Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660501 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6627 Dátum: 2013. Augusztus 31., 21:02:10 »
Hello!
Sikerult felzarkoznom az Ultimate Comics Spider-mannel addig ahol most tart, es esku jo. Tetszik h nem Peter Parker kuzkodik szokasos dolgaival.  Meg a Nova-t olvastam el es az is bejon, bar eddig sose olvastam semmi Novaval kapcsolatos cuccot, Guardians of the galayt sem, ugyhogy nem nagyon tudok viszonyitani. Elotte a Batwing elso par szamar olvastam, nem tudtam elkepzelni h milyen lehet egy afrikai batman,igy jott az otlet. nem mondom h eletem kepregenye de annyira szar nem volt.
Thnderboltsal probalkoztam az eleg felejtos volt.
A most futo Guardians of the galaxy milyen?

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6626 Dátum: 2013. Augusztus 31., 12:08:00 »
nekem csömöröm van Hickmantől jelenleg. Pedig szeretem általában amit csinál (Secret warriors!!!) de egyszerűen abszolút érdektelen nekem ez az egész. A trinity war meg dögunalom volt de az utolsó szám tetszett, ott végre történik valami meglepő is. Csak nicns nagyon lezárva, mert ez egy felvezetzés inkább a Forever Evilhöz meg a Villains month-hoz (amit hasonlóan a zero monthhoz, egyszerűen nem fogok olvasni mert annyira nem érdekel).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6625 Dátum: 2013. Augusztus 31., 09:28:28 »
Az Infinity… igazából az eddigi kinti visszhangok alapján ott se sokat, de ettől még persze simán lehet első helyezett az eladási listákon. Bár a nem kicsit megreklámozott Hunger se túl sok vásárló fantáziáját birizgálta.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6624 Dátum: 2013. Augusztus 31., 09:19:27 »
Az Infinity egyébként érdekel egyáltalán valakit? Jönnek valami idegen lények, akiknek az a szuperképességük, hogy az összes eddigi ellenfélnél sokkal unalmasabbak. Erre válaszul a csillagközi összefogásba az űrutazásba épp csak belekóstoló Föld 2 azaz kettő űrhajót delegál többek közt a tízmillió kree hajó mellé, akik ugye évezredek óta járják a csillagokat. Gee, thanks. Mintha a mai robotrepülőket néhány neander-völgyi szövetséges is kísérné. És hogy AK a pilóta, akit legalább kézitusában lehetne használni, de ha lelövik a gépet, akkor egyből kampó...

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6623 Dátum: 2013. Augusztus 30., 16:49:15 »
Köszi. Az Infinity az nekem nagyon sok volt elsőre, de ebbe a Trinity War-ba belenézek.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6622 Dátum: 2013. Augusztus 30., 16:12:25 »
Az mi?  :headscratch:
Én az Infinity-t mondtam volna.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6621 Dátum: 2013. Augusztus 30., 16:10:08 »
Most megy a Trinity War.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6620 Dátum: 2013. Augusztus 30., 16:00:55 »
Várható mostanában valamilyen megaevent?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6619 Dátum: 2013. Augusztus 30., 14:36:22 »
És te meglepődsz azon, hogy ennyire koherens a Marvel univerzum?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6618 Dátum: 2013. Augusztus 30., 14:26:09 »
Azt a sztorit nem olvastam.
A What If legvégén Strange Agamotto tyúkszemével átnézi a többi univerzumot, és azt látja, ami a mi univerzumunkban történt (House of M), és kifejezetten írják, hogy nem az alap-események voltak mások, csak annyi a különbség, hogy Bestia nem kezdett szaglászni. Ezért omlik össze Hank a végén, hiszen végülis az ő lelkén száradt a Genoshában a csatában elveszett rengeteg élet.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6617 Dátum: 2013. Augusztus 29., 16:14:16 »
Ne aggódj, balakin, annyira én sem ismerem őket  ;D Csak fura volt a hősöket elnyomó rabszolgatartókként látni.

Inner Circle: Hol teszik egyértelművé? Erre nem emlékszem.
Ráadásul, ahogy lentebb írtam, az éppen emlegetett történetben rendbe rakják Strange "nem létezik káoszmágia" kijelentését, ugyanis elmagyarázza, hogy miért mondta azt, amit mondott. Ergo tényleg ő volt ott.
Sajnálatos, mert nekem is jobban tetszett ez az alternatív megoldás. Nem volt tökéletes - Amerika Kapitányról ezt soha nem tudnám elképzelni, bármennyire nem kedvelem - de érthetőbb volt, mint a hivatalos.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6616 Dátum: 2013. Augusztus 29., 15:53:35 »
Az a baj, hogy az csak What if, ahogy te is említetted. Pedig jobb lett volna.

A végén SZVSZ egyértelművé teszik, hogy csak onnantól What if, hogy Bestia elkezd szaglászni. Vagyis az események ugyanúgy történtek a rendes Marvel univerzumban is (Wanda és Magneto kavarták a lekvárt), csak nem derült ki, és a House of M helyrerakta a Kapitány agyát.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6615 Dátum: 2013. Augusztus 29., 15:50:24 »
nem kifogás, tényleg így jött le, és mivel Inhumanst sose olvastam, ezért nem tűnt fel, hogy karakteridegen lenne. Ha úgy ismerném a karaktereket mint te, lehet nekem is bajom lenne ezzel. Mondjuk nekem Slottról az az általános benyomásom, hogy ismeri a karaktereket akiket ír, szóval azért mindenképp fura a dolog.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6614 Dátum: 2013. Augusztus 29., 15:25:05 »
Persze, kifogások mindig vannak, és mindent meg lehet magyarázni. :)
De nekem ez akkor is nagyon karakteridegen volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6613 Dátum: 2013. Augusztus 29., 15:20:05 »
nekem úgy jött le, hogy akkor még fiatalok és bohók voltak és utólag tudták, hogy hibát követtek el, de hát mit van mit tenni most már.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6612 Dátum: 2013. Augusztus 29., 14:36:30 »
Nekem az volt, hogy az elején az akkor még sokkal ifjabb Fekete Villám és az egész királyi család egy emberként kardoskodott amellett, hogy a rabszolgacsináló gépezet segítségével hajtsák uralmuk alá az embereket a környező vidéken, és az akkori uralkodó (akit a nép szeretett) volt az, aki erre nemet mondott. Mire az ifjak puccsal megdöntötték az uralmát és erőszakkal magukhoz ragadták a hatalmat.
Nekem ez valahogy furának tűnt - nem is kicsit - a jelenleg ismert Nememberekhez képest.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6611 Dátum: 2013. Augusztus 29., 13:04:13 »
ebből is látszik mennyit tudok az Inhumansről, nem volt bajom azzal a sztorival.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6610 Dátum: 2013. Augusztus 29., 12:45:59 »
Vagy még az azelőtti királyos sztorira gondolsz?
Igen, az Unspokenre gondolok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6609 Dátum: 2013. Augusztus 29., 12:29:04 »
Idézet
Mondjuk, ő meg - szerintem - keményen pofán verte a Nememberek királyi családját...
amiről nekem fogalmam sincs mert a Mighty Avengers-Dark reign hc-ből szépen kispórolták a 2 rész Inhumanst amiben meghal Herc is  :evil: szóval egyszer ott van aztán hirtelen meghalt valami Inmhuman incidens közben amiről fogalmam nincs mi is volt.
Vagy még az azelőtti királyos sztorira gondolsz?
Azzal meg egyetértek, hogy a Wolverine and the X-men jó. Az elején annyira nem tetszett, de azért el voltam vele, aztán  az AvX közben abba akartam hagyni de végül szépen összeszedte magát (utólag belegondolva ez volt kb a legjobb tie in az AvX-ből) és most már visszanézve is látom, miért is olyan jó sorozat ez.

Ja és az ehavi God of Thunder is zseniális. Az eddigi sztori is jó volt, de ez a 12. szám, így önállóan is nagyon ott van, csak egy kis interlude, de annak tökéletes.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6608 Dátum: 2013. Augusztus 29., 12:16:50 »
Strange-hez: az Avengers Disassembled-hez később kijött egy What if, amiből kiderül, hogy az a Strange csak illúzió volt. Persze ez csak utólagos kármentés :D
Az a baj, hogy az csak What if, ahogy te is említetted. Pedig jobb lett volna.

Igazából később, a Mighty Avengers cím egyik részében Slott megmagyarázta a dolgot, legalábbis megpróbálta helyretenni Bendis ostobaságát. Mondjuk, ő meg - szerintem - keményen pofán verte a Nememberek királyi családját...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6607 Dátum: 2013. Augusztus 29., 12:02:17 »
Strange-hez: az Avengers Disassembled-hez később kijött egy What if, amiből kiderül, hogy az a Strange csak illúzió volt. Persze ez csak utólagos kármentés :D

Mondtam már, hogy Wolverine and the X-Men-t kell olvasni? A 35 is zseniális volt, a legutolsó oldal meg, uuhhhhh!... a magamfajta Árnyék-rajongónak nem tanácsos a bajszát húzgálni az ilyesmivel, remélem, hogy lesz folytatása; de abból kiindulva, ahogy Aaron idáig elhúzta ezt a témát, valószínűleg csak egy év múlva, addig meg lekaparom a tapétát a falról  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6606 Dátum: 2013. Augusztus 28., 22:43:28 »
Minden és mindenki szarul van benne ábrázolva. Thanos is, a Halál is, Alars is. Mindenki.
Nem tudom jobban kifejteni. Igazából gondolni sem nagyon akarok rá...

Eh. Ahogy Alars és a Halál próbálja meggyőzni Thanost a saját igazából, az meg ott áll, mint Bálám szamara. A faterja, akitől még ő is tart azért egyébként, egy pöcs, aki észérvekkel próbál meggyőzni egy őrültet. Észérvek... mint Strange doki, aimkor Bendis azt mondatta vele, hogy káoszmágia nem létezik, mert én nem ismerem... De nagyjából minden oldalt górcső alá vehetnék, csak nincs hozzá kedvem.

Eh, a lényeg a lényeg, hogy ezt a minit nagyon gyorsan el kell felejteni, és még az emlékét is kitörölni a téridőből.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6605 Dátum: 2013. Augusztus 28., 22:36:27 »
Most már fejtsd ki...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6604 Dátum: 2013. Augusztus 28., 22:11:02 »
Nem hittem volna, hogy a Thanos rising színvonalát lehet tovább süllyeszteni, de ez a záró rész megtette. Beszarás. Ehhez képest az, hogy a Túlontúli mindenható, istenszerű lényből egy mutáns nememberré vált, hihető, érthető és racionális. :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6603 Dátum: 2013. Augusztus 28., 21:47:33 »
A Barbarella? Az eredetileg képregény volt. De közel sem olyan vészes.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6602 Dátum: 2013. Augusztus 28., 21:47:18 »
Tuti, hogy Eisner-díjas történetet rittyentenének belőle!  :coffee:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6601 Dátum: 2013. Augusztus 28., 21:23:09 »
Üdv, ha jól tudom régebben volt Barbarella képregény. Nem tudom ,hogy most van-e , de khm ÉRDEKES lenne és volt  ;).Mert ha  jól tudom olyas valamiről szólt hogy  a nevezet hölgy a világűrt járva , hogy is fogalmazzak finoman. A különböző fajok him egyedeinek  khm hogyan is mondjam, anatómiai és  testi felépitésének közeli meg ismerése volt a célja :brow:. Mindegy volt neki hogy akár robot vagy más lény csak lehetöleg férfi legyen . PL az ST világban pl  egy Vulkáni vagy Klingon him érdekelte volna .Az SW világában  még akár egy Ewok  vagy Vuki is érdekelte volna  :hehe:. A Doki világában pedig maga a Doki is, de talán még egy Dalek is az eredeti formájában páncél nélkül . Úgy hogy nem volt finyás a  hölgy . Igy ma is  pikáns történetek lennének . Kösz  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6600 Dátum: 2013. Augusztus 26., 21:12:26 »
Nem, az olvasók sem bírják, de ennek nem feltétlen ez a lényege. Amióta a Marvel belekezdett a tömeges csímcsaládokba a nyolcvanas években (a DC-vel együtt, mert azért ott is volt és most is van egy tucat cím a Bat-famíliába), az egyik cél az volt, hogy lefedjenek minden ízlést, és nem az, hogy egy bizonyos vásárlófajta tízszer annyit költsön. (De azért valamennyire az is.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6599 Dátum: 2013. Augusztus 26., 20:22:56 »
ÜDV ,1.  hát akkor most hány X-men  és hány Avengers  cím  van most a  Marvelnél :headscratch: 1. All New 2, Uncanny 3. Wolverine  and...,  stb Avengers Academy, Arena stb 2. Bírják követni ezt az ottani olvasók  ;)  Kösz  :worship:Plusz nektek ki a kedvenc  FURA képességű Marvel  ellenfeletek 1,Gólyaláb 2, Csuszka . 3, Pont { SPOT }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 26., 20:38:52 írta zoli »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6598 Dátum: 2013. Augusztus 26., 18:19:49 »
1. All-New X-Men: időutazás, már megint...  :brow:
Mindegy, az Age of Ultron-nál biztos jobb lesz!  ;D

2. Uncanny X-Men: nem tehetek róla, de nem szeretem Bachalo rajzait...  :dry:
A story viszont jó!  :bravo:

3. X-Men: jól indul a történet, Vihar-t most nagyon előtérbe helyezték, ,,felkapták''; két másik címben is főszereplő!  :brow:

4. Cable and the X-Force: jó csapat alakult, egyelőre a story-ra még várni kell...  :badteeth:

5. Uncanny X-Force: Psziché lesz a vezető, oké; de Puck...
Ő most hogy és miért???  :badteeth: