Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660337 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6507 Dátum: 2013. Július 19., 18:21:45 »
Mint úgy általában az ilyen crossoverek többsége.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6506 Dátum: 2013. Július 19., 13:07:25 »
Elég pocsék is volt mind a kettő.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6505 Dátum: 2013. Július 18., 21:58:47 »
KŐSZ :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6504 Dátum: 2013. Július 18., 21:41:20 »
volt ilyen:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6503 Dátum: 2013. Július 18., 20:41:40 »
Na akkor üdv,hm na ez a kérdés ide  illik ,legalább is remélem .Létezik-e Batman ,Fenegyerek közös kiadvány. :nemtudom:Ők legalább össze illenének .Mert Batman a nevében és jelmezében Fenegyerek pedig a képességeiben  hasonlít  egy denevére  ;).Mert a Fenegyerek  radar ösztöne hasonlit egy valódi denevér hang visszaverődés alapján való tájékozódására . :rolleyes:Bocs :worship: Kösz.{Szerintem ha nincs is hivatalos kiadói közös történet, a rajongok egy-egy rajz kedvéért biztos rajzoltak ilyen alkotást }

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6502 Dátum: 2013. Július 18., 15:03:46 »
Idézet
De, igen. De miért?
Persze, tök jogos, csak arra próbáltam utalni, hogy erre mondhatjuk, hogy akinek lövése nicns Thanosról, annak még tetszhet is, míg az Ultimátum az objektíven egy halom trágya.
Idézet
Bár, volt egy olyan F4 rész, ahol Lény bement reklamálni a kiadóhoz, hogy a róla szóló képregényben történtek - amik őt rossz színben tüntették fel - nem is így történtek, majd zárt ajtók mgött megruházta azt
Ezt Thanos is megteheti, mert Slott She-Hulkja óta tudjuk, hogy a Marvel képregények bíróság előtt is megálják a helyüket bizonyítékként (mármint a MArvel univerzumban) :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6501 Dátum: 2013. Július 18., 14:18:40 »
De ha valaki lelkisérült emósként akarja újraértelemzni az így csinálja, nem?
De, igen. De miért? Miért akarja bárki így újraértelmezni Thanost?
Komolyan mondom, szerencséje van, hogy képregényfigura, mert Thanos maga rúgná seggbe a szerzőket...

Bár, volt egy olyan F4 rész, ahol Lény bement reklamálni a kiadóhoz, hogy a róla szóló képregényben történtek - amik őt rossz színben tüntették fel - nem is így történtek, majd zárt ajtók mgött megruházta azt :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6500 Dátum: 2013. Július 18., 14:15:44 »
Az első szám alapján, önmagában amúgy nem tűnt hülyeségnek, csak hát ugye ez nem Thanos. De ha valaki lelkisérült emósként akarja újraértelemzni az így csinálja, nem? Az Ultimatum meg panelről panelre újabb borzalmakat tartogatott.
Valahogy nem hiszem el, hogy Aaron a remek sorozatai mellett képes egy ennyire egyértelmű vackot írni. Persze láttam én már falon pókot, ezen se lepődnék meg túlzottan sajnos.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6499 Dátum: 2013. Július 18., 13:53:23 »
Én megkíméltem magam a szenvedéstől és szimplán csak nem olvasom :D
Eh, az Ultimátum már lejárt lemez, most ez az új szöges önkorbács :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6498 Dátum: 2013. Július 18., 13:44:15 »
Én megkíméltem magam a szenvedéstől és szimplán csak nem olvasom :D
Kíváncsi lennék azért, hogy ez mennyire Aaron ötlete, hogy ezt tette Thanossal, és mennyire szerkesztői erőszak. Remélem lesz vele hamarosan podcast interjú, mert ő olyan, hogy érződik azért a hangján, ha valamit pénzért csinál (Azzarello hasonló még, de ő sokkal rosszabb interjúalany).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6497 Dátum: 2013. Július 18., 13:36:55 »
És képesek tovább fokozni. Thanos rising 4.
Ráadásul most már Halál is nevetségesen viselkedik.
Ezért az írókat golyó általi kötélre ítélném, öt napig.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6496 Dátum: 2013. Július 16., 21:20:00 »
Üdv, végre Deadpool újságban is ÉLJEN :worship:.  Ámbár az előszó szerint volt már magyar lapban az Új  Marvel Extra számában de sajnos, :(nekem az nincs meg .Deadpoolt a Marvelnél  kb ugyan azért kedveljük mert igaz hogy kissé durva { és én nem igen szeretem-kedvelem a túl erőszakos történeteket }de itt ezekben a sztorikban { szerencsére} inkább   a szatíra és  a parodia, és a fekete humor dominál. :D

++

Üdv,Ó JAJ . Ki maradt az a mondat hogy....Deadpoolt a Marvelnél  kb ugyan azért  kedveljük ,mint Lobot  a DC-nél mert....

(Legközelebb használd a módosítás gombot, légyszíves. - Sepi)

« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 17., 10:01:13 írta Sepi »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6495 Dátum: 2013. Július 15., 10:47:21 »
A Drawception-on valaki leír valamit, azt másvalaki lerajzolja, harmadik valaki leírja, hogy mit lát a második képen és így tovább:

http://drawception.com/viewgame/Z9qAhgDeZx/the-flash/
http://drawception.com/viewgame/adkx69gO48/spiders-are-surprisingly-good-at-beer-volleyba/
http://drawception.com/viewgame/COqmrL1gq3/lin-beifong-loves-dirty-harry/

(Izé, hányszor lehet még módosítani a hozzászólást és hozzáírni még egy képregényes marhaságot? :D )

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6494 Dátum: 2013. Július 08., 10:23:37 »
Ha unjátok a Marvel és a DC csapatcímeinek igencsak alacsony színvonalát, érdemes a egy esélyt adni a The Hypernaturals című Dan  Abnett és Andy Lanning által alkotott történetnek. Erős sci-fi beütés, jó humor, érdekes fordulatok jellemzik, és egy nagyon király szupergonosz.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6493 Dátum: 2013. Július 07., 20:40:03 »
bemásolom egy korábbi hsz-emet a témával kapcsolatban, annyit hozzáteszek, hogy a Batman INC-et érdemes elejétől olvasni (new 52 elöttről).
Idézet
Wonder woman, Batman, Batman Inc. Green Lantern jó volt, új írót még meglátjuk. I vampire is jó volt. JL nem rossz de nem vagyok annyira oda érte. Pár címet tervezek majd kötetben elolvasni, mert hónapról hónapra nem jött be annyira de sok a jó kritika (Swamp thing, animal man, Flash, Frankenstein).

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6492 Dátum: 2013. Július 07., 20:32:49 »
Értem, köszi!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6491 Dátum: 2013. Július 07., 20:30:13 »
Azzal… kapcsolatban úgy tesznek, mintha nem tartozna a GL lapcsaládba. Állítólag mindenkinek jobb így.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6490 Dátum: 2013. Július 07., 20:23:32 »
És a Red Lanterns?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6489 Dátum: 2013. Július 07., 20:15:30 »
A Batman v2-t mondják mindenhol. De jókat írnak az I, Vampire-ről, a Wonder Woman v4-ről, Animal Man v2-ről és a Swamp Thing v5-ről is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6488 Dátum: 2013. Július 07., 20:01:46 »
Elolvastam a Zöld Lámpások Háborúját! Érdekes volt...  :rolleyes:
Jordan megmenti a kék törpéket, erre azok száműzik, kész...

Melyik címeket érdemes olvasni most a DC-től? (A Justice League Dark-ot nagyon dícsérik és azon kívül?)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6487 Dátum: 2013. Július 05., 12:46:01 »
én eddig csak arról tudok, hogy a következő számot írják együtt (nem mintha bánnám ha folyamatosan együtt dolgoznának). Amúgy nem megy a MArvelhez, már senki nem csinál kizárólagos szerződést. A GoTG mellett októberben jelenik meg a Sandman előzménysorozata a Vertigo-nál.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6486 Dátum: 2013. Július 05., 10:59:29 »
ÉS Angelával együtt Gaiman is a Marvelhez megy. Állítólag Bendissel fogják írni a a Gurdians of the galaxy-t mostantól.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6485 Dátum: 2013. Július 04., 21:26:37 »
Ja tényleg, olvastam valahol egy interjút McFarlane-nel, hogy pár karakterük kiadót válthat a szerzőjükkel együtt, ez lett volna az? Spawnt kb. annyira vágom, amennyi Magyarországon megjelent belőle...

Amúgy köszi az összefoglalást.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6484 Dátum: 2013. Július 04., 14:59:53 »
Nekem addig tetszett amíg Hitch rajzolta, aztán fura lett ezzel az időutazós dologgal, és bár voltak elemei amik bejöttek (Wolverine megöli magát) de összességében csalódtam. Főleg, hogy Bendis az elején nagyon mondta, mekkora csavar lesz a végén, aztán ugye az lett volna Angela, amit elspoilerezett a kiadó.
Fear Itselfnél vagy az Ultimatumnál nem rosszabb. Cry for Justice nem tudom eventnek számít e, de annál se rosszabb.
AI első száma, amit Waid írt az nekem bejött de most, hogy Humphries írja már a rendes sztorit, az nem annyira tetszett.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6483 Dátum: 2013. Július 04., 13:34:43 »
Ő maga a Spawn-os Angela, épp ennek kéne a nagy durranásnak lennie. A levágott fej szerintem a képregényrajongókat jelképezi  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6482 Dátum: 2013. Július 04., 13:24:28 »
Az a levágott fej vajon kié lehet? Vajon Káosz nagyúré? És Angela csak engem emlékeztetett a Spawn-os Angelára?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6481 Dátum: 2013. Július 04., 13:13:45 »
Szerintem úgy is spoiler szoba, valaki elmesélné, mi történt benne? Nem tervezem, hogy elolvasom...

Még valamikor jó régen az Angyalok rajtaütöttek a rosszfiúkon, akik egy űrbéli páncélt abajgattak és pechükre felébresztették benne Ultront, aki elmenekült, és ettől Tony Stark nagyon szomorú lett, mert ő már tudta, hogy Ultron most lett okosabb, mint Rózsa Gyuri, és ha ő vezeti mostantól a Kapcsoltam-ot, akkor mostantól az emberiség megbukik már a húszforintos kérdésen is. Aztán vagy egy évig nem történt semmi (!). Aztán egyszer csak Ultron leigázta a világot délután öt és hét óra között, Ultronok járőröztek mindenütt, a hősök egyik fele meghalt, a másik fele meg a nagyvárosok alatt bujkált posztapokaliptikusan. Luke Cage és Amazon becselezték magukat Ultron főhadiszállására és rájöttek, hogy a Vízió irányít mindent, de őt meg Ultron irányítja a jövőből (!!). A hősök elrepültek Nick Fury egyik menedékházába a Vadföldre és kitalálták, hogy Fátum ott tárolt időgépével elmennek a jövőbe és kinyírják Ultront, ezzel megváltoztatva a múltat (!!!). El is ment egy kis csapat, és Ultron fasírtot csinált belőlük, erről a történetfonalról ennyit. Rozsomák viszont látta, hogy ennek nem lesz jó vége, és ő meg a múltba távozott, hogy megölje Hank Pym-et még azelőtt, hogy az megépítené Ultront. De vele ment Sue Storm is, aki ugyan semmit nem tett hozzá a történethez, de unalmasabb lett volna, ha Rozsomák egyedül megy, bár így is unalmas volt. A múltban megölték Pym-et, és elmentek a Pym-mentes jövőbe, mert másik ugye már nem volt, és itt kiderült, hogy Pym hiányában minden ugyanolyan sz.r lett, mert egy Asgard és Latveria közti háborúban meghalt mindenki, Thor is, akinek a halálával Mjölnirt elhagyta a varázsereje és már bárki felemelheti, ami komoly fejlődés ahhoz képest, hogy az "Old man Logan"-ban Thor halála után ott maradt, ahol leejtette, de mindegy, mert Morgana le Fay támad és kiirt mindenkit, csak Rozsomákot nem. Az egésznek annyi értelme volt, hogy az alternatív jövőben élő Tony Stark elmondta (mielőtt fasírt lett belőle is) Rozsinak a megoldást: nem szabad változtatni a jövőn, építse csak meg Ultront Pym, de kódoljon bele egy leállító funkciót, amit majd harminc évig nem vesz észre. Mármint ezt kellett volna csinálni, de most már késő, mert az idővel nem szabad játszani, mert több forog kockán, mint a Föld. Rozsi persze ezt a tanácsot is piszkosul megfontolja; már megy is vissza a múltba és megakadályozza saját magát abban, hogy megölje Pym-et. Pym beépíti Ultronba a vészleállítót, aztán az alteros jövőt megjárt Rozsit megöli az a Rozsi, aki nem ölte meg még Pym-et, eddig világos? Jó. Akkor visszamennek a jövőbe. Itt az egész történet eleje másképp játszódik le: az Angyalok rajtaütnek a rosszfiúkon, Ultron fölébred, de nem tud elmenekülni, mert Pym közben kap egy üzenetet a régi önmagától, amiben elmondja, hogy beépítette Ultronba a deultronizálót, de aztán kitörölte ezt a saját emlékezetéből, és most figyelmezteti saját magát, hogy nyomja meg a gombot, különben lesz kapsz. Pym megnyomja a gombot, Ultron kikapcsol, hű de meleg helyzet volt. Rozsiék megjönnek és boldogok, de ekkor összeroppan az idő vagy mi a fene, mindenki rosszul lesz, de aztán kiderül, hogy mégse lettek ám olyan rosszul, csak Galactus került át az Ultimate univerzumba, vagy valami ilyesmi. Na, ezért nem tudtam, hogy vége van-e a sztorinak, vagy mi a franc, mert ezt kábé három oldalban lezavarják. Aztán megjelenik Angela, egy cosplaybige az űrben, aki egy levágott fejen ül és olyan morcosul néz, hogy az már túlzás. Köszönjük a figyelmet, ennyi volt.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6480 Dátum: 2013. Július 04., 12:14:57 »
Szerintem úgy is spoiler szoba, valaki elmesélné, mi történt benne? Nem tervezem, hogy elolvasom...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6479 Dátum: 2013. Július 04., 12:06:07 »
Persze, végül is nem lett vége a világnak, hiszen az Angyalok egy korábbi történetének időpontjában sikerült megállítani őt, így Ultron nem pusztított el mindent. Az meg sem történt. Maximum Pamela álmában :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6478 Dátum: 2013. Július 04., 11:49:07 »
És az Age of Ultron 10 AI-t is olvastad?

De egyébként volt egy hasonló érzésem. Mondjuk, talán nem is olyan nagy baj, hogy a végeredmény nem forgatta fel a világot. Valahogy azokból is elegem van már.

Olvastam. Csodálkoztam is, hogy mire föl ez a nagy továbblépés, amikor az Age of Ultronban még javában vége van a világnak. Ekkor lett igazán gyanús, hogy talán még sincs vége a világnak?  :-\

Ennek a spinének meg külön utána kellett néznem, eddig azt se tudtam, ki az. De a nemzetközi reakciókból ítélve az sincs elragadtatva, aki tudta, ki az.