Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659732 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6657 Dátum: 2013. Szeptember 05., 12:30:51 »
JL szerintem semmi extra, JLA még kevésbé (főleg az elején Finch BORZALMAS rajzaival. Komolyan mintha elfelejtett volna rajzolni). Dark meg jó is lehetne ha Vertigo cím lenne, Vertigósított DC karakterekkel. Így olyan érzésem van mint DC-sített Vertigo karaktereket olvasnék.
All-star western nem akar tetszeni sehogy se. Elején még érdekes volt de már egyre jobban hiányzik a szikár préri meg kis városok amit annyira szerettem a Jonah Hexben (egyik kedvenc sorozatom volt a DCNU előtt). Moritat rajzstílusa is csak majdnem jó, valamit nagyon hiányolok belőle, de nem tudom mit.
Idézet
Justin Jordan sem okoztak számomra még csalódást.
Team7? Szerintem baromi érdektelen volt. a Luther Strode tök jó, de vele is úgy vagyok mint Bunn-al. A kis kiadós munkái nagyon tetszenek, de ahogy egy nagy kiadóhoz kerül, érdektelen lesz amit ír.

Amikor a Justice League line-ról beszélek, nem kizárólag a csapat címekre gondolok. A Justice League és Justice League of America színvonala szerintem semmivel sem marad el a többi mainstream, nagyágyúkat felvonultató csapatcím átlagától, én azonban inkább az Aquaman, Flash, Green Arrow, Wonder Woman, illetve most már Vibe-ra gondoltam, amikor azt mondtam, lelkesen követem a line címeit. Earth 2 külön történet, egyrészt értékelem, ahogyan Robinson ötvözni próbálja az ezüstkori hangulatot és motívumokat a modern és érett narratívával, másrészről viszont el kell ismernem, hogy nem mindenki kapható az ilyesmire, illetve Robinson épp nemrég mondott fel a DC-nél, s nagyon erősek a kétségeim afelől, hogy Tom Taylor képes lesz betölteni az általa hagyott űrt.

A Team7 már a koncepciója miatt is bukásra volt ítélve (a reboot óta a harmadik vagy negyedik próbálkozása volt ez a DC-nek arra, hogy elkapkodja a G.I. Joe rajongókat az IDW-től, nem értem, miben reménykedtek), ennek ellenére Jordan relatíve jól megbirkózott a kihívással. Könyörgöm, 6 szám megjelenése után jelentették be, hogy lefújják a sorozatot, nem Jordan bűne, hogy a kiadót mintha majmok irányítanák felülről (épp most mondott fel a Batwoman alkotógárdája, mert elegük lett a szerkesztői mandátumokból). 

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6656 Dátum: 2013. Szeptember 05., 12:26:00 »
de vele is úgy vagyok mint Bunn-al. A kis kiadós munkái nagyon tetszenek, de ahogy egy nagy kiadóhoz kerül, érdektelen lesz amit ír.
Bunn írt egyáltalán valami elfogadhatót, mióta a Marvelnél is ügyködik? Mert amiket olvastam, azok a borzalmas és az unalmas határán voltak.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6655 Dátum: 2013. Szeptember 05., 12:13:56 »
JL szerintem semmi extra, JLA még kevésbé (főleg az elején Finch BORZALMAS rajzaival. Komolyan mintha elfelejtett volna rajzolni). Dark meg jó is lehetne ha Vertigo cím lenne, Vertigósított DC karakterekkel. Így olyan érzésem van mint DC-sített Vertigo karaktereket olvasnék.
All-star western nem akar tetszeni sehogy se. Elején még érdekes volt de már egyre jobban hiányzik a szikár préri meg kis városok amit annyira szerettem a Jonah Hexben (egyik kedvenc sorozatom volt a DCNU előtt). Moritat rajzstílusa is csak majdnem jó, valamit nagyon hiányolok belőle, de nem tudom mit.
Idézet
Justin Jordan sem okoztak számomra még csalódást.
Team7? Szerintem baromi érdektelen volt. a Luther Strode tök jó, de vele is úgy vagyok mint Bunn-al. A kis kiadós munkái nagyon tetszenek, de ahogy egy nagy kiadóhoz kerül, érdektelen lesz amit ír.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6654 Dátum: 2013. Szeptember 05., 11:59:27 »
Bár én csak egy szűk réteget olvasok DC-n belül, de a Jokeres Batman szám konkrétan gyenge lett, pedig amúgy az a széria a kiadó egyik legjobbja. (Azzarello Wonder Womanjével karöltve)

Nem tudom, én magam még nem olvastam, s az említett fórumokon sem láttam, hogy szó esett volna a Jokeres számról. Ha tippelnem kellene, akkor a DC méltányosságból odalökte a különszámot Andy Kubert-nek, aki az apja írói stílusát mímelve összedobott egy időtlenül idétlen Jokeres one-shotot.

Az egész New 52 nekem unszimpatikus és egyre kevesebb címet olvasok, Johns távozása után a GL-eket is teljesen abbahagytam. Majd 1-2 év múlva felzárkózok, addigra kiderül érdemes-e egyáltalán. Pedig a New52 előtt imádtam a DC-t.
Alapvetően nem érdekelnek a gonoszok, főleg Batman ellenfelei, az összes híresebbet rühellem, Jokerrel az élen. Snydert épp kezdtem megkedvelni, ez a Zero Year is bejött, erre félbeszakítják valami Jokeres sztorival aminek semmihez semmi köze.
Maga a Villains month dolog még jó is lehetne, a Forever evilben is volt pár érdekes részlet (összességében hasonlóan unalmas volt, mint a Trinity war 90%-a) de csak arra ment ki, hogy legyen egy expozició aztán mindenki kap egy one shot-ot és kész.
Sokan a Dark reignhez hasonlítják, de az szerintem egy sokkal érdekesebb koncepció volt, itt nagyon azt érzem, hogy "na ezt most mindenki venni fogja mert a gonoszokat sokkal többen szeretik".
A DC legutóbb akkor tudta a gonoszokat jól felhasználni főszereplőként, amikor Simone írta a Secret six-et.

Nekem a Green Lantern line továbbra is alap, gyakorlatilag a Rebirth óta minden GL-kötődésű képregényt elolvastam, s épp mostanság készülök pótolni a komplett CoIE utáni kronológiát is. Mint mondtam, én bízok Vendittiben, s Charles Soule, illetve Justin Jordan sem okoztak számomra még csalódást.

Ezen kívül lelkesen követem még a Justice League és the Dark line címeit is (kivétel Katana, World's Finest), no meg az All-Star Western-t. A Batman és the Edge line-okat csak időszakosan pótolgatom. A Death of the Family több szempontból is csalódást okozott, de szerencsére még a közelében sem jutott a Lobdell vezényelte Superman line mélységeinek. Még nem sikerült lecsekkolnom az Unchained-et, illetve a Batman/Superman-t Greg Paktól, aki a Hulk és Hercules run-jával lopta be magát a szívembe.

Batman kapcsán én mindig úgy voltam a rogue gallery-jével, hogy high-concept szinten nem túl kiforrottak, ellenben rengeteg karakter-centrikus sztori épülhet rájuk, amelyek pszichológiailag tárják fel Batman és az adott főgonosz közti konfliktust, ellentétben például Spidey hasonlóan emblematikus rosszfiú-gárdájával, akik inkább csak a hős megpróbáltatásainak kifejezéséhez szolgálnak eszközül, máskülönben általában nem túl komplex figurák. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a jó villain-centrikus Batman sztori a legtöbb esetben Batman és egy főgonosz párharcáról szól, míg a Spider-Man sztorik számomra akkor a legszórakoztatóbbak, amikor sok kispályás szuperbűnöző csapatba verődik, hasonlóan a Rogues-hoz a Flash képregényekből (kedvenc jeleneteim, amikor bárban iszogatva kibeszélik a legutóbbi akcióikat).

A Dark Reign koncepciója valóban jó volt, más kérdés, hogy az bevallottan a Warren Ellis-féle (#110-121) megújult Thunderbolts koncepció átültetése volt a komplett Marvel 616-os univerzumra. A megvalósítás is hagyott némi kívánnivalót maga után, a villain minik többsége (The Hood, Lethal Legion, Mister Negative, Zodiac, Sinister Spider-Man) meglehetősen gyengére sikeredett, a Thunderbolts színvonala ekkoriban rendkívüli módon visszaesett, arról már nem is beszélve, hogy az egyébként kiváló Dark Avengers-t minden tekintetben elvágta az időszak betetőződése, egyben lezárása, a Siege event. A többi sorozat szempontjából nem okozott számottevő változást Stark Osborn-ra cserélődése, mindössze annyi történt, hogy az Initiative elkezdett rosszfiúkat is besorozni (Taskmaster FTW!).

Villains United/Sinister Six is tervben van már egy ideje, elméletben ha a Batman maratonommal a Birds of Prey-hez érek, már a többi spin-off (Gotham Central, Gotham City Sirens, stb) is bevállalható komolyabb spoilerek nélkül.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6653 Dátum: 2013. Szeptember 05., 10:56:36 »
Az egész New 52 nekem unszimpatikus és egyre kevesebb címet olvasok, Johns távozása után a GL-eket is teljesen abbahagytam. Majd 1-2 év múlva felzárkózok, addigra kiderül érdemes-e egyáltalán. Pedig a New52 előtt imádtam a DC-t.
Alapvetően nem érdekelnek a gonoszok, főleg Batman ellenfelei, az összes híresebbet rühellem, Jokerrel az élen. Snydert épp kezdtem megkedvelni, ez a Zero Year is bejött, erre félbeszakítják valami Jokeres sztorival aminek semmihez semmi köze.
Maga a Villains month dolog még jó is lehetne, a Forever evilben is volt pár érdekes részlet (összességében hasonlóan unalmas volt, mint a Trinity war 90%-a) de csak arra ment ki, hogy legyen egy expozició aztán mindenki kap egy one shot-ot és kész.
Sokan a Dark reignhez hasonlítják, de az szerintem egy sokkal érdekesebb koncepció volt, itt nagyon azt érzem, hogy "na ezt most mindenki venni fogja mert a gonoszokat sokkal többen szeretik".
A DC legutóbb akkor tudta a gonoszokat jól felhasználni főszereplőként, amikor Simone írta a Secret six-et.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6652 Dátum: 2013. Szeptember 05., 10:52:43 »
Bár én csak egy szűk réteget olvasok DC-n belül, de a Jokeres Batman szám konkrétan gyenge lett, pedig amúgy az a széria a kiadó egyik legjobbja. (Azzarello Wonder Womanjével karöltve)

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6651 Dátum: 2013. Szeptember 05., 10:40:53 »
DC-től ebben a hónapban semmit nem olvasok, ezek a beleerőszakolt szeptemberi különszámok teljesen érdektelenek (tavalyi Zero month-t is szinte teljesen kihagytam). Kíváncsiságból belelapoztam 1-2-be de csak megerősített benne, hogy nem kell ez nekem.

Pedig a külföldi fórumokat böngészve nekem az a benyomásom támadt, hogy csak az eheti megjelenések közül is a Nocenti-féle Creeper szám kivételével mindegyik meglepően jó fogadtatásra talált, különösen a Green Lantern (Relic), Green Arrow (Count Vertigo) és Batman & Robin (Two-Face) különszámok. A Green Lantern-t író Venditti gyerekre én egyébként már az X-O Manowar-nál felfigyeltem - elképesztő érzéke van az akciójelenetek szövegszintű levezényléséhez, de úgy a párbeszédekhez is általában.

Persze megértem, ha személy szerint nem csíped az ilyenfajta különkiadásokat, főleg ha egyetlen gimmick-re épülnek egy egész hónapon keresztül, én azonban nyitott vagyok mindenre. A Zero Month-ot én nem is a gimmick miatt tartottam katasztrofálisnak, hanem azért, mert a reboot-ból támadt, kontinuitást firtató kínzó kérdésekből alig válaszolt meg valamit és csak tovább gyarapította őket (a Tim Drake incidens, a teljességgel felfoghatatlan 5 éves időintervallum a Justice League első inkarnációjának megalakulása és az aktuális események között, Hawkman már eleve kibogozhatatlan eredettörténete és még sorolhatnám napestig).

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6650 Dátum: 2013. Szeptember 05., 10:23:31 »
Nekem a tablet is monitor. Kell a kötet maga, a papír érzése, meg minden ami a tényleges képregénnyel jár. És lehetőleg hc legyen, legalább 300 oldallal :D
Idézet
Trinity War, majd Forever Evil a DC-nél
DC-től ebben a hónapban semmit nem olvasok, ezek a beleerőszakolt szeptemberi különszámok teljesen érdektelenek (tavalyi Zero month-t is szinte teljesen kihagytam). Kíváncsiságból belelapoztam 1-2-be de csak megerősített benne, hogy nem kell ez nekem.

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6649 Dátum: 2013. Szeptember 05., 08:52:43 »
Gondolkoztál már tableten?

Az AvX ugyebár tavaly április és október között zajlott, az első collected edition bejelentések pedig csupán július-augusztus magasságában kezdtek szállingózni. Az Infinity ráadásul nem is féléves event, elméletben novemberben lezárul, így annál előbb szerintem nem is jelentik be a gyűjteményes köteteket.

Én abban a hülye helyzetben vagyok, hogy ugyebár járatom a Marvel felzárkóztató maratonomat a lényegesebb címekből (Avengers és X-Men line), illetve pár olyan ongoingból, amikbe a maraton alatt belekezdtem, s már akkor magukkal ragadtak (Cosmic line, Hulk line, Hercules, Thunderbolts, Fantastic Four, ASM, Immortal Iron Fist), s ezzel párhuzamosan már belevágtam a NOW!-ba, pedig még "csak" a Heroic Age-nél tartok. Age of Ultron már megvolt, s az Infinity-hez sem lenne nagy kihívás felzárkózni, de szeretném előtte legalább a két Annihilators minit és a pár kimaradt előzményt befejezni, amint végre sorra kerülnek. No nem mintha lényegesen kötődnének a Chaos War, Fear Itself és az AvX eseményeihez.

De közben független kiadók friss megjelenései, Trinity War, majd Forever Evil a DC-nél, Battle of the Atom megint a Marvelnél, kimaradt klasszikusok tömkelege, amiket évek óta pótolni szeretnék... Esküszöm, csak azért lottózok, hogy ha megnyerem, ne kelljen többé dolgoznom, helyette csak képregényeket olvasnék. Ha maholnap leállna a kiadás, akkor is több életre elég mennyiség állna a rendelkezésemre, pedig szigorúan véve még a filmnél is fiatalabb médiumról van szó.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6648 Dátum: 2013. Szeptember 04., 23:45:45 »
Ez az Infinity valahogy nem akar tetszeni nekem, pedig első blikkre jónak tűnik, nagyléptékű, látványos, Hickman nem buta író, de valamiért irritál. De lehet csak hasonló bajom van vele mint régen Morrisonnal, egyszerűen nem tudtam gépen olvasni, csak papíron.
Viszont nem találtam Infinity kötetet előjegyzésben, pedig csak kéne lennie premier hc-nak meg minden másnak is. AvX is egyből jött ki 500 oldalas hc-ben, ennek se ártana egy kötet amiben benne van a komplett mini meg a két avengers cím is. Valaki tud erről valamit?

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6647 Dátum: 2013. Szeptember 04., 21:01:31 »
Kösz  :worship:

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6646 Dátum: 2013. Szeptember 04., 21:00:51 »
Nálunk (AllComics.hu) megy a legújabb X-O Manowar ;)

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6645 Dátum: 2013. Szeptember 04., 20:11:19 »
ÜDV.Szeretném tudni hogy van-e akár itt nálatok  vagy más képregényes oldalon honosítva ,Top Cow-tol Witchblade { Boszorkány penge }  vagy a Valiantól  X-O Manowar  :headscratch: Kösz :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6644 Dátum: 2013. Szeptember 04., 11:04:30 »
Nem, nem bánjuk. :) Mondjuk ha még felbukkannak páran, lehet, tematizálnunk kell majd a külföldiek topicját egy nagy tömb helyett. Elvégre a fórum lényege, hogy átlátható legyen, ne egy kusza facebook-cset.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6643 Dátum: 2013. Szeptember 04., 10:55:53 »
Idézet
Mindig jó új fanatikussal találkozni, bár az oldal ugye inkább saját honosított termésre koncentrál. Habár a Knet teljes elmúlásával lassan kell egy hely külföldiek kibeszélésére is.
Be kell valljam én is a knet, illetve egyéb felület hiánya miatt vagyok itt (és ezt ne úgy vegyétek, hogy ha nincs ló akkor jó a hálózsák is) és kb eddig ez a legjobb képregényes felület beszélgetésre (knet hőskorában még nem voltam fenn, fb-on a képregényes csoportnak meg néha elég alacsony a színvonala). Persze ismertem eddig is a zsákot meg olvastam is de az utóbbi 1-2 évben már csak angolul olvasok (és amit tudok meg is veszem), de gondoltam nem bánjátok ha a fórumon a csevegősebb topikokban azért aktív vagyok.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6642 Dátum: 2013. Szeptember 04., 10:43:49 »
Hali! Mindig jó új fanatikussal találkozni, bár az oldal ugye inkább saját honosított termésre koncentrál. Habár a Knet teljes elmúlásával lassan kell egy hely külföldiek kibeszélésére is.
A fórummotor a régi megoldásokra hagyatkozik, vagyis a linkelés és minden más egyéb a szögletes zárójelek által működik… de a fenti szerkesztő eléggé leegyszerűsíti az életet, mert felugró ablakos. Linknél ha egy kijelöl szövegre nyitod meg, akkor arra teszi, de kézzel is elintézhető:[url=http://valami.hu]linkszöveg[/url]
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ideniel

  • Ghavin / bobzenub
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 166
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6641 Dátum: 2013. Szeptember 03., 15:26:19 »
Üdv mindenkinek!

Kicsit lassan döcög mostanság a fórum, amit eddig látogattam képregények kapcsán, úgyhogy gondoltam átigazolok ide.

Kisgyerek korom óta olvasok képregényeket, a függőség viszont azután jelentkezett, hogy megnyíltak az internetes csatornák, s sikerült olyan szinten elsajátítani az angol nyelvet, hogy nem okoz gondot, sőt, élvezetes az eredeti kiadványok olvasása.

Megszállott rendszerező vagyok, minden maratonom előtt TPB-kre beosztva, időrendben állítom össze az aktuális olvasmányaim listáját. Akit érdekel, szívesen megosztom ezeket (legfrissebbek: Best of Top Cow, Hellboy Complete Reading Order, Modern Superman RO, Modern Batman RO, James Robinson's Starman RO, Green Lantern between CoIE and Rebirth, Marvel Ultimate Universe Trade Order, Garth Ennis' Punisher and MAX, Punisher 616, Modern She-Hulk, Deadpool Complete, New Exiles, X-Statix, Modern Ghost Rider, Modern Black Widow, Modern Black panther, Modern Moon Knight, Modern Daredevil, Thunderbolts after Siege, ASM after Spider-Island, X-Men/Avengers Heroic Age - Chaos War, X-Men/Avengers Chaos War - AvX)

A szívem a DC-hez húz, kiadói vénám a Marvel felé, de az eszemmel tudom, hogy a függetleneké a jövő, éppen ezért a friss megjelenések esetében mindig az Image, Dark Horse, IDW, Avatar Press, Dynamite, Valiant, stb élvez elsőbbséget. Máskülönben viszont imádok a Két Nagy kiadványaiban vájkálni, most is épp a Marvel maratonomat gyűröm, akit érdekel hol tartok, lásd goodreads oldalam http://www.goodreads.com/review/list/13030747-daniel?shelf=read (egyelőre még nem tudom, hogyan működik a hiperlink...)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 03., 15:40:00 írta Ideniel »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6640 Dátum: 2013. Szeptember 03., 10:28:14 »
Némileg meaculpázok, mert eddig csak az Avengerst olvastam, a törzs-infinity első része olvasása  után azért némileg érthetőbb lett az egész.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6639 Dátum: 2013. Szeptember 02., 15:35:42 »
nekem csömöröm van Hickmantől jelenleg. Pedig szeretem általában amit csinál (Secret warriors!!!) de egyszerűen abszolút érdektelen nekem ez az egész.

Mikor Claremont visszajött az X-Menhez, akkor volt ugyanez az érzésem, mint az Infinity-ben, hogy egy kaptafára jönnek a "vadiúj" ellenfelek, pedig akkor még én is fiatalabb és türelmesebb voltam :-) Nem volt egy néma gyilkos ellenfél, vagy egy érthetetlen ideológiájú, ehelyett az összes (goth, neo) udvariasan gratulált az X-eknek, hogy milyen fasza gyerekek, aztán megpróbálta megölni őket :D A New Avengersben ez a feketén beszélő tyúk az iskolapéldája a recycled ellenfélnek.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6638 Dátum: 2013. Szeptember 01., 23:44:08 »
Az nem rossz :D en mar sztem csak holnap fogom folytatni , kivancsi vagyok mi lesz :d

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6637 Dátum: 2013. Szeptember 01., 23:25:59 »
én szerintem másfél nap alatt ledaráltam, amikor először olvastam :D Másodszorra már analóg fogyasztottam, kicsit megfontoltabban haladva.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6636 Dátum: 2013. Szeptember 01., 23:05:22 »
Tenyleg fasza ez a Fear agent. Egyelore csak az elso 4 szamot olvastam el, eddig tetszik minden, a sztori es a rajz is nagyon jo. Koszi
Valamikor folytatom

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6635 Dátum: 2013. Szeptember 01., 18:25:19 »
az a fránya nyelvtan  :dry:

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6634 Dátum: 2013. Szeptember 01., 18:18:46 »
 ;)
Bendis Guardiansának vannak jó pillanatai de Abnett és Lanning sorozatával szerintem egyenlőre nem ér fel.
egyelőre -n
gyengéd barbár

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6633 Dátum: 2013. Szeptember 01., 14:24:31 »
koszonom majd belekezdek valamikor.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6632 Dátum: 2013. Szeptember 01., 14:12:03 »
Fear agent!

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6631 Dátum: 2013. Szeptember 01., 14:09:05 »
Tudtok ajanlani valamilyen hasoblo sci fi jellegu cuccot?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6630 Dátum: 2013. Szeptember 01., 11:56:27 »
Bendis Guardiansának vannak jó pillanatai de Abnett és Lanning sorozatával szerintem egyenlőre nem ér fel.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6629 Dátum: 2013. Szeptember 01., 00:01:47 »
Mostanival, elso hat szamot elolvastam. Nem volt olyan nagyon gaz de egyenlore nem folytatom ,inkabb mast olvasok.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6628 Dátum: 2013. Augusztus 31., 23:36:21 »
Thnderboltsal probalkoztam az eleg felejtos volt.
Melyikkel? A mostanival, vagy a régivel, ami a Chronopolison megy? Mert szerintem az a 75. részig nagyon jó volt. És most tartanak Chronoék is a legjobb részeknél.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"