Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251919 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1422 Dátum: 2010. Augusztus 23., 21:16:41 »
Mivel a hírben fél bekezdést szántam annak, hogy az Oltalmazók terve akkora ökörség, hogy erre a fél csapat hívja fel a figyelmet, így aligha. De hogy senki se jött rá a címből, hogy ki a dadus, az már fura.
Kalandok: a rajz pedig marad, de a történetek elég komolyan javulni fognak. Már a következő... vagyis a nálunk következő füzettől, amit Tobin írt, és a Lény lesz a főszereplője.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1421 Dátum: 2010. Augusztus 23., 20:49:03 »
Hosszú kihagyás után elolvastam a Milar féle F4-ket, és a mai F4 "történetet".
Millar: Hát lehet, hogy ezért meg fogom kapni a magamét Talgabytól, de én ezekre egyáltalán nem számítottam. Az a jövőtörténet egész jó lenne szerintem, csak az, az ötlet, hopgy 8 milliárd embert visszaküldenek a múltba, hihetetlenül ostoba, és gyenge. Ennél azért ki tudtak volna találni jobbat is. Viszont a dadus kiléte tényleg meglepett. Én Valeriára gondoltam, ugyanis kettejük arca nagyon hasonlított egymásra. Vagy legalábbis az én szememben. Ezek után viszont szerintem nem kérdés, hogy kire utal a cím, de lehet, hogy Millar még beletesz egy utolsó csavart, és jót nézünk ismét.
MK: Na igen. Számomra ez is hihetetlenül gyenge volt, de már valamivel jobb, mint a Galactus, és az Ezüst Utazó. A rajzok végülis elmennének, ha Reed nem nézne ki 16 évesnek. Mert én amikor először megláttam az arcát ennyinek néztem. És ez a továbbiakban sem változott.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1420 Dátum: 2010. Augusztus 23., 19:37:34 »
Köszönet a Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 31. számért! :worship: :worship:
A vásárlótúrába voltak bonyodalmak az F4 csapatnak. De viszont mint mindig voltak továbbra is csupa vicces poénok.
Pl. a Fáklya és a Lény. Azok is viccesek voltak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1419 Dátum: 2010. Augusztus 18., 14:19:53 »
Köszönet az F4 #560-ért!
Így a sztori vége felé nagyjából már összeálltak a dolgok, bevallom én Tabitha kilétére nem számítottam volna... Akkor jöttem rá, amikor anyunak szólították. :D Kíváncsi vagyok a befejezésre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1418 Dátum: 2010. Augusztus 16., 20:55:06 »
Tényleg, a Fantastic Force v2 mini az olvasási sorrendbe sorra fog kerülni valamelyik F4 részeihez? Mert arról úgy tudom, az is Millar-Hitch-féle képregény.
Csak ahhoz kapcsolódik, amúgy egy teljesen másik páros munkája, és életem egyik legrémesebb olvasási élménye egyben. Annyira borzalmasan van megírva, hogy arra nincs kifejezés, még a kiadó is annyira elborzadt, hogy ötből négy füzetnyire csökkentették a hosszát, és úgy emlékszem, nem adták ki tpb-ben sem.
Ezért természetesen megkapjátok az egészet, a következő szám után ez a mini fogja váltani egy darabig Millarékat. :D És ha azt hiszitek, hogy ez és a Goro kegyetlen, még fogalmatok sincs, mivel foglak kínozni benneteket jövőre. :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1417 Dátum: 2010. Augusztus 16., 20:20:52 »
Kösz szépen! Be kell valljam, én se sejtettem a Tabitha valódi kilétét. A történet jó volt, a rajzok még mindig kiválóak, Fátum meg aztán kemény szövegeket tud nyomni!:)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1416 Dátum: 2010. Augusztus 16., 18:49:45 »
Ezer kösz a Fantasztikus Négyes 560. számért! :worship: :worship:
Most már kezd kiderülni, hogy kik ezek az Új Oltalmazók és hogy milyen tervük van Fátum Doktorral, Johnny Stormmal és Galactus-szal.
Bár ahogy látom, a történetnek még nincs vége. Akkor a következő részben kiderül, hogy milyen vége lesz ennek a történetnek.

Tényleg, a Fantastic Force v2 mini az olvasási sorrendbe sorra fog kerülni valamelyik F4 részeihez? Mert arról úgy tudom, az is Millar-Hitch-féle képregény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1415 Dátum: 2010. Augusztus 16., 16:06:52 »
Igen. Könyörgöm, ez a címe. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1414 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:33:56 »
Én most jöttem rá miként fog befejeződni a történet, és kíváncsi vagyok vajon igazam lesz-e.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1413 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:22:26 »
Tényleg? A harmadik szám óta adja magát.
Amúgy őszintén mondom. Amikor eredetiben olvastam, szinte pár oldal után előre sejtettem, mik lesznek a sztorik befejezései, de a kivitelezésük volt az, ami megfogott, Millar nem fogta vissza magát. De igazi nagy meglepetés talán csak a karácsonyi történetben ért, és ott is azért, mert nem figyeltem oda az első két oldalon.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1412 Dátum: 2010. Augusztus 16., 15:16:01 »
Köszönetem az F4 új részéért. Erre a csavarra nem számítottam.  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1411 Dátum: 2010. Augusztus 09., 17:31:34 »
Ezer kösz a John Byrne-féle F4 272. számért! :worship: :worship:
Tetszett ez a történet. Főleg a vadnyugati hangulat miatt. Bár a végén látszik, hogy azon a helyen nem szokványos a helyzet. Mert vannak neandervölgyiek, gigantikus mechák.
A vége pedig valami döbbenetes volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1410 Dátum: 2010. Augusztus 06., 21:22:00 »
Senki, csak nekem úgy tűnik. De lehet tévedtem, és valójában Banner az. ;D

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1409 Dátum: 2010. Augusztus 06., 15:38:59 »
Ki mondta, hogy a Hulk a vezetőjük? :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1408 Dátum: 2010. Augusztus 06., 15:09:57 »
Köszönet az F4 #559-ért!
Csatlakozok az előttem szóló(k)hoz, szerintem is elég jóra sikerült ez a rész. Amikor megláttam Galactust, nekem is leesett az állam... :D Remélem legközelebb még több dolog kiderül majd az Új Harcosokról, na meg hogy Hulk hogyan lett a vezetőjük.
Várom a folytatást!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1407 Dátum: 2010. Augusztus 02., 16:59:13 »
Köszi az F4 - Tűzijáték 3. részt! :worship: :worship:
Ez a minisorozat akkor befejeződött. Bár érdekes módon, ebbe az egy részbe látszik, hogy minden eseményekről volt egy kis beszámolás egy-két képkockáig. A vége is nagyon jó volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1406 Dátum: 2010. Július 30., 06:50:59 »
Üdv! Köszi a F4 559.részét,talgaby! :worship:
Csillagos ötös volt ez a rész,nagyon tetszett!!!De,hogy a túróba tudták Galactust is elfogni ezek a csókák?! :headscratch: Brutál!!!Nagyon-nagyon várom a folytatást!!!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1405 Dátum: 2010. Július 26., 15:26:50 »
Ezer köszönet a Marvel Kalandok Fantasztikus Négyes 29. számért! :worship: :worship:
A Hulk és a Fantasztikus Négyes bunyóztak(főleg Lény, mert inkább ő bunyózik). De aztán végre kiderült, hogy mi történt, hogy a Hulk tönkretette a repülőgépeket.
A Hulk keletkezése pedig hasonlóan úgy van, ahogy a fővonalas 616-os verzióval. Persze tudom, hogy a Marvel Kalandok univerzum nem kapcsolódik a 616-hoz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1404 Dátum: 2010. Július 26., 07:39:55 »
Üdv! Köszi a 271.számot,talgaby! :worship:
Elég közepesen kezdődött ez a rész,de aztán a szörny elleni csata pozitív végkimenelettel már dobott az összhatáson.Kíváncsi leszek,hogy mi lesz most Reed apjával és ,hogyan viszonyulnak a többiek a történésekhez,szóval várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1403 Dátum: 2010. Július 19., 21:09:56 »
Ezer kösz a Fantasztikus Négyes 559. számért! :worship: :worship:
Érdekes, hogy milyen dolgok fordultak elő, amikről kiderül, hogy valami nem jó. Pl. a Föld 2-es dolog. Ami megvan említve, hogy miért hozták létre.
A vége pedig döbbenetes volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1402 Dátum: 2010. Július 19., 20:38:31 »
Az utolsó előtti oldalon én is ledöbbentem...
Nagyon köszi az új részt... :bravo:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1401 Dátum: 2010. Július 19., 16:38:38 »
Kösz az újabb részt. Legjobban a rajzok fogtak a nyüzsgő times Squere, meg a tömött étterem nagyon életszerűre sikerült, nm beszélve az utolsó előtti oldalról. A történet is jó volt, bár az a fordulat a Föld 2-vel kapcsolatban tényleg nem ütött nagyot.
 :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1400 Dátum: 2010. Július 12., 20:42:48 »
Ezer köszönet a Fantasztikus Négyes 271. számért! :worship: :worship:
A történet érdekesen kezdődött. Először könnyeden, hangulatosan, de aztán Reed úgy érzi, hogy vannak olyan emlékei, amik eltünedeztek. Ahogy látom, még mielőtt létrejött az F4 csapat, ez a Gormuu nevű szörny ellen mégis sikerült valahogyan leállítania.
A végén pedig látszik, hogy hamarosan lesznek még egyéb dolgok, amik majd a további részekbe kiderül, hogy milyen következményei lesznek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1399 Dátum: 2010. Július 05., 17:51:07 »
Ezer köszönet az F4 Tűzijáték 2. részért! :worship: :worship:
A történet továbbra is a '90-es évekbeli rajzfilmre emlékeztet. Mert pl. Kristály és Fáklya találkozásuk ugyanúgy zajlott le(persze ezt már az előző részbe is láthattuk.)
De azonban itt részletesebben kiderült, hogy a Nememberek hogyan tudtak azon a rejtekhelyen életbe maradni.
A vége pedig tényleg szomorú lett (ez az, ami a rajzfilmbe is volt.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1398 Dátum: 2010. Július 05., 16:38:49 »
Talgaby-nak köszönöm az F4 mini legújabb, második részét!  :worship:
Érthetetlen, hogy Maximus-t az első akciója után miért nem vetették tömlöcbe; minimum egy kiütést (tehát pár nyakast/pofont) megérdemelt volna, hogy tovább ne agyaljon és cselekedjen...  :dry:
Nagyon szomorú vége lett ennek a résznek!  :(

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1397 Dátum: 2010. Július 01., 20:05:57 »
Talgaby-nak köszönöm a MK F4 28.-at!  :worship:
Frankó, az alkotók kész P. Diddy-t csináltak az Ezüst Utazóból...  :badteeth:
Na és ez a ,,Dr.'' Betty; nagyobb megalomán, mint Fátum!
Nincs is gonoszabb és utálatosabb ember a Földön a kibeszélőshow-k műsorvezetőinél!  ;D
Az a deszka szépen gyomorszájba vágta a Lényt!  :badteeth:


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1396 Dátum: 2010. Június 30., 23:13:57 »
Alapvetően a lényege a kaland, lehetőleg minden korosztályos szinten. Ezért lett amúgy egy bizonyos, a régi stílusú történeteket szerető réteg kedvence, és szerintem több felnőtt olvasója volt, mint gyerek. De lényegében a többi sztori ennél inkább csak jobb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1395 Dátum: 2010. Június 30., 23:07:55 »
Nadehát hóha, ezeket az MK F4-eket, nem eleve ilyen humoros gyerekcuccnak szánják? Vagy ez nem ugyanaz a kategória, mint  a majomos Hulk? Egy ideje már nem olvastm MK-t (végig), de most az ajánló rávett, és nekem bejött.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1394 Dátum: 2010. Június 28., 19:57:16 »
Ezen nincs mit alázni, ez egyszerűen csak gyenge, de Van Lenténak az összes F4-e az. Azért is ugrok itt ekkorákat, el tudjátok képzelni, milyen lehet, amit kihagytam, ha ez a jó.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1393 Dátum: 2010. Június 28., 18:12:09 »
Köszönöm Talgaby-nak az újabb Mk F4-t.
Már látom a lelki szemeim előtt, hogy a jövőben valamikor Talgaby ezt is porig alázza, mint a chuck Norris-t. ez már egy fokkal jobb volt, mint a legutóbbi, de még ez is tele van olyan jelenetekkel amiket egyszerűe nem vagyok képes elhinni.
Ott van a sáskaraj, amit egy perc alatt elintéznek. Azt értem, hogy hogyan intézték el a rajt, de mégis hogy lehet, hogy sikerült egyszerre az összeset elfogniuk? Ez még az ő képesséeikkel is lehetelen, hogy 1 perc alatt többezer sáskát elpusztítsanak úgy, hogy egy sáska sem menekül meg.
Aztán ott van az ahogyan megtalálta a spichológus az utazót. Lefizette a műholdak kezelőit. Ráadásul nem is egyet.  Ez csak nekem tűnik erőltetetnek? Tudom, hogy manapság mindent le tudnak fizetni, de azért ez már túlzás.
És még sok sebtől vérzik a történet szerintem, de ezek voltak azok amik nagyon bennem maradtak.
Mint említettem ez már egy fokkal jobb az előzőnél, de még ez is nagyon sok sebtől vérzik.