Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660369 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6897 Dátum: 2013. November 11., 17:55:21 »
Pocahontas - ezt Gaiman többé-kevésbé elsütötte már az 1602-ben (Rojhaz)  :lol:


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6896 Dátum: 2013. November 11., 17:49:05 »

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6895 Dátum: 2013. November 11., 13:47:34 »
Nem is fog Angela visszakerülni a saját univerzumába?

Komolyabb tervek vannak vele? Mondjuk, a Marvel univerzum tele van ,,ördögi'' teremtményekkel...

Elég valószínűtlen, McFarlane szerintem egy életre elrúgta a pöttyöst Gaimannél. No meg nem mintha Angela olyan nagyon jól passzolna a Spawn jelenlegi szellemiségébe (horror-noir a korábbi horror-fantasy helyett).

Két számmal le vagyok maradva a NOW!-os GotG terén (egyben akarom elolvasni az Infinity-t, a második arc pedig egyértelműen ehhez való felvezetés), de szerintem nincs kizárva annak a lehetősége, hogy a GotG-ből esetleg átkerüljön a Földre, s ott zúzza az alvilágiakat... Más kérdés, hogy ez nem állná-e útját más horror jellegű Marvel projekteknek (Ghost Rider, Doctor Strange, Legion of Monsters, stb.)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6894 Dátum: 2013. November 11., 13:19:28 »
Nem is fog Angela visszakerülni a saját univerzumába?

Komolyabb tervek vannak vele? Mondjuk, a Marvel univerzum tele van ,,ördögi'' teremtményekkel...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6893 Dátum: 2013. November 11., 12:48:12 »
Hivatalosan úgy volt, hogy Angela érkezését a bandába Gaiman írja majd. Aztán amikor kijött a füzet, egy lábjegyzetes „konzultáns” lett. Hogy most Bendis méretes egója túrta ki vagy Gaiman döntött úgy, hogy leszarja, nem tudom. Mindkettő egyformán lehetséges.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6892 Dátum: 2013. November 11., 12:46:10 »
Amúgy azt tudja valaki, hogy Neil Gaiman mit csinál a GotG képregényeknél?

McFarlane-nel való hosszas jogi huzavona után hivatalosan is ő rendelkezik az Angela feletti jogokkal, aki az Age of Ultron révén immáron a Marvel univerzum része. Elvben Bendis bármit is kezd a karakterrel, azt Gaimannek előbb jóvá kell hagynia. Hogy a gyakorlatban mekkora kötöttséget jelent ez, arról halvány lila gőzöm sincs.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6891 Dátum: 2013. November 11., 12:29:20 »
Vin Dieselnek nincs ideje, hogy eljátssza Draxot, Groot is éppen hogy belefért az idejébe. Most valami szupersebeséggel csinálják a Fast & Furious filmeket.
Egyébként nem értek egyet abban, hogy ne tudná eljátszani Black Boltot, elismerem hogy a színészi képességein bőven lenne még fejlesztenie, habár én is kedvelem a filmjeit, és arra amire alkalmazzák a legtöbb filmben, nagyon jó,
de Black Bolt a képregényekben sem igazán mutatja ki az érzéseit, nem nagyon szokott úgy reagálni, amihez egy nagyon jó színész kellene. Amit csinál, hogy ül a trónon csendben, áll csendben, megy valahova csendben, ezeket szerintem Vin is megtudta volna csinálni. Ráadásul sokszor maszk van rajta, szóval még az arcát se nagyon látnánk.

Amúgy azt tudja valaki, hogy Neil Gaiman mit csinál a GotG képregényeknél? Mert szerepel a neve benne, de nem olvastam még sehol róla, hogy mit is csinál pontosan. Mert ahogy én elnézem a legutóbbi számot, az a feladata, hogy pár karakter szövegét átírja amerikai angolról angol angolra. Drax mondott egy olyat, hogy Aye, Gamora (azt hiszem) meg azt mondta, hogy the lot of you.  :)
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6890 Dátum: 2013. November 11., 11:55:40 »
ó igen, Cosmo! Az elején még nem szerettem de aztán már kb úgy álltam hozzá, mint Rocket :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6889 Dátum: 2013. November 11., 11:47:00 »
Az űrkutya vs. mosómedve szövegek voltak a legjobbak :D főleg, mikor a fél csapatot holtnak hitték, és Rocket Racoon őrjöngött az állomáson, hogy ezt a sok szemétládát, aki itt a kantinban van, azokat ki kéne rúgni a biztonsági főnöknek, aztán "Aw, even the damn dog died!..."

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6888 Dátum: 2013. November 11., 11:38:44 »
Idézet
A beszélő mosómedve meg űrfa meg lehet kicsapja a biztosítékot sokaknál.
én az ilyen embereket csak sajnálni tudom :D

Mellesleg mind RR mind pedig Groot eredete egy mondatban összefoglalható (Rocket Raccoon egy mesterségesen tudatos lénnyé fejlesztett mosómedve; Groot pedig egy humanoid növényi létforma egy másik bolygóról), míg Thor esetében például én sem teljesen értem az Yggdrassil kozmológiai összefüggéseit a Marvel univerzumának más aspektusaival, amit a filmben egyébként megint csak a feje tetejére állítottak azzal, hogy a Kilenc Világ immáron nem kilenc a világfa révén kapcsolódó dimenzió, hanem féreglyukak révén összekötött bolygók/naprendszerek összessége - a Dark World előzetese alapján legalábbis. Mint mondtam, nem igazán értem a dolgot, de nem is kell, kozmológiai előismeretek nélkül is interpretálható egy történet amennyiben az önmagában jól működik.

Mindez nem számít: nem azon fog eldőlni a film sikere, hogy mennyire obskúrusak a szerepeltetett karakterek, hanem hogy milyen a film, elég jó-e a marketing és az emberek nyitottnak bizonyulnak-e rá. Magunk között szólva a tavaszi-nyári Comic Con-okon fog eldőlni a film sorsa: egyértelműen geek fan service-nek szánják, s ha nem sikerül augusztusig meggyőzni a geek-eket, akkor sajnos bukik a nyitóhétvége, s onnantól már indul is a buktát megelőlegező dominóeffektus.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6887 Dátum: 2013. November 11., 11:27:43 »
Vin Dieselnek kellett volna Draxnak lennie.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6886 Dátum: 2013. November 11., 11:20:11 »
És a telepata (!), orosz űrkutya még nem is lesz benne a filmben...  :rolleyes:
Pedig ő is nagy arc!  :brow:  ;D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6885 Dátum: 2013. November 11., 11:04:50 »
Idézet
neki van egy olyan eredeti hangja, hogy elhiszed róla, hogy városokat tudna romba dönteni vele.
semmi bajom Vin Diesellel, de szerintem abszolút nem lenne jó Black Bolt. Oda egy olyan színész kel laki szavak nélkül is tud játszani, Diesel meg még szavakkal se nagyon :D (és ez most tényleg nem fika, nagyon élveztem pl a legutóbbi Fast and furioust és örülök, hogy ilyen lelkes a Marvel filmek iránt)
Idézet
A beszélő mosómedve meg űrfa meg lehet kicsapja a biztosítékot sokaknál.
én az ilyen embereket csak sajnálni tudom :D
Amúgy ha látják a Marvel logót a népek, akkor máris bátrabban mennek be a moziba.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6884 Dátum: 2013. November 11., 10:45:15 »
Értem hogy mit mondasz, és érzem a rajongást az írásaidban, szóval tényleg teljesen megértem, én is így vagyok pl. a Man of Steel-el.   :badteeth:  :lol:

Na de hogy válaszoljak. Igazad van, Iron Man meg Thor valóban nem voltak olyan híresek korábban mint mondjuk Batman stb..., de még mindig könnyebb eladni a nagy vásznon egy páncélba öltözött embert, mint egy beszélő űrfát  ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6883 Dátum: 2013. November 11., 10:08:37 »
...még mindig azt mondom hogy ez egy elég parás húzás a Marvel/Disney részéről. Ezek a karakterek nem ismertek az átlagnézők számára.

Tényleg nem akarok kötözködni, de ilyen alapon az egész MCU mehetett volna a levesbe. Iron Man ugyan évtizedek óta legalább olyan meghatározó figurája a Marvel képregényeknek, mint mondjuk a klasszikus Justice League tagok a DC-nél, ennek ellenére a laikusok, de még a képregényrajongók szemében is B-listás karakternek számított 2008-ban. Szigorúan véve Thor-ral is ugyanez a helyzet, s vele még annyival nehezebb helyzetben találta magát a stúdió, hogy semmi sem garantálta a nézők fogékonyságát a science fiction elemekkel tuningolt élő mitológia iránt, mindezt kortárs környezetben. Captain America minden tekintetben A-listás, DE legalább olyan anakronisztikus kép él róla az emberek fejében, mint Superman-ről. Tényleg elképesztő teljesítmény, hogy minden kétség és hátráltató körülmény ellenére sikeresnek bizonyultak a Marvel filmek... Leszámítva Hulk-ot, aki ugyan A-listás, ismert és népszerű is, mégis mindkét szóló filmes próbálkozásával befürödtek (lassan 20 éve minden olyan 100 millió dollár feletti hollywoodi szuperprodukció buktának számít, ami nem termeli ki a költségei másfélszeresét az Egyesült Államokban és két és félszeresét nemzetközileg).

Nem tagadom, hogy a Guardians of the Galaxy kockázatvállalás lenne a részükről, de szerintem korántsem akkora kockázat a korábbi sikereik fényében, mint volt mondjuk maga az Avengers film.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6882 Dátum: 2013. November 11., 09:28:53 »
jocibmx, olvasd el az oldalon található űropera cuccokat, amikben elég komoly szerepet játszanak, aztán szerintem megváltozik a véleményed.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6881 Dátum: 2013. November 11., 09:26:39 »
Ha már annyira dicséritek lehet bepróbálkozok valamelyik GoTG sorozattal, de ettől függetlenül még mindig azt mondom hogy ez egy elég parás húzás a Marvel/Disney részéről. Ezek a karakterek nem ismertek az átlagnézők számára. A beszélő mosómedve meg űrfa meg lehet kicsapja a biztosítékot sokaknál. Meg az első gondolatom amikor hallottam a filmről az volt, hogy a Disney nagyon sok Rocket Raccoon figurát akar eladni.  :badteeth:
Mondjuk nem mondom, hogy a dumáló lövöldöző mosómedve hallatán nekem nem lesz marha nagy mosoly a számon  :lol: Szóval tuti moziban nézős lesz számomra a film, de sok más képregényadaptácis filmmel ellentétben itt semmi előképem nincs a karaktereket illetően. Bár addig lehet nekiugrok még az egyik GoTG sorozatnak.  :brow:

Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6880 Dátum: 2013. November 11., 09:20:08 »
Nova/Nova Corps szerepelni fog a GotG filmben, ezt már be is jelentették egyszer hírként, és forgatási képek is kerültek már fel a netre, amin látható egy alak a Nova ruhában.
Arról is van pletyka, hogy Inhumans film is lesz, amit szerintem megerősít az, hogy behívta egyszer Vin Dieselt a Marvel egy szerep miatt. Igen, tudom, hogy azóta Groot szerepét kapta, de eredetileg egy másik karaktert játszott volna, ami persze titok, és időhiány miatt  nem vállalta el, de tekintve a külsejét, szerintem illet volna rá az a szerep, illetve neki van egy olyan eredeti hangja, hogy elhiszed róla, hogy városokat tudna romba dönteni vele. :)
Még egy olyan pletyka is van, hogy Carol Danversről csinálnak filmet, mivel a Marvel behívta Katee Sackhoffot is, ő jó lenne arra a szerepre, illetve már évek óta lobbizik érte, szóval lehetséges.
A jövőbeli Netflixes sorozatok közül engem csak a Daredevil érdekel, a többit is megnézem majd, de azok nem annyira keltették fel az érdeklődésemet.
Én még a Captain America második részét várom. Nagyon tetszett a képregényben a Winter Soldier története, nagyon jó lenne ezt élőszereplősen is látni.
Kevin Feige, a Marvel filmes elnöke azt mondta, dolgoznak a Dr. Strange és a Black Panter filmen, Scarlet Witch pedig szerepelni fog az Avengers folytatásában, Quicksilverrel együtt.
Engem ami még érdekel, hogy az NBC tervez sorozatot a Constantine-ból, nem sok jót jósolnék neki, de mivel ezen a csatornán megy a zseniális Hannibal című sorozat is, ezért reménykedek benne, hogy összehoznak valami hasonlót, csak beleteszik a misztikusságot is.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6879 Dátum: 2013. November 11., 08:54:02 »
X-Men: DoFP és GotG, a két általam legjobban várt film 2014-ben!  :rolleyes:
Még a Kapitány is érdekel, de a Pókember 2 már egyre kevésbé...

Rengeteg (jó és gonosz) karaktert lehet még bemutatni a filmvásznon, a lehetőségek száma nagy!
A kozmikus vonallal szerintem nagyon nagyot fog dobni a Marvel!
Biztos vagyok benne, hogy a GotG-nak is több része lesz!  :brow:

A három nagy birodalom (siár, skrull, kree) bemutatása kemény dió lenne, de nem elképzelhetetlen...
Bár, ha jól tudom, akkor a GotG-ban lesz egy kree, Ronan személyében!  :nezze:

Egy (önálló) Silver Surfer és egy Inhuman filmnek én nagyon örülnék, szerintem bennük nagy lehetőség van!

Mitológiai vonalon, Thor mellett, szívesen látnám még Herkules-t (lesz két film a közeljövőben, de akkor is megunhatatlan karakter; meg persze nem Marvel-féle filmek ezek), Namor-t és Atlantisz-t!  :brow:

Arra leszek kíváncsi, hogy a ,,mágikus'' karaktereket (Dr. Strange, Skarlát Boszorkány) hogyan fogják ,,adagolni'' nekünk!
2017-ig három, cím nélküli Marvel film lesz; az egyik Strange, a második talán a Fekete Párduc (jó kis film lenne Wakandá-ról), a harmadikról pedig fogalmam sincs...
Tippek? Ms. Marvel, esetleg Póknő?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6878 Dátum: 2013. November 10., 23:50:00 »
Egyetértek Ideniel-el. amúgy nagyon szeretem pl Daredevilt is, de szerintem ő jobban tudna működni sorozatban. Nem szégyen az ha valaki nem kerül a nagyvászonra, ha a tv-ben minőséget produkálnak vele.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6877 Dátum: 2013. November 10., 23:36:53 »
Kövezzetek meg de én nem nagyon várom a GoTg-t. Volt egy sorozata pár éve, meg most Bendis a film miatt ír egyet. Igazából nem tudom mit kezdjek vele. Annyi jó karakter és történet van még a Marvel univerzumban, nem tudom miért pont erre esett a választás.  :headscratch:

Ezennel virtuálisan megkövezlek.  :brow:

Az Avengers film végén Thanos-szal kecsegtettek, aki bizonyos szempontból a Marvel kozmikus szárnyának a főszereplője. De Thanos legjobb esetben is antihős, még inkább a képregények történetének egyik legnagyobb mészárosa, így elég valószínűtlen, hogy az Avengers következő epizódjait felvezető egyik film címszereplője lenne. És mindenképpen meg kell alapozniuk valahogy a Marvel kozmikus szárnyát, ugyanis enélkül Thanos tényleges színre lépése nem sokban különbözne az Avengers new york-i csatájától. Legfeljebb úgy emelhetik a tétet, hogy globális szintre viszik a konfliktust - itt mindjárt adja magát az űrháború koncepciója, s amiben a Marvel képregények rendkívül gazdag és konzisztensen színvonalas ihletforrást nyújtanak a főként űroperáként jellemezhető "Cosmic Marvel" képében.

Lássuk a lehetőségeket:

Captain Marvel - évtizedes jogi hercehurca epicentruma, emellett elég valószínűtlen, hogy a Thanos-hoz legszorosabban kötődő első inkarnációját szerepeltetnék a filmekben, sanszosabb, hogy Carol Danvers-t látjuk előbb viszont a vásznon, aki egy női Superman-pastiche, semmint űropera-hős.

