom (Astonishing, X-treme, Gambit).

Tervben van még a modern Ghost Rider, Moon Knight, Punisher és She-Hulk volume-ok pótlása is az All-New címek miatt, de nem akarom túlzásba vinni a dolgot, mert megint oda jutok, hogy egy évet csúszok az aktuális megjelenésekhez képest.

Ja, s találtam egy elképesztő jó minőségű scan-gyűjteményt Paul Chadwick Concrete-jéből, ami amolyan csendes lázadás volt a British Invasion trendjeivel szemben a maga visszafogott realizmusával, s több nemrég befutott amerikai író (Fialkov, Remender) is elismerte, hogy sokat merítettek a sorozatból.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7179 Dátum: 2014. Április 04., 12:42:58 »
Geoff Johns veszi majd át tőle az írást, annyi biztos, hogy akármilyen is lesz, szerintem Lobdellétől csak jobb lehet.
Erre azért ne végy mérget. Olvastad Johns Aquamanjét? Liefeld DCnU-s sorozatai jobbak voltak annál. Liefeldé!
nekem tetszett az Aquaman, bár lehetett volna jobb is. Még mindig az volt a legjobb szerintem a New52-s írásai közül (pl JL borzalmas volt).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7178 Dátum: 2014. Április 04., 12:41:24 »
Geoff Johns veszi majd át tőle az írást, annyi biztos, hogy akármilyen is lesz, szerintem Lobdellétől csak jobb lehet.
Erre azért ne végy mérget. Olvastad Johns Aquamanjét? Liefeld DCnU-s sorozatai jobbak voltak annál. Liefeldé!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7177 Dátum: 2014. Április 04., 12:17:34 »
Ezekből csak a She-hulkot olvasom, az tetszik nagyon, és a rajzok is. Pullido-t bírom nagyon bár nem a kedvencem, akkor már inkább Marcos Martin, de nagyon erős kompoziciókkal dolgozik.
Mondjuk az írás stílusa nagyon erősen emlékeztet Slott She-Hulk-jára.
Loki se rossz, meg is lepődtem.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7176 Dátum: 2014. Április 04., 12:08:31 »
Én nemrég felfedeztem magamnak egy új írót, aránylag nemrég. Charles Soule-t

Nagyon sok képregényt ír, a legtöbb nagyon jó, vagy csak simán jó.
Swamp Thing: Szerintem ez a legjobb az összes közül, sőt, szerintem a Wonder Woman után jelenleg ez a legjobb képregény a DC-nél. A rajzok nagyon szépek, különösen, amikor valami növényekkel teli helyen vannak.
Superman/Wonder Woman: Szerintem így kellene írni egy Superman képregényt, Lobdell stílusa nem tetszik, de arra majd még kitérek, Pak meg ahhoz képest, hogy egy nagy filmforgatókönyv író (volt?) szerintem nem nagy szám az Action Comics, nem rossz, de ez jobb. A Wonder Women része is jó a képregénynek, persze nem annyira, mint az Azzarellóé, de azért jó. Itt is nagyon tetszik a rajzolás.
Red Lanterns: Azt hiszem, pont Charles Soule ötlete volt, hogy a Red Lantern abban a szektorban legyen, ahol a Föld is van, ami szerintem remek ötlet. Sok lehetőséget nyújt számukra. Remélem, jó kihasználják. A rajz itt elég érdekes, kicsit olyan sötét, illik ehhez a képregényhez.
She-hulk: Remekül kihasználja itt Soule, hogy ő maga is ügyvéd, nem érzem erőltetettnek vagy túl soknak, szerintem megfelelő mennyiségű a jogi rész benne. És szintén elegendő akció is van. A rajz itt annyira nem tetszik, ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy nem hiszem el, hogy nem találtak valaki jobbat.
Thunderbolts: Valahogy nem érzem itt Deadpoolt elég viccesnek, de amúgy ez a képregény is jó. Itt is egy gyengébb rajzolóval kezdtek, aztán egy jobbra váltottak.
Inhuman: Ez elég gyenge kezdés volt, mintha vagy 3-4 történetet akartak volna 20 oldalba zsúfolni, de nem nagyon jött össze. Remélem, később ez azért jobb lesz.  Talán csak a sietség miatt volt ez gyengébb. A rajzok azért szépek.
Letter 44: Ez mondjuk nem a nagyoktól jött ki, de Soule írja, azért megemlítem. Még csak az első számot olvastam el, egyelőre semmi különös, majd ha időm engedi, folytatom.

Egy másik író még, aki számomra új. Al Ewing.
Mighty Avengers: Ezt olvastam tőle először. Fura volt számomra, hogy egy ilyen aránylag nagyobb címet adnak neki. Annyira nem tetszik ez a képregény, de nem annyira rossz, hogy abbahagyjam.
Loki Agent Of Asgard: Ez viszont nagyon jó. Már az első szám során megtetszett. Ezt biztosan folyamatosan olvasni fogom. Sajnos annyira nincs jó, mint a Gillen féle Young Avengers, de pótléknak megteszi. És a rajzok itt is nagyon jók.

Amit még megemlítenék, hogy nem Scott Lobdell fogja majd írni
a Supermant, aminek én nagyon örülök, mert szerintem szörnyű volt, ahogy ő írta. Geoff Johns veszi majd át tőle az írást, annyi biztos, hogy akármilyen is lesz, szerintem Lobdellétől csak jobb lehet. Viszont John Romita, Jr. fogja rajzolni. Annak túlzottan nem örülök, de hátha csak rövid ideig csinálja, aztán jön helyette más.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7175 Dátum: 2014. Március 31., 16:11:15 »
Az amazing X-menből Wolverine és Nightcrawler jelenete tetszett, a többi nekem nem volt olyan izgalmas, főleg az utolsó szám, azt már csak átlapoztam.

Igen, ordított, hogy (stílusosan :D ) "x" részes a sztori, ebből "1" részre való sztorijuk van, a többi "x-1" töltelék, mint a mászkálós játékokban a kulcsok keresése és a piffpuff a szörnyekkel. Rozsival-Árnyékkal-ClassicXMenflashbackkel mindent el lehet adni, mi? :D
Ja, azonkívül Árnyék fölöslegesen mutatkozik be Tűzcsillagnak, mert ismerik egymást még azokból a sztorikból, amik magyarul is megjelentek.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7174 Dátum: 2014. Március 30., 19:19:16 »
Gladiátor a War of Kings legszimpatikusabb szereplője volt, de hát ugyebár Bendist ilyen apróságok nem érdeklik. Nem harlemi vagány, se nem érzelmi roncs kémnő...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7173 Dátum: 2014. Március 30., 16:29:26 »
Wolverine and the X-men-en csak alkotó váltás volt, mondjuk nekem nem jön be már így, szerintem abba is hagyom. Az amazing X-menből Wolverine és Nightcrawler jelenete tetszett, a többi nekem nem volt olyan izgalmas, főleg az utolsó szám, azt már csak átlapoztam.
Bendis címeiben kezdtem elveszteni a hitet, a Battle of the Atom a végére teljesen ellaposodott, az utána lévő Strykeres sztori szerintem borzalmas volt, Uncanny is mintha kicsit irány nélküli lett volna pár számra, de most mintha megint kezdene magára találni a két cím. A trial of JG sokkal sokkal jobban tetszett mint a BotA (és itt nem éreztem úgy, hogy a karakter pillanatok elnyomnák a cselekményt).
Kérdés: Gladiator mióta ekkora tenyérbemászó rohadék?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7172 Dátum: 2014. Március 30., 15:11:02 »
Egyre jobban tetszenek a most futó X címek!  :rolleyes:

1. All New X-Factor: Gambit lesmárolja Veszélyt, a hatás nem marad el...  :blink:
(Remy sármja fantasztikus!)
Ő lesz az X-ek Vízió-ja?  :badteeth: Mindenesetre nem piskóta karakter!  :whistle:
Jó kis csapat épül itt!  :rolleyes:

2. All New X-Men (+ GotG): The trial of Jean Grey
Szerintem kihozták a maxot ebből a hat részes story-ból!  :bravo:
Meglepő volt a vége ill. az ifjú Scott döntése...  :-\

3. Amazing X-Men: Árnyék és Logan találkozása nagyon megható volt...  :-[

4. Uncanny X-Men: jó a story, de Bachalo rajzait valahogy nem tudom megszokni, ,,megszeretni''...  :badteeth:
Magneto rendesen hazavágta Rejtély bandáját!  :brow:

5. Wolverine and the X-Men: nem úgy volt, hogy megszűnik ez a cím?  :headscratch:

6. X-Force: kicsit keveslem a tagok számát...  :rolleyes:
Velő hol volt eddig?

7. X-Men vol. 4.: érdekes ez a ,,fiúk szabadságra mentek'' koncepció...  :badteeth:
Arkea csapata egyre ,,combosabb''!  ;D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7171 Dátum: 2014. Március 21., 21:23:16 »
http://www.comicbooktherapy.com/more-lego-marvel-variant-covers-for-september-157290
A szövegben jelölt számok nem igazán stimmelnek, de mindegy.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7170 Dátum: 2014. Március 20., 12:32:39 »
Én is vacillálok most egy íróváltás miatt, csak majd 30 évvel korábbról: van bármi értelme a Moore run utáni Swamp Thing számokra időt szánni?

Eldöntöttem, hogy mindent elolvasok, amiben John Constantine valaha szerepelt, aztán szembesültem vele, hogy pár hónappal ezelőtt félbehagytam az SW-t, gondoltam gyors lezavarom. Zseniális, de ez nem újdonság. Fogalmam sincs viszont, hogy a Moore után jövő szerzők hogyan teljesítettek a címmel.

Emlékeztetőül, ebben a sorrendben: Rick Veitch (asszem csak ezeket gyűjtötték egybe a Moore run-on kívül), Doug Wheeler, Nancy A. Collins, Grant Morrison, Mark Millar, Brian K. Vaughan, Andy Diggle & Will Pfeifer, Joshua Dysart.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7169 Dátum: 2014. Március 20., 12:22:53 »
Szerintem pech, bár én amúgy se vagyok oda az ilyen íróváltásokért (pl slott-Peter David She-Hulk, na azt nagyon utáltam).
Robinson meg nekem "hit or miss" amúgy is.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #7168 Dátum: 2014. Március 20., 12:07:48 »
Szóval csak elszaródott a NOW vagy pont kifogtatok pár peches címet?