Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660796 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6327 Dátum: 2013. Február 05., 11:59:40 »
A Prophet v3-a beleolvastatok? Nekem még a Sagánál is jobban tetszik. Lehet, hogy Moebius még is él?

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6326 Dátum: 2013. Január 25., 12:51:57 »
Lehet már tudni, hogy a Birth miről fog szólni? És Thanosnak milyen szerepe lesz benne? Ha benne lesz , biztos elolvasom, az egyik kedvenc Marvel szereplőm.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6325 Dátum: 2013. Január 24., 10:02:04 »
A Wolverine and the X-Men 24-ből kb. az ötödik oldalon tartok, eddig mindegyik oldal jobb volt, mint az előző, és most estem le a székről a röhögéstől (a tanárok elmennek kocsmázni, és Deathlok közli, hogy "This unit is serving as what is commonly referred to as 'the designated driver'. I am told this is a great honor."). Melegen ajánlom mindenkinek. Persze a címlap már épp eléggé felkelti az ember érdeklődését :-)

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6324 Dátum: 2013. Január 19., 15:50:56 »
Üdv , kösz .HM akkor úgy látszik eddig még nem találtam rá .De most már akkor elolvasom :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6323 Dátum: 2013. Január 19., 15:32:44 »
Létezik, az egyik olvasható is nálunk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6322 Dátum: 2013. Január 19., 14:39:09 »
Üdv, hm....egy örült kérdés ,az itt olvasható Superman & Asterix történettel kapcsolatban .Vaszeg nem igazi crossover,de.........létezik e Nemzetközi kereszttörténet  ;).Ha nem akkor ez egy védett saját {és gondolom már másoknak is eszébe jutott   ;D }PL Én eltudnák képzelni a két nagyAmerikai  kiadó és pl a Franciák közötti történetet PL  Pókember és DR Justice,{MARVEL}Batman  vs DR Justice .{DC} Vagy  Rahan és hm...talán Kazar a Marvel hasonló karaktere .HM Érdekes mind a kettő szőke ,börnacis ösember

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6321 Dátum: 2013. Január 14., 14:00:58 »
Slottnak voltak jó sztorijai, de azért az vicces, ahogy Reed Richardsot csinált a Pókemberből. Ha most csak Oki lett volna ilyen kütyübuzi a Superiorban, egy szót sem szólnék, de hogy szinte minden ellenségre egy új pókruha + póktalálmány jutott az kicsit tréfás.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6320 Dátum: 2013. Január 14., 13:07:50 »
Mily meglepő...  :rolleyes:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6319 Dátum: 2013. Január 14., 12:48:50 »
A Superior Spider-Man 1 végén Peter Parker megjelenik, mint egy Erő-szellem, és vissza akarja szerezni a testét.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6318 Dátum: 2013. Január 02., 11:19:03 »
Szerintem is. Azért az durva lenne, hogy egy csápos kenyérsütő kihalássza az emberek "lelkét", ami a valóságban kérdéses, hogy létezik-e, de a Marvel Univerzumban ugye a legbecsesebb dolog. Iljána Raszputyinnak és Pixie-nek még felosztani is sikerült és ádáz harcokat folytattak a feléért meg a négyötödéért, mint Jockey Ewing és Cliff Barnes, ha részvényekről volt szó (és Vvolt egy Rozsomák-történet is, ami arról szólt, hogy a lelke egy részét elvesztette, de az olyan rossz volt, hogy inkább felejtsük el)  ;D
Szóval 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Peter Parker Ock-nak hiszi magát, Ock meg Peter Parker-nek hitte magát (aztán meghalt). Szerintem ezt támasztja alá az is, hogy Ock Pókemberként nemesen kezdett viselkedni, míg Peter Ock testében Ock-osan (kiejtve: okosan  :hehe: ). Szuperbűnözőket szabadított a börtönre, és meg akarta ölni a saját megszállt testében Ock-ot, amit az magyaráz, hogy mindkettejüknek megmaradt az igazi személyisége, amit nem sikerült teljesen elnyomni. Az Ock testében haldokló Peter még külön ki is hangsúlyozza, hogy olyat tett, mint még soha, amikor meg akarta ölni Ock-ot. Amúgyis meg kell majd magyarázni a klasszikus Pókember-rajongóknak, hogy PP hogy tehetett ilyet, és az a legjobb válasz, hogy nem PP tette, hanem a magát PP-nek képzelő Ock akart leszámolni a gyűlölt ellenségével. Mialatt PP annyira tiszteli az életet, hogy annak ellenére, hogy Ock éppen megöli őt és meggyalázza mindazt, amit szeretett, még mindig nem bánja, hogy megmentette az életét.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6317 Dátum: 2012. December 31., 16:09:06 »
Szerintem egész egyszerűen ugyanúgy a fejében van a személyisége, mint eddig, csak Oki Dokié elnyomja... aztán majd legyőzi.

Az is egy megoldás. Szerintem nem véletlen tették bele a Martin nagypapás sztorit. Ezzel is jelezték, hogy van azért még jövője a karakternek.  :)

Más. A Marvel Now felhozatalából én a csapatcímeket követem (csapatdinamika rulez), és nálam az Avengers Arena 02 és a Cable and X-Force második része is nagyon bejött. Mindkettő csajos, előbbi egy új karaktert mutat be, utóbbiban Domino és Hope lendületes párosán derülhetünk. (Egy jetpack bánja. :D)

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6316 Dátum: 2012. December 31., 10:17:21 »
Animal Man és Swamp Thing (ezt a kettőt párhuzamosan, mert összeér a sztori), Wonder Woman (a Batmannel egy szinten van=rohadt jó), Frankenstein, Demon Knights.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6315 Dátum: 2012. December 31., 08:52:00 »
Animal Mant, Frankensteint és I, Vampire-t szokták még nagyon sokan mondogatni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6314 Dátum: 2012. December 31., 01:25:59 »
Aquamant próbaképp tudom ajánlani, bár az most becsatlakozik a Throne of Atlantis kapcsán a Justice League-be, de elméletileg más tie-in nem lesz. Egyszerű, kalandos, de nagyon szép a rajzolása.
Earth 2 is jó, már eleve az alapkoncepció érdekes, hogy milyen a világ a Triumvirátus nélkül. Most van túl az első nagyobb sztorin, szóval még le sem lennél igazán maradva.
A Dark vonalról erősen dícsérik a Swamp Thing és Animal Man párost, de ezekbe még nem néztem bele, így saját vélemény nem tudok mondani.

Amiket még olvasok:
A felsorolt Batman címeken kívül a Nightwing sem rossz, a Batman Inc. viszont eléggé kavarék, ráadásul nem tudok a rajzzal megbarátkozni.
World's Finest: Az Earth 2 leágazása, Helena és Kara kalandjai a Föld-1-en. Vicces meg jópofa, de nem a pénzt adnék érte kategória.
Action Comics: Elején egész jó volt, de az utóbbi pár szám a dimenziókkal meg az időugrásokkal nagyon elment már a WTF irányba.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6313 Dátum: 2012. December 31., 01:14:08 »
Mivel így visszatekintve a Walking Dead mostanában nagyon ásítós és nagyon felvette az unalmasabb, populárisabb vonalat, ezért most egy kicsit felhagytam a vásárlásával. Azonban ha már itt vagyok a képregényboltok közelében Londonban, nem akartam felhagyni azzal a szívet melengető szokással, hogy füzeteket vegyek. És eszembe jutott, hogy egy pár hónappal ezelőtt ugyanebben a topicban leggyalultam a szuperhősös sztorikat mondván, hogy nem izgalmasak mert úgysem történik bennük semmi, amiért izgulni lehet. Ezen a kijelentésemen sokat gondolkoztam, és hosszas agyalás után bonyolult diagnózisra jutottam: Hülye vagyok.  :badteeth:
Így tehát bepótoltam 15. számig a Batmant, a Batman & Robint és a DetComot.
Nos, az hogy hülye vagyok, ezekkel főleg megálja a helyét, mert hogy atyaég, ezek mennyire durván jó cuccok! Na jó, a DetCom az inkább a tipikus "jön egy szimpla maszkos ellenfél, leverem, kész" receptet nyomja, a Batman szinte szó szerint lélegzetelállítóan izgalmas (hogy mondják ezt itt? Thrilling?) a B&R pedig nagyon mélyre tud hatolni a lélekben és a szívben, nem nélkülözve az izgalmakat itt sem. TUDOM, hogy Bruce vagy Damien, vagy Dick nem fog meghalni, mégis képes vagyok izgulni értük - és ez az érzés nagyon hiányzott. Nem is tudom megmondani pontosan, hogy mikor olvastam utoljára ennyire tökéletesen megírt Batman/Bruce Wayne-t. Amikor olvasom a bubikat, akkor egy pillanatra sem ugrik be, hogy "ez egy képregényt, ezt a szöveget valaki kitalálta", hanem úgy érzem, hogy ezt most tényleg Batman mondja.
Nagyon minőségi és profi munka a Batman és a B&R, és a DetCom is kellő szórakozást nyújt. Most pedig Joker visszatérésével még érdekesebb a téma... Tehát aki még nem tette, és olyan hülye volt mint én, az olvassa a fenti 3 címet!

A többi New 52-es címből melyiket érdemes még behoznom? A JLA-ből olvastam vagy 4 számot, az addig nagyon bejött, viszont nem szeretnék olyan címbe belevágni, amihez kell ismerni 235465745352546535tie-int. Folytassam a JLA-t? Esetleg Flash...?
Egyéb ötletek?

Katt a képre!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6312 Dátum: 2012. December 29., 17:40:26 »
Szerintem egész egyszerűen ugyanúgy a fejében van a személyisége, mint eddig, csak Oki Dokié elnyomja... aztán majd legyőzi.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6311 Dátum: 2012. December 29., 17:35:37 »
Nooooooooooooooo!!!Eretnekség!!! Ezt művelni a 700. résszel!!!!  ;D
 Fogadjunk, hogy a sárga minirobotban lesz Peter lelke és visszahozzák, amint a Superior SM fogyása indokoltá teszi.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6310 Dátum: 2012. December 29., 14:57:24 »
Viszont azért reméljük, hogy Peter nem mozdul rá saját nénikéjére, mert anno Oki oda volt érte.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6309 Dátum: 2012. December 28., 10:06:44 »
Ja, páran felháborodtak rajta. Nekem viszont kifejezetten tetszett, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6308 Dátum: 2012. December 27., 13:26:36 »
Most olvastam. Vihar lesz a biliben, én érzem...

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6307 Dátum: 2012. December 23., 19:39:19 »
Olvasható az Amazing Spider-Man 700, a Superior Spider-Man közvetlen előzménye... HŰHA.

A minőség tényleg elég tré, de olvastam már rondábbat. Pénteken ugyan elmaradt a világvége, de a jövő héten a Pókember-olvasóknál biztos beköszönt és nem szívesen lennék Slott helyében :badteeth:
Eddig nem nagyon olvastam az aktuális Pókembert, csak a magyar kiadást, de ezek után kíváncsi leszek mit hoznak ki a sztoriból.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6306 Dátum: 2012. December 23., 13:47:21 »
Mit szóltok a Thor: God of thunder-hez? Szerintem az egyik legjobb Thor történet van kibontakozóban, és a rajzok is nagyon szépek.

Nekem is nagyon bejön, nem sok Thor-t olvastam még, de nagyon metál ez a jelenlegi sorozata  ;D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6305 Dátum: 2012. December 22., 20:48:48 »
Mit szóltok a Thor: God of thunder-hez? Szerintem az egyik legjobb Thor történet van kibontakozóban, és a rajzok is nagyon szépek.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6304 Dátum: 2012. December 19., 21:00:22 »
Én azért várok még vele, ez a szken, ami most van, borzalmas.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6303 Dátum: 2012. December 19., 13:52:52 »
Olvasható az Amazing Spider-Man 700, a Superior Spider-Man közvetlen előzménye... HŰHA.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6302 Dátum: 2012. December 13., 13:55:53 »
Jól van, látom, nem vagyok egyedül az elméletemmel :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6301 Dátum: 2012. December 13., 13:33:57 »
Szerintem is valami szimulációs marhaság lesz, az "Én vagyok az Isten" szöveg, az hogy ezt alá is tudja támasztani az erejével, meg hogy a többi szuperhős azt se tudná, hol keresse őket, mind ezt támasztja alá. Meg persze az is, hogy az eddigi tapasztalatok alapján Arcade-nek egy vehemensebb kóbor kutya vagy akár egy vérszomjasabb szúnyog másvilágra küldésével is meggyűlne a baja, szóval valószínűbb a megtévesztős verzió, mint az, hogy hirtelen Sentry-i szintre tápolta magát :-)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6300 Dátum: 2012. December 13., 13:30:57 »
Joker egyszerűen MINDENHOL ott van, és mindenre van ideje, van ideje megkérni Batgirl kezét, van ideje megfélemlíteni Pingvint, van ideje Damiennel szórakozni, és akkor még a Nightwinget, a Catwomant meg a Redhoodot nem is olvastam.

A válasz egyszerű: Joker levelezőn elvégezte a Jean Grey School "Advanced Wolverine Timetable" kurzusát, és így nem okoz gondot neki havi hat, teljesen eltérő helyen, időben és környezetben játszódó képregényben is helytállni :-)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6299 Dátum: 2012. December 13., 08:20:07 »
Elolvastam az Avengers Arena első részét. Hááát... vegyes érzéseim vannak.

Egyrészt szeretem azokat a cuccokat, amik kicsit megbolygatják a Status Quo-t. De valahogy úgy gondolom, itt végül valami svédcsvarral vissza fogják csinálni a dolgokat. What if...?-nek, vagy alter univerzumnak jó lenne, de nem képzelek akkora tököket a Marvel alkotóinak, hogy ezt tényleg meglépjék. Oké, nem igazán fővonalas hősökről, ráadásul a fiatalokról van szó, de azért ez akkor is kemény. Meg ráadásul Arcade ereje...

Szóval azt hiszem, hogy a végén kiderül, hogy vagy egy élethű szimulációt láttak az emberek, vagy pedig végig valami sztáziskamrában fekszenek, és csak az agyukkal játszik a gyilokmester. De azért kíváncsi vagyok, hogy indulnak tovább innen.

A Dark Avengers is érdekesnek tűnik ezzel az alternatív világgal, de most hirtelen beugrott, amikor a Thunderbolts 50-75. számok között a csapat egyik fele az Ellen-Földön rekedt. Oké, az nem alternatív, csak a Nap túloldala  :), de azért hasonló volt a felállás. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. A felütés elég zord :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6298 Dátum: 2012. December 13., 06:47:00 »
Lehet hagyom a picsába az összes mellékszálat  :dry:
Batman illetve Batman & Robin. Ez a két sorozat több, mint elég, hiszen ahogy te is írtad, a Batman v2 önmagában is érthető, a B&R pedig van annyira jó, hogy érdemes legyen követni. Esetleg Layman miatt a Detective Comics. A többit nyugodtan hagyd a fenébe.