Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659998 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6777 Dátum: 2013. Október 17., 11:14:06 »
Wolverine-en is gondolom (nem olvastam a Millar sztorit de ha jól tudom, ott berzerker módba kapcsolt).
Majdnem. Megölték és teljesen átírták az agyát, permanens berzerker módban ragadt anélkül, hogy bármiféle érzelmek maradtak volna benne. Ezért kellett egy újabb hatrészes arra, hogy valahogy visszaépítsék.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6776 Dátum: 2013. Október 17., 11:06:14 »
Van benne valami, de azért eléggé úgy tűnt, hogy inkább a Főnix erő hihetetlen mértékben felnagyított a hordozóiban mindent. Szóval tipikusan az a fajta megszállás, amit a képregényekben a halottak teste felett, egy sör mellett bocsátanak meg egymásnak :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6775 Dátum: 2013. Október 17., 10:58:02 »
nekem ő a kedvenc X-manem :(
Amúgy az AvsX-ben nem úgy viselkedett szerintem, mint aki magán kívül van. Daredevilen pl a Shadowlandben látszott, hogy nem önmaga, Wolverine-en is gondolom (nem olvastam a Millar sztorit de ha jól tudom, ott berzerker módba kapcsolt). Scott viszont önmaga maradt (legalább is a végéig) csak kicsit elszállt a nagy erőtől.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6774 Dátum: 2013. Október 17., 10:23:11 »
Én is :)

Ettől függetlenül az ő démonizálása nekem fura.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6773 Dátum: 2013. Október 17., 10:14:42 »
Most ütközik ki, hogy szegény Külklopsz mennyire egy antipatikus pasas, és hogy valójában mennyire rühelli mindenki a szuperhős társadalomban.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6772 Dátum: 2013. Október 17., 09:25:08 »
Most olvasom az új A+X-et, amiben indul egy Amki Kapi-Küklopsz közös történet.
Én értem, hogy Küklopsz megölte X Professzort, de miért nem fogadják el neki, hogy nem volt önmaga? Úgy értem, pont neki miért nem fogadják el, ha másnak simán? Lásd Rozsomák az Enemy of the State-ben.
Meg nagyjából bárki bármi tesz telepatikus vagy egyéb befolyásolás alatt, lazán megbocsátják 3 képkockában. Nevetséges.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6771 Dátum: 2013. Október 16., 20:09:04 »
Inner Circle: az a Star Trek kép hatalmas. Sok korán elhalálozott zászlós volt a Star Trekben.
Erről ez jutott az eszembe:



Főszereplő halála:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6770 Dátum: 2013. Október 15., 10:59:36 »
ez a női csapat eddig meggyőző

Főleg Vihar dekoltázsa az első részben a vonat fölött :D biztatásodra elolvastam, nekem is tetszett, kivéve a repülőgépmentős részt, azon végig röhögtem. (Kérem szépen, ott van VIHAR a gépen!!! Ezek meg nem tudnak eloltani egy égő motort...) A budapesti rész is vicces volt, a Blackbird-del a Ferenc Liszt Airport-on (ha ezt tudom, kimegyek planespottolni) :D

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6769 Dátum: 2013. Október 13., 05:24:33 »
Ráadásul Rozsomák és Seregély pont a náluk sokkal magasabb Strange és Voodoo mögött áll, és az ő arcuk full fényes; az előttük állóké meg árnyékos. Biztos antifénnyel van bevilágítva, ami árnyékot vet, és ennek az árnyéka meg fényes  ;D


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6768 Dátum: 2013. Október 12., 19:55:56 »
Ráadásul Rozsomák és Seregély pont a náluk sokkal magasabb Strange és Voodoo mögött áll, és az ő arcuk full fényes; az előttük állóké meg árnyékos. Biztos antifénnyel van bevilágítva, ami árnyékot vet, és ennek az árnyéka meg fényes  ;D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6767 Dátum: 2013. Október 12., 19:41:11 »
Amúgy nézzétek meg ezt a borítót, és mondjátok meg nekem, hogy lehet az, hogy Strangenek (ha ő az) és ennek a Woodoo mágusnak (akiről soha életemben nem hallottam eddig a posztig) a jobb profilja tiszta árnyék, miközben senki másnak nem ÉS miközben a legnagyobb fényforrás jól láthatóan mögöttük tündököl!