Quasar - mindenki Green Lantern-koppintásként írná le, ha kizárólag őrá fókuszálna a film.

Nova/Nova Corps - lásd Quasar.

Shi'ar Imerial Guard - X-Men-hez tartoznak, s így nem a Marvelé a megfilmesítési jog

Inhumans - a GotG-nek köszönhetően léptek kozmikus szintre

Silver Surfer, Galactus és a legtöbb kozmikus entitás - Fantastic Four-hoz tartoznak, s így nem a Marvelé a megfilmesítési jog

Eternals - mindannyian láttuk a Gyűrűk Urát bevezető képsorokat. Majd 5 perc tömény expozíció narrációban előadva. Ahhoz, hogy halvány fogalma legyen bárkinek is arról, hogy honnan származnak az Eternal-ok, ennek időben minimum a kétszeresére lenne szükség. Igen, Jack Kirby nagyjából ugyanolyan zseniális világépítő volt sci-fi terén, mint Tolkien fantasy-ben.

Marad hát a Guardians of the Galaxy. Az sem mellékes szempont, hogy az övék a legjobb referencia annak frissessége és minősége szempontjából - Abnett & Lanning run-ját az utóbbi évtized legszórakoztatóbb Marvel sorozatai között tartják számon, ráadásul a záróakkord egy olyan event-mini volt, amiben mindjárt szerepel a filmekbe betervezett főgonosz neve (The Thanos Imperative). A film marketingesei és Kevin Feige is azzal hype-olnak, hogy a korábbi Marvel filmekkel ellentétben itt tényleg nem vázlatos "pitch-ek", hanem képregények felett folytak a produceri ötletbörzék. Nincs abban semmi meglepő, hogy a Guardians of the Galaxy "nyert", amennyiben tényleg volt valamiféle verseny az előbb felsoroltak között - mondom ezt úgy, hogy minden 2004 után megjelent Cosmic Marvel képregényt, s a Starlin-korszak legfontosabb állomásait is olvastam (Thanos War, Magus Saga, Death of Captain Marvel, Rebirth of Thanos, Infinity Gauntlet-trilógia).
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 10., 23:59:07 írta Ideniel »

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6876 Dátum: 2013. November 10., 22:55:18 »
Kövezzetek meg de én nem nagyon várom a GoTg-t. Volt egy sorozata pár éve, meg most Bendis a film miatt ír egyet. Igazából nem tudom mit kezdjek vele. Annyi jó karakter és történet van még a Marvel univerzumban, nem tudom miért pont erre esett a választás.  :headscratch:
Egyedül azzal tudom megmagyarázni, hogy a 2009-es Avatar óta sokkal több sci-fi jön Hollywoodból, mert most ez jól tejel. Úgyhogy a Marvel is sci-fis irányba mozog. Ha megnézitek a gyűrűk ura és a hobbit filmeken kívül a fantasy filmek egyáltalán nem sikeresek, a sci-fi sokkal kifizetődőbb. Úgyhogy a Marvel is inkább ilyen irányba nézelődik.  :badteeth:
Fura amúgy, mert a Disney ugye nemsoká jön az új Star Warsokkal is, ami így már kiszolgálná az űropera rajongókat.
Én meg várhatok egy Daredevil filmre még éveket. (Remélem  a Netflixes sorozat jó lesz, és végül megvalósul egy normális DD film)   :)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6875 Dátum: 2013. November 10., 21:29:47 »
Igen, amiket írtál valóban borzalmasak lennének :D

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6874 Dátum: 2013. November 10., 21:08:32 »
Idézet
Here Comes… The Annihilation Omnibus
és a pénztárcám enyhén felsírt (már tegnap kezdte a nyöszörgést, amikor rájöttem, hogy a West coast avengersből összesen 4 omnibus lesz, valószínűleg)

A "legrosszabb", hogy ha a GotG film sikeres lesz, akkor ugyanezt megcsinálják a War of Kings-zel (WoK és Realm of Kings együtt) és a Thanos Imperative-vel is (TI, Annihilators és mondjuk hozzácsapják még a Thanos Rising-ot).

Nagyon szurkolok amúgy a filmnek, végre elért arra a szintre a filmes technológia, hogy új életet lehelhessenek az űropera műfajába. Több űropera film = több űropera képregény = boldog Ideniel  :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6873 Dátum: 2013. November 10., 21:01:06 »
Idézet
Here Comes… The Annihilation Omnibus
és a pénztárcám enyhén felsírt (már tegnap kezdte a nyöszörgést, amikor rájöttem, hogy a West coast avengersből összesen 4 omnibus lesz, valószínűleg). Bár erősen emgfontolandó ez is, mert a vol 1 és 3 megvan tpb-ben.
JSA omnibus kapcsán is nemrég realizálódott bennem, hogy nem csak a sima sorozatot fogja tartalmazni, hanem a Robinson féle JSA Returnst és a JLA/JSA Virtue and vice-t is, azok meg nincsenek meg...  :dry:

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6872 Dátum: 2013. November 10., 20:35:48 »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6871 Dátum: 2013. November 09., 12:26:49 »
Üdv. Hm, ha az a kékkel rajzolt Pókember figura,tényleg  Parker szelleme. { És nem pedig Oki\ Póki tudat alattijában ,még meg maradt Parker jelképe. } Akkor lehet hogy, valóban az lenne a megoldás, hogy a  szellem Pókember elfoglal egy olyan klón testet,ami a Skarlát Pók 20.-ban és a Team-up 2.-ben szerepel.És így visszatérhetne. ;) Kösz.    :worship:  U.I. Ó hogy , az a gaz Marvel .1. Flasth tényleg ott fogja hagyni a Venom szimbióta , 2. Kaine Parker { a jelenlegi Skarlát Pók } megfog halni. 3. És lehet hogy majd Rozsomák is. { Mit akarnak elérni ezzel }Biztos  csökkenteni akarják az olvasóik számát.  ; ]. Na egy újabb örült ötlet,ha már lúd legyen kövér alapon. { NEM TUDOM, hogy az új változatba át irt Klón Szága , a fő kánonba taroz
ik-e , vagy csak egy amolyan Wath if szerű történet}. De szerintem ahol olyan történetek  jelenek meg 1, Ahol Ben meg ússza azt hogy meghaljon, és Kaine vissza adja a gyereket.{ Ha a 616-os univerzum része, ha nem.}2, Pakert megölték. És Okiból ˝Testrablót˝csináltak. 3, Kaine Parkert { az új Skarlát Pókot elintézík. } Akkor már az én ötletem is beleférne ;  ]. Mert ha jól tudom Pókgyilokról is kiderült, hogy nem is halt meg .Ha nem Ő IS ÉL valahol. Nos EZEN az alapon vele is indulhatna egy füzet sorozat. Mert már csak ő maradt ki, ebből a kavarodásból  ; ]. Bocs és Kösz És végül, néhány honositásí ötlet , 1. Az új 6 részes mini klón saga, 2.Az ugyan csak 6 részes  Ben Reilly Eposz,3. Az X-fegyver sorozat. Viszlát.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 09., 22:05:09 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6870 Dátum: 2013. November 07., 19:19:22 »
Üdv. Szerintem itthon nem fog megjelenni a Young  Avengers. Vagy egy-két  számot kihagyva, Hulkfi és fiatal barátja miatt, akivel  tényleg igen nagyon közeli kapcsolata van  ;) . Valószínű a prűd nézeteik miatt inkább ˝elfelejtenének˝ megjelentetni.  Azokat a számokat ahol ez ábrázolva van. Kösz.  :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6869 Dátum: 2013. November 07., 18:43:34 »
Ahelyett, hogy az omnibust újranyomnák (ugyan ez Simonson Thor-jára is). *sóhajt* na mindegy jó lesz ez is  :rolleyes:
amúgy mi az oka annak, hogy valamiből újranyomják az omnibusokat (X-menek, Miller féle DD) míg egy rakat mindenből meg nem ?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6868 Dátum: 2013. November 07., 18:13:56 »
Vagy ez vagy az eggyel korábbi sorozata. Brubaker és Fraction inkább az eredetét írták át, vagyis pontosabban szólva némi átalakítással kidolgoztak neki egy részletes háttérvilágot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden