Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 659106 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6267 Dátum: 2012. November 21., 14:54:45 »
Elég erősen indított az Amazing Spider-Man utolsó története a leállás előtt, ez volt a #698. Érdemes megnézni.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6266 Dátum: 2012. November 16., 09:12:40 »
Akkor lehet, még egyszer belevágok  ;)

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6265 Dátum: 2012. November 14., 15:36:55 »
Nekem a rajzok nagyon nem jönnek be sajnos.

Az első rajzoló nekem is régi ellenségem, szerencsére nemrég lecserélték. Az új se a kedvencem, de az ő munkája legalább nem szélsőségesen megosztó.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6264 Dátum: 2012. November 13., 14:31:03 »
Ulti Pókembert nem olvasok, így arról nem tudok nyilatkozni, de az Angyalos írásai már régóta lejtmenetben vannak (mondjuk szerintem a Dark Avengerst leszámítva egyébként is középszerűek voltak), amikkel meg próbálkozott (Spider-Woman, Moon Knight, vagy a két Icon-os cím: Scarlet, Takio) azok finoman szólva sem váltottál be a hozzájuk fűzött reményeket. Önmagában nem az a bajom, hogy az x-részleghez került (adtak volna neki egy huszadrangú címet, és a kutyát sem zavarná, h mit pöcsöl ott), hanem hogy a nagy címeket adták neki.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6263 Dátum: 2012. November 13., 14:15:16 »
Ennyire gyengéket ír újabban Bendis? Én most olvasom tőle az Ulti-Pókot, meg olvastam még a Daredevilt tőle, azok mind jók, bár ugye azok régebbiek. Meg az új Ultimate Pókemberéről, amiben már az új srác van is jókat hallok. Azt olvastam  már, itt is meg máshol is ,hogy az Avengers nem volt a legjobb nála, de pl. az új Daredevil minije is elég jónak tűnik eddig, (bár még csak két füzet jött ki belőle).
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6262 Dátum: 2012. November 13., 14:11:34 »
Amire minden esély megvan sajnos.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6261 Dátum: 2012. November 13., 13:30:43 »
X-ek, amíg Bendis menthetetlenül tönkre nem teszi franchise szinten.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6260 Dátum: 2012. November 13., 13:01:36 »
Marvel Now!-ból melyik címeket fogjátok előreláthatóan olvasni?   :)
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6259 Dátum: 2012. November 09., 16:07:35 »
Na jó, nem parancs volt, inkább csak afféle irányelv :-) A kis Broo az egyik legjobb karakter lett, érte tényleg lehet izgulni. A Bamf-ok eredete is érdekelne. Pont ez a jó a sorozatban: rengeteg érdekes kis fonal van, amit fel-felvesznek.
Az Alpha and Omega nem rossz, de nem is világrengető, nekem főleg a rajz miatt tetszett, vicces kis easter egg-ek voltak benne.
A Consequences elég bátor, sokáig ugye Küklopsz volt az X-Men impotens Hófehérkéje, és Rozsomák a sötétben kaszaboló, és most megfordul a  helyzet? Külön érdekesség, hogy egyelőre Rozsi még viszi az X-Force-ot, akik szintén a direkt megoldások hívei... nehogy majd egyszerre üssön rajta valami anti-mutáns fenyegetésen a mutánsokkal való békés együttélés két élharcosa, éjszaka, nindzsaszerkóban: "Én láttam meg először, Logan!" "Akkor is én ölöm meg, mielőtt rád veszélyt jelenthete, Scott!" "Veszed le róla a karmod, én fogom szétlőni!" "Nemnemnemnem..." "Dedededede..." :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6258 Dátum: 2012. November 09., 11:08:22 »
Mindenki olvasson Wolverine and the X-Men-t, EZ PARANCS!  ;D

Jelentem végigolvastam! Tényleg jópofa. Kíváncsi vagyok mi lesz most a kis gizmóval. A másik cím amit most olvastam az AvX Consequences. Lehet hogy Cyclops tartósan rosszfiú marad, és Magneto örökébe lép? Egyébként a W and the X-men-hez van egy 5 füzetes spin off is Alpha Omega címmel, megyek bepótolom azt is. És várom a következő parancsot. :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6257 Dátum: 2012. November 08., 16:19:03 »
Azt akartam vele érzékeltetni, hogy ami Batmannek tűnik még nem biztos hogy az, ahogy sajnos az alant sorolt történetek is.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6256 Dátum: 2012. November 08., 15:53:08 »
Ben, te állat!!!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6255 Dátum: 2012. November 08., 15:39:29 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6254 Dátum: 2012. November 08., 13:38:12 »
Supermannél Lois monológja miatt már megérte, a másodikra ezért vagyok kíváncsi. De a Batman rémes. Nem Batmanről szól, amikor szerepel, akkor is egy balfék, és az összes jobb jelenet ismert Bat-sztorikból van összevagdosva, amit egy épen csak koherens, gyenge valami fog össze. Mégis sokkal jobbra értékelik a Supermannél, ami legalább próbál valami új lenni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6253 Dátum: 2012. November 08., 11:54:35 »
Olvastátok a Superman Earth One volt 2-t? Sokan már az elsőért sem voltak oda, bár nekem tetszett. Viszont ez a második, nagy csalódás volt számomra is. Habár amazonon meg goodreadsen fel van pontozva (mint egyébként minden) közel sem olyan jó. JMS régen lehet írt jó dolgokat, de a Before Watchmen-es dolgai meg most ez az új Superman-je is gyenge. Sikeresen csinált Supermanből egy szűz, határozatlan magányos különcöt, akiről képtelenség elhinni, hogy önzetlenül segítené az embereket. Sokkal inkább hihető lenne, hogy magányában megölne mindenkit. Viszont cserébe kaptunk egy hatalmas pattanásokban energiát gyűjtő Parasite-ot.   :lol: Szóval igazán borzalmasra sikerült ez az Earth One vol 2.  Most már csak azt kéne megfejtenem hogy a Batman Earth One-t miért szerették annyian, mert ott meg Batmanből csináltak teljesen inkompetens bénát  :hehe:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6252 Dátum: 2012. November 06., 16:36:16 »
Mindenki olvasson Wolverine and the X-Men-t, EZ PARANCS!

Nekem a rajzok nagyon nem jönnek be sajnos.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6251 Dátum: 2012. November 05., 15:05:20 »
Mindenki olvasson Wolverine and the X-Men-t, EZ PARANCS!  ;D A ti érdeketekben mondom; most indul a második évad a 19-cel, és még az első 18-at se olyan megerőltető visszaolvasni. Simán a legjobb Marvelek között van. Csak a címével kéne csinálni valamit, mert sokan talán nem akarnak Rozsomák-sztorikat olvasni, amihez a többiek csak statisztálnak, pedig ő csak egy szereplő a sok közül.
A 19 végén csatlakozik Vihar, aki ugye elvált a Párductól, Rozsi meg szakított a nemszuperhős barátnőjével, szóval akár, néhány sör után, ugye...  :badteeth:

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6250 Dátum: 2012. Október 30., 11:52:10 »
John Romita újra száguld a Nindzsa Kapitány Kalandjaiban:


Tessék megfigyelni, hogy a férfialak mellkastól lefelé egészen normális, fölötte viszont kb. 15%-kal nagyobb annál, amit a lábak alapján várna az ember (lehet, hogy Guido, az Erős Fickó az?), főleg a bal keze, ami messzebb van, mégis nagyobb, mint a közelebb levő jobb lába (!). Ráadásul a karokat és a fejet teljesen random dobálta rá a törzsre, a jobb karja pl. valami egészen furcsa helyről nő ki.
Ami meg a pajzsot illeti... szerintem kitalálta ezt a pózt, nagyjából meg is rajzolta, aztán jött rá a marha, hogy a pajzs úgy lesz a Kapitány kezében, hogy a hátulja látszik. Na, azt egy Cap 1 borítón nem lehet, fordítsuk meg! Ettől szegény Kapi úgy néz ki, mintha a harminc évvel ezelőtti, óvodásoknak szóló papírkivágós-hajtogatós könyvből a "Kati fogat mos" figura lenne, jancsiszöggel rögzíthető kézzel, amit le-fel hajtogatva a kisded eljátszhatja a fogmosást, csak ő a "Steve pajzsot tart" figura, előre-hátra hajtogatható pajsszal. Broáf.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 30., 12:04:59 írta Inner Circle »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6249 Dátum: 2012. Október 24., 11:20:23 »
Pár éve egy Punisher Max-ben a bérgyilkosnő Budapestre akart lelépni, a barátnője (khm) meg már előre örült, hogy milyen ruhákban parádézhat majd a Budai Várban. Aztán feldarabolták egy vonaton, úgyhogy Vár nix.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6248 Dátum: 2012. Október 23., 11:26:30 »
Ha már a filmben úgyis említették.  :D

takipepe

  • Vendég
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6247 Dátum: 2012. Október 22., 23:20:36 »
Ez csúcs  ;D

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6246 Dátum: 2012. Október 22., 19:57:12 »
Avengers Budapesten. :)

"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6245 Dátum: 2012. Október 21., 14:51:17 »
Aham, bár a kis világok közti crossover után Peter rákeresett Miles-re a neten és talált is valami érdekeset, persze lehet, hogy lógva hagyják a szálat, de ha már új Póki ennyi erővel ő is lehet...

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6244 Dátum: 2012. Október 21., 14:27:59 »
Miles Morales ki más?  :lol:

De hát ő most az Ultimates Póki nem ?
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Haenilion

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6243 Dátum: 2012. Október 21., 07:29:12 »
Na a 103-as Walking Dead már tényleg időhúzás volt. :) A sok beszéd, és a béna fegyveres szituáció helyett jobb lett volna, hogyha többet megtudunk Rick és Jesus tervéből, mert a cliffhanger bár hangulatos volt, de kellett volna még egy pár oldal az egészhez.

Én is olvastam a részt, és egyszer csak vége lett... De miért is? Épp kezdett belendülni a sztori. Egy Barátok közt epizódba több cselekmény van belenyomva, mint mostanában a WD-be. Te hol láttál cliffhangert? Mert én sehol. 100. rész óta komoly lejtmenetben van a színvonal.  :(

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6242 Dátum: 2012. Október 19., 11:47:13 »
Na a 103-as Walking Dead már tényleg időhúzás volt. :) A sok beszéd, és a béna fegyveres szituáció helyett jobb lett volna, hogyha többet megtudunk Rick és Jesus tervéből, mert a cliffhanger bár hangulatos volt, de kellett volna még egy pár oldal az egészhez.

Katt a képre!

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6241 Dátum: 2012. Október 17., 20:37:50 »
Miles Morales ki más?  :lol:

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6240 Dátum: 2012. Október 17., 14:44:34 »
Na jó, de az egyik sem Parker volt nem ? Bár most se tudjuk még biztosan ki is lesz az új Pókember.  :dry:
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6239 Dátum: 2012. Október 16., 09:59:42 »
Volt már egy csomó "dark" Pókember, elsőként Venom (ha a Sakál klónját nem számítjuk), legutóbb meg a sokadik Scarlet Spider. Eggyel több vagy kevesebb mit számít?  :hehe:

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6238 Dátum: 2012. Október 15., 17:52:06 »
Már régóta szemezek Pókival, de egyenlőre nem igazán ástam bele magam, azt gondoltam hogy majd most az új Pókiba belekezdek, de azt írják elég dark lesz a Superior Póki, és hogy lehet hogy nem is Parker lesz Pókember. Új olvasóként jó lenne hiszen, nem kell sok előzetes olvasottság, de amúgy meg dark Pókemeber? Hááát nem tudom, majd az első kritikák után döntök. :nemtudom:
Hősök pedig kellenek...