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6766 Dátum: 2013. Október 12., 19:12:39 »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6765 Dátum: 2013. Október 12., 19:12:03 »
(és szégyen-nem szégyen, a Battle of the atom nekem egyre jobban tetszik)

Alapvetően nekem is tetszik (és végre egy olyan event, ahol a rajz konstansan megfelel a történet hangulatának), de a legutolsó szám szerintem tiszta hülyeség volt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6764 Dátum: 2013. Október 12., 19:10:43 »
Szerintem Rozsomák fog közülük meghalni.
:lol: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6763 Dátum: 2013. Október 12., 18:53:49 »
Elolvastam a DC-féle Rise of the third army-t! Nekem nagyon tetszett!  :bravo:
Nekiugrok majd a Wrath of the First Lantern-nek is!  :brow:

Kyle most már végleg Hal Jordan-i magasságba emelkedett!  :brow:
Ezek a kék kis rohadékok egyre idegesítőbbek!  :violent:
Nagyon remélem, hogy a későbbiekben eliminálásra kerülnek; semmiféle felelősségérzetük nincs...


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6762 Dátum: 2013. Október 10., 21:58:18 »
Szerintem Rozsomák fog közülük meghalni.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6761 Dátum: 2013. Október 10., 20:54:13 »
Kezd kicsit elfogyni a türelmem a Bendis-féle Avengers/New Avengers végigolvasását illetően.



Na vajon ki???

Relatíve nagy csindarattával Doctor Strange átruházta a Sorcerer Supreme tisztséget a legjobb esetben is C-listás Brother Voodoo-ra. Csórikámat még át is keresztelték Doctor Voodoo-ra, kapott egy ongoingot Remender tollából, amit 6-7 szám után (attól függően, hogy a főként reprintekből álló eredetsztori különszámot ide számoljuk-e) elkaszáltak. Nyilvánvalóan nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Erre Bendis mit csinál? Ugyanazzal a lendülettel ír a halála köré egy "going out with a bang" szálat, ami egy időben futott a szanaszét hype-olt Next Avengers-zel. Azzal a sztorival, amit már akkor úgy harangoztak be, mint a kontinuitást alapjaiban megrengető Ultron-eposz nyitányát* . Ezzel még nem is lenne különösebb problémám, ha nem ugyanaz a személy írná ellentmondásosan a karaktert, aki révén, s akinek az instrukciói mentén átesett az újító szándékú ráncfelvarráson. Konkrétan a leginkompetensebb mágiahasználóként ábrázolja, akihez a Marvel univerzumán belül szerencsém volt. Ez nem kis teljesítmény, tekintve, mennyire inkoherens a mágia szerepe ebben a világban többek között a DC/Vertigoéhoz képest. Nem tudom kinek az ötlete volt ez a borító, nem tudom kinek volt döntési joga a kérdésben, de remélem mindannyian szégyellik magukat. Sok exploitatív dolgot le tudok nyelni (az Avengers Arena azon kevés Marvel képregények egyike, amit nem utólag pótlok, hanem már a megjelenés napján elolvasom az új számait), de ez tényleg sok. Nem érdekel, hogy nem egyértelmű, hogy valóban meghalt-e. 2011 januárja óta egy kukkot nem lehetett hallani róla, max talán az End Times (NOW! előtti köteteket lezáró sztori) kapcsolódik közvetetten a halálához, de ennyi, máskülönben csend és hullaszag.

* Nemrég olvastam egyébként az Age of Ultron-t, s rájöttem, hogy annyira nem hagyott mély nyomot bennem, hogy egy hónap távlatából már nem is emlékszem a végére. Valahol elképesztő, hogy majd három évig húzták-halasztották, az Avengers 2 mozifilm is innen kölcsönzi az alcímét, s még a NOW! branding-et is a sarokba dobták a kedvéért, erre talán a legfeledhetőbb event, amit Bendis az Avengers line de facto kreatív vezetőjeként írt 9 éves pályafutása során.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6760 Dátum: 2013. Október 10., 16:58:46 »
Szerintem az egyetlen érdekes ulti cucc a Pókember (alapvetően szeretem Bendis írásait, de nem mindet). Pont Wood miatt voltam szkeptikus az X-men v4-el, mert az ulti X-e egyáltalán nem tetszett, de ez a női csapat eddig meggyőző (és szégyen-nem szégyen, a Battle of the atom nekem egyre jobban tetszik)

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6759 Dátum: 2013. Október 10., 16:03:39 »
Tényleg, a Conan, tudtam én is, hogy valami kimaradt, az tényleg nagyon jó, bár az is lassan a végéhez ér, legalábbis számára.
Ez ám nem bármelyik Ultimate cucc, ezt Brian Wood írja. :) De nekem tényleg nagyon tetszik, ahogy a politikai szálat csavarja, meg a katonaságot is behozzák, az olyan HBO-s. Vagy talán jobb hasonlat a Homeland c. sorozat a Wire helyett. Ulti pókot nem olvasom.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6758 Dátum: 2013. Október 10., 15:54:39 »
Na várj. A Wire-t és bármelyik Ultis cuccot ne tegyük már egy mondatba :) (egyébként a Morales-es Pókember még jó is, pedig Bendis nagyon nem tartozik a kedvenceim közé). A Massive leginkább olyan semmilyen. Nem rossz, de nem is jó. Talán az unalmas szó a leginkább találó rá, bár tény, hogy ez leginkább az első pár részre igaz. Wood-tól még a Conan-t érdemes olvasni, az tényleg pöpec.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6757 Dátum: 2013. Október 10., 15:44:56 »
A Star Warsot nem olvasom, nekem már a film(ek) sem tetszett(ek). DMZ, Northlanders tényleg jó. De hogyhogy nem tetszik a Massive? Szerintem eléggé hasonlít a DMZ-hez. Nekem rohadtul bejön az ő Ultimate X-mene, olyan, mint valami jobbféle HBO-s sorozat, mintha a The Wire lenne, csak mutáns karakterekkel. De abban igazad van, hogy a többi Ultimate cím nagyon gyenge. A sima X-mene meg még annyira nem tudott bizonyítani, mert 4 szám után már ment is valami event bele, de én azért bízok benne, hogy valami jó lesz belőle, korábban is ő írta ezt a címet, és az nagyon tetszett.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6756 Dátum: 2013. Október 10., 15:36:19 »
Az Asonishing 25 részig volt jó, utána Ellisnek volt egy próbálkozása, utána pedig még rosszabb lett a színvonala. Bár nem olvastam, hogy elkaszálják, egyáltalán nem fog feltűnni a hiánya.
Wood-nak vannak zseniális cuccai (DMZ, Northlanders, a mostani Star Wars, de még inkább az X-Men v4), de pl a The Massive 15 rész után sem tudom, hogy merre tart, az Ultis cucca - meg úgy minden ultis vacak :) - elég hamar kasza lett nálam a vége.

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6755 Dátum: 2013. Október 10., 15:28:15 »
A JL Darkot is azóta olvasom, mióta Lemire írja. Az Astonishingot én sem olvasom, pont azt írtam, hogy azt kaszálni fogják, így egyre kevesebb olyan Marvel képregény lesz, amit nem olvasok, mert megszüntetik őket. Én sem örülök egyébként az ilyen döntéseiknek, olvasóként nekem sem tetszik, de a kiadó részéről teljesen megértem a döntést, hiszen nekik a profit a lényeg, és ezzel a trükkel most elég sok képregényt el tudtak adni, legalábbis a legutóbbi eladási adatok azt mutatják.
Én általában író vagy rajzoló alapján döntöm el, miket olvasok, vagy mennyire tűnik érdekesnek a történet.
Például az egyetlen Ultimate képregény, amit olvasok, az X-men, mert Brian Wood írja, nemsokára el is hagyja a képregényt, Fialkov veszi át, ő még nem győzött meg annyira, így onnantól már nem követem az a képregényt.

Szerk.: A Constantine-ban igazad van, de legalább megtartották azt, hogy cigizik, nem úgy mint a filmben, hogy a végére rágózott.
Nem igazán volt jó döntés őt átemelni a szuperhősök világába, viszont emeli a JL Dark színvonalát.
A Swamp Thingben is igazad van, de ott Snydernek volt egy célja, közös célja Lemire-rel, ami felé vezeték a történetet, most ez nincs meg benne, hogy valami felé halad a történet, inkább olyan epizodikus, ezért tűnhet úgy, hogy gyengébb.
Ja, és a Constantine-ban már nem lehetenek olyan szókimondók sem, nincs fuck, shit és társai, lényegében az angol szlenget hagyták meg, amit sokszor túlhasználnak.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6754 Dátum: 2013. Október 10., 15:25:20 »
A Constanstine-nak egyetlen egy baja van, hogy semmi köze az eredeti Vertigós karakterhez, hanem egy kiherélt tökátlag főhősünk van. És pontosan ezért kaszáltam el két rész után, az alapkoncepciójával van a gond. A Swamp Thingnek meg esett a színvonala Snyder lelépése után, bár még így is egész jó.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6753 Dátum: 2013. Október 10., 15:19:35 »
több Marvelt olvasok msot én is (bár pont az Astonishinget nem, azt Whedon óta nem olvasom).
JL Darkot kipróbáltam amúgy, de nekem felvizezett Vertigo hatása van. Green Arrow nem volt rossz eddig, de a villains month elvette a kedvem attól is (nem a sztori, hanem ezek a kiadói döntések hagynak negatív szájízt nekem).
Több DC címmel is úgy vagyok, hogy majd ha kijön pár trade, vagy lezárul egy hosszú storyline, akkor elolvasom inkább egyben (már ha nem írja mindenki azt róla, hogy rossz).

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6752 Dátum: 2013. Október 10., 15:04:39 »
Az azelőttit. A First Bornos történetet még nem tudtam elolvasni.

Én több dolgot is olvasok. A Green Lantern képregényeket. Red Lanternnel együtt. Green Arrow-t, mióta Lemire írja. Batman szóló képregényekből azt hiszem, mindet. Action Comics, Superman, Superman & Batman. JL és JLA, és a JL Dark, az nagyon jó. Ha tetszik a WW, esetleg próbáld be ezt is, nekem tetszik, én látok köztük hasonlóságot, Animal Man - Swamp Thing, Constantine, The Flash, Forever Evil. Nemrég elkezdtem a Batwomant és az Earth 2-t.

A Marvelből meg még többet, azokat fel se sorolnám, mert azokból nagyon kevés olyan van, amit nem olvasok. Ráadásul azokból is a legtöbbet kaszálják (pl.: Astonising X-men), így az általam nem olvasott Marvel képregények száma egyre csökken.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6751 Dátum: 2013. Október 10., 14:35:47 »
Idézet
Wonder Woman.
Az nagyon jó. Főleg, ami a legutóbbi számban történt különösen érdekes dolgokat ígér számunkra.
a Villains month-os számban vagy az azelőttiben? Mert a villains month-t kihagytam teljesen de a WW-t amúgy olvasom (meg a Snyder-Capullo Batmant, és azt hiszem ennyi is a DC listám, mert nem hiszem, hogy az Earth 2 Robinson nélkül jó lesz, de majd elválik)

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6750 Dátum: 2013. Október 10., 14:30:12 »
Nagyon fura ez a fórum.
Ritkán használom, de még szerintem sose sikerült megtalálnom a számomra megfelelő topicot.

Én azt szeretném kérdezni, hogy a DC-nél volt ez a Villains Month, és hogy valaki meg tudná mondani, hogy melyik képregények voltak, amik a későbbiekben is fontosak lesznek? Például elolvastam azt, amiben Cyborg Superman volt, de az csak ilyen érdekesség, a későbbi eseményekhez semmi köze. De amiben Black Manta szerepelt, az már fontos, mert elmondja, miért fogja ő utálni a Crime Syndicate-tet.

Szóval igazából az érdekelne, hogy melyik gonosz kalandja hol folytatódik, mert volt az a Ventriloquist, ami az egyik Batman képregényben jelent meg, de igazából a Batgirlben lesz majd jelen, az meg engem nem érdekel, mert azt nem olvasom.

Azok érdekelnének, amik a későbbi eventeknél számítanak majd. Forever Evil, Arkham War, Rogues Rebellion, stb.

Nem tudom, van-e olyan fan, aki elolvasta mindet, de megköszönném, ha valaki tudna segíteni.

Most igazából főleg a Marvel képregényeket olvasom. Azok nagyon jók, a legtöbb.

A DC-nél is akad jó, csak kevesebb, bár minden képregény közül a mostani kedvencem pont náluk van. Wonder Woman.
Az nagyon jó. Főleg, ami a legutóbbi számban történt különösen érdekes dolgokat ígér számunkra.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6749 Dátum: 2013. Október 08., 16:16:00 »
Üdv, Igen, megkerestem róla a leírást az Adattárban  amit Ben készített róla. Meg is köszöntem neki a fáradozásait a Fanart topikban. Tényleg úgy volt ahogy leírtátok .Nektek is Köszönöm . Csak már a sztorit kéne elolvasni .Kösz . :worship:

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6748 Dátum: 2013. Október 08., 15:18:49 »
Spider island?