Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251883 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1452 Dátum: 2010. Szeptember 28., 18:20:11 »
Tetszett nekem is.  :D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1451 Dátum: 2010. Szeptember 28., 16:24:49 »
Én is köszönöm a Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 33. számát. Remek kis történet.  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1450 Dátum: 2010. Szeptember 27., 15:27:16 »
Ezer köszönet a Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 33. számért! :worship: :worship:
Ebbe a részbe valóban Ben Grimm lett a főszereplő. Nagyon vicces, hogy milyen poénos szövegeket mondott.
Főleg a Rinó küzdelem volt vicces. Förtelem pedig szintén kitartott. És Ben Grimm is harcolt ellene.
Tetszett ez a könnyed fajta történet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1449 Dátum: 2010. Szeptember 26., 15:14:01 »
Köszönet az F4 #561-ért!
A sztori végére érve szinte már vártam, hogy mikor következik be az, amit a sztori címe már megjósolt, de én se erre számítottam. Valamint az is érdekes, hogy Fátumnak még maradt ennyi ereje azok után, amit tettek vele... A sztori mindenesetre hozta a szokásos színvonalat. ;)
Várom a folytatást!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1448 Dátum: 2010. Szeptember 25., 14:03:37 »
Hali! Még tartozok egy véleménnyel az 561.-ről. A rajzok bejöttek, és a sztori se rossz, de a vége szőrnyű, mikor a probléma megoldódik, geyszerűen csak jön a nagy összeborulás? Fáklya kis hilyán meghal, de az idősebb Sue-t nem jut eszébe kicsit lecseszni? Oké, hogy pár oldalja maradt Millar-nak de azért egy panelt szánhatott volna erre is.
 Amúgy meg Amondinnel én is egyet értek, a vége is fura.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1447 Dátum: 2010. Szeptember 22., 20:28:43 »
Rendben akkor kivárom azt a négyet, és majd utána mondok újra véleményt erről ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1446 Dátum: 2010. Szeptember 22., 19:57:45 »
A következő nem. Az utolsó négy már igen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1445 Dátum: 2010. Szeptember 22., 18:35:25 »
Olvasd el még egyszer, hogy pontosan mit mond. Előre tudta, hogy meg fogja ölni, mert már fiatalon látta ezt.

Megtettem. Most, hogy jobban odafigyeltem a mondataira valamivel elfogadhatóbb, de nekem még mindig sántít ez a halál. Ha tudta, hogy mi fog történni, akkor tehetett is volna ellene valamit. Sőt, ha tudta, hogy mi fog történni, akkor sok minden mást is megakadályozhatott volna, de ez most lényegtelen.
Számomra még mindig érthetetlen, hogy miért ilyen halált választott magának, miért akarta, hogy Fátum visszanyerje az erejét stb.
Ha a következő szám elfogadható magyarázatot ad erre, akkor mindent visszaszívok. De egyenlőre még ez az álláspontom.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1444 Dátum: 2010. Szeptember 22., 10:38:01 »
Üdv! Köszi a F4 561.számát,talgaby! :worship:
Egyszerűen lenyűgöző volt ez a rész!!!Csak pislogtam az események fordulatain.Akkor most Galactusnak végleg befellegzett,vagy újraéled valahogy?Fátum tényleg nem hazuttolta meg magát.Nagyon nagy volt ez a történet!!!Várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1443 Dátum: 2010. Szeptember 21., 19:42:16 »
Olvasd el még egyszer, hogy pontosan mit mond. Előre tudta, hogy meg fogja ölni, mert már fiatalon látta ezt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1442 Dátum: 2010. Szeptember 21., 17:06:34 »
Köszönöm Talgabynak az F4 561-et.
El sem hiszem, hogy nem gondoltam arra, hogy mi lesz a 2. Föld szerepe itt. Pedig tényleg annyira egyértelmű volt.
Az idősebb Sue halálát már vártam, de hogy őszinte legyek ez egy nagyon rosszul kitalált halál volt.
Odamegy Fátumhoz, és közli vele, hogy sajnálja amit vele tett, és reméli, hogy megérti mit miért tett. :huh: Na nem azért, de az F4 legnagyobb ellenségéről van szó, és ő csak úgy minden elővigyázatosság nélkül ezt teszi. Ez végzetes hiba lett volna, és az is lett.

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1441 Dátum: 2010. Szeptember 21., 12:15:00 »
Mivel a Rozsis sztori véleményhez van kötve, és finoman szólva sem strapálják magukat az olvasók... így továbbra is tartom, h mire eljutok a végére, addigra már eszükbe sem lesz :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1440 Dátum: 2010. Szeptember 21., 11:56:48 »
Hát, még kerek egy évnyi anyag hátravan Millarból, bár mondjuk abból az Új Oltalmazók már csak ötben fognak szerepelni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1439 Dátum: 2010. Szeptember 21., 11:48:17 »
Mire eljutok a végére, addigra szerintem a legtöbben úgyis elfelejtik, hogy mi volt itt  :lol:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1438 Dátum: 2010. Szeptember 21., 10:28:15 »
Ha nem érted, nem baj. Egy spoilert lövök el vele amúgy az xfanzine-ról (mentségemre legyen mondva, hogy a Millar-éra már rég ment itt, mire Snake ott belekezdett a saját nagy sztorijába), erre figyelmeztettem előre mindenkit. Aki nem érti, annak legalább megmarad a meglepetés. Konkrét sztorit meg azért nem mondok, mert az megint önmagában egy spoiler.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1437 Dátum: 2010. Szeptember 21., 10:25:29 »
Nem értem, melyik Csuklyás ember? :( Történet nagyon szép, sajnálom idős Sue-t. :( Szép honosítása!  :bravo:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1436 Dátum: 2010. Szeptember 20., 21:44:44 »
Ezer kösz a Fantasztikus Négyes 561-ért! :worship: :worship:
A történetben végre jól haladtak az események. A rejtélyes Csuklyás Emberről kiderült, hogy az kicsoda és tényleg igaz, hogy az xfanzine.on is szerepel.
És most már világos, hogy eddig miért volt az a címe, hogy a Láthatatlan Nő halála.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1435 Dátum: 2010. Szeptember 13., 20:24:35 »
Köszi a Fantasztikus Négyes v1 273. számért! :worship: :worship:
A jelenlegi történet csupa nem szokványos dolgok vannak. Mint az előző számban is láthattuk cowboyok és a hátasaik robotparipák. Most meg valkűrök. És a történetben kiderült, hogy miért lett olyan a világ, amilyen a mostani történetben is.
A vége kicsit furcsa volt az epilógus, ami az utolsó oldalon olvasható. Mert az olyannak van leírva, hogy az egy másik sorozatban lesz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1434 Dátum: 2010. Szeptember 11., 11:19:26 »
Köszönet az F4: Instabil Molekulák 3. részéért!
Érdekes volt a történet, főleg az utolsó oldalon leírt hasonlóságokkal összevetve. Kíváncsian várom a befejezést.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1433 Dátum: 2010. Szeptember 09., 12:04:05 »
Hát, a rossz hír számodra akkor az, hogy számomra meg ezek a "valódi" F4-ek, és szeretném, ha valahogy elérnénk, hogy egy szép nap teljes legyen a Lee-Kirby éra az oldalon. Igen, az elején még elég gagyinak tűnik, de ha elolvasod a galactus-trilógiát, már jóval érezhetőbb, hogy amint kikerült Lee kezéből az írói gyeplő és Kirby lett a sorozat fő embere, hirtelen olyan minőségű sztorik kerekedtek ki belőle, amik még ma is simán megállnák a helyüket, sőt, amiket máig nem sikerült leutánoznia senkinek sem (még Warren Ellis is belebukott a Galactus-trilógia újramesélésébe).
Ez végső soron valószínűleg nagyobb meló lesz, mint Farek célkitűzései az Angyalaival, és vénebb leszek mint most ő, mire végzünk (bár ez esetben mondjuk lenne még hatvan-hetven évem...), de ez az egyik igazán nagy honosítói álmom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1432 Dátum: 2010. Szeptember 09., 10:00:57 »
Üdv! Köszi a F4 7.részét,talgaby,Peter P! :worship: :worship:
Nem igazán kedvelem ezeket a 60évekbeli történeteket,túlságosan lebutított szájbarágósak.De,mint tudjuk ezek az alapok.Azért egyszer ellehet ovasni.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1431 Dátum: 2010. Szeptember 06., 16:58:09 »
Ezer kösz az F4 - Instabil molekulák 3. részért! :worship: :worship:
A jelenlegi történetben most valóban Johnny Sturm a főszereplő, bár igaz, hogy Richie Mannelmann szemszögéből láthatjuk, hogy milyennek látja ő a helyzetet.
A végén pedig a leírások is érdekes volt, hogy milyen hasonlóságok is voltak. Tudom, ezt már az előző részről is mondtam.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1430 Dátum: 2010. Szeptember 06., 16:44:47 »
Ezer és egy köszönet  az Instabul molekulák 3. részéért. Nagyon tetszik ez a mini, Guy Davis rajzait imádom, a honosítás pedig a szokásos színvonalat képviseli  :cool:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1429 Dátum: 2010. Szeptember 06., 15:59:56 »
Köszönöm, hogy tovább folytattátok ezt a csodás korrajzot! :worship: :worship: :worship:. Örülök, hogy most Johnny került a középpontba, remélem lesz olyan rész, ami Bennel foglalkozik. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1428 Dátum: 2010. Szeptember 01., 09:55:54 »
Üdv! Köszi a F4-560.számát,talgaby! :worship:
Nagyon vártam ezt a részt,Galactus miatt!Erre kicsit szűkszavuan,de megmagyarázták,hogy a túlerő miatt esett el.Azért megnéztem volna azt a csatát!A történet a továbbiakban is zseniális volt!A következő részek is izgalmakat ígérnek!
Azt kell mondjam,hogy jelen pillanatban ez a sztori az ami a legjobban tetszik az oldalon,nagyon várom a folytatást!!! :cool:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1427 Dátum: 2010. Augusztus 31., 16:52:25 »
Elolvastam az F4: Tűzijáték mini 2. és 3. részét. A sztori a vége el lett kapkodva, főleg az utolsó oldal. A történettől annyira nem vagyok elragadtatva, talán 1-2 jó momentum volt benne, de amúgy igen átlagos lett. Ez igaz a rajzokra is, annyira nem jöttek be. A honosításért viszont köszönet jár! :)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1426 Dátum: 2010. Augusztus 31., 16:38:20 »
Bevásárlós F4 Kaland: Bírom az ilyen szuperhős blődliket. Örülök hogy nem hagytátok ki.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1425 Dátum: 2010. Augusztus 31., 10:06:05 »
Üdv! Köszi a 272.részt ,talgaby!
Nagyon jóra sikerült ez a rész.Döbbenetes ez a vadnyugat...Sue-nak nehéz dolga volt a helyiekkel.Amazon zúzása tetszett :hehe: A végkép meg önmagáért beszél!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1424 Dátum: 2010. Augusztus 30., 15:51:32 »
Ezer köszönet Talgaby-nak és Peter P-nek a Fantasztikus Négyes v1 07. számért! :worship: :worship:
Érdekes történet volt. A címe valóban egy hatvanas évekből származó ponyva sci-fi jellegű képregény.
Az is érdekes volt, hogy a földönkívüliek célja nem a Föld elfoglalása, hanem más indok volt.
tetszett ez a '60-as évekből való képregény. Így akkor már le van tudva az 1-10. száma, ami itt a HálóZsákon és a Chronopolison is van.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1423 Dátum: 2010. Augusztus 25., 13:23:28 »
Üdv,jé........KRAPULAX........ :hehe: :hehe: