Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 257379 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1362 Dátum: 2010. Június 14., 16:47:43 »
Mert valahol egy magasabb rendű hatalom nagyon utál engem... most már kint van, két perce jött vissza a netem. Pedig annyiszor megígértem már magamnak, hogy időzítés vagy sem, a tpb-ket kirakom órákkal korábban...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1361 Dátum: 2010. Június 14., 15:39:53 »
A Byrne-korszak F4 újabb része nincs kirakva.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1360 Dátum: 2010. Június 10., 19:28:45 »
Köszönet az F4: Tűzijáték #1-ért!
Ahogy keildavid is mondja, anno én is a Fox Kids-es F4 rajzfilmből ismertem meg Kristályt és az Emberteleneket, egy-két momentum ebben a képregényben is úgy volt mint a rajzfilmben. A kedvenc részem ebben a füzetben, amikor Fekete Villámék megérkeznek New York-ba, és a csatornára azt hiszik, hogy meg akarja támadni őket... :hehe: A rajzok olyan közepesek, azért ehhez a sztorihoz jöhetett volna nyugodtan jobb rajzoló is.

Nem elérhető anerk

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1359 Dátum: 2010. Június 08., 12:32:22 »
Új fent csak köszönet illeti a honosítókat, köszönjük!  :worship:
Számomra a legérdekesebb pontja ennek a mininek az, amikor összevetem az Ultimate F4 = Újvilági F4 első Annual-jával, amiben szintén Kristály, és Johnny találkozása a fő esemény szál. Annak ellenére , hogy az Ultimate sorozat, egy tömörebb, csak a lényeget kiragadó sorozat, az új rajzokkal sem tudja felül múlni ezeket a "klasszikus" képregényeket. Mini, ide vagy oda, aki el tud mélyedni az F4 világában, annak nem jelenthet gondot, az események "össze ollózása", bár mi tagadás tényleg jó lett volna, ha teljes részletességgel, mutatják be az eseményeket, még ha átfedések is lennének, mint az Ultimate = Újvilági történetek esetén. véleményem szerint az Ultimate sorozat, helyett, a "Klasszikus" képregényeket rendezték volna össze, sokkal nagyobb élményt nyújtottak volna a Marvel rajongóinak. Már csak azért is mert nem kéne az időrend listákat bújni, hogy mikor mit olvasson az ember. De addig is izgatottan várom a folytatást, amihez jó munkát kívánok!  :brow:
NOS! A  hatalom a tiétek!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1358 Dátum: 2010. Június 07., 21:24:50 »
A R... Ré... Frightful Four elleni küzdelem elég részletesen benne van az F4 36. számában. Ez a mini az összes klasszikus jelentet ki fogja hagyni, inkább egyfajta utólagos átkötést biztosít hozzájuk, és a végén elmeséli, hogy mi volt az, ami a régi füzetekben részleteiben is olvasható volt. Nagyon sok ilyen lesz még benne, erre nyugodtan felkészülhettek.
És így utólag belegondolva talán mégse volt olyan jó ötlet az eredetik nélkül kirakni... Az a baj, én ezeknek a régieknek a javát olvastam, így nem is jelentett gondot, hogy mire utalnak egyes helyzetekben, inkább az lebegett a szemem előtt tényleg, hogy a 48. szám elején található sztorinak adjak valami alapot, hogy lehessen tudni, miről szólt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1357 Dátum: 2010. Június 07., 21:13:17 »
Talgaby-nak köszönöm az F4-Tűzijáték első részét!  :worship:
Nekem is tetszik ez a történet!  :bravo:
A grafika hasonló a Marvel Kalandokéhoz!  :brow:
Több karakter szempontjából látjuk a story-t és ez nagy pozitívum!
A kíváncsi Kristály és a lázadó Fáklya miatt van egy kis (modern) Rómeó és Júlia feeling...  ;D
Elég durva az Embertelenek véleménye az emberekről (és mégis, a lesújtó véleményük helytálló és szomorú, de a valóságot tükrözi)...
Johnny-t pedig nagyon is meg tudom érteni (nem túl fiatal ebben a story-ban?), nem otthon ülős típus!  :)
Ami nem tetszett: a Rémes Négyes elleni harc elég érdekesen, de félbeszakadt... (Csak engem zavar ez?)   :badteeth:
Elintézték annyival, hogy elfogták őket (kivéve Medúzát) és ez bekerült az újságokba...  :dry:
Egy kis akció hiányzott!
(Namor-t minek rakták bele?)
Remélem a Ben és a Gorgó elleni harc nem abban fog kimerülni, hogy egymást anyázzák...  :badteeth:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1356 Dátum: 2010. Június 07., 16:37:09 »
Ezer kösz a Fantasztikus Négyes - Tűzijáték 1. részért, talgaby! :worship: :worship:
Tetszik ez a történet. Johnny milyen naiv kölyökként viselkedett mint mindig. (Tudom, ez a klasszikus időszakba volt.)
Az Embertelenekről is kiderült egy-két dolog, hogy hogyan kerültek az emberek városába. (A '90-es évekbeli rajzfilmre is emlékeztet, mert ott is volt olyan történet, hogy Fáklya és Kristály találkoztak.)
Hát igen, ez még csak a kezdet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1355 Dátum: 2010. Június 02., 10:56:23 »
Üdv! Köszi a what if történetet,talgaby! :worship:
Azt kell,hogy mondjam ez tetszett!Fátum ámokfutása totál értelmetlen volt,ez nem rá val.Szívesen olvasnék ilyen what if sztorikat,ha van még!!! :worship:
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1354 Dátum: 2010. Június 01., 19:46:15 »
Ha már a What if-eknél tartunk esetleg nem fog átkerülni ide az oldalra a Hulk: last titan a k.net-ről? Iszonyt jó az a sztori, én marha meg nem töltöttem le annak idején :o
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1353 Dátum: 2010. Június 01., 19:33:35 »
Pláne mivel ezt is a semmiből vettem elő. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1352 Dátum: 2010. Június 01., 18:16:00 »
Nem csak olyanok lesznek, amik a foglalási listán vannak.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1351 Dátum: 2010. Június 01., 16:26:06 »
Imádom ezeket, nagyon jó alternatívák és sokszor ezek a hihető történetek.

Teljes mértékben egyetértek. Sokszor hihetőbb is mint az eredetiek. Példa erre, hogy nem támad fel mindenki ötször, és ha fel is támad akkor arra valami hihető magyarázatot adnak.
És akkor lesz még alternatív történet. Az jó. :)
Megnéztem a foglalási listát, és már van tippem arra a kettőre.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1350 Dátum: 2010. Június 01., 14:44:41 »
EZ AZ, WHAT IF-EK!!! :brow:  :worship: Remélem, lesznek akkor még ilyenek, Talgaby és Farek most jól felpiszkált ezekkel! Imádom ezeket, nagyon jó alternatívák és sokszor ezek a hihető történetek. Ez most reális volt, szembeszálltak, de kétségkívül el kell bukniuk mind egy szálig az "istenek gyilkosával" szemben.
 A fővonal legtöbbször iszonyatos blődli, de ezek életszagúak és sokszor kíméletlenek! Személy szerint remélem, hogy legalább az ötödik hétfőkön lesznek ilyenek!

Fáti tényleg logikátlanul járt el, minek vitte el őket, ha egyedül szállt szembe az Utazóval? Ez amúgy nem illik rá, csak úgy nekirontani? Vészterv, titkos fegyver nélkül??? Pfff.
Mindegy, de mindenképpen hihetőbb, mint a sokszor idegtépő fővonal!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1349 Dátum: 2010. Május 31., 21:36:21 »
És majd én is szolgálok még legalább 1, de talán 2 alternatív történettel is.  ;)

Ennek a vége kicsit valóban fura volt, igazából nem tudom eldönteni, hogy összességében tetszett-e vagy sem. De a honosítás valóban kiváló.  :worship:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1348 Dátum: 2010. Május 31., 20:39:07 »
Nagyon szeretem a What if sztorikat, mert az eredeti ötlethez képest sokkal jobb alternatívát kínálnak egy-egy sztorihoz (lásd pl. Klón saga). Ez a történet is egész jól indított, de a vége nem tetszett. Valahogy sosem értettem, hogyan változhat meg egy világpusztító karakter jelleme egyik pillanatról a másikra. Először ki akarja nyírni (jelen esetben bekebelezni a világot), utána meg keblére ölelne minden pandamackót. Galactus is ilyen, hirtelen átérzi az emberiség veszteségeit és fájdalmát, előtte két perccel meg Reed gerincét kihúzta volna az orrán át. Ettől függetlenül jó volt.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1347 Dátum: 2010. Május 31., 20:30:05 »
Rajzokra elég jó magyarázat a kreditoldal.
WI talán még lesz. Ha továbbra se tudom kikönyörögni a Heroes Reborn folytatását a beírókból, akkor kénytelen leszek ilyenekkel feltölteni az ötödik hétfőket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1346 Dátum: 2010. Május 31., 20:15:11 »
Éljen egy What if :ugral:
Több millió köszönet Talgaby ezért a képregényért, de vártam már egy ilyenre. :worship:
Nekem nagyon tetszett a történet. Igaz a végét nem így képzeltem el, de végülis alapötletnek nem rossz. A rajzok tényleg nem a legszebbek, de hát ha egy jó történet párosul hozzá, akkor azt ki veszi észre? :)
Az egyetlen dolog amit nem értek az az, hogy Fátum miért ment el az F4-ért. Mert ő ugye azért követte Galactust, hogy megszerezze a hatalmát, de ha egyedül akart szembeszállni vele, akkor miért vitte magával az F4-t? :headscratch:
Azért az angyalokat nem győzte le Galactus olyan gyorsan. Amikor olvastam a hírekben, hogy nagyon gyorsan legyőzi Galactus az angyalokat akkor azt hittem, hogy olyan két oldalban összecsapják, de szerencsére nem ez történt.
Remélem ha nem is a közeljövőben, de hamarosan olvashatok még What if-ket.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1345 Dátum: 2010. Május 31., 20:03:19 »
Idézet
De egyébként jó kis történet, szomorú, hogy "what if"-et kell olvasni, ha az ember reális erőviszonyokat, csatákat akar látni...

Egyetértek, viszont a befejezés alapötlete, nekem bejött, annak ellenére, hogy tényleg giccsess lett kissé a narrációs szöveg. A rajzok borzasztóak, sürgető lehetett a határidő, vagy nem tudom, de ez már szinte kínos színvonal. A honosítás szokott profi minőség, köszi! :worship: :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1344 Dátum: 2010. Május 31., 19:14:40 »
Én is köszönöm Talgaby-nak ezt a rendkívül érdekes ,,What if...?''-et!  :worship:

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1343 Dátum: 2010. Május 31., 19:05:12 »
Nahát ez a "Mi lett volna ha..." F4 elég nyálas lett a végére. Pedig jól indult, és még az is életszerű volt hogy az F4 tagjai elmenekültek a csata el, és inkább elbújtak.

Amúgy az Ezüst Utazót Thor sebesítette meg?

Ja és persze köszönöm a remek munkátokat!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1342 Dátum: 2010. Május 31., 16:13:07 »
Ezer köszönet a Mi lett volna, ha...v2 070. számért! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a történet: Mi lett volna, ha a Ezüst Utazó nem árulja el Galactust.
Még a Bosszú Angyalai se tudtak ellene mit tenni. Persze tudom, ez csak egy "mi lett volna, ha.." történet. Amolyan elgondolkodtató történetnek tekintem. Mert ezen el lehet gondolni, hogy mi lett volna másképpen.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1341 Dátum: 2010. Május 31., 15:53:50 »
Köszönet a frissítésért! Végre egy hihető történet. Erről beszélek már rég, hogy ezek nem lennének Galactus ellenfelei, ő több az isteneknél is. Egy szempillantás és vége. Negatívum Fátum halála, a rajzok minősége és a roppant blőd befejezés, az utolsó képnél szó szerint elröhögtem magam.
De egyébként jó kis történet, szomorú, hogy "what if"-et kell olvasni, ha az ember reális erőviszonyokat, csatákat akar látni...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1340 Dátum: 2010. Május 27., 20:28:20 »
Nem, a következőt kizárólag egyetlen poén miatt honosítottam. A mostani szakasz egészen a harmincas számok végéig a sorozat legalja volt, majd amikor Paul Tobin ezt is átveszi, javulnak a sztorik, viszont akkor Hahn lesz a rajzoló, aki szerintem jóformán senkinek se fog tetszeni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1339 Dátum: 2010. Május 27., 19:50:18 »
Köszönöm Talgabynak az MK F4 26. számát.
Hogy őszinte legyek nagyon sok negatívumot tudnék felsorolni ezzel a képregénnyel kapcsolatban, de most csak azokat sorolom fel amikkel különösebb bajom volt. És akkor itt jegyezném meg, hogy azok amiket itt most fel fogok sorolni azok csak az én személyes véleményeim, szóval senkinek nem kell egyetértenie velem, de nekem az alábbiak voltak a problémáim itt:
Először is, az ötlet hogy úgy győzik le Galactust, hogy ehetetlenné teszik a bolygút nem lenne rossz, csak a megvalósítása az ötlettelen volt :dry:. Itt éreztem azt, hogy az írónak nem igazán volt valami jó ötlete, és leírta ami először az eszébe jutott.
Aztán ott volt az Ezüst Utazó átállása, aminek hatására Galactus elhagyja a Földet. Értem, hogy ez gyerekeknek készült, de akkor is, mégis ki hinné el, hogy Galactus csak úgy otthagyná a Földet, és a bosszúját csak azért mert a hírnöke eléáll, és megkéri, hogy ne pusztítsa el a bolygót? Ez már nagyon erőltetett volt.
A rajzok sem voltak a legszebbek, de a történet mellett még elmentek.
Ezen kívül még volt egy pár problémám vele, de ezek voltak azok amik nagyon zavartak.
Remélem a következő számban, ha a rajzok maradnak is ilyenek, legalább a történet valamelyest javulni fog.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1338 Dátum: 2010. Május 26., 17:13:25 »
Talgaby-nak köszönöm a MK F4 legújabb részét!  :worship:
A téma/ a story már lerágott csont (,,az Ezüst Utazó előkészíti a terepet gazdájának, a bolygófaló Galaktus-nak; az F4 nem hagyja a Föld-et, az Utazó átáll, Galactus pedig éhesen odébbáll''), de a kivitelezés, a megvalósítás hatalmas!  :brow:
Fergeteges poénok, kíváló párbeszédek, hangulatos grafika; szokás szerint!  :bravo:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1337 Dátum: 2010. Május 24., 11:56:02 »
Ezer kösz a Marvel Kalandok F4 26.számért! :worship: :worship:
Jó volt ez a kozmikus történet. Reedről nem gondoltam, hogy néha ő is kételkedik önmagában. Mert ő mindig okosan gondolkodik, hogy hogyan állítson meg egy nagy veszélyt a csapattal együtt.
A rajzok más jellegűek. Mert az arckifejezésük szerint nem valami kifejezőek. Kicsit emlékeztet a John Romita Jr.-féle rajzra, de ez már teljesen más jellegű.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1336 Dátum: 2010. Május 19., 23:15:44 »
K.A.P.I. legyőzhetetlen volt... de az Anti-Galactus legyőzhetetlenebb. Egyszerűen itt az fordult elő, hogy az egyik végtelen nagyobb  lehet a másik végtelennél. Millar imádja az ilyen túlzásokat, és nekem pont az jött be, hogy a várt nagy epikus összetűzés helyett Reed jön, lát, leveri, csókolom. Anélkül csinált überkirály karaktert Mr. Fantasztikusból, hogy egy Loeb-féle tesztoszteronkezelésnek tette volna ki. És Millaron kívül kevesen tudják ezt elérni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1335 Dátum: 2010. Május 19., 21:19:48 »
Szerintem jó kis sorozat ez, Millar nagyon jó író...és Brian Hitch féle rajzok is nagyon jók...  :bravo:

A Kick/Ass film is nagyon várós...Millar miatt is...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1334 Dátum: 2010. Május 19., 17:35:53 »
Kicsit megkésve ugyan, de köszönöm Talgabynak az F4 557. számát.
Alapvetően nem volt egy rossz szám, de van egy pár dolog ami fölött nem tudok elmenni.
Ilyen például, ahogy Reed legyőzi Kapit. Azzal még nem lenne problémám, hogy rövid volt a csata, ha nem mondták volna ki előtte töbször, hogy Kapi legyőzhetetlen. Azt értem, hogy nem támadhatta meg Reed-t, de ha előtte többször elmondják, hogy legyőzhetetlen, akkor legalább izzadjon meg egy kicsit Reed. Vagy ha mindenáron ilyen rövidre akarják tervezni a csatát, akkor meg ne mondják, hogy legyőzhetetlen.
A végére én nem igazán számítottam.  Ahogy kivettem Fátumnak ezúttal segítségre van szüksége, és nem az F4-t akarja megint megtámadni. Meg a ruháját elnézve szerintem valami csatából jövet térhetett be a Baxter toronyba.

Nem elérhető wild

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1333 Dátum: 2010. Május 19., 14:48:48 »
Uhhh. A következő rész tuti érdekes lesz.Alig várom. :)