Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251929 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1842 Dátum: 2014. Június 21., 17:35:25 »
F4 Vol1 278.

A Fátum robotok nagyon összehangoltam cselekszenek, bár kíváncsi lennék, hogy milyen algoritmus szerint választanak ideiglenes vezetőt maguknak, hiszen mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő az igazi Fátum. Valahogy biztos van egy hierarchikus sorrend közöttük, és létezik egy főnök ál-Fátum, különben darabokra robbantanák egymást.

Hát azt mondta az egyik bot, hogy egymás társaságában tudatában vannak, hogy ők csak botok.

Az OK. de akkor megint ott tartunk, hogy mind egyenrangú robotok, valakinek mégis parancsolnia kell, ahogy ez meg is történik többször a füzetben. Az egyik kéri a másikat, hogy állítsa le a gépezetet, mire a másik felülírja.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1841 Dátum: 2014. Június 21., 10:41:05 »
F4 Vol1 278.

A Fátum robotok nagyon összehangoltam cselekszenek, bár kíváncsi lennék, hogy milyen algoritmus szerint választanak ideiglenes vezetőt maguknak, hiszen mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő az igazi Fátum. Valahogy biztos van egy hierarchikus sorrend közöttük, és létezik egy főnök ál-Fátum, különben darabokra robbantanák egymást.

Hát azt mondta az egyik bot, hogy egymás társaságában tudatában vannak, hogy ők csak botok.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1840 Dátum: 2014. Június 20., 09:42:18 »
F4 Vol1 278.

Tegnap pont azon gondolkoztam, milyen érdekes, hogy az F4 mindkét honosító szálán Fátum doktor "halott".
A Fátum robotok nagyon összehangoltam cselekszenek, bár kíváncsi lennék, hogy milyen algoritmus szerint választanak ideiglenes vezetőt maguknak, hiszen mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő az igazi Fátum. Valahogy biztos van egy hierarchikus sorrend közöttük, és létezik egy főnök ál-Fátum, különben darabokra robbantanák egymást.

Kristoff most teljesen felnőttnek néz ki ebben a páncélban. A személyisége is sokat változott. Biztos a szekezet műve. Elvileg kiiktatta a hibát egy réges régen kivitelezett tervből, de elődjéhez hasonlóan ő is eléggé lebecsüli az F4-et.

A szavazásnál a beírás valamiért kevesebb csillagot kapott, én megadtam a maxot, nekem tetszett.

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1839 Dátum: 2014. Június 06., 11:38:09 »
Ezek csak a kor szépségei. :) De már egyre nagyobb léptekkel közeledünk a sorozat képregénytörténelmi szintűen kimagasló részeihez, hisz már a húszasokban is lesznek zseniális, bár erősen hatvanas évekre jellemző részek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1838 Dátum: 2014. Június 06., 11:35:03 »
F4 Vol1 22.

Érdekes volt, ahogy Reed sorra felfedeztette Sue-val a képességeit. Az eddig leggyengébbnek tartott láncszemből így lett a (talán) legerőssebb tag. A gyengéje, hogy itt még nem volt olyan erős lelkileg, mint a 300-as részek környékén. Elég könnyen pánikba esett a Vakondember húzásait követően és a végén is nagyon agasztotta a férje viselkedése, akinek mindig megvan a maga terve.

A Lény és a Fáklya állandó marakodása egy kicsit kezd uncsi lenni. Pár részen keresztül még elment, de most már nevetni sem tudtam, annyira óvodás színtű volt.

A Vakondembert nem igazán értem. Ok. a fenti emberek elpusztítják egymást egy atomháború következtében, de akkor mit akart uralni? Birodalom nélkül egy uralkodó mit sem ér. A város elsűlyesztő gépeihez szerintem nincs is elég nyersanyag a Földön. Bár ezen az ötleten nem csodálkozom. Mikor Hitler parancsba adta, hogy készítsék el egy új Berlin terveit, egy akkor márványépületnek a tervrajzait is elkészítették, amiről később kiderült, hogy egész Európában nem lett volna elég építőanyag hozzá.  :lol:

Azért pár bakin jót mulattam:

- Reed a víz alatt is tud beszélni? Ez akkor történt, mikor megnyugtatja a tengerbe esett Fáklyát.

- milyen gyorsan zuhanhat egy 10 tonnás szikladarab? Reednek még volt annyi ideje, hogy megjegyezze: mintha zuhanna valami.

- a Fáklyát beszippantotta egy vákuummal működő veremcsapda és kioltotta a lángját. Ha a veremben továbbra is vákuum lenne, márpedig miért ne lett volna, hiszen csak annyi kell hozzá, hogy a fedél becsapódása után is tartania kéne a szívóhatásnak, akkor Johny megfulladt volna.

- a Lény kitépi a vattafújó berendezés csöveit, és a mögötte levő alagút pont akkora, hogy ő beférjen. (Na jó, ez talán lehet mázli.)

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1837 Dátum: 2014. Május 28., 11:37:43 »
A Lény 23.

Szívesen lennék lakásfelújító a Baxter épületben, mindig lenne munkám, kb. 200 évig.
Johny tréfái nem kis költséggel járhattak, gondoljunk csak bele: kitört fal, 2 db ripityára vert hangszóró, egy rakás banánkrémes pite stb.  :nezze:

Benre tényleg rájár a rúd, ráadásul mikor kezdett megbékélni a dolgokkal, pont akkor jött a Fáklya vagy Reed, és még jobban összezavarták a fejét. Teljesen megértem, hogy eszét vesztve kirohant az épületből. OK. mindketten segíteni akartak neki, de talán a legrosszabb pillanatokat választották a beszélgetésre.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1836 Dátum: 2014. Május 27., 07:14:29 »
Üdv! Köszi a Lény v1 23.részét,talgaby,Gorgiasz,Bub! :worship: :worship: :worship:
Micsoda birkatürelmű volt Ben,lenyűgöző!Szerintem más már darabokra tépte volna a Fáklyát! :hehe:
Richard bejelentése eléggé letaglózó volt.(Valahogy mindig is sejtettem,hogy ez az igazság)


Nem elérhető Szeder

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +1/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1835 Dátum: 2014. Május 11., 17:41:32 »
Köszönöm ezt a történetet, aminek az a sorssa, hogy klasszikussá váljon (Fantasztikus Négyes v1 21). Fura volt nem Samuel L. Jacksont látni Furyként a sok film után.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1834 Dátum: 2014. Május 08., 17:08:39 »
A Galactus-trilógiára.
A sorozat csúcspontja Kirby volt. Byrne-nál már ott, ahol most járunk, is látszottak a fáradság és a túl sok sorozat jelei. Nemsokára ott már elindul a lejtmenet, bár valószínűleg a legvégéig sokan nem érzik majd meg, szerencsére.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1833 Dátum: 2014. Május 08., 15:53:44 »
A csúcsponttal mire gondolsz? A Galactus-történetre? nem Kirby, hanem a sorozat csúcspontjaként a Byrne-érára?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1832 Dátum: 2014. Május 08., 15:47:42 »
Megmosolyogtató néhol, de ez már az a kor kezdete, amikor Kirby elkezdett egyre komolyabb témákat feszegetni. Én kb. innen számolom azt, amikor a cím elindult a felé, hogy a Marvel egyik, ha nem a valaha kiadott legjobb sorozata legyen. Bár a csúcsponttól – ami mondjuk már kinn van régóta, de újracsinálom, ha odaérünk – még messze vagyunk.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1831 Dátum: 2014. Május 08., 14:18:32 »
F4 Vol1 21.

Milyen furcsa volt látni, hogy a történet kezdetén - mikor a Fáklya szobája megrázkódik - ott virít egy bakelit lemezjátszó! Ha ez a sztori mostanában játszódna, akkor egy hi-fi torony lenne. Az ilyen kis apróságok számomra nagyon fel tudják dobni a klasszikus füzetek hangulatát.

A Gyűlöletkeltő személye a csuklya alatt telitalálat volt, bár valahogy sejtettem, hogy ő lehet az. Persze, hasonmás is szóba kerülhet, ahogy az F4 is megállapította.

Nick Fury két szemmel! Nem is emlékszem, mikor olvastam utoljára olyan történetet, ahol még mindkettő megvolt neki.

A történetnek megvan az a tipikus sablonja, ami az amerikai hőseposzokra jellemző volt egésszen a 90-es évekig, és gondolok itt a filmekre is. Pl: egy CIA ügynök elmodja a főhősnek, hogy egy kis ország bajba került, erre ő csak elmegy abba az idegen államba és rögtön robbantgat, katonákat ver le stb. Mert ennyi ugye már fel is jogosítja rá. Még csak arról sem győződött meg, hogy Nick még a CIA-nál van-e.

Azért az nem volt semmi, mikor Reed észrevétlenül leszerelte a mozgó(!) repülőről a rakétákat.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1830 Dátum: 2014. Április 29., 11:48:19 »
F4 Nagyváros 1.

Ebben az alternatív világban is kezdetben minden szép és jó, de hamar felszínre kerülnek a feszültségekkel teli emberi kapcsolatok. Úgy vettem észre, hogy a legtöbb történetben, ami nem a 616-os Földön játszódik, ez így alakul.

Az nekem is szemet szúrt, hogy a mutánscsapatok milyen gyorsan kapituláltak. Pedig ők a képességeikkel születtek, vagyis eleve több idejük volt megtanulni a képességeiket. Mégis, a hősök simán elverték őket.

Ráadásul tették ezt úgy, hogy mind az F4, mind a BA észrevehetően elkényelmesedett. Szinte játéknak fogják fel ezt az egészet, még a Fáklya is, pedig öten vannak ellene és vele van Sally is, aki könnyen megsérülhetne egy ilyen összecsapás közben.

Gondolom, hogy a folytatásban sok titokra fog fény derülni, mert valahogy nem kerek a történet.

Köszönet a honosításért!  :worship:

U.i: Amit nagyon furcsállottam: Sally fellőtte a rakétát, a következő pillanatban pedig Reed-ék már ott is vannak. Hogyan? Teleportáltak?
És ki vette észre a rakétát? Valaki az F4-ből mindig ott lóg az ablakban és bámulja az eget? Esetleg erre fizetnek egy külön alkalmazottat? Mi van, ha az illető rossz felé néz és a háta mögött lövik fel a rakétát? Vagy 4 ember figyel egyszerre? Na jó, nem is várok választ, csak poénkodtam.  ;D Egyébként jobban elfogadnék egy  - a ruhába beépített - segélykérő gombot, ha már ekkora fejlettségi szintén élnek New Yorkban.   
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április 29., 11:58:50 írta Blue S »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1829 Dátum: 2014. Április 28., 21:55:51 »
A Secret Invasionben tűnt csak fel utána, majd a Negatív Zónában rekedt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1828 Dátum: 2014. Április 28., 21:16:00 »
Tényleg amúgy Lyával mi lett a Végitélet után teljesen eltűnt szem elől.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1827 Dátum: 2014. Április 28., 08:03:19 »
Üdv! Köszi a Fantasztikus Négyes: Nagyváros 1.részét,talgaby,SilSur! :worship: :worship:
Rendkívül érdekes ez a What if szerű történet.Tetszik,de egy kicsit erősnek érzem,ahogy a F4 ilyen egyszerűen elintézi a rájuk támadó mutánsokat.Ezek után Torpi és Hulknak sem adok sok esélyt. :badteeth:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1826 Dátum: 2014. Április 19., 16:04:56 »
Uhm, Hangya… Ms. Lény… izé… izé…
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1825 Dátum: 2014. Április 19., 15:29:51 »
Helyetes banda? Kik?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1824 Dátum: 2014. Április 19., 14:15:39 »
Az évekkel ezelőtt volt. Az alapcsapat egy időre elment az űrbe és egy helyettes banda vette át a helyüket, majd nemrég jött James Justice Robinson, és egy naaaaaaagyon érzelmileg megterhelő szituációt kezdett kiépíteni nekik, mert az nagyon komor, sötét, emo és trendi.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1823 Dátum: 2014. Április 19., 13:57:51 »
Mostanában mi megy az F4-ben odakint? Retconolták? A Pókemberből annyit tudok, hogy Póki egy időre beszállt marketing oko... a Fáklya "halála" miatt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1822 Dátum: 2014. Április 19., 13:52:27 »
Byrne össze akarta házasítani őket, hogy az ostoba kölyök Johnnyból egy érett férfit faragjon. Része volt annak, hogy egy teljesen új érát nyisson a címen.
A skrullos történet csak egy jó ürügy volt később a status quo visszaállítására.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1821 Dátum: 2014. Április 19., 13:06:24 »
Ez az Alicia egyébként egy skrull, ha emlékeim nem csalnak, ugye?  :rolleyes:
Később az derül ki róla, de hogy Byrne is így tervezte-e, azt nem tudom...  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1820 Dátum: 2014. Április 19., 11:52:48 »
Köszönöm az F4 vol. 1. 277. - et!  :worship:

Mephisto és a szipolyok, mi kell még?  :bravo:
Bár, hőseink most csak sodródtak az árral; Reed-éknek Dr. Strange segített, Ben-éknek meg ugye Rom!  :rolleyes:
Szegény Ben rendesen meglepődött...  :(
Ez az Alicia egyébként egy skrull, ha emlékeim nem csalnak, ugye?  :rolleyes:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1819 Dátum: 2014. Április 16., 15:46:34 »
F4 Vol1 277.

Nekem is nagyon tetszett a párhuzamos történetvezetés.
Ben reakciója teljesen érthető, sértett férfiúi büszkésege ragadta el annyira, hogy betörje az ajtót, de később  - mindent átgondolva - belenyugodott a sorsába.

A Szipoly emberi alakja jobban tetszett.  Már azt hittem, Ben gyorsan becsajozik. Elvégre az előzőt a következővel jó feledtetni :lol:
Ha jól emlékszem Romnak csak története lett honosítva, valamint egy hologram erejéig szerepelt a Semic-es X-Men 4. számában.

Az ördögűző azon kevés Marvel karakterek közé tartozik, aki nem tért vissza a halálból. Talán a felbujtóját sem ártott volna utána küldeni. Mephiszto szinte felkínálta Dr. Strange-nek a megoldást, hogy győzzék le őt. Azért egy ekkora cselszövőtől többet vártam.  ;) 

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1818 Dátum: 2014. Április 15., 08:11:51 »
Üdv! Köszi a v1-277.számát,talgaby,gorgiasz,Bub! :worship: :worship: :worship:
Tetszett ez a párhuzamos történet mesélés.Ben úgy reagált a dolgokra, ahogy szinte az elvárható volt tőle.Franklin most is bebizonyította ,hogy milyen fantasztikus képességek birtokában van.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1817 Dátum: 2014. Április 09., 15:29:02 »
Zseniális alkotó Byrne, ez a 277-es számból kiderül. Aki ilyen módon tud újat alkotni, arra nem lehet mást mondani. Ki tud szakadni a képregény formalitásának kereteiből, és amit csinál jó marad.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1816 Dátum: 2014. Április 02., 09:47:33 »
F4 Vol1 20.

Egy újabb klasszikus-Fantasztikus történet!
A Molekula ember itt még nem volt tisztában erejének valódi nagyságával, de azért megizzasztotta a négyest. Igaz, később ők is sokat fejlesztettek a képességeik használatában. Főleg Sue.

Alicia valószínűleg megdöntötte az életnagyságú emberalakok megformálásának gyorsasági világrekordját.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1815 Dátum: 2014. Március 27., 07:52:54 »
Üdv! Köszi a F4 v1-20.számát,talgaby,Peter P.! :worship:  :worship:
Hihetetlen,hogy milyen hatalommal bír a Molekulaember.Nem véletlen,hogy a Szemlélőnek is feltűnt.De valahogy biztosan kiszabadul,mert később más történetekben újra előkerült.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1814 Dátum: 2014. Március 18., 13:53:26 »
F4 Vol1 276.

Végre folytatódott a Byrne-korszak! Szerintem minden hazai F4 rajangó nagyon várta már a következő részt.  :)

Ahogy Reed megöregítette magát a képességével az zseniális húzás volt, mind írói, mind rajzolói szemszögből.
A Lény visszatérésére én is kíváncsi vagyok, biztos megdöbben, mikor megtudja, hogy a barátnője másvalakivel kavar. (Vagyis csak ő hiszi azt, hogy a barátnője, hiszen a csere már megtörtént.)

Lehet, hogy E. Cromwell-t megrontotta a gonosz, de azt is el tudom képzelni, hogy csak szimplán nincs ki mind a 4 kereke. Meg sem bizonyosodott, hogy kikkel van dolga, de ráidéz egy családra egy rakás démont, majd utána sápítozik.

A következő rész beharangazója jóra sikerült, várós a folytatás.

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1813 Dátum: 2014. Március 17., 18:03:27 »
Üdv! Köszi a Fantasztikus Négyes v1 276.számát,talgaby,gorgiasz! :worship: :worship:
Nem hittem volna,hogy a tűzfejű ennyire beleesik Ben ex barátnőjébe Aliciába.Kérdés,hogy Ben miként reagálja le ezt a helyzetet,ha visszatér.Nem semmi,hogy Cromwell asszony milyen képességekkel bírt.Öntudatlanul mit szabadított a világra...
Nagyon várom a folytatást!!!