Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251854 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1692 Dátum: 2011. Október 25., 11:42:04 »
Üdv! Köszi a F4 568.számát,talgaby! :worship:
Végre kiderült,hogy kicsoda Fátum mestre,de nem lettem okosabb.. ;D  Iszonyat pörögnek az események.Ennek a Clyde Wynchamnak hihetetlen ereje van,már csak a Túlonlúlival lehet  egy lapon említeni.A galaxis szuperentitásai sem avatkoznak közbe,hogy egy ilyen rendkivüli képeségekkel bíró mutáns felbukkant?Nagyon kíváncsi leszek a befejezésre,hogy mi lesz ennek a vége?  :hehe:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1691 Dátum: 2011. Október 24., 21:43:37 »
Én is köszönöm a Fantasztikus Négyes 568. számot! :worship: :worship:
A történetben tényleg gyorsan pörögnek az események. Most egyre több derült ki, hogy kicsoda az úgynevezett Fátum mestere. És hogy ő milyen problémát okozhat a Fantasztikus Négyesnek.
És most olvasom, hogy hamarosan befejeződik ez a történetszakasz.
Várom a befejezést!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1690 Dátum: 2011. Október 24., 21:39:06 »
Köszi a Fantasztikus Négyes 568-as részét! Kicsit a tempó nekem is gyors, pörögnek az események rendesen! Kár, hogy vége lesz ennek a történet folyamnak, szívesen olvasnám még! Halál Márki "eredete" érdekes! Vajon Reed és az F4 milyen megoldást talál a kialakult helyzetre? Clyde Wyncham szerepelt valamelyik F4 történetben?? Közi még egyszer!!!!!  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1689 Dátum: 2011. Október 24., 19:03:56 »
A csata kezdete elég össze-vissza volt, és a rajz sem segít, hogy átláthatóbb legyen az összkép. Az hogy két szám alatt lerendezik a bulit, az egy vicc, ennyi felvezetés után. Pedig ígéretes (volt).

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1688 Dátum: 2011. Október 24., 18:26:22 »
Másnaposan már azt se veszi észre az ember  ;), hogy melyik topikba írn. Na szóval most a újra a jó helyre:

Jajj............ Miután az 1985-öt elolvastam többet vártam, titkon pedig tudtam, hogy már Millnar kiszállt. De nem. A Petunia néni még nem is volt rossz ötlet de az a harc, meg az a monologizálás. Jesszus. És most 2 részbe letudják? És csak nekem tűnik a fószer egy kicsit Antimonitor
koppintásának?

Amúgy a honosítás maxi respect

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1687 Dátum: 2011. Október 23., 09:27:35 »
Köszi a John -Byrne sztorik 3. részét. (ami késik, nem múlik :D)! :worship: :worship: :worship:
Nagyon tetszett ez a negatív zónás kaland, és jó volt látni Raye-t.
A Lény sztorija meglepett,mármint hogy a kiadó a magánéletéből is adott ki egy sorozatot,bár az a sorozat csak 36 részes volt.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1686 Dátum: 2011. Október 14., 06:44:17 »
Hát, ez az, amit valószínűleg nem nagyon fogunk tudni javítani.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1685 Dátum: 2011. Október 13., 17:19:11 »
Felfedeztem egy kicsi hibát. A John-Byrne éra 2. kötetében, a 241. rászben hat részre van osztva a cselekmény, de nincs 5., viszont van 2db 6.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1684 Dátum: 2011. Október 13., 09:31:01 »
Hello!
Köszönöm a John Byrne képregényeket, igaz, hogy még csak a 2. kötetnél járok, de tetszik!  :worship: :worship: :worship:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1683 Dátum: 2011. Október 04., 10:49:58 »
Nem. Ugyanakkor azt hozzátenném, hogy a filestube és a filecrop igen nagyszerű keresőprogramok...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1682 Dátum: 2011. Október 04., 10:44:56 »
Kérhetnék egy linket?:)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1681 Dátum: 2011. Október 04., 06:41:48 »
Magyarul nem, angolul meg ott nem, ahol nem akarod.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1680 Dátum: 2011. Október 03., 23:22:02 »
Az 1985-öt meg lehet találni valahol neten? Többször rákerestem, de a borítón kívül semmit nem találtam.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1679 Dátum: 2011. Október 02., 14:11:59 »
WARRIORTM és Chuck Norris. Csak még azt nem tudom, hogy melyik-melyik.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1678 Dátum: 2011. Október 02., 12:09:20 »
A mesternek, aki olvasta a Marvel 1985-öt, tudja az igazi nevét, de az utolsó részben itt is kiderül majd. A tanítvány is felfedi majd a kilétét a legvégére.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1677 Dátum: 2011. Október 02., 11:28:42 »
Amúgy a mesternek és tanítványának lesz neve, vagy csak Kemény Egy, Kemény Kettő?

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1676 Dátum: 2011. Október 01., 19:16:20 »
Köszönöm az F4 567.-et!  :worship:

Hm, érdekes a story...  :rolleyes:
Sejthető volt, hogy Fátum ábrándozik; furcsállottam, hogy nem mutattak semmit a ,,nagy csatából''!  :brow:
Fátum szerintem sem velejéig gonosz, hasonló karakter a Marvel berkein belül még szerintem Magneto!
Ezért tekinti gyengének a mestere...
Az F4-re nem semmi percek várnak!
(Erős a mester, de gondolom az új tanítványa sem lehet piskóta!)

Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1675 Dátum: 2011. Szeptember 28., 15:42:21 »
Ez a "mester dolog" nekem sem tetszik, de a Szemlélő holtteste az nálam teli találat volt.

Nem elérhető zukaru

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1674 Dátum: 2011. Szeptember 27., 21:01:12 »
Bocs srácok de ez egyre gagyibb! :-\

Nem a munka, az elsőrangú! :)  Hanem a történet...... :(
Ezután már kb. azt várom, hogy Rozsomák (a gyengébbeknek "falkas") egy SNIKT-tel elintézze az egészet! :badteeth:

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1673 Dátum: 2011. Szeptember 27., 20:52:20 »
Pókember állt be a helyére.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1672 Dátum: 2011. Szeptember 27., 20:34:12 »
Amikor a fáklya meghalt volt helyette valaki, vagy csak siratták egy évig? :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1671 Dátum: 2011. Szeptember 27., 17:02:43 »
Kicsit Dragon Ball szaga van a sztorinak. Son goku még pár részen át érkezik, aztán legyakja a főgenyát. Ami nem tetszik a megjelenítésben, hogy pl. Fátum három oldalon kereztül áll szótlanul egy ajtó előtt. Tényleg ennyire rövidre akarják fogni a történéseket, vagy csak nem jutott semmi az eszükbe?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1670 Dátum: 2011. Szeptember 27., 12:14:49 »
Üdv! Köszi a 567.részt,talgaby! :worship:
Ez a rész brutál jó volt,nagyon tetszett!!!Szinte érezni lehetett,hogy ez valami álom,vagy hallucináció amit Fátum átél.Annyira tökéletesnek tünt minden,hogy az már nagyon gyanús.Azt nem tudom,hogy egy ilyen erős karaktert,mint a Mester,hogyan lehet egyáltalában legyőzni?!A tanítványról ne is beszéljünk,mert tuti,hogy az is valami tápos ellenfél.Mindenesetre nagyon várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1669 Dátum: 2011. Szeptember 27., 11:45:04 »
Hát nem tudom. Nekem akkor is hogy Fátumnak mestere van ezt sose fogja bevenni az agyam. :)
Nem vagy vele egyedül...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1668 Dátum: 2011. Szeptember 27., 11:35:01 »
Summers: Persze. Odavész egy csatában a Negatív Zóna ellen. Most megy a találgatás, visszajön-e az FF 13. számában vagy csak elindítják ott a visszatérésének történetét.

Galamb: Nem, egyszerűen azzal jelezte, hogy ő most megcsinálja azt, amire Fátum képtelen volt 13 év alatt. A terve amúgy eléggé millari lesz, és nagy kár, hogy nem Millar írta meg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1667 Dátum: 2011. Szeptember 27., 11:31:33 »
  Én is köszönöm az újabb részt! Érdekes volt,  egyrészt annyira szürreális és negédes jövőt festett le Millar, hogy elég egyértelmű volt: hallucinációról van szó. Másrészt nekem viszont bejött, hogy megmutatták Fátum mire vágyik (Talán az, hogy összejött Sue-val, volt kicsit gyenge).
 Végét bevallom nem értem: most arra fog kimenni a játék, hogy a Mester mindenkivel el akarja majd hitetni, hogy ő Fátum? Mert annak nem látom sok értelmét, hogy úgy lép a helyébe, hogy mindenki tudná róla, kicsoda valójában. (Pl. Vegyünk egy zsarnok tábornokot, aki elégedetlen legfőbb ezredesével, és megöli. Ilyen esetben, a zsarnok  tábornokok nem igazán szeretik gyorsan lefokozni magukat ezredessé, a becsületükre hivatkozva. :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1666 Dátum: 2011. Szeptember 27., 11:26:59 »
Hát nem tudom. Nekem akkor is hogy Fátumnak mestere van ezt sose fogja bevenni az agyam. :)

A House of M. amúgy sajnos a kelleténél több karaktert ábrázolt fogalmazzunk úgy furcsán. Bár az egész House of M. világa fura volt szóval ez nem meglepő.

Egy kérdés: a múltkor beszéltük, hogy a Fáklyát ugye kiírják. Tudható hogy dobja fel a pacskert?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1665 Dátum: 2011. Szeptember 27., 08:31:35 »
még kiderül, hogy valójában egy igen mélyen érző meg nem értett szupergonosz aki csak meg akarja menteni a a világot és jobbá tenni az emberek életét
Igazság szerint ez a karakter jellemének egyik legelsőnek lefektetett, máig fennmaradó, csak Kirby távozása után a sok dilettáns író által elfelejtett és elkorcsosított alapja, amit csak pár ügyesebb alkotó vett elő és használt ki normálisan. Fátum igazából nem gonosz, nem a szó gyakrabban használt értelmében. És valójában tényleg azért akarja meghódítani a világot (snitt), mert tökéletes meggyőződése, hogy az alatta jobban felvirágozhatna, mint azt bárki el tudja képzelni.
Ez pedig elég jól megjelenik az Allcomics-on található A világ császára címet viselő GN-ben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1664 Dátum: 2011. Szeptember 27., 07:06:10 »
még kiderül, hogy valójában egy igen mélyen érző meg nem értett szupergonosz aki csak meg akarja menteni a a világot és jobbá tenni az emberek életét
Igazság szerint ez a karakter jellemének egyik legelsőnek lefektetett, máig fennmaradó, csak Kirby távozása után a sok dilettáns író által elfelejtett és elkorcsosított alapja, amit csak pár ügyesebb alkotó vett elő és használt ki normálisan. Fátum igazából nem gonosz, nem a szó gyakrabban használt értelmében. És valójában tényleg azért akarja meghódítani a világot (snitt), mert tökéletes meggyőződése, hogy az alatta jobban felvirágozhatna, mint azt bárki el tudja képzelni. (Amúgy lesz majd egy WI, amiben ez úgy-ahogy megvalósul). Akire te gondolsz, az inkább az a Victor von Doom, akit a House of M. F4 alatt ábrázoltak.
Idézet
Nálam most Millar tökéletesen kinyírta a karakterét... :(
Még ne írd le ezt a sztorit, egyelőre a felénél járunk. Még akkor se, ha igazából a második felét már nem Millar írta, csak a jegyzeteit használták fel.
Idézet
Legalább valami komoly háttértörténetet kap a két új karakter Millar távozása után vagy csak ahogy említettétek visszautalnak pár régi dologra él le van tudva?
Az idő sürgetése és Millar távozása miatt nem maradt alkalom kifejteni őket, így a lezáró epizódban kapnak majd egy visszatekintő szupergonosz-monológot. Von Doom mesterének amúgy az úgymond eredete egy másik sorozatban, a Marvel 1985-ben olvasható, ugyanis 2008-ban Millar csinált egy roppant érdekes crossovert a sorozataival, aminek a lényege az lett, hogy mindennek valamilyen szinten az F4-be kellett volna befutnia. Az Old Man Logan és az 1985 ezt meg is tette. Csak én meg a szokásommal ellentétben olyan hamar láttam neki ennek a sorozatnak honosítani, hogy a másik kettő közül az egyik a felénél se tart, a másikba meg még bele se kezdtek.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 27., 09:39:31 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1663 Dátum: 2011. Szeptember 26., 22:34:27 »
Nekem még mindig az a  bajom, hogy szegény Vicből egy tökéletes losert csináltak. Egy pár kellemetlen pillanat kijutott már neki az évek során, Pl. amikor az Utazó megölte, vagy amikor a Túlontúli hülyét csinált belőle a Tikos Háború végén, vagy mondjuk amikor "feláldozta magát" magát a Végítélet elleni végső harcban, de ennyire messzire még sose mentek.
Nem elég hogy mint kiderült Mestere van, akihez képest ő egy kis fütyi (az már mellékes hogy a fickó valami csuhás múmia szerű alak akinek minden csontja látszik és már csak a kasza hiányzik a kezéből) de még kiderül, hogy valójában egy igen mélyen érző meg nem értett szupergonosz aki csak meg akarja menteni a a világot és jobbá tenni az emberek életét meg eljárni sörözni a Lénnyel.:D Ez nagyon LOL! szerintem ez a szupergonosz végső elhasználódásának legalja. Ezek után max Howard Kacsával harcolhat. Nálam most Millar tökéletesen kinyírta a karakterét... :(
Ugyanakkor arra kíváncsi lettem volna hogyha ő marad a sorozatnál az az mit hozott volna ki a gonosz pálcikaemberből. Mert végülis ha úgy vesszük még jól is elsülhetett volna, (leszámítva azt hogy Fátumból totális gyíkot csináltak) arra pedig külön kíváncsi leszek hogy kik is ők, és honnan jöttek, honnan az erejük,  mert eddig ezen a pár oldalon olyan képességekről tettek tanúbizonyságot, amik a Marvel nagy játékosainak is becsületére válna. Legalább valami komoly háttértörténetet kap a két új karakter Millar távozása után vagy csak ahogy említettétek visszautalnak pár régi dologra él le van tudva?