Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 252099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1662 Dátum: 2011. Szeptember 26., 20:41:01 »
Köszi a Fantasztikus Négyes 567. számot! :worship:
Az még továbbra is furcsa, hogy Fátum doktornak van mestere. Mert eredetileg sose volt rá utalás a klasszikus történetben. Bár azt tudom, hogy ezt valójában az író Mark Millar találta ki.
És az is furcsa volt, hogy mi történt pontosan, amikor arról szólt, hogy Fátum hívta az összes szuperhősöket, hogy megmentsék a világot. Bár a végén kezdet összeállni a kép, hogy mi történt pontosan. Fátum ezek szerint csak álmodta az egészet.
Egyre jobban kezd érdekelni, hogy még mi lesz ebbe a F4 történetekbe. De majd később kiderül ez is.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1661 Dátum: 2011. Szeptember 26., 19:26:04 »
Fátumnak elég békeszerető vágyálmai vannak tudat alatt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1660 Dátum: 2011. Szeptember 25., 20:16:41 »
Egy kicsit várni kell a folytatásra, hiszen most az Angyalok köre következik a Hatalmi Tényezőben. De ne aggódj, makulátlan hőseink azért makulátlan hősök, hogy megoldják az ilyen dolgokat is. vagy nem...?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1659 Dátum: 2011. Szeptember 24., 17:28:29 »
Köszönöm a Hatalmi tényezők 2.3-at!  :worship:

Jó kis slamasztikába kerültek hőseink...
Nem akarom elhinni, hogy a sikerért képesek lennének ölni! (A likvidálandó személyek nélkül nem lesz változás a jövőben???)  :badteeth:
Ben beszólásain én is jót derültem!  ;D
Várós a következő rész!  :brow:

Köszönöm az MK F4 40.-et is!  :worship:

Nem semmi harc volt itt: Ben vs. óriási zöld takony...  :badteeth:
Örültem Vasember feltűnésének!  :rolleyes:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1658 Dátum: 2011. Szeptember 05., 19:02:28 »
Köszönöm a Marvel Kalandok F4 40. számot! :worship: :worship:
Érdekes volt, hogy ebbe a füzetbe két történet volt.(Két 11 oldalas történet.) És mindkettő szórakoztató volt.
Tényleg párosával is bajba keveredtek. Johnny és Ben nagyon is marakodtak. Amilyen viccesek, mindig is valami pácba kerülnek ők ketten.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1657 Dátum: 2011. Szeptember 03., 19:55:00 »
Jó, hogy így tetszik nektek ez a történet, bár én nem tartom annyira nagyszabásúnak, mint a Mindörökké Angyalokat, de azért itt is megkavarodik rendesen a kavargatnivaló...  :brow:

Az időutazás mindig egy kényes téma, és ha jól írják, akkor jó dolgokat lehet belőle kihozni. Ebben az esetben pedig azért is különleges, mert itt régi, klasszikus történetekhez és időpontokhoz nyúlnak vissza az alkotók. Ki tudja, lehet, hogy a távoli jövőben még találkozni fogunk azzal a történettel, ahova Wanda csöppent.

Én is külön jó ötletnek tartom, hogy a rajzstílust is igyekeztek a történetekhez szabni, szerintem sokat dob a hangulaton.

És külön köszönöm Hopkin nevében is, hogy valaki megdicsérte a borítót!

Hamarosan - és ez most nem csak duma - jön a folytatás.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1656 Dátum: 2011. Szeptember 03., 15:00:43 »
Köszönöm a Hatalmi tényező: F4 1.1-es számát Farek mesternek és Hopkin-nak!  :worship: :worship:

Már nagyon vártam, hogy elinduljon nálatok ez a story!  :brow:
Hasonló, mint az Avengers Forever!  ;)
Szép volt a mentési akció, Ben szokás szerint sziporkázik, poénos a szövege!  ;D
Jópofa, ahogy a múltba utazással a grafika is változik!  :bravo:
A borító is nagyon tetszik!  :pogo:



Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1655 Dátum: 2011. Augusztus 29., 11:11:42 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Fantasztikus Négyes 1.1 számát,Farek,hopkin! :worship:
A történet nagyon egyedi,tán még ehhez hasonló sem volt.Tetszik!A grafika is nagyon szép.Jó nagy behemót ez a fa óriás a csapat hasztalan vele szemben.Az időutazás pedig különösen megfogja kavarni a cselekményt.Nagyon várom a folytatást!!Tényleg jó választás volt ez a képregény,Farek,gratula! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1654 Dátum: 2011. Augusztus 28., 14:13:19 »
Köszönöm a Hatalmi tényezők: Fantasztikus Négyes 1.1. részét! :worship: :worship:
Érdekes, hogy egyből elkezdődött a zűrzavar. Bár az elején még nem volt teljesen világos, hogy azok a terroristák mit akartak, de később kiderült.
A Faóriás vagy mi tényleg ismeretlen. Mert az F4 csapat tagja nem tudják, hogy ki vagy mi ő. És látom ez még csak a kezdet.
A hozzászólásomat folytatom tovább a Bosszú Angyalai topicba...
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1653 Dátum: 2011. Augusztus 20., 16:13:18 »
Köszönöm az F4 566.-ot, Talgaby!  :worship:

Volt itt minden, Mónika show (Ben nem veszi észre, hogy átverik?), Star Wars (megjött a két ,,sith''), X-Akták (földönkívüli lény boncolása fapofával), stb.  :badteeth:

Fura volt így látni egy Szemlélőt (!), ki tehette ezt vele?  :nemtudom:
Fátum tényleg furán viselkedett, először letérdel (ő nem nagyon szokott!), aztán szemtelenkedik a mesterrel!
Mégis mit várt?  :dry:
Nem tudta, hogy mik az elvárásai mesterének vagy, hogy mekkora ereje van?
Doom e tekintetben tényleg nem tett semmit, ült a partvonalon; azt érték csak el nálam az alkotók, hogy egy súlytalan fickót csináltak a Marvel Univerzum egyik legnagyobb gaztevőjéből...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1652 Dátum: 2011. Augusztus 18., 15:38:37 »
Wanda hozta vissza a House of M végén, amikor elvette a mutánsok jó részének erejét. A képregényben nem volt látható, csak mondták, hogy így történt. Mondjuk hogy miért épp Sólyomszemet hozta vissza, és miért nem Víziót vagy éppen Hangyát, azt csak a szerkesztők tudják...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1651 Dátum: 2011. Augusztus 18., 14:53:04 »
A Warsong szégyen de nekem valahogy kimaradt. De Sólyomszem visszatért? Látszik, hogy az újkori Bosszú angyalokból már kimaradtam.És ő hogy támadt fel?:D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1650 Dátum: 2011. Augusztus 18., 10:53:30 »
Nem is tudom már melyik X képregényben volt egy sztori... Meghalt egy X-Man, azt hiszem Vészmadár, és a lánya közönyösen ült az Új mutáns/X Generáció/mittudomén melyik csoport tagjaként a tévé előtt, és jöttek a társai, hogy vigasztalják, mire ő megvonta a vállát, és közölte, hogy srácok, ez az X-Men, apu biztos fel fog támadni...

Semmi értelme ezeknek a sztoriknak, amíg csak a cég alapokiratiba nem foglalják, hogy megölt karaktert nem lehet visszahozni...
Az X-faktorban, azon én is röhögtem, egy kicsit fricska volt szwsz.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1649 Dátum: 2011. Augusztus 18., 10:32:44 »
Az Endsongnak évekkel ezelőtt kijött már a folytatása, a Warsong. Jean amúgy halott marad, most itt van helyette Hope.
Kapitány alatt kit értesz? Mert Steve Rogers vagy másfél-két éve visszatért. Ha meg Buckyra, ő épp csak most halt meg. Sólyomszem is visszatért már három-négy éve tán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1648 Dátum: 2011. Augusztus 18., 10:14:57 »
Egyet értek! Indulj ki a Főnixből. Kíváncsi vagyok meddig bírják, hogy halott legyen. Az End song eléggé folytatás szagú, ahogy olvastam van is folytatása talán már. Vagy mondjuk Kapi se hiszem hogy 3 évnél tovább halott lesz (sajna :-\) bármennyire is azt akarják hogy hűű "jelentsen valamit a halála" az USA nem vevő rá, hogy népszerű hős hulla maradjon. Marvel Kapitányon és Sólyomszemen kívül nem is jut eszembe perpill senki aki masszívan hullának néz ki.
A Fáklyával is esz lesz tuti. Lassan már végig se lehet venni hány halott szuperhős szaladgál lábon. De a DC dettó kettő pepita. Superman, Hal Jordan, Flash, a Zöld Íjjász, és ez csak aki így hirtelen eszembe jutott.
De az etalon nálam még mindig a Zöld Manó. Átszúrta a röpdeszkája aztán jobban lett.:D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1647 Dátum: 2011. Augusztus 17., 09:46:34 »
Nem is tudom már melyik X képregényben volt egy sztori... Meghalt egy X-Man, azt hiszem Vészmadár, és a lánya közönyösen ült az Új mutáns/X Generáció/mittudomén melyik csoport tagjaként a tévé előtt, és jöttek a társai, hogy vigasztalják, mire ő megvonta a vállát, és közölte, hogy srácok, ez az X-Men, apu biztos fel fog támadni...

Semmi értelme ezeknek a sztoriknak, amíg csak a cég alapokiratiba nem foglalják, hogy megölt karaktert nem lehet visszahozni...

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1646 Dátum: 2011. Augusztus 17., 09:31:54 »
Most hogy így mondod valami, dereng. Hogy neki a legnullább a népszerűsége és akkor legyen ő. De gondolom ez is egy klasszikus szuperhős halál lesz. Vagy másfél évig marad kb. hulla.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1645 Dátum: 2011. Augusztus 17., 07:03:04 »
Á, a Fáklya. Nem olvastad? Fél éve a fél net tele volt vele.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1644 Dátum: 2011. Augusztus 16., 18:04:47 »
Tényleg most ki van megint halállistán? Megint a Láthatatlan? Mert az már kicsit sok lenne.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1643 Dátum: 2011. Augusztus 16., 12:16:47 »
(...) én még mindig kicsi koromra vissza emlékezzve a Galactus-Pert tartom a legjobb F4 storynak. Cáfoljon meg valaki. :)
Ez eléggé szubjektív dolog. A Galactus-per nagyon jól kezeli a csapat koncepciójából a családi szálat, ami mögé berak egy sci-fis hátteret díszletnek. A legerősebb része azonban gyakorlatilag összefoglalható pár oldalban, amikor Öröklét a beszédét tartja.
Én annál jobbnak és meghatározóbbnak (meghatározóbbnak... mai napig a Marvel egyik legfontosabb alapköve) tartom a Galactus-trilógiát, ami a korhoz kapcsolódó mára kissé teátrális dialógusai ellenére is azt mondanám, hogy most, lassan félszáz évvel a megszületése után is képes lenne megállni a helyét a XXI. századi történetek között. Az, ahogy Kirby felvezette, felépítette és kidolgozta az egészet, máig tanítható lenne bármilyen fikció írásánál.
Idézet
Kíváncsi vagyok mennyire lesznek kemények, vagy ugyanaz lesz mint ami szokott 4 részig nem tudunk kitalálni semmit, agyba főbe vernek mindenkit, aztán Reed csinál egy kütyüt amivel megoldja. De csalódnék Millarban, ha ez sül ki belőle.
Pedig az fog, de nem Millar miatt. A következő résznél elhagyta a sorozatot a folyamatos csúszások miatt, így a történetét a cselekményvázlatának sablonos jegyzetei alapján egy másik író fejezte be. Konkrétan az, aki a Fantasztikus Osztag v2-t is elkövette. Az eredmény siralmas lesz, ám lesz egy komoly kárpótlás benne: egy duplaszám Stuart Immonen rajzaival, ami szvsz abban az évben messze a legkiválóbb munkája volt, ráadásul rekordidő alatt hozta létre.
Idézet
Kicsit olyan jellege van mintha maga a szerkesztőség se tudná mihez kezdjen vele.
Pontosan. Egyszerűen nincs koncepció vele, vagy ha van is, mint most Hickman alatt, ott vagy az író (szerintem ő) vagy a szerkesztők miatt egyszerűen nem működik, és amikor már működésképtelenné válik, megint a legelnyűttebb klisékhez nyúltak: öljünk meg egy főszereplőt és számozzuk újra. Totális ötlettelenség.
Idézet
Jó Superman esetében talán lehet benne igazság, mert ahogy szerintem a legnépszerűbb akkor volt amikor meghalt, de ott is ha elvágnának néhány régi gyökeret lehet könnyebben célt érnének a népszerűsége felfuttatásával.
Nem feltétlen. Morrison épp az elelnkezőjét csinálta, elkezdett az aranykori Supermanre építeni, amit megtámogatott rengeteg ezüstkori történettel, ezt átrakta a közeljövőbe (kiadás + cirka 5 év), és ezzel megalkotta minden idők egyik legnagyszerűbb Supermanét és Superman-történetét. Egyszerűen csak abból az egy tényből indult ki, hogy ha Superman egyszer a világ legnagyszerűbb szuperhőse... akkor legyen tényleg ő a világ legnagyszerűbb szuperhőse, és tegyen olyasmiket, amire senki más nem lenne képes. És ennyi. A dolog működött.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1642 Dátum: 2011. Augusztus 16., 12:15:15 »
Én is köszönöm qaz újabb részt! Nekem nagyon tetszett! Szerintem zseniális volt, mikor Fátum beszólt a mesterének ezzel az egy momentummal szwsz összefoglalta Millar a karakter lényegét. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1641 Dátum: 2011. Augusztus 16., 11:43:52 »
Amúgy a beharangozódból idézve "A modern kori Fantasztikus Négyesekre eléggé rájár a rúd. Akárcsak a legelső szuperhős, Superman esetében, náluk is többször felmerült már, hogy a sorozat és a csapat alapkoncepciója elavult és nem lehet már velük megfelelő történeteket írni a mai közönség számára." szerintem az írókkal van a baj.
Jó Superman esetében talán lehet benne igazság, mert ahogy szerintem a legnépszerűbb akkor volt amikor meghalt, de ott is ha elvágnának néhány régi gyökeret lehet könnyebben célt érnének a népszerűsége felfuttatásával. Ugyanakkor ez is visszafelé sülhet el, mert azért láttuk, hogy a pl. a szegény agyonklónozott Pókember is elég kétélű fegyvernek bizonyult.
A modern kori F4 meg nekem kicsit olyan ámokfutás jellegű. Vagy ötlettelen írók kapják meg vagy pedig olyanok akik annyira meg akarják váltani a világot, hogy besül az egész. Pont ezt mondta Talgaby is. :) Sajna kicsit a Marvel zabigyereke lett a történet úgy érzem. Kicsit olyan jellege van mintha maga a szerkesztőség se tudná mihez kezdjen vele. Pedig azért a megsemmisülésnél láthatjuk, hogy a modern kori történetekre is vannak még jó írók.

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1640 Dátum: 2011. Augusztus 16., 11:14:52 »
Hááát mit mondjak, még mindig idegenkedem ettől a Fátum mestere, dologtól,(mert elvégre hogy lehet a legrosszabb rossznak mestere ezzel így olyan csirának tüntetik fel) de kíváncsian várom mit fog kihozni belőle. De nekem ez már olyan Csillagkapu betegség, mindig volt egy gonoszabb goa'uld, ha egyik elhasználódott jött a másik. :)
Kíváncsi vagyok mennyire lesznek kemények, vagy ugyanaz lesz mint ami szokott 4 részig nem tudunk kitalálni semmit, agyba főbe vernek mindenkit, aztán Reed csinál egy kütyüt amivel megoldja. De csalódnék Millarban, ha ez sül ki belőle. Viszont a Szemlélő hullája az nagy ötlet volt. Bár kicsit fura, hogy a 616-os Szemlélő miért nem szól hogy gyerekek figyeljetek oda gebasz lesz mert eddig minden komoly zseni szuper gonosz érkezését lejelentette előre, na mindegy.
Viszont a zárójelenet, kicsit furira sikerült nekem. Egyrész csatlakozom az előttem szólóhoz, Doom nem vágta, hogy ez nem lesz valami boldog a mester attól amit eddig összehozott. A másik meg ha tudja milyen kemények akkor minek kezd el még pofázni.  :badteeth:
Remélem kijön belőle valami jó de én még mindig kicsi koromra vissza emlékezzve a Galactus-Pert tartom a legjobb F4 storynak. Cáfoljon meg valaki.:)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1639 Dátum: 2011. Augusztus 16., 10:21:10 »
Sajna nem is nagyon fogod tudni akkor sem, amikor kiderül. Abban az évben Millar csinált magának egy egész fura kis világot a marvel 616-on belül, és több sorozata is, amiket akkor írt, többé-kevésbé az F4-ben értek össze. Az Oltalmazókban lévő, jövőből jött csuklyás Ember/Logan valójában az xfanzine-os Old Man Logan címszereplője. Fátum mestere pedig - szerintem elmondhatom, mert sehol se honosították - a Marvel 1985 végén a Marvel 616-os világába átköltözött fickó lesz. És sajna kissé gyenge is lesz majd a leleplezés úgy, hogy ha valaki nem ismeri azt a minit.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1638 Dátum: 2011. Augusztus 16., 10:10:42 »
Üdv! Köszi a F4 566.számát,talgaby :worship:
Ehh,csóri Ben,nem értem a leányzó reakcíóját,hisz kezdettől tisztában volt Ben külsőségével...valami nem stimmel itt..Ez Szemlélős dolog meg tényleg fura,szerintem tuti Fátum mesterének a keze van a dologban!Nagyon vártam,hogy ki lesz ez az úgynevezett mester..és nem lettem okosabb :badteeth: úgy néz ki,mint a Gyűrűk úrából aki Aragorn-t fogadta a Fekete Kapuknál...Mindenesetre várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1637 Dátum: 2011. Augusztus 15., 23:16:04 »
Talgaby nagyon szidta előre ezt a szériát, pedig ez a Fátum mestere dolog ígéretesnek tűnt anno. Mondjuk én nem is tudtam, hogy ez az alap széria, mikor elkezdtem olvasni a zsákon. Azt hittem, ultimate v valami. Ebben a részben kb. nem történt semmi, de Fátumnak és mesterének kapcsolata elég hülyén veszi ki magát. Mmint Doom nem tudta, hogy ez, amit eddig összehozott, ennek a fickónak nem fog tetszeni? Annyira jó tanítvány mégse lehetett akkor. Meg mintha a mester tanainak szellemiségét sem sajátította volna el... Az egyik gyilkolni, meg kínozni akar, úgy tűnik, a másik hatalmat...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1636 Dátum: 2011. Augusztus 15., 20:21:53 »
Köszönöm a Fantasztikus Négyes 566. számot! :worship: :worship:
Fura, hogy hirtelen micsoda zűrzavar keletkezett. Pl. a fura jelenségek. És az is furcsa volt, hogy Fátum Doktor hogyan tért vissza, amikor legutóbb még börtönbe volt zárva. Bár erről van az egy utalás egyik szövegben.
Fátum mesteréről meg nem is gondoltam, hogy ilyen is létezett. Mark Millar tényleg érdekes, hogy miket kitalált ebbe a sorozatba.
A Fantasztikus Négyes képregény tényleg olyan sci-fi jellegű.

Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1635 Dátum: 2011. Augusztus 07., 20:45:37 »
Én is köszönöm az F4-Ellenfelek hatodik, befejező részét!  :worship:

Nem igazán ájultam el ettől a minitől, sokkal nagyobb csavarra számítottam...  :dry:
Fura ízlése van ennek az Alkotónak...  :badteeth:
A vége nem lett egy ,,Happy End''!
A végső bunyó pedig elég furcsára sikerült...
Mennyi szereplő (nem kevés), változatos erők és mégis, hiányérzetem volt...
Az író belerakott egy csomó gonoszt egy F4 márkájú turmixgép-be...  :badteeth:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1634 Dátum: 2011. Augusztus 01., 20:57:44 »
Köszönöm a Fantasztikus Négyes - Ellenfelek 6. befejező részét! :worship: :worship:
Tényleg jó volt ez a mini. És érdekes módon gyorsan felpörögtek az események. Meg persze volt sok bunyó sok F4 ellenfelekkel.
Bár fura volt, hogy a legtöbb ellenfelek feladták és inkább visszamentek a celláikba. Sose gondoltam, hogy ilyen is előfordult. Mert ők gyakorlatilag erősek voltak.
Az Őrült Alkotóról pedig végül kiderült, hogy milyen terve volt.
Kirkman tényleg beletett érdekes csavart a történetbe.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1633 Dátum: 2011. Augusztus 01., 19:36:56 »
Oké, köszi. Akkor rosszul emlékeztem. Nekem is ilyesmi rémlett, hogy mivel annyira rugalmas a teste, hogy nem nagyon lehet neki ártani.
"MM MMMMM MMMDMMM!"