Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659248 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6597 Dátum: 2013. Augusztus 25., 21:47:54 »
ÜDV, az Ultronos  borítók talán jók . ;) { nekem tetszenek } :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6596 Dátum: 2013. Augusztus 25., 20:00:49 »
Elkezdtem olvasni a Marvel Now-os képregényeket, most az Angyal-os címeknél vagyok!  :nezze:
(Holnap jönnek az X-esek!)  :brow:

1. Avengers: rendkívül ígéretesen indul!
Kicsit olyan a történet, mint amikor az alapító X-eket elkapta Krakoa és a Prof beszervezte az újakat!  :brow:


2. New Avengers: itt meg gyakorlatilag újjá(vagy át?)alakul az Illuminati!  :rolleyes:
Érdekes lesz...

3. Secret Avengers: viccesen kezdődik ez a cím!  :badteeth:
Tehát ez történt Budapesten?

4. Young Avengers: nem igazán jött be, de elolvasom azért még a következő részeket!
Csakis a tinédzser Loki miatt kezdtem el!  :badteeth:

5. Uncanny Avengers: piszok erősnek indul a story!  :bravo:
Nekem nagyon tetszik, egyelőre!
Amikor a két testvér beszél egymással, az valami rendkívül epikus; de Vadóc és Wanda csörtéje se volt semmi!  :blink:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6595 Dátum: 2013. Augusztus 24., 19:28:00 »
Elolvastam az Age of Ultron-t...
Nagyon gyenge story volt, miért kellett ezt megírni???  :dry:
A Fear Itself remekmű mellette! Az Avengers vs. X-Men a közepéig tetszett, de ez; már az első két rész után fogtam a fejemet...
A grafika is pocsék...

Remélem, hogy az Infinity azért sokkal érdekesebb, izgalmasabb, jobb lesz!  :brow:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6594 Dátum: 2013. Augusztus 20., 16:59:06 »
Űdv, Tényleg jó lenne egy kicsit lazább hangvételű .vicces, kicsit szatirikus önmagát parodízáló  kiadvány { Talán már van is ilyen} ahol, a hasonló képességű karakterek küzdenek meg egy mással  ;). Pl   A Lény  Rocksildevel, Dr OKI-DOKI-PÓKI pedig  Lady Octopussal   meg  Sofia  Mantage-vel . Még akkor is ha az ö eredeti kód neve .,   Széltáncos ,de van a dokit utánzó szerkója is És ő a szél csapásaival  mind a kettőt  el söpri . Hulk pedig  Dorrek vagy is Hulkfi ellen  stb Kösz. :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 20., 18:42:18 írta zoli »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6593 Dátum: 2013. Augusztus 20., 13:18:19 »
Nekem Ramos egy gyenge pontom, amikor 17 évesen először láttam tőle Pókembert megváltoztatta az egész hozzáállásomat a rajzoláshoz (kb ugyan ebben az időben fedeztem fel Mignolát is). De elismerem nem egyszerű eset.
Viszont Slott-tól eddig mindent szerettem (értsd: Mighty avengers, She-Hulk is ) és szerintem a Superior nagyon izgalmas, pont azért mert semennyire nem hasonlít az eddigi sztorikhoz és Parkerhez. Persze afelől sincs kétségem ,hogy majd visszahozza Petert, sőt remélem is, hogy így lesz, mert nem hiszem, hogy azt akarja bebizonyítani, hogy egy gonosz mennyivel jobb hős lehet, viszont ameddig ez nem történik meg, addig nagyon is élvezem a jelenlegi helyzetet.
Torrentet nem tudok sajnos, én kölcsönvettem barátnőm öccsétől a magyarul megjelent számokat, a többit meg egyenként szedegettem le (akkoriban még csak 10 számmal járt az ultimátum után a cím, szóval nem volt nehéz).

