Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 252011 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1482 Dátum: 2010. Október 20., 12:38:52 »
Persze, tanulnia kellett az egyetemen, ez nem vitás. A már uralkodó Fátumra értettem, hogy NA Ő már nem ismerne el senkit a mesterének. Vagy mondjuk érdekből, nagyon rövid ideig? Utána pedig ellene fordulna...  Na mindegy, nem lényeges.

Volt olyan történet, hogy nekimegyünk Latveriának??? Ne már!!! :badteeth: Ez miért nincs még fent az oldalon?????? :brow:
A Wikipédián még határosak vagyunk, nem tudom, most mi lehet az írói álláspont Latveriával. :D

Szerintem azért van atomja is, bár az Fátum szemében már valami elavult, gagyi kis pattantyú lehet. Szerintem a hadseregében vannak ennél jóval pusztítóbb dolgok is. Igen, pl robotok is, vagy legalábbis egy Halálcsillag szuperlézer, vagy ilyesmi.  :)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1481 Dátum: 2010. Október 20., 12:02:46 »
Idézet
Az újabbaknál már lerágott csont szinte minden, ami nem is csoda, hiszen   kint már évtizedek óta lefutottak az igazi klasszikusok...
Ez mondjuk így egyáltalán nem igaz, és elég a Straczynski-féle Thorra gondolni, hogy rögtön megcáfolódjon. Pedig az a karakter aztán több ezer éves. De lehetne mondani az Incredible Herculest is vagy akár a szintén lassan félszáz éves Vasembert Matt Fraction keze alatt. Az, hogy egy karakter több tíz éves, közel sem jelenti azt, hogy lefutott vagy unalmas. Mai napig születnek még jó Sherlock Holmes-történetek. Sokkal több függ az íróktól, a szerkesztőktől, és hogy az olvasók éppen mit akarnak olvasni. Negyven éve könnyebb volt sztorikat írni, mert az emberek hiszékenyebbek voltak. manapság mindenre elvárják, hogy egy negyven oldalas bizonyítási tételt mellékeljenek egy fikcióba, ha az sci-fi elemet akar bevinni vagy az emberi fantáziára próbál apellálni, amit mintha évtizedek óta módszeresen próbálnának kiirtani a népességből.
Idézet
Más: szerintem is butaság, hogy Fátum bárkit is mesterének ismerjen el.
Attól még valakitől tanulnia kellett, önmagától nehezen válhatott volna a tudományok és a misztikum mesterévé, egy komplett ország urává. Ez olyan, mintha butaság lenne, hogy Darth Vadernek valaha volt mestere, mert már úgy ismertük meg, hogy mennyire nagy hatalommal bír és milyen rafkós, ha kell.
Idézet
Egyébként megnéztétek már Latveriát a neten? A főváros, Doomstadt   nagyjából Zsombolya település helyén áll, az eredeti latvériai nyelv   pedig javarészt a magyart jelenti.
Párszor megváltozott már Latvéria helyzete (a legújabb térképen tudtommal délebbre van és már nem vagyunk szomszédosak), de ja. :D A nyelv változó, a magyar néha felbukkan, de tudtommal a jelen állás szerint csak van ott egy jelentősebb magyar kisebbség, a nyelvük saját, a német és vmelyik szláv nyelv egy fura egyvelege (az biztos, hogy az ország német vagy inkább osztrák uralom alatt volt sokáig). De pár sztori alapján elég jól megértik magukat a szomszédos sykamriaiakkal, akik meg echte szerbül beszélnek.
Idézet
Szeged helyében meghúznám magam, mivel néhány km-re atomrakéták tömkelege hever beélesítve...
Atomja Latvériának sose volt, de vannak ott sokkal veszedelmesebb cuccok, például az a komplett hadsereg Fátumbot, amik egy megfelelő inváziós lehetőségre várnak. Habár egy sztoriban a magyar hadsereg simán nekiment annektálási szándékkal Latvériának. Igaz, hogy hős seregünket alig fél tucat egyén visszaverte, ami kb. meg is felelne a valóságnak, de attól még a próbálkozásért is jár némi elismerés. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1480 Dátum: 2010. Október 20., 09:28:05 »
Magam is úgy vélem, hogy a régi történetek jobbak. Az újabbaknál már lerágott csont szinte minden, ami nem is csoda, hiszen kint már évtizedek óta lefutottak az igazi klasszikusok...  Viszont, ha ilyen anyag van, akkor ilyen anyag van.

Más: szerintem is butaság, hogy Fátum bárkit is mesterének ismerjen el. Még a Túlontúlival is szembeszállt, nem ment oda könyörögni, hogy fogadja magához... :m-doom:

Egyébként megnéztétek már Latveriát a neten? A főváros, Doomstadt nagyjából Zsombolya település helyén áll, az eredeti latvériai nyelv pedig javarészt a magyart jelenti. Igencsak örülhettek 1920-ban az önállóságnak Symkariával egyetemben. Ezek szerint a tolvaj franciák Szlovákia mellett még 2 másik játékállamot is kreáltak. Ez a tankönyvekből kimaradt...
Szeged helyében meghúznám magam, mivel néhány km-re atomrakéták tömkelege hever beélesítve... :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1479 Dátum: 2010. Október 19., 19:36:50 »
Egyet értek veled, a régiek minősége néha kicsit sánta.És még finom voltam.Legalábbis amiket láttam.És még finom voltam...:)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1478 Dátum: 2010. Október 19., 18:27:37 »
Mutatott volna, ha lett volna ideje Millarnak befejezni a sztorit. Az ötlet amúgy, legalábbis ami lett volna a végén, hatalmas, ha nem tökölnek annyit a rajzolói, a 2008-as év az USA képregényiparában gyakorlatilag Millar éve lett volna. Csak sajna ő és Hitch is távoztak a sorozatról a sztorivonaluk utolsó két számára (Millart az Ultimate-részlegen rántották be, mert nagyon kellett az Avengers, Hitchet meg vitték CapAmot rajzolni) a FForce v2 írója ugrott be, és nagyon látszik, hogy csak Millar halvány utasításai alapján dolgozott. Bár a legvégére legalább kapunk egy duplaszámot Immonen rajzaival, szóval amiatt már önmagában meg fogja érni a finálé.

Summers: Hát, ha ez megnyugtat, ennél frissebb F4 az oldalon egy jó darabig biztos nem lesz (ha ezt rossznak tartjátok, el se merem képzelni, mit szólnátok Hickman szerencsétlenkedéséhez), én is szeretnék a régiekre koncentrálni, csak hát ugye a szokásos probléma: nincs belőle normális szken. És bármennyire is ragaszkodjék malac a NewGen-fórumról ahhoz, hogy a feljavítás ördögi dolog, régi és vacak digitális oldalakból nem fogok dolgozni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1477 Dátum: 2010. Október 19., 17:34:24 »
Hááát a rajzra semmi panasz, de most könyörgöm, Fátumnak mestere? Fátumnak aki a legnagyobb genya, aki nem csak az F4 életét rontotta meg jó ég tudja hány sorozaton keresztül hanem az Angyalokon keresztül az X-eken át Pókemberéig mindenkit zaklatott. (még a kozmikus lényeket se ismerte el mesterének, mert ő Fátum és mindenki felett való) Ez nekem egy eléggé húzzunk le még egy bőrt húzás mert Fátummal kapcsolatban nincs perpill ötletünk.

A másik meg az a temetés.Anyám...Szerintem az előttem szólók mindent elmondtak ezzel kapcsolatban. Amit annak idején igen komoly írók és rajzolók felépítettek egyre inkább kezdik összetörni.Eleve ez a Föld 2 dolog is már nagyon erős volt, de az hogy "sírhat valaki a saját temetésén" az már kicsit görbe.(Meg ha jól emlékszem olvastam egy rész talán pont a zsákon amikor a Fáklya visszamegy az időben megmenteni Susant mert valami izé megöli, később pedig kiderül, hogy oké megmentette de a saját jövőét nem változtatta meg csak létrehozott egy új idősíkot ahol tovább él. Na így ez lehet nem is az ő jövője. Kicsit már kevernek itt mindent.) A klasszikus F4 történeteit még mindig sokkal jobbnak tartom(pl. a Galaktus per) mint ezt.Hiába próbálnak valami újat belevinni. Remélem legalább "a Mester" mutat valami olyat ami felpezsdíti a történetet, mert ez pl. nem volt jó...(bár ezek után tartok tőle, hogy nem)Szerintem legalábbis.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1476 Dátum: 2010. Október 19., 16:53:32 »
Ha jól rémlik, a Books of Doom szerint szobatársak lettek volna, de Doom mihelyt meglátta, hogy Reed beleolvasott a jegyzeteibe (úgy emlékszem, ez pár perc alatt bekövetkezett), hisztizett egyet, és elzavarta.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1475 Dátum: 2010. Október 19., 16:43:14 »
Lehet, hogy nem voltak szobatársak, csak egy egyetemre jártak, egy évfolyamra, több hónapig vagy évig, amíg fátumnak meg nem sérült az arca, nem?
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1474 Dátum: 2010. Október 19., 16:01:48 »
Nekem is úgy rémlett. Azt gondoltam, hogy néhány hónapig együtt laktak és látták egymást májkrémes kenyeret kenni reggelente. ;D  Valahogy ez nem az a jellegzetes Fátum-pillanatkép...  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1473 Dátum: 2010. Október 19., 15:50:12 »
De, szobatársak... kb. öt percig.
Valamiért azt hittem, több ideig.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1472 Dátum: 2010. Október 19., 15:22:31 »
Persze, az engem is idegesít, amikor egy sorozatban ide-oda ugrálnak és a szereplők viszonya ezáltal nem tisztázott. House: tökéletesen igazad van, elképesztő butaságnak tartom, hogy szinte mindenki magázódik.
Nem tudom, de Fátumnál nekem a tegeződés lenne ésszerű, mert évfolyamtársak voltak. Az idősebb munkatársaim egyből tegeződnek, ha rájönnek, hogy mondjuk az "ellenfél" ügyvédje évfolyamtársuk volt. Akkor is, ha mondjuk nem ismerték egymást, vagy nem találkoztak 30 éve. De még az évfolyamtárs bírót is lesziázzák. Mondom, mindegy, igazából fordítás kérdése és igen, ha így szoktad meg, akkor egyértelmű, hogy ezt látod jónak.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1471 Dátum: 2010. Október 19., 15:04:01 »
Nézd, ez fordítás kapcsán tipikusan preferencia kérdése, mivel az angol nem különböztet meg ilyen megszólításokat (bár a magyarban is vannak olyan próbálkozások, hogy eltüntessük a magázódást).
Viszont ez szerintem tipikusan olyan, mint a Csillagkapu-sorozat fordítása volt. A szinkronban Sam Carter és Cam Mitchell. A feliratban egy idő után áttértek tegeződésre, mondván, hogy addigra összerázódtak, d e aszinkron végig megtartotta a magázódást, lévén, hogy semmilyen bizalmaskodás nem volt köztük. (Vagy mondhatnám a Dr. House-t, de ott szerintem eleve iszonyat nagy hülyeség, hogy az összes beosztott plekniből tegeződik House-szal.)
Fátum és Reed között ugyanígy nincs semmi bizalmaskodás, sőt, komoly rivalizálás folyik. Nincsenek közeli viszonyban, hiába voltak egykor évfolyamtársak (nem szoba, évfolyam). Nézd meg ezt a beszélgetést is, végig megmarad a kimért stílus, amihez meg nem illik a tegeződés.
Plusz évek óta konzekvensen így használom, így már csak ezért se nagyon változna meg. Nincs annál rosszabb, amikor egy megszokott stílusban hirtelen minden előjel nélkül változás áll be.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1470 Dátum: 2010. Október 19., 14:44:11 »
Szerintem Fátum és Richards a valóságban tegeződnének, mivel szobatársak voltak és hasonló korúak. Most a hétköznapi életből indulok ki, saját kolis tapasztalatokból. Szerintem a magázódás két, egymást egyetemről ismerő alak között ( még ha utálják is egymást) nem életszerű, mert erőltetett. Nem fejezi ki a természetes elhidegülést. SZERINTEM.  Pölö én ilyeneket vágnék Reed fejéhez, hogy:
" Már egyetemen is szánni való bolond voltál, aki a gyengeségét ostoba idealizmussal próbálta leplezni..."   ;)
Egyébként meg talán ez nem is fontos, nem ez a lényeg.
(Hanem az, hogy végül Fátum végre diadalmaskodjon!  ;D  :m-doom: )
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1469 Dátum: 2010. Október 19., 13:27:05 »
Nagyon szépek ezek a rajzok, és az Új Oltalmazók történet is tetszett. Az 562. részben azért volt pár túlzás. Nem várom el Reedtől, hogy véres bosszút álljon a "felesége" haláláért, de azért ne akarja megmenteni a gyilkosát. A másik ötlet, hogy Fátum mestere haamrosan a Földre érkezik, még elmenne, ha nem pont Fátumról lenne szó, aki több évtizedig hajtogatta, hogy nem ismer el "semmiféle mestert". A gyerekek helyzetét grey gargoyle tökéletesen leírta. Lehet, hogy Póki nem vette észre a Lényt.  ;)
A főoldalon feltett kérdére válaszolva: szerintem haladjunk szép sorban a történettel, ne legyenek megszakítások. 

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1468 Dátum: 2010. Október 19., 12:54:19 »
Elolvastam az 562-es részt. Eddig se voltam elájulva ettől az F4-től, a rajz mondjuk szép, de ez a rész volt eddig a legnagyobb SZAR.
Ez: "köszönöm mindenkinek, hogy eljöttetek a temetésemre" a képregény történelem legszarabb mondatai közé való. komolyan.
Szemlélő egy temetésen szomorkodik? :( az ilyenektől feláll a szőr a hátamon, annyira erőltetett.
Fantastic force is hatalmas koponya, mind, ha azt hiszik, hogy azzal rendet és jólétet és jövőt teremtenek 8 milliárd embernek, ha odarakják még 6,5 milliárd mellé.
Valeria Richards meg lehet hogy okos, de hogy bír el egy akkora hegesztőt, vagy mi a szösz, az amit tart. Az a belülről 200× nagyobb utánfutó még F4 szinten is marhaság. Szürreálisabb, mint a temetés előtte. És, hogy ezt egyedül rakta össze... no comment.
Szegény franklin meg szomorkodik, hogy nincsenek szuperképességei, közbe meg a föld legerősebb szuperlénye, vagy mutánsa. Csak épp nem tud róla. Fátum ott bezárva teljes páncélzatba, annyira nevetséges. Az meg hogy nem is mutatják, hogy kapták el mekkora már. Ez nem is lényeg, tökre csak egy harmadrangú szereplő. Reed meg tudja, hogy egy zsarnok és gyilkos, de védeni akarja a törvény előtt. Hatalmas. meg virágokat küld egy temetésre... ajj ne máááááár.
Pókember meg elhintázik a Lény mellett, és oda se köszön? Ez sem épp a Póki szokása.
Hogy fér ennyi baromság egy részbe? és még nincs vége. :(
Ja igen, és az éppen benépesített földön pedig már mindenki úgy mozog, mintha évek ota ott élnének. Biztos már kialakult a bűnözés is. Gondolom midenkinek rögtön lett munkája meg lakása is.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1467 Dátum: 2010. Október 19., 10:52:52 »
Énszerintem a karácsonyi számok legyenek karácsonykor, és ha úgy jön ki, akkor inkább utánna a közvetlen folytatás, ha úgy jön ki. A folytatásokra úgyis mindig várni kell, szóval ha kicsit többet várunk a fantastic force-ra nem lesz olyan egetrengető baj, Szerintem.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1466 Dátum: 2010. Október 18., 18:19:14 »
De, szobatársak... kb. öt percig. Az egyetemi napjaikon még tegeződést használok, de amúgy Reed és Sue nálam konzekvensen magázzák Fátumot, bár ő csak Reeddel magázódik. Igazság szerint az egész egymáshoz viszonyulásuk, beszédük alapján én meg a tegeződést tartom köztük hihetetlenül erőltetettnek, amikor az eredetin egy hülye is láthatja, hogy teljesen rideg, "szakmai" viszony van a kettő között, nem az a lekezelő stílus, amivel a szuperhősök viseltetnek az átlag szuperbűnöző iránt és fordítva.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1465 Dátum: 2010. Október 18., 18:15:39 »
Köszönöm szépen! először is a borító szerintem undorítoan hatásvadász lett azzal, hogy az élő Sue-t nem rakták rá, így aki nem ismerhette a sztorit, azt hitte valóban a napjaink beli Láthatatlan Nő az áldozat. A temetés kicsit erőltetetten drámai lett, a többi történés nekem bejött, kicsit lassú és hétköznapi lett a cselekmény, de néha ilyen is kell.
   A honosítás is jó lett, bár Reed és Fátum magázódása kicsit bántotta a fülem, elvileg nem egyetemi szobatársak voltak?
 Én szívesen olvasnám a karácsonyi sztorit ezútám, és kösz a lehetőséget, hogy választhatunk. :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1464 Dátum: 2010. Október 18., 17:24:10 »
Ezer köszönet a Fantasztikus Négyes 562-ért! :worship: :worship:
Hát ez valóban szokatlan lehet, amikor az történt, hogy a Láthatatlan Nő meghalt. Bár pontosan a jövőbeli személy az, aki meghalt.
Fátum Doktorról eddig nem tudtam, hogy van neki egy mestere.
A főoldalon az a kérdés, hogy melyik jöjjön. A Fantastic Force v2 mehetne nyugodtan időrend szerint. Bár a következő F4 rész karácsonyi történet lesz, de nem tudom, hogy ki hogy gondolja. Talán más olvasók is elmondják a véleményüket.

Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1463 Dátum: 2010. Október 18., 15:44:35 »
Köszi az új részt! Eddig nagyon bejött ez a sorozat, de ez a mostani rész jóval gyengébben muzsikált mint az elődei. Ennyi nyálas epizódot már rég nem láttam ilyen kevés oldalon. Richards jóságosabb lesz lassan mint Jézus, Ben randijáról pedig inkább nem is beszélek. Franklin karácsonyi listája jópofa volt, de kb. ez volt minden értékelhető ebből a huszonvalahány oldalból.
SPOILER: Fátum megemlíti hogy volt egy mestere aki ide tart? Ez milyen béna rész volt már basszus! Nem  csak hogy klisés, de már a 70-es évek végén is nevetségesen hatott volna. A világ legöregebb gonosztevője? Ugyan már!
Imádom ezt az alkotó párost, de most Millarben hatalmasat csalódtam.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1462 Dátum: 2010. Október 12., 12:46:31 »
Kanggal nagyon sok kavarás volt, szóval nem egyszerű a helyzet.
A fordításokban talán már ott vagyok, vagy kicsit előrébb, mint talgaby ezen a történetszálon, de a kész képregények terén még nem teljesen.
Az említett történet szerintem a 260-262-es számokban zajlik, és igyekszik alaposan helyretenni Kang és Immortus viszonyát. Visszautalás található rá az Mindörökké Angyalok Kanges számában, ahol az addigi legteljesebb rendezés és történelme látható.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1461 Dátum: 2010. Október 12., 12:28:39 »
Ezzel kapcsolatban mintha lenne valami sztori a BA-ban, mert a Kang - Fátum - Rama-Tut hármassal nagyon kavartak valamit akkoriban, hogy megpróbáljanak egy egységes háttérsztorit írni az időutazásba belekavarodott karakterekkel. Bár az fura, hogy Farek elvileg végre utolért engem időrendben a sorozatával vagy talán le is hagyott, mégse jelent meg még ez. Talán ő jobban emlékszik, mikor és hol volt ez.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető A Hódító

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1460 Dátum: 2010. Október 12., 12:05:23 »
Hello!

Egész jó volt ez az új történet. Először nem értettem, hogy milyen bolygón is van a Lény, aztán persze rájöttem, hogy végül is a Titkos Háború végén, illetve után maradt ott. Most már várom a folytatást is, remélem lesz. Egyébként a Byrne kötetek előző sztorijának a végén akkor végül is a fickó nem más, mint a későbbi Kang. De most milyen kapcsolatban áll ő Reed apjával és akkor miért is "Fátum ivadéka" - ahogy Kang a Titkos Háborúban említi? Az ok, hogy ez a történet egy alternatív világban játszódik, de így is kusza. Jól össze van kavarva ez az egész.  :D marvel.wikia.com -> itt például Kang, Nathaniel Richards néven található meg.

Kang

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1459 Dátum: 2010. Október 12., 11:18:55 »
Üdv! Köszi a Lény 19.számát,talgaby! :worship:
Vicces volt,hogy pont a Dracula ijedt meg a Lénytől mikor az felvette kőpáncélos alakját.Maga a történet átlagosnak mondható,a grafika jó volt.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1458 Dátum: 2010. Október 11., 19:59:25 »
Ezer kösz a Lény 19. számért! :worship: :worship:
Bár először nem értettem, hogy a Lény történetnek mi köze lesz az F4 sorozathoz, de mint olvastam a főoldalon, majd ez is kiderül.
Ben Grimm említette, hogy azért maradt azon a bolygón, hogy megtudja, hogy hogyan tudott visszaváltozni a Ben Grimmé és vissza a Lénnyé.
És a történetben szerepelnek csupa horror szereplők. Pl. Drakula és a Múmia. Meg a végén Frankenstein. Bár annyi derült ki, hogy valaki a háttérben egy titokzatos személy irányítja az eseményeket, még a Drakula-kastélyában is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1457 Dátum: 2010. Október 05., 20:59:19 »
 Én is köszönöm! Bár tényleg nem lett teljesen lezárva, így is nagyon tetszett a vége, plusz az is, hogy a feszültség ellenére sikerült kevés könnyedséget is becsempészni poénok útján. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1456 Dátum: 2010. Október 05., 17:11:30 »
Én is elolvastam az Instabil Molekulák befejező részét, köszönet érte.  :worship: Tetszett ahogy végül minden szál összeért, méltó lezárása volt ez a szám a mininek. Valamint a füzet végi e-mail is külön érdekesség volt.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1455 Dátum: 2010. Október 04., 23:11:27 »
nagyon tetszett az Instabul molekulák 4. része is, hálás kösznet érte. még emésztgetem kicsit de szerintem hamarosan elolvasom egyben is. Azthiszem ezt minden alkalommal elmondom, de ez a Guy Davis piszokjó rajzoló.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1454 Dátum: 2010. Október 04., 19:04:12 »
Ezer köszönet az Instabil Molekulák 4. részért! :worship: :worship:
Az egész történetben nagyon gyorsan haladtak az események. Mert tényleg van a történetben hangulat, feszültség.
Sue Sturmról meg nem gondoltam, hogy iszik, és részeges. Ben Grimm pedig olyan goromba alaknak tűnik.
Érdekes volt a történet lezárása is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1453 Dátum: 2010. Október 04., 17:21:34 »
Instabil molekulák: hangulat, feszültség, és egy nagyon jó lezárás. Egy intelligens történet, viszont érdekes lenne azt is olvasni, hogy békülnek ki, aztán folytatódhatna az F4 nevű szappanopera. :)
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."