Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251858 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1392 Dátum: 2010. Június 28., 18:11:38 »
Ezer köszönet a Marvel Kalandok F4 28. részért! :worship: :worship:
Ezüst Utazót eddig nem láttam, hogy ilyen vicces dolgot csinált. Pl. egy amolyan rapperféle ruhába volt.
Hát ezzel valóban nagy bonyodalom keletkezett, Fantasztikus Négyes is látták, hogy mi történt.
Hát de aztán valahogy kiderült, hogy ez egy csapda volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1391 Dátum: 2010. Június 24., 08:38:33 »
Oks,köszi a válaszokat ,Sepi! :worship:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1390 Dátum: 2010. Június 23., 15:39:20 »
Ezért? Mi volt a bajuk az érett Johny-val? Na mindegy mostmár. Engem mondjuk nem zavart annyira az érett Johny, de gondolom muszáj volt ezt meglépnük, hogy jó történeteket írhassanak.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1389 Dátum: 2010. Június 23., 15:10:30 »
Amondin: Majdnem. Azt a házasságot azért törölték el, amiért Pókemberét is: hogy Johnny ismét a csapat felelőtlen, szeleburdi, nőcsábász fiatal tagja legyen, és ne egy viszonylag felnőtt, érettebb házasember. Csak itt még nem a Sátán törölte el neki szívességből a házasságot, hanem kitaláltak egy űrlényt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1388 Dátum: 2010. Június 23., 14:55:36 »
Ez a rész(558.) a Planet Hulk előtt vagy után játszódik?Mert akkor lenne még pár kérdésem,pl,hogy került haza Hulk barátunk stb,de ha leadjátok majd ezeket a történeteket valamikor,akkor nem kell megválaszolni.Csak annyit,hogy majd meglátod,ha leadjuk. :hehe:
Majd meglátod, ha leadjuk.  ;) De egyébként ez nem az a Hulk akire te gondolsz, de többet nem mondok el...  :-X
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1387 Dátum: 2010. Június 23., 14:36:22 »
Akkor ha jól értelmeztem Talgaby szavait akkor Byrne össze akarta hozni Johnyt Alicia-val, és itt még szó sem volt semmi skrull-ról. Aztán később már más gondolom újra össze akarta hozni Alicia-t Bennel ezért kitaláltak valamit, hogy ez összejöjjön.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1386 Dátum: 2010. Június 23., 11:07:52 »
Üdv! Köszi a F4-s 558.számát,talgaby! :worship:
Ez nagyon nagy volt!!!Először is már maga a cím: a Láthatatlan lány halála...hmm,nem kis izgalmakat ígér.Akkor,Ben új barátnője valami rosszaság lehet...Ezek az új oltalmazók nem kis pályások azt már látom.Ki lehet a dadus? :headscratch: És végül Hulk az új oltalmazókat pártfogolja?!Ez a rész(558.) a Planet Hulk előtt vagy után játszódik?Mert akkor lenne még pár kérdésem,pl,hogy került haza Hulk barátunk stb,de ha leadjátok majd ezeket a történeteket valamikor,akkor nem kell megválaszolni.Csak annyit,hogy majd meglátod,ha leadjuk. :hehe:
Szóval nagyon izgalmasan kezdődik ez az új történet,várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1385 Dátum: 2010. Június 22., 23:30:30 »
Kösz, de a Byrne-kötetekben tényleg nem érdekelnek a spoilerek, sokszor én magam mesélek el valamit, ha kérdezik. Ezeknek a köteteknek a lényege egy kor bemutatása, fontosabbnak tartom, hogy megismerjék a teljes valójukat, minthogy fenntartsam az izgalmat a sorozat legismertebb és legtöbbet visszanyúlt korszakából, amikor sokszor ez eleve lehetetlen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1384 Dátum: 2010. Június 22., 23:26:53 »
Ja, és Byrne-érában nem nagyon vannak spoilerek. A főbb események nagy részét már máshonnan rég tudjuk. A Johnny-Alicia esküvőt még tavaly vagy tavalyelőtt bemutattuk a v2 egyik részében.
Tudom, de gondoltam azokra, akik esetleg, valami csoda folytán mégsem olvasták még azokat.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1383 Dátum: 2010. Június 22., 23:22:51 »
Byrne, amikor átvette a címet, azt a célt tűzte ki maga elé, hogy visszahozza a Kirby-Lee (a sorrend nem véletlen) korszak hangulatát, miközben teljesen új, sosem látott irányokba tereli a csapatot mind "szakmai", mind magánéleti téren. Amazon behozása, a gyerek elvesztése, a költözés, Fátum megölése (ez eredetileg, ha nincs a Titkos háború, maradt volna, és Kristoff vette volna át a helyét, de helyette teljesen megváltozott a történet, majd meglátjátok, hogy), és még sok következő esemény is ezeknek a része lett volna. Hosszú távra nem volt koncepció, csak különálló ötletek, amik a körülményekkel együtt alakultak, és vagy bejöttek, vagy nem (volt egy marha nagy terve Frankie Raye-jel és Galactussazl is, de nem kapott szerkesztői engedélyt rá).
Ezek közé tartozott Ben és Alicia kapcsolata, ami már közel húsz éve ugyanabban az állapotban volt, és egy tapodtat sem mozdult. Szóval tényleg fel akarta bontani a kapcsolatukat és összehozni Aliciát Johnnyval, az egész skrullos ügy az akkori korszakot jellemző hatalmas visszaírási hullám része volt csak (érdemes megnézni a DeFalco-éra sajátosságait, gyakorlatilag a család helyzete majdnem teljes egészében visszaáll a sorozat 60-100. része közötti állapotokba).
Ja, és Byrne-érában nem nagyon vannak spoilerek. A főbb események nagy részét már máshonnan rég tudjuk. A Johnny-Alicia esküvőt még tavaly vagy tavalyelőtt bemutattuk a v2 egyik részében.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1382 Dátum: 2010. Június 22., 18:30:45 »
Kicsit megkésve ugyan, de köszönöm Talgabynak az utóbbi 3 F4 képregényt.
Tüzijáték: Nos ehhez nem nagyon tudok mit hozzátenni. Rajzfilmből már nagyjából ismertem ezt a történetet, de gondolom a képregényben egy kicsit más, mint a rajzfilmben. Az viszont nagyon tetszett, hogy a két főszereplője Johny, és Kristály.
Byrne: Háááát nem mondanám, hogy nagyon meggyőzött volna ez a történet. Már az előző részben éreztem, hogy itt nem lesz olyan történet amit megszoktam Byrnetől, de egyszer ő is írhat rossz történeteket, szóval ez megbocsátható. Meg másnak még tetszhet attól, hogy nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. Az egyetlen ami tetszett benne az Johnny, és Alicia beszélgetése volt. Miközben olvastam felvetődött bennem egy kérdést, és mivel tudom, hogy Talgaby az ilyenekre biztosan tudja a választ ezért meg is kérdezem tőle. Hogyha minden igaz akkor itt Alicia már a skrull Lyja, de erre csak majdnem száz számmal később derül fény. Szóval az lenne a kérdésem, hogy Byrne így is tervezte, hogy Alicia egy skrull, vagy ő tényleg össze akarta hozni Johnny-t Alicia-val?
Millar: Nos ez az új történet már jobbnak ígérkezik. A cím pedig, hát igen kicsit tényleg sok mindent elárul abban az esetben, ha tényleg az fog történni amire az olvasó általában először gondol.
Kíváncsian várom a folytatást, és azt, hogy mitől fog leesni az állam kétszer is.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 22., 19:03:45 írta Farek »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1381 Dátum: 2010. Június 22., 13:28:19 »
Én már tudom, hogy ki a dadus...  :brow:
Kicsit utánanéztem az Új Oltalmazóknak! Lesznek itt durva dolgok, az biztos!  :badteeth:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1380 Dátum: 2010. Június 21., 22:25:59 »
Heh, igazság szerint csaltam, bár szerintem az ilyen feliratoknál a beírók többsége azt teszi. A betűméret nagyobb és a keret is vastagabb rajta az eredetinél, így jóval többet is takar. Viszont így visszaolvasva nem ártott volna, ha anno kicsit tovább tartom lektorban, vannak elég meredek magyarságú mondatok benne. :-\

Mivel az eredetit nem láttam, így nem tűntek fel ezek a "csalások". :) És a meredek magyarságú mondatok sem, de ha te mondod...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1379 Dátum: 2010. Június 21., 22:14:22 »
Annyira nem, mert gyakorlatilag a következő részben elég egyértelművé válik, ki a dadus, bár ahhoz, hogy ezt elsőre kitalálja az ember, eléggé millari szinten kell gondolkodnia. Bár amikor lelepleződik, az tényleg durva, ott néztem rendesen. De annyit szerintem segíthetek, hogy a sztori címre elég nyomravezető. Sajna pont emiatt a mostani történet legvége meg túlzottan is kiszámíthatóvá válik majd, ami nagy hátránya lesz.
Idézet
a feliratok beírása nagyon tetszik, mintha az eredetiben nem is lett   volna ott semmi, úgy ki van retusálva, és nem egy egyszerű háttérből.
Heh, igazság szerint csaltam, bár szerintem az ilyen feliratoknál a beírók többsége azt teszi. A betűméret nagyobb és a keret is vastagabb rajta az eredetinél, így jóval többet is takar. Viszont így visszaolvasva nem ártott volna, ha anno kicsit tovább tartom lektorban, vannak elég meredek magyarságú mondatok benne. :-\
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1378 Dátum: 2010. Június 21., 20:06:42 »
Szerintem az egyik dolog, ami miatt le fog esni az állunk a végéig, az a dadus kiléte és terve lesz. De ez csak tipp.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1377 Dátum: 2010. Június 21., 20:03:00 »
Talgaby-nak köszönöm az F4 558.-at!  :worship:
Ez a story tényleg jól indul; sokkal jobban, mint az előző!  :bravo:
Kik ezek az Új Oltalmazók???  :nemtudom:
Fátum nincs túl jó bőrben...  :badteeth:
Hányszor akarta már likvidálni/tönkretenni az F4-et és mégis, Reed segíteni akar neki, kész...  :badteeth:
Ben új ,,barátnőjén'' meglepődtem, itt valami nagyon nem oké!  :dry:
Jó volt az akció az elején!  :bravo:
Megöl a kíváncsiság, kiderül majd a közeljövőben, hogy ki a dadus?
(Valamint, hogy mit akar?)

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1376 Dátum: 2010. Június 21., 19:47:32 »
Kösz szépen az újabb részt! Tetszik hogy több szálon is fut a cselekmény, és van benne jópár titok (A lény új nője, a dadus, meg persze a fő események), egyedül az nem tetszett, hogy Ben egyből rátámadt az idegenekre, ahelyett, hogy hogy megkérdezte volna az indokaikat. Kicsit idegesítő, hogy 10 szuperhősből kb. 8 előbb üt, max utána kérdez (oké, persze, így kevesebb lenne az akció, oké... de akkor is.)
 A honosítás király, :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1375 Dátum: 2010. Június 21., 19:46:22 »
Ez a történet már sokkal jobban indul, mint az előző, és sokkal jobb is lesz végig, ezt már így az első rész elolvasása után meg lehet állapítani. Ütős poénok, vicces helyzetek, fordulatok, és a végén egy csattanó. Egyébként amikor Pszionika kérdezte Johnny-t, hogy tudja-e mire kell a pénz, nem hittem volna, hogy az Oltalmazók bázisának fenntartására. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1374 Dátum: 2010. Június 21., 18:37:25 »
Kösz szépen a Fantasztikus Négyes 558-at Talgaby. :worship: Remek történet, nemhiába Mark Millar munkáját dícséri. A honosítás is kiváló, a feliratok beírása nagyon tetszik, mintha az eredetiben nem is lett volna ott semmi, úgy ki van retusálva, és nem egy egyszerű háttérből. A csavar is ütős volt, valamint arra leszek még kíváncsi, hogy ki az az öreg nő valójában.
Azon viszont nevettem egyet, amikor Fáklya mondja, hogy ő egy szuperhős, jófiú, bár nem egy Amerika Kapitány. Ez jól jött ki lévén, hogy Chris Evans Fáklya szerepe után Amerika Kapitányként fog hősködni.

Kösz még egyszer az F4-et talgaby, izgatottan várom a folytatást.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1373 Dátum: 2010. Június 21., 17:47:14 »
Igen. A WWH előtt volt a Vihar-Fekete Párduc páros a csapat tagja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1372 Dátum: 2010. Június 21., 17:35:27 »
Egész jól indul az új történet és még egy kis csavar is jutott a végére...köszönet érte!
Mellesleg ha jól hámoztam ki a storyból ezek az események már a World War Hulk után zajlanak, ugye?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1371 Dátum: 2010. Június 21., 15:29:24 »
Ezer köszönet a Fantasztikus Négyes 558-ért! :worship: :worship:
Ez az új történet szál jól kezdődik. Az üldözők, akik Fátum Doktorért jöttek, azok nem ismerősek. Úgy néz ki, ezek új szereplők.
A végén pedig felbukkant egy olyan szereplő, aki hasonlít arra, aki ismerős lenne. De az biztos, hogy nem ugyanaz.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1370 Dátum: 2010. Június 16., 22:38:43 »
Ja, látjuk, de az pont a sztori felvezetése, ha jól emlékszem (és valami... embertelen... nem a jó értelemben).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1369 Dátum: 2010. Június 16., 19:56:17 »
Fogalmam sincs, én csak annyit tudok vele kapcsolatban, hogy hacsak Farek neki nem áll egy elég fárasztó és egy elég sajnálatos jelenségbe tartozó crossovernek, a visszatérését már nem fogjuk látni...
De, látni fogjuk, mert még az Angyalok is összefutottak vele nem sokkal ezután.
Az a crossover pedig még elég messze van, hogy kitaláljam, akarom-e... De valóban nem volt nagy durranás.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1368 Dátum: 2010. Június 16., 10:56:22 »
Egy Terminus vs. Galactus csatát én is megnéznék!  :brow:
Csodálom, hogy a Marvel nem hozta össze őket legalább egyszer!  :dry:
Szerény véleményem szerint Galactus nyerne... 

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1367 Dátum: 2010. Június 15., 23:18:41 »
Fogalmam sincs, én csak annyit tudok vele kapcsolatban, hogy hacsak Farek neki nem áll egy elég fárasztó és egy elég sajnálatos jelenségbe tartozó crossovernek, a visszatérését már nem fogjuk látni...
Ugyanis az egy annualokban megjelent történet volt. A nyolcvanas években imádták ezeket. És mindegyik igen erősen béna volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1366 Dátum: 2010. Június 15., 20:14:50 »
Uhh,jó nagydarab ez a Terminus,szinte már Galactus méretű.Tényleg,találkoztak már ők valaha?Vagy ismerik egymást?Várom a folytatást!
Na igen, ez már bennem is felmerült, hogy vajon két ilyen világpusztító még nem találkozott? Gali helyében simán felkerestem volna, hogy elkenjem a száját, amiért rontja a boltot és tönkreteszi a kaját...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1365 Dátum: 2010. Június 15., 11:18:10 »
Üdv! Köszi a F4-270.számot,talgaby! :worship:
Uhh,jó nagydarab ez a Terminus,szinte már Galactus méretű.Tényleg,találkoztak már ők valaha?Vagy ismerik egymást?Várom a folytatást!
Az ERŐ legyen veled! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1364 Dátum: 2010. Június 14., 19:44:02 »
Talgaby-nak köszönöm az F4 vol. 1. 270.-et!  :worship: :worship: :worship:
Reed érdekes módszert választott Terminus megfékezésére (azt nem írom, hogy legyőzésére!)...  :badteeth:
Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1363 Dátum: 2010. Június 14., 19:36:51 »
Ezer köszönet a Fantasztikus Négyes 270. számért! :worship: :worship:
Terminus olyan veszélyes kozmikus lény volt, mint Galactus. Bár igaz, hogy nem igazán tudták Terminust legyőzni. Mert arra nem létezett semmilyen fegyver, amivel legyőzhették volna.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.