Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 658854 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6867 Dátum: 2013. November 07., 18:03:44 »
Nemsoká megjelenik új kiadásban Brubaker Iron Fist sorozatának első 16 száma egy tpb-ben. Plusz még egy két oneshot is van benne. Érdekelne a karakter, de nem tudom, hogy hol kezdjem el olvasni. Gondolom ez a gyűjtemény jó kezdés lenne, ugye?  :lol:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6866 Dátum: 2013. November 07., 14:17:55 »
A Marvel NOW! egyik legjobb képregénye még a Young Avengers. Az egyszerűen valami zseniálisra sikeredett. :)
Most, hogy vége a BotA-nak, várom, hogy Wood sima X-menje is beinduljon.
Meg jó lenne, ha a Wolverine and the X-Men újra jó lenne. :) Az AvX után valahogy olyan unalmas lett, de előtte nagyon szórakoztató volt, aztán úgy tűnt, ismét jó lesz, erre most megint beraktak egy eventet.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6865 Dátum: 2013. November 07., 13:02:48 »
Idézet
bár Romita rajzai nekem jobban tetszettek.
nahát :D azt hittem itt mindenki utálja őt :D Nekem is bejött, bár az inkább ahhoz a történethez passzolt, ez egy kicsit realisztikusabb környezetben játszódik, nem bánom, hogy váltottak.
Helyben vagyunk, engem pont a sztori vett meg kilóra, a realisztikusabb környetetből az elmúlt években bőven megkaptuk a magunkét, Remender agymenése kifejezetten üdítő volt :)

A Thor kapcsán nincs vita, bár nálam a Hawkeye és a Deadpool is ott van a legjobbak között.
(a Hulkot nem olvasom)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6864 Dátum: 2013. November 07., 12:53:21 »
Idézet
A Cap Am az egyik legjobb Marvel Now-s cím, mondjuk nekem az első tíz rész egyelőre jobban tetszett, de a mostani sztorira sincs panaszom, bár Romita rajzai nekem jobban tetszettek.

Nekem nem igazán tetszett az első pár szám, de egy idő után megszerettem. Meg kicsit furcsa volt számomra, mert  előtte nem olvastam Cap egyetlen ongoingját sem, és kicsit furcsa volt egyből ilyen "furább" történettel kezdeni. Egyébként a Marvel Now-s címekből szerintem a Thort nem tudja leverni semmi, de tényleg nem rossz ez sem.  Nagyon élvezem amúgy még Marvel Now-s Hulkot is Waidtől.  Remélem legalább olyan sokáig marad Hulknál, mint Daredevilnél  :hehe:

A Ten Grand-el kapcsolatos híreket én is olvastam, és biztos hogy nem volt fair Templesmith, de egyébként JMS meg Templesmith is elég sok mindent abbahagyott már félúton, szóval ez szinte várható volt.

Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6863 Dátum: 2013. November 07., 12:49:16 »
Idézet
bár Romita rajzai nekem jobban tetszettek.
nahát :D azt hittem itt mindenki utálja őt :D Nekem is bejött, bár az inkább ahhoz a történethez passzolt, ez egy kicsit realisztikusabb környezetben játszódik, nem bánom, hogy váltottak.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6862 Dátum: 2013. November 07., 12:30:04 »
Kezdve ott, hogy a Ten Grand rajzolót váltott, mert Templesmithnek valami magánéleti gondja van szval új rajzoló van, ami még annyira nem is lenne rossz, de szerintem nagyon nem illik a sztorihoz.
A részletekre már nem emlékszek, de itt inkább az volt, hogy Templesmith nem reagált JMS hívásaira hosszú hónapkon keresztül, és ezt unta meg az író (meg gondolom az Image). Én kifejezetten bírom Templesmith rajzait, de a lassúsága miatt erősen kérdéses, hogy pl a Fell valaha folytatódni fog-e, ha rajta múlik.

Ezen a héten egyedül a Superman Unchained  meg a Captain America új száma tetszett igazán.
A Cap Am az egyik legjobb Marvel Now-s cím, mondjuk nekem az első tíz rész egyelőre jobban tetszett, de a mostani sztorira sincs panaszom, bár Romita rajzai nekem jobban tetszettek.

Az eheti felhozatalból még az East of West az, amit mindenképp megéri elolvasni :)

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6861 Dátum: 2013. November 07., 12:22:10 »
Halljátok ez a hét kicsit csalódás volt számomra. Annyi jó cím folytatódott a héten, de szinte mindegyikben csalódtam kicsit.
Kezdve ott, hogy a Ten Grand rajzolót váltott, mert Templesmithnek valami magánéleti gondja van szval új rajzoló van, ami még annyira nem is lenne rossz, de szerintem nagyon nem illik a sztorihoz. Jó kis urban fantasy képregény volt a Ten Grand , kicsit Constantine másolat ugyan, de én kedveltem. Még jó hogy nem rendeltem előre a tpb-t.   
Aztán ott van az Action Comics Greg Paktől. A történetbe nem megyek bele, nem kimondottan jó bár nem is rossz (bár klasszisokkal jobb mint Lobdell), de a rajzok. Neten sok kritikát olvastam, hogy mennyire jó Aaron Kuder. Én nem ismerem a munkásságát, de azok az arcok.. :rolleyes: félelmetesek. Lehet hogy jók a beállításai meg a panel elrendezések, de az arcok sztem nagyon nem sikerültek. Kirántott a sztoriból  :nemtudom:
Olvasom még a Valianttól a Quantum és Woody-t, ott is rajzoló váltás volt, és az sem tetszik igazán, bár az még az elmegy kategória, de az előző rajzoló sokkal jobb volt, jobban illett ehhez az őrülethez, dinamikusabb volt az egész. Szóval kicsit az is csalódás volt.
Ezen a héten egyedül a Superman Unchained  meg a Captain America új száma tetszett igazán. Azok hozták a szokásos színvonalat. 
Az nem szuperhős cuccok közül pedig a Hinterkind új száma volt a nyerő a héten. Az első szám még annyira nem győzött meg, de maradtam, és kezdem azt érezni, hogy ez lesz a következő nagy sorozata a Vertigonak. Legalábbis egyenlőre annak érzem.  Plusz a Trillium Jeff Lemiretől, is nagyon jó volt a héten.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6860 Dátum: 2013. November 06., 20:57:17 »
Nem volt rossz, bár a Wolverine-Ororo viszonyt még emészgetem, de a többi iskolai őrültség szerintem szórakoztató.
Ami még meglepő volt a héten, hogy az Earth-2 az íróváltás ellenére is élvezetes maradt, kíváncsi vagyok, hogy folytatódik.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6859 Dátum: 2013. November 06., 20:25:34 »
Megjelent az Amazing X-Men, a címlapon Árnyékkal. Alig vártam, hogy visszatérjen, és végülis nem is rossz, de a fenébe, valahogy fokozatosabbra számítottam, mint hogy így a képembe nyomják. Mindegy, tessék olvasni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6858 Dátum: 2013. November 05., 16:28:20 »
Valahogy úgy érzem, nem vesztettem sokat, hogy nem folytattam a szériát.

Köszi a pótlást!  :bravo:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6857 Dátum: 2013. November 05., 16:09:19 »
Üdv, EZT a választ ÉN IS KÖSZÖNÖM  :). Hm....a Scarlet Spider  #20 szerint nagyon úgy nézz ki  hogy, a  klón sztorit akarják megint elsütni   :dry: . Kösz.   :worship: U.I.  Hm IGEN a Superior Team-Up   #2 szerint is a klón sztorit  akarják folytatni . Valaki meg írhatna az ottani olvasók közül  hogy Hagyják abba és már fejezzék már be  ; } .˝
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 05., 17:58:31 írta zoli »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6856 Dátum: 2013. November 05., 15:34:51 »
KiD, ha jól értem, akkor a Savage Six-es (nekem nagyon tetszett) és a Minimum Carnage-s story megvolt Neked!  ;)

A két story között ugye Flash összeakaszkodott Hellstrom-mal!  :nezze:

Flash eldöntötte, hogy Philadelphiá-ba megy, Brock (aki most Toxin) utánament!
(A szerelmi csalódás miatt elhagyta a Nagy Almát!)
Megmentette Katy Kiernan-t, egy újságírónőt; az U-Foe-któl! Ők a ,,gonosz F4'' és általában Hulk gyepálja el őket!  :badteeth:
(Azt hozzá kell tenni, hogy Secret Avengers-es társa, Valkűr besegít neki!)

Közben Flash elvállal egy tanársegédi (?) melót, edző ill, tréner lesz!  :rolleyes:
Kiderül, hogy az egyik sulis csaj a szomszédja! Kialakul köztük egy olyan Rozsomák-Jubilee-féle kapcsolat...
(Ez lehet, hogy rossz hasonlat volt!)

Toxin végezni akar Venom-mal, de kényszerszövetséget kötnek, mert a sulit megtámadja egy ,,Szimbióta-Írtó'' alakulat! Ha jól emlékszem, akkor az U-Foes kísérletezett embereken; így jött létre ez a csoport, dióhéjban!

Utána a semmiből előkerül egy Lord Ogre nevű gengszterfőnök, aki ráküld Venom-ra egy sereg bérgyilkost!
Az egyik bérgyilkos Lámpás Jack (de a poén az, hogy nem az, aki a börtönben van!) és megöli a szomszéd kiscsaj apját!
A ,,tökfejű'' mérges gázt is bevet, Flash meg akarja védeni fiatal védencét; a szimbióta egy kis része ,,ráugrik'' a lányra, majd rajta is marad!!!  :rolleyes:
Ő lesz Mánia! Ha Rozsomák-nak X23, Venom-nak ő...  :badteeth:

Röviden ennyi...  ;D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6855 Dátum: 2013. November 04., 23:29:21 »
Üdv. Na akkor kérdés nélküli hozzá  szólás { Micho kedvéért  ;) } Én sajnos csak a ComiXologi és a Scans Dailly oldalon tudtam bele lesni a Battle of Atom történetbe. Hm....szerintem ˝kissé˝fura történet. Talán érdekes lesz majd a Superior #23tól, a Superior #26ig  játszódó történet. És a  Superior #27töl JÖN a Globin Nation. Remélem jó sztori lesz.  ;) Kösz.  :worship: U. I. Csak következtetni tudok a Superior  #23tól ,a Superior  #26ig játszódó történetre. { a címlapok alapján } Kb  A  Venom szimbióta meglép Flashtöl . És ráakaszkodik  Oki\Pókira  { Mert kb úgy nézz ki a rajzon}  Talán addigra ,A változat  sikerül neki vissza szerezni a csápokat { Vagy már vissza is szerezte}  és így vonja be a Venom szimbiota.B, változat  maga a szimbióta alakítja ki saját anyagából a csápokat. Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 05., 11:07:38 írta zoli »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6854 Dátum: 2013. November 04., 23:15:06 »
Akkor Venomból valaki, aki ráér, tarthat nekem egy gyorstalpalót. Kb. attól fogva, hogy leverték Lámpás Jackéket, meg utána Vérontót.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6853 Dátum: 2013. November 04., 22:08:10 »
A Venom sorozat tényleg ellaposodott, a rajzok is egyre érdekesebbek...  :dry:

Mániával most mi van?  A szimbiótája levált Flash-ről és önálló életre kelt???

Goblin nation lesz!  :nezze:


Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6852 Dátum: 2013. November 04., 15:59:00 »
A Helheim már véget ért? Az is baromi ígéretes volt.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6851 Dátum: 2013. November 04., 15:55:23 »
A Sixth Gunt nem olvasom, majd egyszer, ha semmi más olvasnivalóm nem lesz.
Én is reménykedek abban, hogy Venom és a Goblin(ok) megjelenése felkavarja kicsit az állóvizet.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6850 Dátum: 2013. November 04., 15:38:26 »
A Superior Spider utolso szama tenyleg eleg lightosra sikerult....
Viszont lassan lesz Venom meg Goblin war vagy mi, ezek remenyeim szerint jok lesznek.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6849 Dátum: 2013. November 04., 15:37:17 »
Idézet
Én több képregényt is próbáltam olvasni Bunntól, de mind unalmas volt
Sixth gun még megy, szerintem még mindig jó, bár talán a jelenlegi sztori kicsit kevésbé érdekes mint az előzőek, de fényévekkel jobb a Marveles írásainál.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6848 Dátum: 2013. November 04., 15:29:36 »
Azokból csak azt olvasd el, amiben a First Born van, azt Azzarello írta, és ugyanolyan jó, mint a többi, illetve a történetfolyam része, a másiknak semmi köze a Wonder Womanhez, a Forever Evil eventnél lesz majd jelentősége, vagy nem lesz, az valószínűbb.
Én több képregényt is próbáltam olvasni Bunntól, de mind unalmas volt, de úgy látom, amúgy is kaszálnák a képregényeit, ha én olvasnám is tovább, ők állítják le.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6847 Dátum: 2013. November 04., 15:08:21 »
Idézet
Aminek minden száma nagyon jó, az a Wonder Woman, abból szerintem még nem olvastam olyat, amelyik unalmas, vontatott lett volna. Nekem nagyon tetszik.
én a belerőltetett szeptemberi különszámokat ki nem állhattam. De amúgy az meg Snyder Batmane amit olvasok még a DCtől.
Superior amugy most építkezik aprólékosan szerintem, aztán majd jön a manó sztori, arra tartogatják a puskaport. De nekem folyamatosan tetszik.
Bunntúl jó képregényt csak Oni presseset olvastam még.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6846 Dátum: 2013. November 04., 14:53:24 »
Tudjátok, nekem mi volt csalódás? Ami az Infinityben történt.
Arra gondolok, amikor Black Bolt szabadjára engedte azt a valamit, amitől egy csomó ember Inhuman lett.
A legutóbbi két számot nem olvastam.
Az vele a bajom, hogy pontosan ugyanez volt az AvX vége, csak mutánsokkal.
Annak is egyelőre nincs olyan sok hatása. Mármint lett egy plusz Avengers képregény, az Uncanny,
meg a Uncanny X-Menben és a Wolvi & X-menben lett néhány új mutáns, és kész.
Mondjuk annyira azért nem rossz képregény, mert ezen kívül más is történik benne meg szépek a rajzok,
de ahogy elnézem a Marvel jövőbeli terveit, nagyon előtérbe kerülnek az Inhumanek, ezért reménykednék valami jobb történetben.

Meg egy kicsit nekem csalódás mostanában a Spider-Man is. Tetszik ez a Superior téma, amit Slott talált ki,
de valahogy mostanában nincs olyan érdekes. Úgy értem, most komolyan azon kellene aggódnunk, hogy a professzor miatt nem kapja meg SpOck a diplomáját? Ne már. Ettől azért találjon már ki valami érdekesebbet.
Oké, történnek ezen kívül is események, de azoknál nagyon lassan csordogál a történet.

Aminek minden száma nagyon jó, az a Wonder Woman, abból szerintem még nem olvastam olyat, amelyik unalmas, vontatott lett volna. Nekem nagyon tetszik.

És lesz újra Megtorló.  Ennek örülök.  :) De sajnos Edmondson írja. Ennek már kevésbé.  :(
Azért reménykedek.

A Deadpool témához annyit, hogy szerintem az azért rossz, mert  Cullen Bunn írja.
Úgy gondolom, nem véletlen, hogy két képregényt is kaszál a Marvel, amit ő ír.
A Fearless Defenders és a Venom, ez utóbbi teljesen elszaródott, miután átvette Remendertől, pedig addig nagyon jó volt.
Azt hiszem, most nincs is ongoingja a Marvelnél.

You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6845 Dátum: 2013. November 03., 22:17:28 »
Én élveztem de az utolsó szám csalódás volt. Meg nem éreztem úgy, hogy a rajzok nagyon alátámasztották volna a harcjelenetek epikusságát (vagy legalábbis epiksunak szánták őket, asszem) ebben az utolsó részben.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6844 Dátum: 2013. November 03., 22:07:45 »
Elolvastam a Battle of the atom-ot! Érdekes volt...  :rolleyes:
Nektek hogy tetszett?

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6843 Dátum: 2013. November 03., 21:35:23 »
Remender Megtorlója jól indult, de ez minden pozitívum, amit el lehet róla mondani.
Rucka írása viszont nekem tetszett, mondjuk az egészet megkoronázó mini már kevésbé.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6842 Dátum: 2013. November 03., 20:30:46 »
Rucka Punishere viszont elég jó volt (az nem MAX, hanem 616os)

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6841 Dátum: 2013. November 03., 20:08:39 »
Hát elég jó, ja :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6840 Dátum: 2013. November 03., 19:48:30 »
A Punisher MAX-ot kötelező olvasmánnyá tenném.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6839 Dátum: 2013. November 03., 19:18:57 »
Ez elég egyertelműen hangzik :)) még a Max-okat olvasom. De akkor ezzel nem biztos hogy fogok probalkozni :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6838 Dátum: 2013. November 03., 19:11:41 »
Kerüld el minél messzebbre. Még a Remender-rajongók is többnyire ezt javasolják.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden