Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251886 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1272 Dátum: 2010. Március 16., 11:36:29 »
Üdv! Köszi a 268. F4-es részt ,talgaby,Sepi! :worship: :worship:
Nagyon jó rész volt,Fátum álarca életre kell?!Kár,hogy a Hulk-Oki doki bunyót félbeszakította Reed.(persze érthető okokból)Oktopusz hencegett a karjaival,de szerintem Hulk simán letépné őket,nem?Tényleg,tudtok olyan történet,ahol ők ketten összecsaptak,és mi lett a vége?Mindenesetre várom a folytatást,az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1271 Dátum: 2010. Március 16., 09:29:00 »
Kösz az újabb részt! Mondjuk elég érdekes, hogy arra van pénz, és technológia, hogy megépítsenek egy komplet földet, holddal együtt, de nem tudják megmenteni az eredetit? Gyanús. Meg elég rendkedvelő, és szigorú szabályokon alapuló társsadalmat akarnak létrehozni, és azt hiszk ezt 6 milliárd emberre kiterjeszthető. Nekem se szimpi nagyon a terv, majd meglátjuk mi lesz, a rajzok nagyon szépek, a honosítás nagyon jó! :worship: :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1270 Dátum: 2010. Március 15., 20:03:18 »
Talgaby-nak köszönöm az F4 555.-öt!  :worship:
Kapi egyértelmű utalás Amerika Kapitányra!  ;)
(Kicsit olyan, mint egy átfestett, felturbózott Őrzőrobot)  :badteeth:
Amit hiányoltam: semmi konkrétumot nem mondtak az első Földről...  :-\
Szerintem nem minden okés ezzel a tervezettel/projekttel, van egy sanda gyanúm...
Már az önállósodott Kapi is fura!  Valahogy Reed egykori sulitársa sem szimpatikus...  :dry:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1269 Dátum: 2010. Március 15., 19:50:32 »
Köszönöm Talgabynak az F4 555. számát.
Jól folytatódik a történet. Ez a rész gyakorlatilag arról szólt, hogy elmagyarázzák az új Föld felépítését. Kapi-ra először azt hittem, hogy Amerika Kapitányról van szó, de mint kiderült, ez csak egy rövidítés. Mondjuk van benne valami, abban hogy a roboton csillagok vannak éppúgy mint a kapitány pajzsán.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1268 Dátum: 2010. Március 15., 17:57:05 »
Köszönet az F4 #555-ért! :worship:
Továbbra is tetszik ez a Millar és Hitch-féle F4. A párbeszédek szerintem jól eltaláltak, például a mostani részben Reed és Ben beszélgetése. Az Új Föld is érdekes, bár a borító ezzel kapcsolatban kicsit félrevezető volt. :D Amúgy ezekkel a borítókkal részben sikerül felidézni a régi (nem csak F4) képregények borítóit, ami elüt tőlük, az egyedül az új dizájn. Kapira kíváncsi leszek a következő részben, a csillag rajta eléggé Amerika Kapitányra hajaz. :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1267 Dátum: 2010. Március 15., 17:51:18 »
Köszönöm Talgabynak a Fantasztikus Négyes 555. számot! :worship: :worship:
Az Új-Föld projekt, amiről van szó érdekes és fura is volt. Mert egyrészt itt az emberekről esett szó, hogy az Új-Földön fognak majd élni. Másrészt a többi szuperhősök(Bosszú Angyalai, X-Men, stb.) még ezek szerint nem tudnak erről.
Johnny Storm pedig szólóba maradt. Mert ő most nem az F4 csapattal van.
Hát ez Millar-Hitch-érába lesznek még sok érdekes dolgok a történetben.
Sok sikert kívánok neked Talgaby a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1266 Dátum: 2010. Március 09., 17:42:49 »
Köszönöm Talgabynak és Sepinek az újabb F4 részt.
Elég érdekes rész volt. Számomra kicsit furcsa volt, hogy Reed ilyen könnyen rábeszélte Octopust, hogy menjen vissza a börtönbe. Már olyannak tűnt, mintha képes lenne irányítani Octopus gondolatait.
Aztán jött a maszk. Először (mikor csak találgatták, hogy Fátum biztos beépített egy vészparancsot a maszkba, hogy elpusztítsa az F4-et) nagyon erőltettnek éreztem. Fátum tényleg nagy taktikus, de azért ez már tényleg erőltetett lett volna. Még tőle is. De szerencsére, Byrne most sem okozott csalódást, és végül egy hihetőbb magyarázatott adott rá. Nem mondom, hogy annyira hihető lenne, de már mindjárt jobb mint a vészparancs elmélet. Kíváncsi leszek ebből mit hozz ki ezúttal.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1265 Dátum: 2010. Március 09., 12:43:05 »
A kettes kötet végén vettem át a beírást, és a négyes közepéig csináltam (tehát összességében kb két kötetnyit egyhuzamban). Utána volt az az időszak, amikor már nem volt időm rá, és akkor ugrottak be többen beírni a dolgot. Viszont lehet, hogy a hatost majd beírom én.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1264 Dátum: 2010. Március 09., 12:34:25 »
Ott nem volt még melletted valaki? :headscratch: Úgy emlékeztem. Valamiért úgy emlékszem, állandóan ment a kavar a sorozatban egész eddig, és valószínűleg a hatossal fog is még tovább...
Nem baj, ott meg a fordító nem volt ugyanaz végig. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 09., 13:14:06 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1263 Dátum: 2010. Március 09., 12:26:47 »
Idézetet írta: talgaby a főoldalon
Így a mostaninál az az eddigi példátlan eset áll majd elő, hogy személyemben egyetlen beírója volt egészen végig az eddigi cserebere helyett.
Példátlan? Öööö, hány beírója is volt rajtam kívül a hármas kötetnek?  ;)  :nezze:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1262 Dátum: 2010. Március 08., 23:28:33 »
aki véletlen nem ismerné Terminus-t:
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1261 Dátum: 2010. Március 08., 22:03:40 »
Talgaby-nak köszönöm a legújabb F4 kalandot!  :worship: :worship: :worship:
Remek volt ez a rész (is)!  :bravo:
Durva, az F4-et egy maszk támadta meg...  :badteeth:
,,Többet ésszel, mint erővel!''  ;D
Reed tényleg hogy helyrerakta Otto-t pár mondattal!  :blink:
(Kár, megnéztem volna, ahogy Hulk kitépi a karjait...)  :brow:
Szegény Amazon elég rossz időben csatlakozott a csapathoz...  :(
Johnny jobban kedveli Jennifer-t, mint Ben-t; vajon miért...  :whistle:
Jó részek következnek! :brow:
(Terminus kemény figura!)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1260 Dátum: 2010. Március 08., 18:55:58 »
Amikor Byrne ezt a történetet írta, ő se tudta, hogy visszahozták. Tervezte Fátum felélesztését, és alapvetően a tervei ezzel kapcsolatban nem változtak, csak fel kellett borítani miatta az időrendjét.
Vagyis fel kellett volna, de nemes egyszerűséggel tett arra, amit a szerkesztőségben a többiek műveltek, és onnantól csakis a maga elképzelései szerint alakította a füzetei történetét. És mivel akkor ő volt a Marvel abszolút első számú embere, így szabad kezet is kapott, még ha ezzel ellentmondásokat is szült néha (bár erre ritkán volt példa).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1259 Dátum: 2010. Március 08., 18:24:01 »
Ki, csak úgy emlékszem, nem itt. Itt ugye már megjelent a Titkos Háború első része, amiben benne volt Fátum
Tényleg! Valóban szerepelt Fátum Doktor a Titkos Háborúban. De itt a John Byrne-korszakban valóban fura, hogy itt úgy beszéltek, hogy meghalt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1258 Dátum: 2010. Március 08., 18:14:56 »
Bár most jut eszembe. Fátum Doktorről kiderül majd, hogy hogyan tért vissza? Mert mi láttuk, hogy meghalt, amikor az Ezüst Utazó Terrax ellen harcolt.
Ki, csak úgy emlékszem, nem itt. Itt ugye már megjelent a Titkos Háború első része, amiben benne volt Fátum, ezt viszont az előkészületek során Byrne nem tudta, úgy hitte, hogy ő megölte, és úgy is maradt. Így hirtelen fogalmam sincs, hogy ő megmagyarázza-e a visszatérését később, ebben a kötetben biztos nem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1257 Dátum: 2010. Március 08., 17:10:41 »
Ez a Dr. Octopus sose javul meg. És mivel ő nem segített Reed-nek, így sajnos Reed és Sue második gyereke meghalt. Persze azt is megmagyarázták, hogy a Negatív-Zónába talán valami sugárzást kapott Sue, és ezért történt az, ami történt.
Amazon történetéről tényleg jó volt megtudni, hogy hogyan lett olyan, amilyennek ismerjük.
Fátum maszkjáról, nem tudtam, hogy valami speciális programja is van.
Bár most jut eszembe. Fátum Doktorről kiderül majd, hogy hogyan tért vissza? Mert mi láttuk, hogy meghalt, amikor az Ezüst Utazó Terrax ellen harcolt.
Ezer köszönet Talgaby a John Byrne-korszak féle F4-ért! :worship: :worship:
És további sok sikert kívánok a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1256 Dátum: 2010. Március 08., 16:34:23 »
Hát ez a Reed - Octopus párbeszéd elég gáz lett szerintem.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1255 Dátum: 2010. Március 03., 11:40:16 »
Üdv! Köszi a F4 3.részét talgaby,Peter P! :worship: :worship:
Ez egy kimondottan jó történet volt.Érdekes egy ellenfél volt ez a Csodatevő nevezetű fickó.Reed a pótkerék szerepében,hehe na ezen jót derültem.A grafika jónak mondható ebben az időben.
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1254 Dátum: 2010. Március 01., 23:29:11 »
Poén csak Bennél van, és ott is időnként én igyekszem úgy alakítani a szöveget. Konkrétan olyan könnyedebb humor, amire gondolsz, nem is volt a sorozat első négy-öt évében, sőt, a húszas számokban iszonyatosan vad veszekedések voltak néhol benne. De amúgy a klasszikusokat én is nagyon szeretném csinálni, bár én főleg azokat a részeket, amikor már nem Lee lesz a fő író, hanem Kirby. Kirby szvsz százszorta jobb alapsztorikat talált ki Lee-nél, aki amúgy is inkább dialógusokban volt jó (a Pókembert és az Ezüst Utazót leszámítva, azokat jól írta, de úgy nagy átlagban cselekmény szempontjából mást nagyon nem).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1253 Dátum: 2010. Március 01., 20:40:04 »
Én is köszönöm Talgaby-nak és Peter P-nek az F4 vol. 1. harmadik részét!  :worship: :worship:
Ben és Johnny rivalizálása kezdetben elég durva volt!  :blink:
Én kicsit hiányoltam a poénokat...
Engem annyira nem nyűgözött le a Csodatevő...  :dry:
Reed ,,autógumis'' trükkjénél dobtam egy hátast!  ;D


Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1252 Dátum: 2010. Március 01., 19:46:39 »
Köszi a F4 3.számát.Csípem az ilyen régi sztorikat. Jöhet még. :m-punisher: :m-punisher:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1251 Dátum: 2010. Március 01., 19:28:15 »
Szerintem is egy nagyon jó és szerethető történet volt, pláne a végén a csattanóval, az elidegenedéssel.  Viszont hadd jegyezzek meg két dolgot, amit annak idején már talgabynak is felvetettem. Az egyik, hogy azért nem kicsit vakartam a fejem, amikor a Csodatévő csak úgy simán fejbe dobja Reedet egy téglával, amitől az kifekszik  :dry: De ezt még valahogy benyeltem. De azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen módon sikerült hipnotizálni a TV kamerákat? Hogy beszélte be nekik, hogy az emberek elméjére ható trükk az ő felvevőik ellen is hatásos???  :headscratch: ;D
De ettől eltekintve ez egy nagyon jó kis képregény, ez meg a kor varázsához tartozik, éppúgy, mint a korai BA történeteknél, ahol szintén megemlítem az ilyeneket.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1250 Dátum: 2010. Március 01., 19:09:00 »
Nagyon szépen köszönöm a 3. részt. Időnként nincs is jobb egy régi klasszikusnál.  :worship: :worship:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1249 Dátum: 2010. Március 01., 18:58:04 »
Köszönöm Talgabynak és Peter P-nek az F4 3. számát.
Egy igazi rkalsszikus :woot: Szinte majdnem minden képregénnyel úgy vagyok hogy a minél régibb annál jobb a története. Az F4 talán egy kicsit kivétel, de csak azért, mert a későbbiek történetei számomra jobban tetszenek. Persze ezzel nem azt mondom hogy a régiek nem jók csak, hogyha összehasonlítom őket akkor a későbbiek jobban tetszenek.
A mostani történet szerintem jó volt, gondolom a 60-as években sokak fejében megfordult, hogy a Fáklya a következő számban az F4 ellen fordul, ezt stan Lee remekül kitalálta. Kár, hogy tudom, hogy nem így lesz, így nem tudom annyira átérezni Stan Lee zsenialitását. :(
Meg akartam volna kérdezni, hogy lesznek-e még klasszikusok, de látom már válaszoltatok erre. Remélem marad az F4 hétfő, és még látunk egy pár klasszikust.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1248 Dátum: 2010. Március 01., 16:10:46 »
Egyelőre fogalmam sincs, hogy lesz, mert röptében találjuk ki. Volt egy olyan szóbeli megállapodásunk még régről, hogy amiket Fairlight nem csinált meg, azokat én kirakhatom, így került ki tavalyelőtt az első szám is. A hetediket biztos kitesszük még ide, annak a szkennelése a legutolsó infók szerint már folyamatban van, azért is hagytam ki neki a helyet. Utána meg nem tudom, miből lenne alapanyag, mert most a beírója a saját Masterworksét (amik félszáz dolláros könyvek amúgy!) passzírozza bele a szkennerbe. Azokban viszont csak 10 füzet szokott lenni, szóval onnan már csak a hetes van. És bár tisztelem Peter P-t ezért, de a saját, #21-30-as Masterworksömet tuti nem fogom ilyen megpróbáltatásnak kitenni, ennyi pénzem nekem sincs az újraköttetésekre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1247 Dátum: 2010. Március 01., 15:22:54 »
Ezer köszönet Talgaby és Peter P a Fantasztikus Négyes v1 003. részért! :worship: :worship:
Egy '60-as évekből való sztori.(Hű de régen volt ilyen.) A Csodatevő eléggé egy rossz ellenség volt. Hogy ő milyen zűrzavart okozott az F4 csapatnak. Itt az F4 tagok viselik a kék-fekete jelmezt, amilyennek ismertük.(De azt nem Reed Richards tervezte? Mert itt úgy beszéltek, hogy Sue Storm terve volt.) És a Lény viselte azt a sisakot, mint amit a F4 375. számban láttuk. Egy hibát viszont észrevettem. Hogy két 4. fejezet van a történetben. Pedig az utóbbi az 5. fejezet lenne.
A többi klasszikus F4-et valóban a Chronopolison is van. A 3. számot kihagyták, így akkor ez került ide a HZs-ra. A letöltő galériába látom, hogy a Chronopolis képregényei is fel vannak sorolva: 2-es, 4-6. és 8-10. De ezeket egyből elérhetők, mintha hivatalosan ide kerültek volna ki. Miért nem úgy lett, mint a 49-esnél van a kijelölés: "Ezért a képregényért irány a CHRONOPOLIS oldalára."

A klasszikus F4-ből itt is válogatás lesz, mint ahogy a Chronopolison is volt? Vagy lesz itt olyan, hogy egyik rész ide fog kikerülni másik rész pedig a Chronopolisra? Azaz megállapodtatok Molzoval, hogy a klasszikus F4 honosítást megcsinálhatjátok ti?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1246 Dátum: 2010. Február 24., 19:01:25 »
Nem különösebben szeretem az f4-et, eddig  csak egy történet tudott velük  kapcsolatban lekötni (1.2.3.4.), de ha vmit Millar és Hitch együtt csinál, azt általában érdemes megnézni. Nem csalódtam, ez a képregény is állati jó lett! A rajzok szokás szerint gyönyörűek, a történet bár lassan indult be, de Millar szokásos stílusának hála egyáltalán nem volt unalmas, a végén pedig rendesen fel lett dobva a labda! Most már örük ennek az F4-hétfő dolognak, csak folytassátok!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1245 Dátum: 2010. Február 23., 08:30:23 »
Üdv! Köszi a F4-554-t ,talgaby! :worship:
Először is ez a grafika uhh :woot: gyönyörűséges,szemkáprásztató!A történet átlagosnak indul,de a végekép ígéretes folytatást takar.Kiváncsian várom!
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1244 Dátum: 2010. Február 22., 18:27:14 »
,,Zzzax!''  ;D
Talgaby-nak köszönöm az MK F4 20.-at!  :worship:
Én végigröhögtem ezt a részt!  :badteeth:
Nem egy beszóláson szakadtam!  :ugral:
Ismerem Zzzax-ot (nagyon idióta neve van); eredetileg Hulk ellenfele, azt hiszem!
Ms. Jones szimpatikus karakter!  :brow:


Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1243 Dátum: 2010. Február 22., 18:13:20 »
Értem. Örülök hogy megpróbáljátok megtartani az F4 hétfőt remélem sikerülni fog. Sok sikert hozzá és ahhoz is hogy találjatok beírót.