Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251795 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1752 Dátum: 2012. Július 21., 20:51:18 »
8+1. A +1 esélye nálunk effektíve nulla, a többi jövő évtől kezdődően lassacskán csak kikerül már...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1751 Dátum: 2012. Július 21., 17:20:29 »
Sziasztok! Elolvastam a Fantasztikus Négyes John Byrne első 2 kötetétt, nagyon tetszett, köszi szépen hogy magyarul megismerkedhettem ezzel a csapattal, illetve családdal.  :) Érdeklődnék, hogy ezekből a kötetekből mennyi készült összesen?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1750 Dátum: 2012. Június 04., 08:21:32 »
Üdv! Köszi a Fátum v1 1.részét,talgaby! :worship:
Most megláthatjuk,hogyan fog fából vaskarikát építeni Fátum.Tetszik,hogy ennyire leamortizálódott állapotról indul a történet.Kíváncsi leszek,hogy mivé fejlődik a mini végére.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1749 Dátum: 2012. Május 30., 14:55:03 »
Aaron az, egy másik Szemlélő. Olvasd majd tovább a 'Genen, érthetőbb lesz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1748 Dátum: 2012. Május 30., 14:07:01 »
Köszi a 369. számot!!! :worship: :worship: :worship:
Uatu-t miért hívják ebben a számban Áronnak?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1747 Dátum: 2012. Május 24., 16:49:28 »
Ma olvastam a 363. számot, és észrevettem egy dolgot: a történet elején Sue szemét egy szemére rakott "szemüveggel" takarták el, és emiatt panaszkodott is, hogy így nem látja, hol van Franklin, pedig megszökhetett volna, ha a "szemüveget" átlátszóvá teszi, és úgy csinál erőteret. Ebbe szerintem nem gondoltak bele a készítők, mindenesetre így kellett történnie, hiszen így izgalmasabb.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1746 Dátum: 2012. Május 22., 18:20:44 »
Még csak mostanság olvasom a Tom DeFalco-s részeket, és volt egy mondat, ami eléggé megragadott: "Szánalmas, hogy az infantilis csatakiáltásod nincs egy szinten a védőpajzsommal!" :m-doom:  :lol: :hehe:
Köszi ezeket a számokat!!! :worship: :worship: :worship:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1745 Dátum: 2012. Március 18., 21:33:51 »
Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 42.: Tetszett ez a történet is. Bár a könnyed hangulatú történetben ugyanakkor komolyabb téma is volt benne. Pl. amikor a szavazásról volt szó. Fátum Doktornak se tetszett, hogy valami másképpen alakult. Persze kénytelen volt neki, hogy megtegye ezt a lépést. De ez persze csak egy részig ment ez a történet.

Fantasztikus Négyes v1 11.: Nagyon jó ez a klasszikus képregény. Ez is tetszett. Az első történet érdekes volt. Főleg, hogy olyan kérdések és válaszok voltak, mint egy levelezési rovatban.
A második történetben a Lehetetlen Ember tényleg fura karakter volt. Néha úgy viselkedett, mint a Túlóntúli. Pl. a Lehetetlen Ember semmit se értett, hogy mi az a pénz.
A Fantasztikus Négyes végül egy kis idő után kitalálták, hogy mi volt a megoldás, hogy megállítsák ezt az űrlényt. És ez a megoldás nem éppenséggel szokásosnak számít, és ez is csak legfeljebb a klasszikusokba fordulhatott elő.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1744 Dátum: 2012. Március 02., 07:30:21 »
valószínűleg a valóságban is sokan haszontalannak tartották a csapát női tagját a sorozat indításakor. Pár száz rész múlva mekkorát változott a helyzet...

Hát igen, én is ezen véleményen voltam, de később egyre sokoldalúbb lett ( láthatatlanná tesz dolgokat, láthatatlan dolgokat tesz láthatóvá, na és persze ott a szupererős erőtere is). Szerintem egyébként a csapat legfontosabb tagja Reed, utána Lény,  Láthatatlan lány majd Fáklya. Legalábbis így kellett volna lennie. Kissé erősítettem volna ezt a Benhez/Reedhez vonzódom történetszálat, ezért lett volna fontosabb Sue karaktere kezdetben (persze ezt a véleményt a HálóZsákon található F4 sztorikból állítottam össze, így lehet, hogy lemaradtam dolgokról) :D .
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1743 Dátum: 2012. Március 01., 22:10:43 »
Mindig öröm olvasni ilyen klasszikus F4 sztorikat, mint a 11. szám. Persze, voltak benne következetlenségek, például honnan tudta a Lehetetlen ember, hogy mi az a bankár, mikor a pénzt nem ismerte stb.  :lol:
Ettől függetlenül érdekes volt a történet, végig azt vártam, hogy milyen taktikával győzik le az űrlényt.
Az első rész is jó volt, valószínűleg a valóságban is sokan haszontalannak tartották a csapát női tagját a sorozat indításakor. Pár száz rész múlva mekkorát változott a helyzet...
Köszönet a honosításért.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1742 Dátum: 2012. Február 29., 11:43:29 »
Ó, dehogynem. Egyszer egész családostul. Zaklasd az allcomicsot azért a sztoriért, ha érdekel, ők foglalják.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1741 Dátum: 2012. Február 29., 10:24:04 »
Üdv! Köszi a F4-es 11.számát,talgaby,Peter P! :worship: :worship:
Nekem is a második történet tetszett jobban.Ebben a kis űrlényben igen nagy potenciális ellenfél válhatott volna,ha Reed nem kapcsol időben.Gondolom ő vagy a rokonai nem is tüntek fel a későbbi részekben,igaz?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1740 Dátum: 2012. Február 28., 16:06:05 »
Közeljövőben biztos nem. Jó esetben nyár elejére jöhet össze a következő rész.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1739 Dátum: 2012. Február 28., 16:02:44 »
Köszi az F4 11. részét!!! :worship: :worship: :worship:
Szórakoztató volt ez a rész, nekem a második fele jobban tetszett, mint az első. Eleinte a Bukkan  :hehe: bolygó lakójának szurkoltam, de idővel megláttam a rossz oldalát is. Mindenesetre nem volt valami szép fogadtatásban része, de az emberek reakciója szerintem jogos volt.  Imádom az ilyen régi, 60-as évekbeli számokat :sweetheart: ! Lesz még ilyenfajta frissítés a közeljövőben?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1738 Dátum: 2012. Február 28., 08:50:10 »
F4 MK 42.
Lassan a végéhez közeledik a sorozat. A minden korosztálynak felirat szerintem most nem állja meg a helyét. A kissebbeket még nem érdeklik ezek a választással kapcsolatos cselszövések, talán nem is értik. A rajzok viszont eléggé gyerekesre sikerültek. Emlékszem, talán a 7. részben olyan komoly képek voltak, hogy a 616-os F4-ben is megállná a helyét. Maga a történet nekem bejön, még akkor is, ha kiszámítható.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1737 Dátum: 2012. Február 14., 16:29:53 »

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1736 Dátum: 2012. Január 14., 19:16:01 »
A kimaradt részekkel kapcsolatban kb. kérdésenként más választ adnék. Van, amikor már a hátam közepére se kívánom ezt a sorozatot, mert eléggé sok vele a macera beírásilag, van, amikor meg úgy érzem, csak teljessé kéne tenni, már csak azért is, mert vannak a kimaradtak között olyanok, amik önmagukban nem rosszak, csak épp ott, ahol vannak, nem illenek a sorozatba. (Mondjuk ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ez esetben meg kéne csinálnom a dimenzióugrós részt is, amiben egy három oldalas szösszenetben fél paneles, képbe rajzolt szövegeket kellene retusálnom tucatszámra, és a kedvem megint jó alaposan megcsappan.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1735 Dátum: 2012. Január 14., 19:03:22 »
Marvel Kalandok - Fantasztikus Négyes 41: Köszi a dinós részt ! Mosolyogtató történet, a vörös T-Rex és a Lény barátságáról! Csak  annyi kérdésem lenne, hogy ha véget ér ez a sorozat a kimaradt részeket tervezitek honosítani? Köszi még egyszer! Ezzel a Marvelt befejeztem, várnak a kimaradt DC-k!  :worship:  ;D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1734 Dátum: 2011. December 13., 12:10:58 »
Nem, csak történt egy baki. Vagyis konkrétan elcsesztem valamit. Már folyik a javítás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1733 Dátum: 2011. December 13., 10:53:04 »
Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes, mindenhol pixelesek, rossz színek, mi történt? Nem megint vírus támadott?  :(
Jó lenne, ha megnézzétek adminok, vagy gépemmel van gond?  :nemtudom:
Üdv, Pepea

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1732 Dátum: 2011. December 12., 21:18:05 »
Köszi a Hősök Újjászületése  - Fátum című képregényt! A sorozat befejezése kicsit elgondolkodtatott: ezek szerint Ashema Fátum személyiségét vette fel, Dorma pedig egy Égi volt?? A bolygó a zsebuniverzumból ezek szerint átkerült a 616-osba?? Köszi a honosítást, ami mint mindig most is remek, az egyedüli ami nem tetszett azok a szögletes "szöveg dobozok" amik nagyon sötétek voltak, főleg a szürkés árnyalatúak, némelyiket nagyon nehéz volt olvasni! Még egyszer köszi az egész sorozatot!  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1731 Dátum: 2011. December 12., 20:58:37 »
Ezer köszönet a Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 41. számért! :worship: :worship:
Tetszett ez az újabb egy részes történet. Az a gyűjtői megszállottságú egyén eléggé nevetséges és gyenge volt. Persze szerencsére ez a Gyűjtő nevű karakter csak egyetlen alkalommal bukkant fel.
És persze tetszett a szokásos Ben és Johnny poénjai is. Érdekes, hogy ebbe most jobban ők voltak a főszereplők.
A vörös T-Rex-ről egyből kiderült, hogy honnan is származik. Persze ez már nem titok, ha már egy régebbi sorozatba is szerepelt. De ez már egy más kérdés.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1730 Dátum: 2011. November 28., 09:27:41 »
Számodra lehet, hogy az, ezek viszont olyan karakterek, akik eredetileg a II. vh. előtti években ismerkedtek meg.

Ez helyes gondolat lenne, ha a történet mondjuk 1960-ban és nem napjainkban játszódna. A  jelen történet szemszögéből nézve az egyetemet a '90-es években fejezhették be és akkor már régen nem magázódtak a fiatalok, még a különböző neműek sem.  ;)

Asys, őt (Fátumot) ették meg a megalodonok, utána pedig átalakította a sejtjeit, így maradt titokban a kiléte, vagy valami ilyesmi. ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1729 Dátum: 2011. November 27., 11:32:26 »
Még mindig nem értem...  :dry:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1728 Dátum: 2011. November 26., 22:12:28 »
Elolvasom még egyszer...  :badteeth:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1727 Dátum: 2011. November 26., 20:09:49 »
Őt.
És nem, meg is magyarázza, miért.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1726 Dátum: 2011. November 26., 18:59:07 »
Akkor kit evett meg a Megalodon?  :headscratch:
És ezt nem tudta a nagy hatalmú márki???  :dry:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1725 Dátum: 2011. November 26., 17:01:03 »
Egész végig ő volt az.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1724 Dátum: 2011. November 26., 15:42:07 »
Köszönöm az F4-Hatalmi Tényezők 3.5-öt!  :worship:

Továbbá köszönöm az F4 568.-at és az F4 569.-et!  :worship: :worship:

Ez most így érdekes volt...  :headscratch:
Kurtán-furcsán lett vége a story-nak!  :dry:
Fátum mikor cserélődött ki a tanítvánnyal???  :-\

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1723 Dátum: 2011. November 25., 14:48:02 »
Számodra lehet, hogy az, ezek viszont olyan karakterek, akik eredetileg a II. vh. előtti években ismerkedtek meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden