Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 658846 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető ParadicsomSal

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6927 Dátum: 2013. November 15., 20:26:42 »
Na kicsit képbe hoztam magam. Bestia már egy ideje nagy agy szvsz. Nekem az eredeti5-tel az a bajom, h teljesen feleslegesen vannak a saját szempontjukból a jelenben, úgy is az lesz a mese vége,szerintem, h kapnak egy frankó agymosást, aztán tűnés vissza az eredeti idejükbe.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6926 Dátum: 2013. November 15., 20:17:06 »
Igen, csodálkoznak mindenen; csak már kezd unalmas lenni...  :badteeth:

Gondolom, a következő ,,nagy húzás'' az lesz, hogy Jean Sötét Főnix-é válik...  :whistle:

Mázlistának most indult egy kevésbé komolyan vehető minije!  :nezze:

Az A. I. M. hogy ,,kicombosodott''! Micsoda szuperbűnözőket gyűjtöttek már össze?  :brow:

U. i.: állítólag az Angyalokat megalapító hősök is utaznak egyet majd az időben...  :rolleyes:
Csak azt nem tudom, hogy ahonnan elhozzák a hősöket, abból az időpillanatból/ síkból, a gonoszokat ki fogja megállítani???  :nemtudom:

(Az ott maradt Loki és Magneto összefog Namor-ral és Fátummal, likvidálják Pókember-t és elintézik az F4-et! Aztán megvan a következő nagy event: AoL: Age of Loki!)  :coffee:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6925 Dátum: 2013. November 15., 19:34:40 »
Nem értem mit aggódtok a téridő miatt :D Tudtommal az Age of Ultronban Rozsi az egészet hazavágta :D Bestia mindig is az X-ek agytrösztje volt amúgy épp halálán volt mikor ezt a döntést hozta... és szerintem nagyon jó dolog, hogy visszahozták az eredeti ötöt elvégre vigyázniuk kell hogy nehogy bajuk essen valamint érdekes szitukat szül az ő rácsodálkozásuk a megváltozott világra...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6924 Dátum: 2013. November 15., 19:22:23 »
És már nem azért, de Bestia 1.) mióta lett ilyen okos, hogy ezt a jövőutazós dolgot megoldja, 2.) mióta lett ilyen buta, hogy hobbiból megbolygassa az idővonalat? Valahogy mindkettőről lemaradtam. (És kivételesen gondolkodjunk sztorin belül, ne kenjük az alkotókra, bár nyilván az ő saruk.)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6923 Dátum: 2013. November 15., 19:01:44 »
Az ember csak kapkodja a fejét, az én nyakam már kezd nagyon beállni...  :badteeth:
(Olvasom szinte az összes, most futó X címet; kicsit kaotikus már...)

A Wolverine and the X-Men megszűnik, a két X-Force csapatból meg tudtommal lesz egy (talán jobb is)!
(Azért Psziché is elég rendesen összeveszett Logan-nel legutóbb!)  :brow:
Tehát két mínusz cím; igen ám, de közben elindult az Amazing X-Men, meg jön majd a Polaris vezette X-Faktor!
(Nem elég a kormánynak az Avengers Unity Squad, a Plazma vezette ,,A-X vegyes-válogatott''?)  :badteeth:

Szerintem hülyeség volt a jelenbe hozni (nekik ugyebár a jövő) az öt alapító X-et! Egész egyszerűen nem tudnak velük mit kezdeni...
Hülye ötlet volt Bestiától ill. az alkotóktól...
Apropó, nem volt valamilyen megállapodás a Marvel-es nagy koponyák (Reed, Pym, McCoy, Strange, stb.) között, hogy a tér-idő kontinuum tabu, nem szabad önző módon (ki)használni???  :whistle:

A Xavier családfa gyorsan kibővült, Charles unokája a fószer, oké; de ki az apja, Légió? Na ne...  :rolleyes:

Az X-ek a kedvenceim, az Angyalok mellett, de ez már túl sok...
Mondjuk ott is van ám keverés a javából! Van a Young Avengers (nem tudom miért istenítik, nekem egyáltalán nem jön be ez a cím), a New (gyakorlatilag az újjáalakult Illuminati-val) és a Secret Avengers, eddig oké!
A Kapitány egyszerre szerepel két csapatban, tud egymásról a Plazma vezette AUS és a Hyperion-t is a soraiban tudó team???  :badteeth:

Ami tetszik: Jégember igazi humorforrás  :hehe: , van már ember a Birodalmi Gárdában (Smasher eredettörténete nagyon bejön, ahogy a nő is)  :wub:
A visszatekintések: 1. ahogy az öt alapító tag harcolt Xorn ellen, az tipikusan a régi, első nagy Magneto elleni harcot idézte vissza! 2. Amikor Bishop a csatornában van és fogadkozik, az meg tiszta Wolverine vs. Pokoltűz Klub felállás!  :nezze:
Bishop újra ,,jó''!
(Végül is ő ,,csak'' fejbe lőtte a prof.-ot...)  :-\


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6922 Dátum: 2013. November 15., 18:01:43 »
Újfent Kábellel lóg  mióta Kábel újfent feltámadt :D Szóval a Cable and the X-Force lapjain keresgéld :) (ugye két X-Force van az egyik Rozsi oldalán a másik Küklopszén mondanom se kell, hogy Kábel csapata van Küklopsszal :D )

Nem is rossz elképzelés elvégre Xavier II egy komplett pszichopata :D

Nem elérhető ParadicsomSal

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6921 Dátum: 2013. November 15., 16:07:35 »
És majd lesz kinek a testébe beleköltözni az öreg xavier eddig test nélkül kóborló piszok nagy tudata :D (remélem, h ez az én rossz viccem és nem jön be) Még valamit kérdeznék, hol a tökömbe volt "minden mutáns megváltója" Hope?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6920 Dátum: 2013. November 15., 16:03:29 »
(Charles Xavier II a Testvériség egyik tagja megbénult, mint a nagyapja)
Mintha már láttam volna ilyet... hol is... ja, igen! Előkerült egy fekete Nick Fury, aki aztán az apjához hasonlóan elvesztette az egyik szemét, de innentől ő viszi tovább a nevet!...  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6919 Dátum: 2013. November 15., 14:23:35 »
Szerintem jó volt, engem nagyon kikapcsolt az olvasása :D

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6918 Dátum: 2013. November 15., 14:04:45 »
Igazából egy baja van a sztorinak, hogy nagyon Bendises. Ahogy az angyalokat elcseszte, úgy most az x-eket is el fogja, ha csak időben ki nem penderítik onnan. Ezeket az idióta eventeket meg el kéne már felejteni, mert évről évre egyre csak szörnyűbbek.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6917 Dátum: 2013. November 15., 14:01:12 »
A Testvériség maradt (Charles Xavier II a Testvériség egyik tagja megbénult, mint a nagyapja) illetve Kymera a háziállatkájával csatlakozott Rozsiékhoz, hogy levadászhassa a Testvériség megmaradt tagjait... Kitty meg az eredeti ötössel átpártolt Küklopsz oldalára.

Nem elérhető ParadicsomSal

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6916 Dátum: 2013. November 15., 13:57:27 »
Köszi, érthető! szóval a szokásos verekedjünk egyet 8részen át alternatív x csapatokkal, majd 1 mondattal vonjuk le a lényeget. legalább a jövőből itt maradt vki?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6915 Dátum: 2013. November 15., 13:56:24 »
Borzalmasan hangzik.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6914 Dátum: 2013. November 15., 12:58:15 »
Rozsi és Küklopsz összekaptak így kettészakadt az X-Men vannak Rozsiék akik boldogan élik életüket a Jean Grey suliban és Angyalkodnak meg minden illetve vannak Küklopszék akik csináltak egy Xavier sulit a törvénnyel összetűzésbe kerülő ifjú mutánsoknak (őket is körözik). Erre jött az az apróság, hogy Bestia depis lett és visszahozta az eredeti X-Ment, mondván, hogy bizonyára az eredetiek lelkesedését látván Küklopsz visszatér és minden olyan lesz mint korábban... nem így lett az eredeti 5-ös maradt és Kitty kapta meg a felügyeletüket... maaajd jött a Battle of the Atom ahol egy kiégett X csapat visszatért a jövőből, hogy majd jól visszaküldik az eredeti X csapatot ezzel megváltoztatva a számukra borzalmas jövőképet. Rozsiék nem tudván, hogy a jövőből jöttek nem az X-Men hanem a Testvériség belement, de ifjú-Jean és ifjú-Küklopsz megléptek mondván, hogy Xorn nem barátságos. A két szökevény belefutottak Küklopsz csapatába (közben Rozsiéknak sikerült magukra haragítaniuk Kitty-t)... közben Magic elvitte az ifjú-Bestiát és az ifjú-Jégembert a jövőbe magával megnézni, hogy mi nem stimmel ott belefutottak a valódi X-Men-be majd visszajöttek csatlakoztak Küklopszékhoz és jött a nagy bunyó, amibe mindenki mindent belekevert, ami lényeges, hogy kiderült, hogy az eredeti X-eket nem lehet visszaküldeni egyelőre valamiért a múltba. Kb ennyi rem érthető :D

Nem elérhető ParadicsomSal

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6913 Dátum: 2013. November 15., 12:11:29 »
Vki eltudná mondani, h a battle of atomban mi a vérzivatar van? Rég nem olvastam x-ment és most azt látom, h van 42 jégember, kb ennyi bestia... Szóval ki van kivel? egy kicsit lemaradtam, és nem igazán értem a dolgot

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6912 Dátum: 2013. November 14., 21:19:49 »
A Savage Wolverine se egy leányálom, de a simára gondoltam. Persze nehéz Wolverine-ből újat mutatni...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6911 Dátum: 2013. November 14., 21:17:07 »
A Wolverine & the X-Men viszont a 42. számmal véget ér.

Lesz (van) helyette Amazing X-Men.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6910 Dátum: 2013. November 14., 21:10:05 »
Ha nagyon rosszat akartok, akkor a mostani Wolverine az.

A Savage-re gondolsz vagy a "simára"? Előbbinek én nem is értem a funkcióját, showcase címnek indult, aminél egymást gyakran váltó alkotógárdák mesélhetik el az egy arc-os történeteiket. Ennek implikáció meglehetősen elkeserítőek: tényleg az kell egy-egy író/rajzoló renoméjának növeléséhez a Marvelnél, hogy elsüssön egy Wolverine ujjgyakorlatot? Komolyan azt képzelik, hogy a Wolverine rajongók/gyűjtők számottevő része hirtelen szerzőket és nem karaktereket kezd el követni a vásárlásaival?

Ha utóbbira gondoltál, akkor sajnálom a dolgot, ugyanis bírom Cornell-t, a Captain Britain and MI13 a Secret Invasion egyik legizgalmasabb vadhajtása volt számomra, a Demon Knights pedig az egyik kedvencem a New 52 induló címei közül, sajnáltam, amiért elkaszálták (nem mintha csodálkoztam volna, a DC promo-stratégiája bődületesen rossz).

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6909 Dátum: 2013. November 14., 21:06:24 »
A Wolverine & the X-Men viszont a 42. számmal véget ér.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6908 Dátum: 2013. November 14., 20:44:11 »
Nem olyan rosszak, de a fősztorihoz nem kellenek.
Ha nagyon rosszat akartok, akkor a mostani Wolverine az. Érdektelen, iszonyú vontatott (Dickens művei szélviharként vágtatnak ehhez képest) és semmilyen. A Best there is még ennél is sokkal rosszabb, de azt már azért érdemes elolvasni (na jó, olvasni nem, mondjuk megnézni), mert annyira hátborzongatóan és fokozhatatlanul rossz minden egyes panelje.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6907 Dátum: 2013. November 14., 10:24:07 »
Szerintem meg se a Wolverine and the X-Men - Alpha & Omegával, se a New Mutants-al nincs gond, én ezeket mindenképpen ajánlanám, az Astonishing X-Men viszont erősen felejtős (a Whedon részek nyilván más megítélés alá tartoznak, az alap), hiszen már Ellisnél is rezgett a léc, de utána még tragikusabb lett.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6906 Dátum: 2013. November 14., 09:34:24 »
én a fear Itself tie ineket is kihagynám (meg magát a Fear itselfet is, mert szar).

Fear Itself-een kénytelen-kelletlen végigrágtam már magam, mivel első blikkre fontosnak tűnt egy korábbi olvasmányom, a Kid Loki-t szerepeltető Journey Into Mystery (622-) szempontjából. Utólag azt kell mondjam, sokkal élvezetesebb lett volna az event mini és a Mighty Thor nélkül. Félelmetes egyébként, hogy mennyire végletesen ambivalens író számomra Matt Fraction. Imádtam az Immortal Iron Fist-jét, a Hawkeye sorozata is király, ahogyan a mostani FF-et is kedvelem, de a Thor, Iron Man, UXM és Fantastic Four run-jait nem bírtam elviselni, az UXM kapcsán majdnem biztos vagyok abban, hogy a lebőgése miatt volt szükség a Schism/Regenesis relaunch-ra.

A többi Fear Itself tie-in közül a 2011-es Alpha Flight-ot és a The Deep kötetet ajánlották még hónapokkal ezelőtt a 4chan /co/ topikjában, konkrétan utóbbi miatt olvastam el a rövid életű Namor - The First Mutant két kötetét.

Ugyanezt a kérdést egyébként feltettem nemrégiben redditen. Nem sok válasz érkezett, de az egyik hozzászóló erősködött, hogy az UXM 540-544, tehát a Fear Itself számok elég fontosak a Colossus/Kitty szál szempontjából.

Inner Circle: mi a baj a New Mutants-szal? Vagy nincs konkrét probléma vele csak nem kötődik annyira az AvX-hez?

X-Club-ot csak azért csaptam hozzá a listámhoz, mert Dr. Nemesis kezd egyre inkább a szívemhez nőni, kész Fantomex 2.0.  :cool:
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 14., 10:54:45 írta Ideniel »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6905 Dátum: 2013. November 13., 21:03:02 »
Az Astonishing X-Men nagyon jó, csak ajánlani tudom.

Ami szerintem felejtős:

New Mutants úgy, ahogy van
Generation Hope (2011) - TPB vol. 03 - The End of a Generation
Magneto Not A Hero (2012) - TPB
X-Club (2012) - TPB
Wolverine and the X-Men - Alpha & Omega (2012) - HC

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6904 Dátum: 2013. November 13., 16:14:26 »
X-eknél igazából majdnem minden sorozat elvan önmagában. Az UXM és a Wolvie & X a főszál, mellette meg nyugodtan olvashatod a Factort, a Force-ot, a Legacyt, a New Mutantst, a jelöletlen X-ment (ez egy team-up cím) és a Generation Hope-ot kb. ilyen sorrendben. A többi felejthető.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6903 Dátum: 2013. November 13., 15:37:23 »
Astonishing Spider-Man & Wolverine -t ne hagyd ki, szerintem nagyon jó, bár kontinuitáson kívüli.
Ezekből amúgy a nagy részét nem olvastam, de tudtommal az astonishing X-men nem zavar sok vizet a többi címben, alfa and omega se, meg én a fear Itself tie ineket is kihagynám (meg magát a Fear itselfet is, mert szar).

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6902 Dátum: 2013. November 13., 14:45:14 »
Segítség kellene. Jó ideje gyűröm már a Marvel maratonomat, s bár az Avengers/Fantastic Four/Spider-Man/Hulk képregényekkel relatíve jól haladok, az X-Men képregényekkel egyre inkább hadilábon állok: valami irtózatos mennyiségű anyag sűrűsödik a Second Coming és az AvX között, s sajnos sikerült belecsúsznom a Chuck Austen óra olvasott legrosszabb UXM arc-ba, a Quarantine-ba (Fraction), úgyhogy adjatok tanácsot, mit lenne jobb inkább hanyagolnom vagy ha más nem, elnapolnom, hogy minél előbb a NOW! cuccokhoz érjek el időben.

X-Men (2010) - HC vol. 02 - With Great Power
Astonishing Spider-Man & Wolverine (2010) - HC
Uncanny X-Men (1963) - TPB - Breaking Point
Astonishing X-Men (2004) - TPB vol. 07-08 - Monstrous; Children of the Brood
Fear Itself - Wolverine & New Mutants
Alpha Flight (2011) - HC vol. 01
Fear Itself - Uncanny X-Force The Deep (2012) - HC
Uncanny X-Men (1963) - HC - Fear Itself
X-Men (2010) - HC vol. 03 - First to last
New Mutants (2009) - TPB vol. 04 - Unfinished Business
X-Men Prelude To Schism (2011) - HC
X-Men Legacy (2008) - HC vol. 06 - Lost Legions
X-Men (2010) - HC vol. 04 - FF
X-Men & Generation Hope - Schism (2011) - HC x2
X-Men Legacy (2008) - HC vol. 07 - Five Miles South of the Universe
Uncanny X-Men (2011) - HC vol. 01
Wolverine & The X-Men (2011) - HC vol. 01
X-Men (2010) - HC vol. 05 - War Machines
New Mutants (2009) - HC vol. 05 - A Date With The Devil
Generation Hope (2011) - TPB vol. 03 - The End of a Generation
Magneto Not A Hero (2012) - TPB
X-Club (2012) - TPB
Astonishing X-Men (2004) - HC vol. 07 - Exalted
Wolverine and the X-Men - Alpha & Omega (2012) - HC
Uncanny X-Men (2011) - HC vol. 02
Wolverine & The X-Men (2011) - HC vol. 02
X-Men Legacy (2008) - HC vol. 08 - Back To School
X-Men (2010) - TPB vol. 06 - The Curse Is Broken
New Mutants (2009) - TPB vol. 06 - De-Animator
Exiled - JIM New Mutants Crossover
New Mutants (2009) - TPB vol. 07 - Fight The Future
X-Men (2010) - TPB vol. 07 - Blank Generation
Astonishing X-Men (2004) - HC vol. 08 - Northstar[/li][/list]

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6901 Dátum: 2013. November 12., 10:18:37 »
Hogy szakadnának meg, pedig baromi jól néz ki :)
Így nekem is marad a "sima" deluxe.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6900 Dátum: 2013. November 11., 23:42:05 »
Eléggé. Ez a koporsó téma jó ötlet. Bár azt hiszem beérem majd a sima deluxe hc-vel is :D
Sandman ezüst omnibus megvolt?
http://www.shopdcentertainment.com/jump.do?itemID=5&itemType=LANDING&cid=Sandman&ref=TWTDCSAND110813

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6899 Dátum: 2013. November 11., 22:45:15 »

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6898 Dátum: 2013. November 11., 19:29:37 »
A regebbi Guardianst még a neten sem talaltam meg :S
A mostanit viszont olvasom és szerintem tuti jó lesz filmben is. Legalábbis látványra:)
A Winter soldier sztori az nagyon bejött, az volt az egyik első képregényem eredeti nyelven :) kiváncsi vagyok a filmre, a trailer alapján az se lesz rossz :)