Nálam különösen az eleje totál érdektelenségbe fulladt, pedig a az Amazing vége tetszett. Igazából nekem valami nagyon hiányzik, de nem tudom megfogalmazni, hogy mi (nem Peter, mert most elsősorban a narratívára gondolok). Az utóbbi pár rész azért mutatott egy kevés fejlődést számomra, de azért volt mihez képest szvsz.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6592 Dátum: 2013. Augusztus 19., 20:32:37 »
Üdv,újabb hasonló képességű szereplők. Hollow és Skin   és Mercury olyan képességgel mint Mr Fantastikus .AHA .Tudom már miről szol az Avengers  Arena . Mivel a hasonló képességű  karakterek túlságosan elszaporodtak a Marvelnél  ,ott küzdenek meg addig { ,mint   a Hegylakó filmekben  }  hogY csak ˝ Egy maradhat ˝  ;) ;D Ha már aréna a cime KÖSZ  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 19., 21:35:40 írta zoli »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6591 Dátum: 2013. Augusztus 19., 14:43:47 »
Az is bejön. Érdekes, hogy bár teljesen más karakter, más eredetsztorival, azért sok a párhuzam Peterrel. És bár sokan fanyalogtak, hogy na csak összehozzák a 616-ot az Ultimate-el, szerintem a Spider-men mini is kifejezetten jó volt.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6590 Dátum: 2013. Augusztus 19., 13:09:58 »
És a Miles Morales  cucc milyen ? Régóta kíváncsi vagyok arra is.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6589 Dátum: 2013. Augusztus 19., 13:06:10 »
Nekem Ramos egy gyenge pontom, amikor 17 évesen először láttam tőle Pókembert megváltoztatta az egész hozzáállásomat a rajzoláshoz (kb ugyan ebben az időben fedeztem fel Mignolát is). De elismerem nem egyszerű eset.
Viszont Slott-tól eddig mindent szerettem (értsd: Mighty avengers, She-Hulk is ) és szerintem a Superior nagyon izgalmas, pont azért mert semennyire nem hasonlít az eddigi sztorikhoz és Parkerhez. Persze afelől sincs kétségem ,hogy majd visszahozza Petert, sőt remélem is, hogy így lesz, mert nem hiszem, hogy azt akarja bebizonyítani, hogy egy gonosz mennyivel jobb hős lehet, viszont ameddig ez nem történik meg, addig nagyon is élvezem a jelenlegi helyzetet.
Torrentet nem tudok sajnos, én kölcsönvettem barátnőm öccsétől a magyarul megjelent számokat, a többit meg egyenként szedegettem le (akkoriban még csak 10 számmal járt az ultimátum után a cím, szóval nem volt nehéz).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6588 Dátum: 2013. Augusztus 19., 12:10:08 »
Nekem Slott eléggé Hit and Miss... A Superior óta pedig inkább miss... Aki az Avenginget írja, sokkal élvezetesebbre vette Póki dokit szerintem. No meg Ramos sem sokat segít az élvezeti értéken.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6587 Dátum: 2013. Augusztus 19., 11:59:49 »
kössziii, konkrétan melyik torrent oldal :D?? sose találok használhatót.
A Big Time az tényleg jó volt, bár utána kihagytam pár számot és elolvastam az utcso nem tudom hányat (Dying wish storyt). Kicsit furcsa volt, de azt mondják egész jó a Superior.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6586 Dátum: 2013. Augusztus 19., 11:09:50 »
torrent :D
Én nagyon szeretem az ultimate pókot, és bár az eleje kicsit a kötelező köröket futja de aztán elég jól beindul és megvan a szappanopera érzés, amitől szépen tudod darálni sorban (hasonlóan az Invinciblehöz például vagy a Walking deadhez). Jelenleg az Ultimate comics Spiderman a 23. számnál tart, 160. rész után nevezték át a sorozatot, szóval összesen már 183 rész jelent meg, mindet olvastam és olvasni is fogom. Jó ideig (amig Slott el nem kezdte írni a big time-ot) ez volt az egyetlen igazán élvezhető Pókember sorozat (mivel a 616ban a One more day-t és utóhatásait "élvezhették" az olvasók).

