Szerző Téma: *Marvel és DC SPOILER-sörözö*  (Megtekintve 660231 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6087 Dátum: 2012. Augusztus 24., 13:01:28 »
Kapitól próbálkozz meg a Secret Empire nevezetű régi sagával. Vagy ott van DeMatteis néhány része. Az alap meg Brubaker Kapitánya a v5 kezdetével.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6086 Dátum: 2012. Augusztus 24., 12:58:48 »
Ha már Liefeldnél tartunk... bele akarnék kezdeni Amerika Kapitány történeteinek olvasásába, de mint sok más Marvel hősnél, itt sem tudom hol kezdjem el egyáltalán. Itt a zsákon fenn van a Heroes: Reborn Amcsi Kaptánnyal is, de arról a rebornról eddig csak rosszat hallottam, meg ugye Liefildet ti sem dicséritek nagyon.
Egyébként, ezért is kedvelem jobban a DC-t per pillanat, mert ott sokkal könnyebb támpontot találni egy egy hőshöz, hogy pl. miket érdemes elolvasni elsőnek.

Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6085 Dátum: 2012. Augusztus 24., 11:14:34 »
Liefeld egyszer nyilatkozta, hogy egy képregénysorozat első számának akcióval kell indítania, cselekvés közben megmutatni a főszereplőt vagy a csapatot. Véleménye szerint az olyan butaságokat, mint a szereplők eredettörténete illetve a konfliktushelyzet leírása, esetleg a világ felvezetése vagy bemutatása egy 8-16 oldalas nulladik számba valóak, mert senkit se érdekel. Ugyanő volt az, aki szerint egy kiadványt rögtön egy crossoverrel kell indítani, és az első szám folytatását egy másik kiadványban elhelyezni, mert így többen veszik meg. (Érdemes megnézni, a Brigade című sorozat egyes számainak hány szériában voltak előzményei illetve folytatásai... nem, nem antológia-magazin volt véletlenül sem.)
Ugyancsak ő terjesztette el, hogy egy borítóra elég annyi, hogy a karakter, esetleg a csapat bepózol egy PhotoShop-színgradiens előtt, mert úgyis mindenkit csak az érdekel, mi van a füzetben, a borító csak ahhoz szükséges, hogy be lehessen azonosítani a benne szereplőket.
Arról már ne is beszéljünk, hogy miatta mételyezte a képregényeket majdnem húsz évig a piszkafa lábfejek és hegyes orrú cipők mételye, ugyanis Liefeld sohasem volt képes lábfejeket rajzolni, csak ilyen fura rombuszokat helyette.

McFarlane esetében csak a gátlástalan üzleti modelleket hoznám fel, meg azt, hogy a konkurencia pofátlan másolásával és agresszív marketinggel sikerült évekre behintáztatnia az olvasóit, amíg végül már az ő agyuk se fogadta be tovább, hogy az a hulladék, amit olvasnak, igazából jó... és amikor a másolt kiadó bedőlt és megszűnt az alapanyag, és hirtelen mindenki rájött, hogy jesszusom, én miért adtam pénzt... el is tűnt szépen alkotóként, vitte a játékbizniszt, ott nem sikerült eltolnia.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6084 Dátum: 2012. Augusztus 24., 08:51:16 »
tg, tudom, párszor már beszéltél róla és soha nem is rejtetted véka alá, de érdekelne, ha bővebben kifejtenéd ezt az álláspontodat.
A sekélyes történetek-látványos rajzok kombóra gondolsz? Vagy van még valami más is? Kíváncsi vagyok rá.
Én is!  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6083 Dátum: 2012. Augusztus 24., 08:48:23 »
tg, tudom, párszor már beszéltél róla és soha nem is rejtetted véka alá, de érdekelne, ha bővebben kifejtenéd ezt az álláspontodat.
A sekélyes történetek-látványos rajzok kombóra gondolsz? Vagy van még valami más is? Kíváncsi vagyok rá.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6082 Dátum: 2012. Augusztus 24., 08:45:54 »
Én részben neki és McFarlane-nek tulajdonítom, hogy annyira tönkrement a kilencvenes évekbe az amerikai képregényipar, hogy majdnem tíz évbe telt, mire kilábaltak az általuk ásott árokból.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6081 Dátum: 2012. Augusztus 24., 07:24:58 »
Nem szeretitek Rob Liefeld-et? :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6080 Dátum: 2012. Augusztus 24., 06:42:41 »
Hogy egyáltalán kinek volt az az idióta ötlete, hogy visszavigye oda?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6079 Dátum: 2012. Augusztus 24., 00:55:07 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6078 Dátum: 2012. Augusztus 23., 20:45:12 »
Védőborítóval ellátott.

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6077 Dátum: 2012. Augusztus 23., 20:43:23 »
Ha már szóba kerültek a DC keménykötésű kiadványok: ezek védőborítóval ellátott kiadványok vagy "csak" sima keményborító van? Amazonos fényképeken nézegettem a Court of Owls-t, de nem igazán tudtam eldönteni :headscratch: Egész jó áron van bookdepon, gondolkozok a berendelésen, csak aggódok picit a borító végett, bár anno a két Transformers-regényem is gond nélkül megjött.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6076 Dátum: 2012. Augusztus 21., 23:08:18 »
Jaaaa, hát akkor ezt elnéztem. Nos akkor megoldódott a probléma, mert még egy ideig nem telik Absolute kiadásokra. Habár az Absolute All-Star Supermannel már régóta szemezek. :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6075 Dátum: 2012. Augusztus 21., 22:56:01 »
A Snyder-féle Batman kapcsán tévedsz, azt én is néztem. Jövő év elején jelenik meg a második kötet, és rá egy hónapra a crossoverről egy külön HC. De egyben az első 12 rész majd egyszer max Absolute kiadásban lesz csak elérhető szerintem.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6074 Dátum: 2012. Augusztus 21., 22:49:18 »
Elég sokszor bajba vagyok ezzel egyébként, mármint hogy mit mibe vegyek meg. A DC New52-ből jó pár érdekelne HC-ben, pl. Snyder Batmanje, de néhányat inkább simába vennék meg olcsóbban, de arra meg ugye még várni kell. Viszont, mint már egyszer régebben írtam is, sokszor a sima borítós kötetek eleve sérülten érnek el hozzám rendelés után. Hc-t emiatt jobb venni, az kevésbé sérül.
Nem is beszélve arról, hogy pl. Snyder féle  Court of the Owls sztori is két részben jelenik, és majd csak jövő áprilisban jelenik meg egy kötetben ha jól láttam. Ez egyrészt a pénzem beosztásában is nehézségeket okoz  ;D meg jövő áprilisig meg huszonhatszor meggondolom magam  :lol:, de hát mégis jobb volna egy kötetben megkapni az egész sztorit. Mindezt még az is bonyolítja, hogy a képregények mellett könyveket is olvasok, magyarul és angolul is, és annyi mindent meg kéne szerezni még  :D
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6073 Dátum: 2012. Augusztus 21., 21:13:08 »
Ha a Chew Omnivore Edition-ból indulok ki, akkor a Saga HC-je is két tpb-t fog tartalmazni. Szóval előbb ezeknek kell megjelennie, aztán még pár hónap. Első tippre én kb egy év múlvára teszem a megjelenését. De akkor kötelező vétel lesz.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6072 Dátum: 2012. Augusztus 21., 20:57:40 »
Szinte biztos lesz HC, de az Image azokat többnyire a tpb-kből rakja össze.  Ha olyan változatban kell, akkor arra várnod kell még egy jó darabig.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6071 Dátum: 2012. Augusztus 21., 20:52:09 »
A Saga eddigi összes részét én is tegnap este olvastam el újra....már vagy harmadjára...és imádom.  :lol: Nem tudok még egy ilyen  jó sorozatot, amit öröm olvasni és nézni is. Októberben megjelenik a tpb- is belőle, csak azt sajnálom, hogy nem kemény borítóval, de ez legyen a legnagyobb bajom.  ;D
A Saga nekem tuti a polcomon lesz elejétől a végéig, hacsak Vaughan valami irdatlanul el nem szúrja, de egyenlőre még mindig csak nő a színvonal.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6070 Dátum: 2012. Augusztus 21., 11:05:18 »
Nekem tetszik Saga borító:

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6069 Dátum: 2012. Augusztus 20., 08:53:04 »
Sweet Tooth is a kedvencem, szeretem a Vertigo-t, egy pár rész van fenn belőle az AllComics-on.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6068 Dátum: 2012. Augusztus 19., 18:11:31 »
Ajánlom mindenkinek! Főleg zozinak. :)
Épp tegnap éjjel olvastam el az eddig megjelent hat részt. :)

A hatodik borítója fantasztikus:
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6067 Dátum: 2012. Augusztus 19., 18:05:56 »
úgy érzem be tudok vállalni mellé havi még egy valamit. Persze előbb nézzétek meg, hogy sikerülnek az első fordításaim.

Hát arra érdekes lesz beírót találni.  :D

Akkor én is még két cucc, amit kipróbáltam:

Sweet Tooth (jelenleg a 17. résznél járok)


Na ez egy olyan képregény, amit nem lehet csak úgy olvasni. Az egyik, vagy talán a leghúzóbb és legdepressziósabb, és egyben a legszomorúbb dolog, amit az elmúlt 1-2 évben olvastam. Én úgy kezdtem bele, hogy a borítóján kívül az égvilágon semmit nem tudtam róla, és teljesen magával ragadott. Ajánlom, hogy ti is így tegyetek. Nagyon kevés szöveg van benne, szóval gyorsan átolvasható.

Saga (a 4. részt olvastam legutóbb)

Az egyik örök kedvencem, az Y - The Last Man írójának új képregénye. Nos, ez meg is látszik rajta, mert éppen annyira laza, éppen annyira sokkoló, éppen annyira érdekes, és éppen annyi cliffhanger van a részek végén, mint az Y-ban. Külön kiemelném a rajzot, amelyet Fiona Staples követ el, a színezéssel együtt. Valami egészen fantasztikus! És persze nem túl gyakoriak a női rajzolók - nagy kár, mert ez a hölgyemény elképesztő. A képregényt úgy írták le röviden mint egy "Star Warshoz stílusú, Trónok Harca drámával rendelkező epikus történet." Nos, tényleg így van - de ne ijedjetek meg, nem akar majmolni semmit, szerintem tök jó újdonságokat vonultat fel. Ajánlom mindenkinek! Főleg zozinak. :)

Katt a képre!

Nem elérhető Haenilion

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6066 Dátum: 2012. Augusztus 19., 17:48:28 »
A Witchbalde-nek annyira jó lenne nekiesni a leges-legelejétől, mert simán az egyik legjobb modern fantasy az amerikai képregények piacon. De az irdatlan munka. Akár az első jelentős szakasz is.

Á nem is, csak a 158. számnál tart crossoverek és minik nélkül  ;D - Esetleg a Magdaléna rövidebb lélekzetű dolog, az is hasonlóan szép és jó.
Már belevágtunk Predashhal valamibe, de úgy érzem be tudok vállalni mellé havi még egy valamit. Persze előbb nézzétek meg, hogy sikerülnek az első fordításaim.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6065 Dátum: 2012. Augusztus 19., 16:45:18 »
A Witchbalde-nek annyira jó lenne nekiesni a leges-legelejétől, mert simán az egyik legjobb modern fantasy az amerikai képregények piacon. De az irdatlan munka. Akár az első jelentős szakasz is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Haenilion

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6064 Dátum: 2012. Augusztus 19., 15:38:35 »
Gondoltam Predashoz hasonlóan én is írok pár darabról, amit mostanában olvastam :)

Super Dinosaur (1-12+)



Kirkmantól nem csak a Walking Dead létezik, hanem pl. a... Szuper Dínó is :D Teljesen más sztori, teljesen más felütés. Képregényes "tudásom" nem olyan mély, de hogy ennél agyamentebb, szórakoztatóbb hülyeség kevés van a piacon, az tuti. A sztori egyszerű mint a bot: adott egy gonosz tudós, aki a világ elpusztítására tör, egy másik tudós a fiával a megvédésére - és mindkét oldal segítésére ott vannak a dínók. Illetve a "jó" oldalon csak egy, SD, azaz a Szuper Dinoszaurusz T-Rex, aki a képregény igen sűrű (oldalanként akár több liternyi :) ) szóismétlésével élve: Awesome :) Olyan feelgood érzés jön át a képsorokról, mint amilyet mondjuk a Chuck nyújt a sorozatok között. Elkezdtem fordítani, már csak a szórakozás végett is, nagyon jó időtöltés. ;)

The Astounding Wolfman (1-25)



Ez is Kirkmané. Olyan szuperhősös darabot kerestem, ami nem Marvel/DC. Még csak 4 számot olvastam el belőle, de maradni fogok a végéig. Izgalmas, szerethető karakterekkel teli sztori az Image univerzumában. A családapát teliholdkor megmarja egy medve(?), a kóma után felébredve farkasemberré változik. Először nem tudja irányítani az ösztönlényt, de a semmiből feltűnik egy vámpír, aki segít úrrá lenni új énjén, elfogadtatni családjával a történteket, és a többi szuperhős is befogadja. Egészen addig, amíg hirtelen elveszíti a kontrollt farkasemberként, és meg nem "öli" az egyik hőst, Sergeant Superior-t. Elkezdődik utána a hajsza, egyik irányból a többi hero, másik irányból az elvadult farkasemberek...

Artifacts (1-20+)



A Top Cow egy szép nap elhatározta, hogy nagytakarítást végez a sorozatain, és ad nekik egy "rebútot". Ez lett az Artifacts, mikor az összes főhősük egy sorozatban küzd a jó-vagy-rossz oldalon. A sztori szerint "valaki" az Aphrodité (IX) nevű androidot bízza meg azzal a feladattal, hogy kutassa fel a Föld 12, ereklyét hordozó lényét, kikből néhánynak ismert a személye (Top Cow univerzum hősei), néhánynak ismeretlen. Ugyanis a "valaki" meg akarja tisztítani a földet, és ha a 12 ereklye + az általa birtokolt 13. egy helyre kerül, az egy új világ kezdetét jelenti. Modern fantasy a javából.
A Top Cow sztorik megkockáztatom nem a legjobbak. De ami rögtön kedvenccé tette nálam őket (így ezt is), az a grafika. Egyszerűen gyönyörűek, ami pótolja a sztoribeli hiányosságokat. Ilyen az Artifacts is, nekem bejött. Ha kell witchbladet fordítani vagy bármi mást a Top Cowtól, rám lehet számítani ;)


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6063 Dátum: 2012. Augusztus 15., 16:58:35 »
Vissza fog, mert a Fox nem jelentett be új filmet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6062 Dátum: 2012. Augusztus 15., 15:42:26 »
A 2003-as film mellett, ha jól láttam akkor a Taxisofőrből volt még jó pár jelenet, ami a 70-es évek egyik kult filmje, és ha ahhoz hasonló hangulatot akarnának elérni, akkor nekem nagyon bejönne, és illene is Daredevilhez.
Az viszont elég szomorú, hogy az egész Fenegyerek franchise haldoklik a Fox miatt. Lehet jobb lenne ha valóban vissza kerülne minden jog a Marvelhez.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6061 Dátum: 2012. Augusztus 15., 15:26:34 »
A jelenetek jó részét - ahol Fenegyerek is rajta van, meg harcol - egyértelműen a korábbi filmből vették. Nyilván, hiszen náluk vannak a jogok. De összességében én sem látok olyan hatalmas eltérést a korábbitól.  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6060 Dátum: 2012. Augusztus 15., 15:14:44 »
Láttam a Geekzen, de igazából nem egészen értem a nagy lelkesedést Ólorin és a többiek részéről, mert a képregényoldalakat leszámítva akár a 2003-as filmből is kivághatták volna a jeleneteket, mert ugyanezek gyakorlatilag abban is ugyanilyen hangulattal, fényképezéssel már benne voltak. Szóval most azon pörög mindenki, hogy a rendező sikeresen feltalálta a spanyolviaszt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6059 Dátum: 2012. Augusztus 15., 14:58:08 »
Láttátok milyen conceptet dobtak össze a valószínűleg soha meg nem valósuló Daredevil filmhez? Én nem nagyon vágom a karaktert de az a másfél perc nagyon hangulatosra sikerült. Kár hogy valószínűleg nem lesz belőle semmi, mert ha vissza szállnak a jogok a Marvelhez, akkor ők gondolom hozzáigazátják Daredevilt a Marvel mozis univerzumához. Mit gondoltok szerintetek mi lenne a jó a karakternek? 
Itt a link annak aki nem tudná miről is beszélek:

http://www.youtube.com/watch?v=92cVd9HalHs&feature=player_embedded

És ha már Daredevil, mit gondoltok Waid vol.3-as Daredevil sorozatáról? Itt is ajánlottátok már a fórumban, én most kezdtem bele, próbálok ismerkedni a Marvel világával  :D És egyenlőre elég fura, utána olvastam, azt írták hogy próbálják levetkőzni azt a komorságot ami Daredevilt Frank Miller óta jellemezte, de nekem eddig nem adja annyira, bár eddig csak az első 3 füzetet olvastam.
Hősök pedig kellenek...

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:*Marvel és DC SPOILER-sörözö*
« Válasz #6058 Dátum: 2012. Augusztus 13., 15:22:02 »
Akkoriban volt az a testhez álló cicaruhája? Meg mintha lett volna később valami lila borzalom. Meg Morrison alatt is formaruhában flangált sokat.

Szép sárga rucija volt... a lila borzalom szerintem Magnetóé volt. (Hacsak nem a Fatal Attractions alatt beújított siár lépegetőcuccra gondolsz.)
Tényleg, Morrisont elfelejtettem, pedig amúgy nagyon is előkelő helyen van nálam.