Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 251924 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1812 Dátum: 2014. Március 16., 19:58:17 »
Fantasztikus Négyes v1 276: Köszi a Byrne korszak újabb részét, sokat kellett rá várni, de megérte! A végére egy jó kis kaland kezdett el kibontakozni! Kíváncsian várom a folytatást! Köszi a honosítást!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1811 Dátum: 2013. December 19., 14:31:24 »
F4 Vol1 019:

Rama-Tut rendesen megizzasztotta hőseinket, pedig ereje most csak egy pisztolyból eredt. Később ő is táposabb lesz. Suenak nagyon jól állt az egyiptomi viselet, a borítót többször is megnéztem.

Az F4 nem kis kockázatot vállalt azzal, hogy az időgép kezelését egy vak emberre bízta. Ezt most nem azért mondom, mert lebecsülöm őket, de egy ilyen technika talán még egy látással rendelkező és műszaki ismeretekben jártas egyén képességeit is próbára tenné. Ráadásul mi lett volna, ha valaki betoppan abba a helységbe, miközben ők a múltban járnak? Alicia képtelen lett volna megvédeni magát.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1810 Dátum: 2013. December 08., 14:56:38 »
Byrne lesz jövőre terveink szerint. Igazából valahol megvannak a következő kötet PSD-i, amiket még gorgiasz készített, csak két éve nem néztem át. Plusz a tpb-k ott meg fognak szűnni. Végleg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1809 Dátum: 2013. December 08., 14:50:31 »
Fantasztikus Négyes v1 14-18: Jó megismerni ezeket a régi történeteket, az ember belegondol, hogy amikor ezeket kiadták mi még talán tervben sem voltunk! Érdekes összehasonlítani a rajzokat az újabbakkal, a legfeltűnőbb a Lény milyen sok változáson ment át kinézetre! A történetek Fantasztikusak, tömörek, mostanság több az akció, kevesebb a szövegbuborék! A Hangyás rész tetszett a legjobban, érdekes, hogy az F4 tagjai úgy beszéltek Hangyáról, mintha alapban ilyen apró méretű lenne! A kérdésem az lenne, hogy a Byrne korszak történetei folytatódnak-e??
Köszi a képregényeket, sok sikert a folytatáshoz!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1808 Dátum: 2013. November 20., 21:34:09 »
Az nem rossz.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1807 Dátum: 2013. November 20., 20:51:28 »
Másfélszerese vagy duplája.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1806 Dátum: 2013. November 20., 19:52:49 »
És amikor tüskés lett, milyen erős volt?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1805 Dátum: 2013. November 20., 13:51:35 »
A Marvel ezen időszakában a Hulk is kb. húsz tonnát tudott megmozgatni, az évtized végére és a hetvenes évek elejére alakult ki az 50-100 tonna mozgatása környéki erőszint a nagyágyúk között. A Lény amúgy a végső mutációjakor (amikor kőszerű lett) érte el azt a szintet, ami ekkor még bőven odébb volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1804 Dátum: 2013. November 20., 13:35:36 »
F4 Vol1 018:

A Szuper Skrull első bemutatkozása elég meggyőző volt. Reednek hamar leesett, hogy ezzel az ellenféllel komolyan számolni kell. A rutintalanság még látszik hőseinken, például a Lényt ottfelejtik az áruházban és úgy indulnak összecsapni eegy ismeretlen ellenféllel.  :lol:

A Lény nem 90 Tonna kategóriás? Tudom, hogy a szuperhősök is néha erősödnek-gyengülnek a Marvel történelem során, de a Skrull birodalom tudósai alaposan elszámolták magukat.

A Szuper Skrull nemes tulajdonságai azért már itt is megmutatkoznak, a civileket addig nem bántja, amíg azok rá nem rontanak.

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1803 Dátum: 2013. Október 22., 08:37:03 »
F4 Vol1 017:

A borítónál kezdeném: egyszerűen fantasztikus. Már ránézésre is rengeteg információt lehet róla leolvasni, jól szerkesztett, bár több panelre van felosztva, mégis pontosan ki lehet venni mindent.

A mögötte levő történet is megfogott. Fátum kezdeti sikere a lebegő alakokkal, legyen bármilyen nevetséges is, már előrevetíti, hogy csak később jön a nagydobás. A követő kreatúrákkal nem fizikailag, hanem lelkileg terrorizálja az F4-et, ezt nem sok ellenfelük tette meg kezdetben. A "Hello Kitty-s" jámű viszont csalódás volt. Egy ilyen gonosz zsenitől valami baljóslatú színvilágot várnék. Érdekes volt Fátum elmélkedése arról, hogy a Lényt szeretik, neki pedig takargatni kell az arcát. Itt be is vallja a hibáját, hogy nem érti az emberi érzelmeket. Idővel azért ő is fejlődött ebben, hiszen uralkodóként nagyobb nyilvánosságot kapott, de akkor is elég visszahúzódó maradt.

Mikor Sue cserélt Aliciával szerintem kavics került a gépezetbe. Sue kék egyenruhában volt, míg Alicia zöldben. Fátumnak egyből leesett volna, hogy csere történt, nem csak mikor már a Láthatatlan Lány eltűnt. 

Sue -t kezdetben minden ellenfél lebecsüli, bár nem értem, miért? Mert nő? Azért egy láthatatlan ellenfél elég kellemetlen érzéseket keltene bennem.

Köszönet a honosításért!  :worship:   

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1802 Dátum: 2013. Szeptember 11., 13:38:29 »
Viccelsz? Az egyetlen olyan olvasóm, aki ír is fórumba?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1801 Dátum: 2013. Szeptember 11., 13:34:59 »
Apropó, Talgaby:

valamikor a minap olvastam, hogy a Marvel újra kiadja a Heroes Reborn összes füzetét újra úgy, hogy minden történethez jár majd + 5 oldal.
Ha belegondolunk ez rengeteg, akár 2-3 füzetnyi új információ lenne a világról és a történetvonalról.
Nincs kedved lefordítani? Csak hogy teljes legyen a sztori.
.
.
.
.
.
Jól van, na. Csak vicceltem. Nem olvastam semmi ilyesmit.
Ugye azt tudod, hogy ezzel kiírtad magad az élők sorából?  ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1800 Dátum: 2013. Szeptember 11., 13:20:16 »
Fátum: Az uralkodó visszatér 3.:

Tetszett a történet, szegény amishokat nagyon átverte Fátum. Sokukat meg is ölte és még többel végzett volna, ha nincs a Franklin-vírus.
Azért csak visszatért a 616-os Földre. Tényleg, egyenesen a Baxter épületbe érkezett? Hogyan fog onnan kijutni? Bár erre biztos nem kapunk választ.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Apropó, Talgaby:

valamikor a minap olvastam, hogy a Marvel újra kiadja a Heroes Reborn összes füzetét újra úgy, hogy minden történethez jár majd + 5 oldal.
Ha belegondolunk ez rengeteg, akár 2-3 füzetnyi új információ lenne a világról és a történetvonalról.
Nincs kedved lefordítani? Csak hogy teljes legyen a sztori.
.
.
.
.
.
Jól van, na. Csak vicceltem. Nem olvastam semmi ilyesmit.

Még1x nagy köszönet az egész történet-vonal honosításért Mindenkinek, aki dolgozott rajta.  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1799 Dátum: 2013. Szeptember 11., 10:48:23 »
Üdv! Köszi a Fátum: Az uralkodó visszatér 3.részét,talgaby! :worship:
Érdekes volt,hogy mit ki nem találnak már az írók,hogy Fátum hazatérhessen végre.Azért Franklin cseszegetése tetszett!  :hehe:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1798 Dátum: 2013. Augusztus 26., 11:21:12 »
De, azonos. Olyan, mint a Negatív Zóna, sokkal kiterjedtebb, mint hinné az ember. Amúgy pont ide, ehhez a hercegnőhöz tértek vissza Byrne-nél, amikor Sue felvette a Láthatatlan Nő nevet. (És ha ez még nem került ki nálunk, akkor most jól ellőttem…)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1797 Dátum: 2013. Augusztus 26., 10:50:43 »
F4 Vol1 016:

Egy újabb remek klasszikusson vagyok túl. Sue-t itt nagyon szépen ábrázolták, ez a frizura kifejezetten jól áll neki. Érdekes lenne összevetni a női szuperhősök hajviseletét, hogy milyen változásokon mentek át az évek során. főleg Vihár, Sue és Darázs esetében. Ez most nem komolytalankodás akart lenni, mert tényleg érdekesnek tartom. A férfiaké szinte nem is változott, bár Peter Parkerén azért látszik az idő előre haladásával, hogy igyekeztek az akkori divatnak megfelelni.

Ez a mikroverzum ugye nem azonos Pszicho-man világával? Szerintem az sokkal kissebb. A Hangya vendégszereplése jó ötlet volt. Darázs itt még nem volt olyan parancsoló kedvében, Pym simán kiosztotta, hogy várja meg, mint egy óvodás kislányt szokás.  :D

Ahhoz képest, hogy a Hercegnő mekkora felfedezésnek tartotta a távcsövet, úgy beszélt az űrhajókról, meg más bolygók lakóiról, mintha már az általános iskolában ezt tanulta volna.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1796 Dátum: 2013. Augusztus 25., 12:21:27 »
Ó, ez nem elindulás, igazából sokáig elkülönültek egymástól. Az évtized második felében kezdték el jobban összefonni a világot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1795 Dátum: 2013. Augusztus 25., 11:25:04 »
Köszi a Fantasztikus Négyes 16. számát! :worship: :worship: :worship:
Még hogyha nagyon egyszerűek, lebutítottak is ezek a történetek, a szökéseket és a harcjeleneteket általában ötletesen oldják meg (főleg Fátum és Reed gépeinek bevetésével). Viszont a mostani számban, amikor a savtengerből szöknek ki, azt mégis hogyan csinálják? Ha teljesen zárt a kapszula, amit építenek (kivéve a kis lyukat az alján), akkor Johnny hogy világít át a saválló fémen? Tegyük fel, hogy átvilágít, de akkor olyan hőt bocsátana ki, amivel mindenkit megpörkölne. :headscratch:
Nagyon tetszenek azok a pillanatok, mikor régebben egy új hős sorozata elindult (jelen esetben a Hangyáé), és a többi szuperhős nem hiszi el, hogy a Hangya létezik. :hehe:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1794 Dátum: 2013. Augusztus 22., 13:57:00 »
Szerepelt már. Nálam biztosan az F4: Ellenfelekben.

Így van.
Sőt, az Allcomics-on is volt a MK Pókemberben és az Amazon Vol1 részeiben is a Blatecon.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1793 Dátum: 2013. Augusztus 19., 19:53:33 »
Szerepelt már. Nálam biztosan az F4: Ellenfelekben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1792 Dátum: 2013. Augusztus 19., 14:52:22 »
Kösz az F! 15-öt! :worship: :worship: :worship:

Az Alkotó későbbi sorsát már ismerjük, a börtönben megnő a haja és mivel nem tud megfésülködni megőrül.  :lol:

Hol találkoztál az Alkotóval?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1791 Dátum: 2013. Augusztus 06., 13:35:15 »
F4 Vol1 015.

Nem is tudtam, hogy az Alkotó ilyen hamar felbukkant a Marvel Univerzumban. Remek belépője volt, sikerült megizzasztania az F4-t. A zsenialitása szinte Reed-evel vetekszik. Az androidjának az eredettörténetét nem ismertem, nem gondoltam volna, hogy Mr. Fantasztikus jegyzeteiből hozta létre. Azt hittem, hogy ő maga találta fel és alkotta meg.

Az Alkotó későbbi sorsát már ismerjük, a börtönben megnő a haja és mivel nem tud megfésülködni megőrül.  :lol:

Érdekes volt, ahogy a Lény rászólt Fáklyára, hogy ne füstölje tele a szobát. Ha jól emlékszem később többször is szerepel szivarral a kezében a Baxter épületben.
A történet rámutat arra is, hogy az F4 már most olyan, mint egy család. Sokszor egymás idegeire mennek, de ha hosszabb ideig távol vannak egymástól, akkor már hiányoznak nekik a többiek.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1790 Dátum: 2013. Június 20., 17:23:18 »
Ó, ilyen részletekbe ne gondolj bele. Akár Stan írta, akár Kirby – lehetséges, hogy ekkor még Stan, mert csak 1963 második felében robbant a palettájuk és kezdte leadni az összes írói teendőt –. egyikük sem figyelt oda annyira a részletekre. Stan szerkesztőként később is azt nézte, hogy a világuk legyen egységes, Kirby pedig, bár elképesztő fantáziával bírt, csak pár elemivel rendelkezett, vagyis lesznek még később eget verő tudományos marhaságok, amiket Stan se szúrt ki (többek közt azért, mert ő se sokkal iskolázottabb).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1789 Dátum: 2013. Június 20., 16:43:30 »
Köszi az F4 14-et! :worship: :worship: :worship:
Ezt a Bábost soha nem értem. Miért nem irányítja a Fantasztikus Négyest is? Pedig már elintézték nem is egyszer, de úgy tűnik, nem tanult a hibájából. Lenyűgöző. hogy milyen gazdag a tenger élővilága (gondolok itt Namor százféle halára, amik csak úgy, a semmiből jelennek meg). Látszik ebben a történetben is, hogy Sue-nak fontos szerepet kellett adni, mint a leggyengébb képességű tagnak, így újból elővették a Namoros szerelmi szálat.
Lenne egy kérdésem: milyen magasan van Namor várának kupolája, hogy az óriáspolipnak kb. öt perc kellett az eléréséhez?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1788 Dátum: 2013. Június 20., 09:37:03 »
Üdv! Köszi a Fátum: Az uralkodó visszatér 2. részét,talgaby! :worship:
Először fura volt olvasni Fátum gondolatát,hogy Franklin digitális avatárja "engedélyezte" a belepiszkálást ebbe képzelt világba.Persze így volt,de Fátum ezt követően megmutatta az igazi mivoltát :hehe: 
Továbbra is érdekes,várom a befejező részt!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1787 Dátum: 2013. Május 07., 12:09:24 »
F4 Vol1 14.

Egy újabb remek klasszikus, ezúttal 2 ellenféllel!
A Bábos ebben a részben pont olyan őrültnek tűnik, mint az MK-nak abban a bizonyos részében, mikor vissza akarta adni Alicia látását.
Érdekes, hogy Namor a küzdelem alatt végig higgadtan cselekedett, majd az irányítás elmúltával egyszerűen őrjöngeni kezdett. Hadovált ott mindenféle bolygó foglalásról, meg mindenről.  :lol:
A legjobban mégis az tetszett, hogy mindenre volt egy hala. Ki tudja még milyen halai vannak a különböző esetekre? Parfümhal, pincérhal stb. 
Mondjuk, az sem volt semmi, mikor a Lény nem akarta megsérteni a kocsik fényezését, ezért egymásra pakolta az autókat. A parkolóőr volt az igazi hős: egy sziklbőrü lény kiszáll egy repülő járgányból, erre ő dupla parkolódíjat számol fel. Szerintem az átlag emberek 100%-a lefosta volna ott helyben a bokáját a félelemtől.   :D
Természetesen minden hibája ellenére nagyon nagy élmény számomra olvasni ezeket a történeteket.
Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1786 Dátum: 2013. Május 07., 11:35:15 »
Üdv! Köszi a F4-es 14.részét,talgaby,Peter P.! :worship: :worship:
A korai történetekért nem rajongok annyira,szóval egyszer ellehetett olvasni.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1785 Dátum: 2013. Április 26., 11:21:49 »
Üdv! Köszi a F4 13.részét,talgaby & Peter P! :worship: :worship:
Azt hiszem az előttem szólók kifejtették azokat az észrevételeket amiket én is megjegyeztem volna.De azért nem siklok el az mellett,hogy Ben betuszkolta Reed-et valami csőféleségbe.. vehehe  :hehe: ez milyen dolog már?!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1784 Dátum: 2013. Április 12., 13:08:39 »
Most már fejtsd ki! :)
Igyekszem rövid lenni:

Igazából az, hogy emberszabásúakat használ ilyen feladatokra, még rendben is van, bár megkérdőjelezhető.
De:
- Az orángután feladatához nem kell sok ész? Pusztán megszerel mindent? Oké, valószínűleg arra gondolt, hogy megmondja, húzzon meg neki egy csavart és azt megcsinálja, de ugyanúgy beleérthettem az atomrakéta szerelést is.
- Űrhajó áttetsző kerámiából????? Anyám, borogass...
- Az orángután megmágnesezi még az embert is! Taszítja vagy vonzza, kedve szerint! Ez igen, ez már valami!

- A lejjebb már említett dolog, hogy Reed a domb mögül megragadja Lényt.
- A pávián azbesztté alakul. Nyilván tudja, miből épül fel.

Így első blikkre ezek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #1783 Dátum: 2013. Április 12., 12:36:24 »
Az, hogy mai szemmel vannak bakik a történetben, az egy dolog. De - legalábbis szerintem - van egy rakás olyan dolog benne, amit én talán már akkor sem tudtam volna komolyan menni és kibírni, hogy ne röhögjek rajta. talgaby tudna mit mesélni erről, pedig még visszafogott is voltam :)

De a történet maga nagyon jól visszaadja az akkori hidegháborús hangulatot és persze az amerikai pátoszt.
Most már fejtsd ki! :)