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6585 Dátum: 2013. Augusztus 19., 10:36:07 »
Koszi,lehet elolvasom.

esetleg tudsz mondani egy oldalt ahonnan le tudom szedni? (:

(SZERKESZTÉS GOMB!)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 19., 11:07:30 írta Farek »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6584 Dátum: 2013. Augusztus 19., 08:37:23 »
Eléggé jókat szoktak írni róla, de az Utimate-re jellemző volt, különösen az elején, hogy a hat füzetre széthúzott sztorik cselekménytartalma kb. fél füzetet tett csak ki, minden más időhúzás vagy töltelék. Olvasd el az Ultimate Six című sztorit. Spolieres sok előtte lévő füzetre, de az elég jól átadja az egész hangulatát.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6583 Dátum: 2013. Augusztus 19., 00:29:57 »
Sziasztok! Egy olyan kerdesem lenne hogy kozuletek olvassa e valaki az Ultimate spider-man sorozatot? Az elso par szamot olvastam, tul sok minden nem tortent de tetszett igazabol, erdemes lenne folytatni? Kesobb milyen? 20. Szam kornyeken?
Koszi elore is

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6582 Dátum: 2013. Augusztus 18., 18:16:58 »
Üdv ,Mr Newgencomics  the user exist and real :D :worship: Oh I ´m sorry. Mert látom hogy a foglalási listán OTT VAN, minden olyan ST történet amit olvasni szeretnék PL  A kaptár, A legénység, A kapitányok naplói HURRÁ.{Remélem mihamarabb meg is valósulnak ezek a tevek} ; } KÖSZ.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 18., 18:59:45 írta zoli »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6581 Dátum: 2013. Augusztus 18., 07:18:17 »
Valószínű az lehet a probléma, hogy a fórumukra külön kell regisztrálni (ahogy itt is).
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6580 Dátum: 2013. Augusztus 18., 00:33:35 »

Lehet, hogy Batman megölte Jokert a Killing Joke végén, és eddig senki sem vette észre?  :dc-batman:

lehet, de engem nem győzött meg...  :nemtudom:

a  Fórumba nem enged be mondván hogy nincs is ilyen tag

valamit tudhatnak ezek a newgenesek  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6579 Dátum: 2013. Augusztus 17., 17:36:35 »
Üdv, a Joker-es kérdés jó. Mert már én is beszéltem erről , 1. AKÁR  milyen sérülést szenved pl szájba is lőtték már közelről sose semmi baja . MÉG SEM dög..........meg. 2, DE, még csak a régebbi  balesetekből származó sebeket-hegeket sem ábrázolják a rajzolók :headscratch:.MIÉRT NEM  :nemtudom:. Pedig már hányszor és hány helyen  sérűlt, és FIKARCNYI sem látszik rajta kösz .ELNÉZÉST a személyes kérés és kérdésért.De látom hogy, Genzo itt is  és ott istag ,{és   Sepi is ott szintén munka társ }az ö oldalán  a  NewGenComicon  végre már eltudom olvasni a képregényeket HURRÁ,de.......a  Fórumba nem enged be mondván hogy nincs is ilyen tag .De a Főoldalon ott van a bejelentkezési nevem az u.....,nem ítom ki nehogy eltulajdonitsák és a Freemail  címem is igaz .Szégyellem egy kicsit .De akkor arra kérem ,hogy itt vagy a saját oldalán a lentebbi , Pike Kapitányos kérdésemre legyen szíves  válaszolni  Még egy szer BOCSÁNAT A személyes megszólítás  miatt { Ami való színű illetlenség és pofátlanság is, de akkor mi mást tehetek}KÖSZ.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 17., 18:26:23 írta zoli »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6578 Dátum: 2013. Augusztus 17., 15:08:39 »
Szeretem Morrisont hallgatni, jó volt az egész podcast is (meg az előző 2 is) csak attól félek, hogy amilyen hangos most ettől az interwebz, Moore előmászik a barlangjából és jól megcáfolja a kopasz skótot (már csak azért is, mert tudtommal nem nagyon bírják egymást, vagy legalább is Morre nem szereti Morrisont,szóval már csak azért is, hogy kiszúrjon vele).

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6577 Dátum: 2013. Augusztus 17., 14:44:40 »
Lehet, hogy Batman megölte Jokert a Killing Joke végén, és eddig senki sem vette észre?  :dc-batman:

http://www.blastr.com/2013-8-16/alan-moore-may-have-had-batman-kill-joker-and-no-one-noticed


Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6576 Dátum: 2013. Augusztus 13., 17:33:49 »
Üdv, Szerintem sem baj hogy ha kedvenc történetünkkel , rajzainkkal   mi is megalkotjuk a saját  rajongói műveinket .Lásd Fan-art,Fan -fiction, vagy ki ne rajzolta volna le kedvenc mese figuráját. még gyerekként  stb { Még jó , hogy  az eredeti írók alkotok legalább  ezeket   még a tűrhető kategóriába sorolják, mert akkor minket rajongókat is beperelnének. Mondván hogy ,hogyan merte ez a kis....... felhasználni az ÉN művemet .} Vagy  még anno a Szovjet időkben  Szutyejev is adoptálta  a Piffet  a Franciáktól a saját részére. { Meg kell hogy valljam szerintem ö ,néha jobb és eredetibb ötleteket -történeteket írt róla mint a Franciák } :bravo:   Léteznek  szimbiótás borító változatok is. Egyszer azok is szerepel hetnének a  Galériában . Na meg azok a borítók is amiket egymás mellé rakva egy nagyobb össze függő  rajzot alkot Kösz. :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 13., 18:17:19 írta zoli »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6575 Dátum: 2013. Augusztus 13., 15:08:21 »
Pontosan, de ezt soha nem is tagadtam. Nincs új a nap alatt.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6574 Dátum: 2013. Augusztus 13., 15:03:50 »
Köszönjük zoli, ezeknek az oldalaknak a létezéséről már eddig is tudtunk. Nem te vagy az első képregényrajongó aki a google-t képkeresésre használta.
Egyesek meg ezen oldalak képeit felhasználják a saját gyártású magazinjukhoz.  :whistle:
gyengéd barbár

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6573 Dátum: 2013. Augusztus 13., 13:13:47 »
Üdv, lehet hogy a  szövetséget alapító Tellariták  és a Xindik közzé tartozó Arborealok  tényleg rokonok {vagy nem  ;)   } Mert a hasonlóság tagadhatatlan , lehet hogy olyanok mint a Vulkániak, Romulánok, és Rémánok  .Vagyis különböző bolygókon élő kolóniák , csak alkalmazkodtak a helyi körülményekhez ,és ezért  létezik közötűk  bizonyos kisebb-nagyobb különbségek  No meg melyik fajba tartoznak a TOS-ban azok a kis aranyszin bőrű manók ,akik  egy fogadáson , a Tellaritákkal  és az Andoriánokal együtt   étkeznek Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 13., 13:50:50 írta zoli »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6572 Dátum: 2013. Augusztus 13., 07:51:55 »
Köszönjük zoli, ezeknek az oldalaknak a létezéséről már eddig is tudtunk. Nem te vagy az első képregényrajongó aki a google-t képkeresésre használta.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6571 Dátum: 2013. Augusztus 12., 20:20:15 »
Üdv. köszönöm.Ja és még egy ajánlat a devianART  ott is vannak különböző  képregény karakterek  rajzai -ábrázolásai -HŰ, hogy azok miket  tudnak  . Lenyűgöző ,Művészi, Briliáns, stb  pl Francesco meg mások karakter ábrázolásai ,hát le a kalappal . Vagy Librarian -bot  Dalek alkotásai Kösz.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 12., 21:21:14 írta zoli »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6570 Dátum: 2013. Augusztus 12., 19:47:31 »
A DC  jó kis bevételre tehetett  a kiadói jógok engedélyezésével .
Nehogy azt hidd. Rengeteg legendás borító van, amiket már vagy tucatszor feldolgoztak kisebb nagyobb kiadók, de egyik se fizetett érte jogdíjat. És bármennyire is nagy cégek a DC vagy a Marvel, arra már nincs kapacitásuk, hogy minden másolat miatt bíróságra járjanak. Különben már rég odaköltöztek volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6569 Dátum: 2013. Augusztus 12., 19:45:38 »
Zoli, hogy te miket észre nem veszel!!!  :rolleyes:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6568 Dátum: 2013. Augusztus 12., 18:47:18 »
Üdvzoli.Hogy mennyien koppintották a Superman első számának ,autó odavágós  címlapját . A DC  jó kis bevételre tehetett  a kiadói jógok engedélyezésével . ;)  Na meg a Marvel is az Azamazing Fantasy 15.számának koppintóitol Kösz :worship: