Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251872 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1542 Dátum: 2011. Február 14., 13:30:14 »
A 11. oldalon, amikor a csaj felébred, és Fátum ott áll mögötte, akkor mi a fene történt? A lány kettévágta Fátumot, aki később összenőtt, vagy mi a fene? Ugyanis kicsivel az övmagasság fölött Fátumon keresztben van egy sáv, amin át simán látom a mögötte lévő épületeket. Ez no-prize?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1541 Dátum: 2011. Február 13., 16:05:28 »
Kösz Keil! :)

Akkor lesznek még több olyan címek is, ami kapcsolódik az Újjászületett Hősök - 5. héthez!

Még konkrétan hat.  ;)

Amúgy nem teljesen igaz, hogy ez volt az első beírásom, mert ezelőtt volt a Deadpool Halálos Játszma, azt is én intéztem. De való igaz, hogy a segítői rangom megkapása után ez volt az első beírásom. Az az egy DP füzet nem oszt, nem szoroz. :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1540 Dátum: 2011. Február 13., 15:47:23 »
Ezer köszönet Talgaby-nek és Genzo-nak a Fátum napja című képregényért! :worship: :worship:
Bár furcsa volt, hogy Fátum ismét az Újjászületett Hősök világába van. Igaz, a Visszatérés minibe láthattuk, hogy Fátum és Thor eltűntek. De ez már egy más történet.
És igaz, hogy ez még csak az első része.
Akkor lesznek még több olyan címek is, ami kapcsolódik az Újjászületett Hősök - 5. héthez!
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1539 Dátum: 2011. Február 12., 15:51:43 »
Köszönöm Talgaby! ;D Ez azért vígasztaló. Addig kíbírom valahogy. :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1538 Dátum: 2011. Február 12., 14:38:18 »
Nana, nem azt mondtam, hogy vége van, hanem hogy egy éves szünet jön. Ha nem jön senki nyár végéig, beírom én, de van most másik kb. két tucat (és sajna ez most nem egy költői túlzás) sorozatom, amiket be kellene fejeznem addig.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1537 Dátum: 2011. Február 12., 13:22:37 »
 :( Kétségbe vagyok esve!!!!
Az F4 John Byrne korszak volt az ultra kedvencem, és mióta közel 10 évvel ezelőtt láttam az eredeti angol számokból párat, azóta vártam hogy elolvashassam ezeket a történeteket. Úgy látszik már nem fogom megtudni pl hogy hogy került Fátum a Titkos háborúba, miután testet cserélt egy bámészkodóvan az f4 260-ban. :(
Azért köszönöm az eddigi részeket! :rolleyes:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1536 Dátum: 2011. Február 11., 20:34:12 »
Köszi az F4 275. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez a könnyed, vicces történet. Itt most látszik, hogy ebbe a történetbe Amazon a főszereplő.
Nagyon vicces volt, hogy milyen problémák voltak Amazonnak.
A vége is vicces volt, főleg Johnny Storm beszólása.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1535 Dátum: 2011. Február 11., 18:09:46 »
Három kötet. A későbbiekben sok kapcsolódó sztori lesz (két TH, egy vagy két Angyalok, X-Factor...), így felment összesen nyolc kötetre. De egyelőre beíró se nagyon van a következőre, csak fordítás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1534 Dátum: 2011. Február 11., 18:03:03 »
Köszönöm a vol.5-öt és az eddig megjelent köteteket. Remélem lesz rá lehetőség, hogy a maradék, tudtommal még két kötetet megcsináljátok az F4 rajongók számára. Főleg a Titkos Háború II részeit és a Főnix sztorit vártam (várom) a legjobban.
Maradok továbbra is lelkes olvasótok.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1533 Dátum: 2011. Január 12., 16:42:25 »
Kicsit féle álltam neki a Fantasztikus Négyes - Instabil molekulák-nak. Lehet a rajzok voltak amik eddig visszatartottak, vagy csak az, hogy nem sokat tudtam róla miről is szól a mini! Szinte hihetetlen, hogy 2003-as kiadás, gondolom a rajzoló a régi idők hangulatát akarta visszaadni (sikerült is neki), érdekes, hogy az F4 tagjait valódi személyekről mintázták! Nem is a történet, hanem a végén található dokumentációk teszettek jobban, amikből sokat megtudtam ezekről az emberekről! Köszönöm a honosítást!

Fantasztikus Négyes 564: jó történetnek igérkezik, iváncsi vagyok a folytatásra, remélem nem kell sokat várni rá! Köszönöm ezt a képregényt is!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1532 Dátum: 2011. Január 10., 22:33:08 »
Én is, de ez valami univerzális törvény lehet, hogy nem tudom egyszerre egy időben értelmes időközönként futtatni a Byrne-féle F4-et és a Póklányt. Pedig mindkettőt szó szerint már egy komplett gárda írta be.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1531 Dátum: 2011. Január 10., 22:13:27 »
Szomorú!! Remélem sikerül beírót találni!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1530 Dátum: 2011. Január 10., 22:08:03 »
Februárban jön a befejező, az egy marha jó kis önálló sztori lesz. :)
V6-ost nem tudom. Fordítása kész, de nincs beírója, én meg nem nagyon érek rá csinálni. Szóval hacsak nem jelentkezik rá valaki, az most megint állni fog.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1529 Dátum: 2011. Január 10., 18:12:58 »
Örömömre szólgál, hogy találok még számomra jókis olvasatlan képregényeket! Most a F4 - Byrne vision v5 volt soron!

Nagyon jó kis történetek voltak, a Lény története érdekes, kiváncsi vagyok mikor tér vissza a csatavilágról??!! Ha jól tudom hamarosan jön a magyarul kiadott történet amikor az a fekete gömb magábanyel mindent....! Nekem az Annualban található történet tetszett a legjobban! Az X-Menben anno arról volt szó, hogy a Kree és a Skrull küldött meghalt!! Nem is tudtam milyen nagy harcot vívtak egymással a Holdon, a végén még barátok is lehettek volna.....!!! Ha jól tudom még egy történet van vissza ebből a kötetből, remélem nem kell sokat várni rá!!

Idén is lesz új v6-os kötet?? Talgaby-nak köszi a honosítást!!!  :worship:

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1528 Dátum: 2011. Január 07., 21:22:28 »
F4 1.sorozat #1-4
Köszönöm, nagyon jó, hogy a kezdeti történetek is fent vannnak és hogy meglehet nézni, honnan is indultak.
Nagyon tetszett:
Narrálás: "És most, miután felvázoltuk minden idők legnagyobb csatájának alapjait"

Lény, miután a Fáklya megdicsérte:"Nagy cucc! No, itt egy tízcentes, hozzá egy bögre kávét!"

És én a Pókembert tartottam egy viccses címnek:)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1527 Dátum: 2010. December 25., 20:41:53 »
Mondanám, hogy spoiler, de a következő borítón elég érzékletesen rajta van, hogy az előbbi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1526 Dátum: 2010. December 25., 20:37:52 »
Érdekes volt a Fantasztikus Négyes 564. Szeretem az olyan F4 sztorikat, ahol mint család szerepelnek, és mind együtt vannak.
Kíváncsi vagyok, hogy egy óriás szörny lesz a hunyó vagy egy idegen lény gyűjti a gyerekeket?

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1525 Dátum: 2010. December 23., 12:28:15 »
Hali! Köszi a karácsonyi F4-et. Szeretem ezt a "kicsiny-rémes-falu" témát (és úgy tűnik, hogy minden amcsi írónak van valami vonzódása ehhez a témához, mert a Sliders-től kezdve Tia Carréra ereklye-fosztogatón át minden sorozatba volt már valami sötét titok egy tyúkszaros kis faluban) A kezdő képsorok voltak a legerősebbek, a poénok is jópofák voltak, de annyira sablonos az egész hogy mégsem tetszett ez a rész. Képtelen vagyok elhinni Reed-ről, hogy az első pillanatban amikor becsődöl valami elektronikus kütyü nem veti rá magát és épít egy radarállomást az erdő mellé pár pillanat alatt...Sue pedig ilyen múlttal és tapasztalattal hagyja magát megdumáltatni hogy a segítséget kérő nő csak feltűnési viszketegségben szenved, ráadásul egy olyan cukros-bácsi vigyorral néző öreg által, akire egy tulipánhagymát sem mernék rábízni. És melyik anya nem veti rá magát arra az emberre aki a gyermekei biztonságáról hadovál?! :headscratch:
 Szeretem ezt a sorozatot, de olyan hullámzó 24 oldal alatt is hogy borzalom. De a rajzok mindig szépek! :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1524 Dátum: 2010. December 22., 11:48:50 »
Üdv! Köszi a 564.részt,talgaby! :worship:
Mikor azt olvastam a terhes kismamás résznél,hogy "rossz lesz az íze"azt hittem nem jól látok... :nemtudom: Ez brutál történetnek indul..Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1523 Dátum: 2010. December 21., 14:30:46 »
Köszönet az F4 #564-ért!
Bejött ez a lazább, karácsonyi történet, de azért nem volt ez olyan eseménytelen sztori, ez a Korgo nagyon forral valamit. Csak arra még nem jöttem rá, hogy miért gyűjtik a gyerekeket...
Várom a jövő évi F4-eket! :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1522 Dátum: 2010. December 20., 18:57:50 »
Fátum mestereivel nem is fogunk nagyon találkozni egészen júliusig.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1521 Dátum: 2010. December 20., 18:37:03 »
Köszi az F4 564. számot! :worship: :worship:
Nekem tetszett ez a könnyed, karácsonyi történet. Ben Grimm szövegén én is nevettem. Tényleg olyan vicces volt. A borítón érdekes volt a figyelmeztető, amit Millar-Hitch írtak.
Fátum Doktorról és az említett mesterei most kimaradtak. Ez nem olyan baj. Mert néha jó egy ilyen könnyed történet is.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 20., 18:47:37 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1520 Dátum: 2010. December 20., 16:34:23 »
 Köszönöm, a karácsonyi mini első részét. A sztori lényegét talgaby összefoglalta a főoldalon, de szerintem annyira nem volt rossz sztori, meg különben is birom a kisvárosi horror sztorikat. Azon nevettem, hogy Bennek mi a legfontosabb a karácsonyban: a Tv nézés :)! Val blogbejegyzései a történetek elején szerintem egész jó ötlet, főleg,hogy összefoglalja a korábbi eseményeket. Az illusztráció is lejött (leszámítva, hogy Fáklyának a boritón olyan feje van szwsz mint egy jólakott napközis. :)) A honosítás pazar! :worship: :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1519 Dátum: 2010. December 14., 10:16:35 »
Igen, az tényleg a felesége. És nem szabad elítélni valakit csak a külseje alapján. És amúgy is, téged nem szokott idegesíteni,amikor megzavarnak olvasás közben? ;D
Amúgy erre majd még visszatérünk a miniben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1518 Dátum: 2010. December 14., 09:58:49 »
Ez a verem/barlang dolog nekem fel se tűnt, de nem is zavart, mert tudtam, hogy a Vault-ról van szó. Viszont ami engem érdekel, hogy az a bogárképű kicsoda a végén? Tényleg a felesége? Mert se a fickóról se másról nem találtam információt. De ha tényleg a felesége, akkor össze lehetne hozni Richard Deaconnal, alias a Léggyel. :) Jó páros lehetnének... jó gusztustalan. :P
Remélem nem spoilereztem el semmit, ha mégis akkor moderáljatok ki. :)
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1517 Dátum: 2010. December 13., 20:51:14 »
Köszönet az F4: Ellenfelek 2. részéért!
Nekem erről, hogy Reed börtönt akar építeni a gaztevőknek, a DC-s Salvation Run jutott eszembe, ott is ez volt. :) Az utolsó oldal tényleg meglepő volt, várós a folytatás!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1516 Dátum: 2010. December 13., 20:23:39 »
A régi magyar Pókember 75.-ben asszem (mikor Venom megszökött onnan), utána többször emlegették ezen a néven, de konkrétan én sem emlékszem rá.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1515 Dátum: 2010. December 13., 20:04:42 »
galamb: Ja. Hol szerepelt amúgy azon a néven?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1514 Dátum: 2010. December 13., 19:58:04 »
Köszi az F4 Ellenfelek 2. részét! :worship: :worship:
Érdekes elmélet, hogy milyen börtönt akarnak építeni az ellenfeleiknek.
Az Őrült Alkotó simán feladta magát. Hát ez tényleg szokatlan volt.
Az Annihilusról pedig nem is gondoltam, hogy többen is vannak. Bár az már asszem kiderült, hogy hogyan történt.
Az utolsó oldal rémisztő volt. Mert ahogy látszik, még lesznek más bajok az F4 számára.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1513 Dátum: 2010. December 13., 19:51:30 »
Köszönöm az Ellenfelek újabb részét! Kár, hogy a rajzok nem javultak, de a sztori egész jó. Főleg ezzel az utolsó oldali csavarral. A honosítás is jó lett (apropó, a Verem ugyanaz, mint a Barlang volt?) :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"